35049
  • Berkut111
    #14126
    Ica. Ha erre jarsz lokjel mar infot hogy iranyithato paplanernyot honann lehet szedni az OFP-hez. A fibmodban van csak hogy vagy honna lehetne kiszedni?
  • m1c1mack0
    #14125
    Élő webcam gáza városból
  • Amery
    #14124
    Kösz Cifu. Most locsolhatom a pofám :)
  • m1c1mack0
    #14123
    Helló!
    Az armahu szerveren nem lehet warezolni, nem elvi hanem technikai okok miatt, ezért az aktív játékosoknak mind megvan eredetiben.
    Mivel megvan az eredeti senki sem tudja hogy mi újság warez témában.
    De van egy társaság akik warezzel nyomják, keresd őket ők biztos tudnak segíten.
    Másrészt ők szoktak multizni is warezzal hamachi-n keresztül.

    Ez amúgy minden warezos kérdezőre vonatkozik, őket keressétek ők otthon vannak a témában és biztos szívesen segítenek is.
  • smusher
    #14122
    Sziasztok!
    Eléggé el nem ítélhető módon letorrenteztem az 1.05-ös verziót :( Meg fogom venni, de itthon már sehol nem kapható, neten pedig nem szeretek rendelni. A kérdésem az lenne, hogy van-e rá vmilyen mód, hogy ezt felpeccseljem 1.14-ig? Egyszerűen futtatom a peccseket és keresek egy 1.14-es cracket, vagy ennél azért bonyolultabb a dolog? Köszi a segítséget! És bocs a warez jellegű fájdalmamért.
  • m1c1mack0
    #14121
    fail
  • tpM
    #14120
  • Solt
    #14119
    Nekem csont ugyanaz Vista 64 bit és XP sp3 alatt! Eleinte úgy éreztem az XP gyorsabb, de aztán megmértem, és csont ugyanaz...
  • Icebird
    #14118
    vista alatt szvsz lassabb, sőt én kipróbáltam jelenlegi rendszerem 64bites verzióján is, ami -10FPSt produkált.
  • norbre
    #14117
    üdv emberek.. egy kis segítség kellene, a neten nem találok infót róla vagy béna vagyok :)
    szóval saját missön gyártás láma módra :) hoygan lehet azt megcsinálni hogy respawn után ugyanaz a fegyver kerüljön a kezébe az embernek ami azelőtt volt mielőtt meghalt?
  • [NST]Cifu
    #14116
    Ki a fene beszélt a modokról? Alap OFP-ről volt szó. MOD-ban bármit meg lehet csinálni...
  • [NST]Cifu
    #14115
    A Szu-37/Szu-30MKI esetében is csak fel-le lehet a TVC-t kitéríteni, annyi a különbség, hogy a TVC nem tökéletesen függőleges, hanem kicsit ferdén van beszerelve, így "V" alakban térhetnek ki (negatív terpesz). A MiG-29OVT az, amelyik már 3D-s TVC-vel bír.

    Szu-30MKI videó

    MiG-29OVT videó

    A probléma az, hogy a Szu-37 és a MiG-29OVT is kísérleti gép. Ha pedig innen nézzük, akkor az F-16 MATV (3D-s TVC), és az X-31 (szintén 3D-s TVC) bőven a MiG-29OVT előtt bírt már ilyesmivel.

    F-16 MATV (1993-1994)

    X-31 (1990-1995)
  • tpM
    #14114
    512es kártya kéne hozzá
  • bekevittorio
    #14113
    Hi all!

    Van egy kis gondom az ArmA-val. Az istenért se tudok kihozni belőle normális sebességet frankó kinézet melett. 1.14ig van patch-elve a játék, AA, Shadows felejtős, textúrák low-on,land detail normal, felbontás 1280*1024-en. A többi beállításnál nem vettem észre számottevő sebesség különséget. Így se megy végig úgy, ahogy elvárnám, ha tudna végig 30+ fps-t hozni, akkor azt mondom oké. A konfig: GA EP35 DS3/C2D E7200(8*475)/HD3850 256MB@776/1800/2*1GB CSX@1140/320Gb Sata II Samu stb. Vista X64 van fent SP1-el, alaplapi hangkari driver frissítve, VGA-hoz Catalyst 8.12. Vírusírtó és egyébb kémprogram kereső&írtó pár napja volt futtatva. A win nincs 2 hónapos és minden más játák teljesen jól megy.
  • tpM
    #14112
    Conquer The Island
  • Glo
    #14111
    Mijaza CTI?
  • tpM
    #14110
    Mintha valahol aztmondták volna, hogy 73 fegyver különböző variációkban s mutattak AKS74U-t, AK107et Cobrával meg ilyen-olyan hangtompítóval...
  • JanáJ
    #14109
    "Az OFP-ben mesterségesen volt a két oldal kiegyensúlyozva"
    Igen erre gondoltam, csak nem ennyire érthetően fogalmaztam.
    Az egész video olyan mintha picit az amerikaiak hifi szupiságát mutatná, miközben egyelik az oroszokat. :s
    Bezzeg majd ha én leszek az AK-m mögött!

    Amúgy nem technológiai, hanem inkább anyagi fölényre gondoltam. pl: hogy az amikon a videóban mindenki fegyver optikával nyomja, mellényben. Míg orosz oldalon "csak" az AK-1xx-eken van.
  • Sanyix
    #14108
    de volt, csak modban, emléxem cti-ben a t80-al jó messziről osztottam az m1-eket at-11-el :D mfcti-ben volt.
  • Amery
    #14107
    Na ennyire azért nem vagyok otthon a témában...
    De ha jól tudom a Raptor csak függőleges irányban(fel-le) állítható, míg az orosz modelleken minden irányban.
  • Feró Flex
    #14106
    Steel Beasts Professional PE-vel "gépészkedve" rá kellett jönnöm hogy a T80-as ARE páncélzattal 2000méter felett igencsak képes a KE lőszert megfogni,gyakran 4-5 találat kell a kilővéshez,persz becsapódási szög és a találat helye figyelembevételével.Mig a T72-est lőttem már ki 3840m-ről olyan mintha papirból lenne az M1-nek és a LEO-nak.A gyalogosok úgy ki RPG-zik alólam az M1-et hogy hamar megtanultam tisztelni őket,mindig a hátsó fertályomat lövik szét.Egy találat a hajtóműbe és vége.Persze ez is csak egy játék.
  • [NST]Cifu
    #14105
    Az F-22 konkrétan előbb bírt TVC-vel, mint a Szu-37, illetve 2000 után a Szu-35 (a Szu-37 program 2000-ben megszünt).
  • [NST]Cifu
    #14104
    Az OFP-ben mesterségesen volt a két oldal kiegyensúlyozva, például a Mi-24-esnek 8db Pct. rakétája volt és csak két UB blokkja, holott amúgy 4 UB blokk és 4db Pct. rakéta a standard felszerelés. Arról már nem is szólva, hogy érdekes módon 30mm-es gépágyúja lett az orrtoronyban a 14,5mm-es gatlig géppuska helyett.

    A T-72 fejlettebb változatai és a T-80-asok képesek pct. rakétát indítani a lövegből, ez sem volt benne az OFP-ben.

    Soroljuk tovább?
  • lee56
    #14103
    Jah mik vannak már, fejlődik a teknika mindenütt :)

    Electric Reactive Armour
    Aztán ha kifejlődik az ETC, már a reactív páncélzat se lesz elég, jöhetnek a védőpajzsok :), to the future :)
  • Amery
    #14102
    Sőt, van amiben előrébb járnak, pl az irányítható vektorsugarú hajtóműves gépekkel köröket vernek az amcsikra. lásd SU-37
  • m1c1mack0
    #14101
    F22-őt és az F35-öt kivéve mindennek létezik orosz megfelelője mai napig, csak nem hallunk róluk, mert nem velük csinál riportot a future weapons...

    Jó példa pl. Ez,én konkrétan ezt 'médiában' sosem láttam, míg az amcsi LCAC-t számos műsorban, sőt még játékban (joint ops) láttam.
  • Sanyix
    #14100
    eddig is volt ka-50 az egy szint az apacsokkal, és hát ka-52-t se lenne nehéz berakni, az má meg főleg.
  • JanáJ
    #14099
    Arma-ra hirtelen nem emléxem hogy volt, de OFP-nél az egyensúlyt, mint a legtöbb játéknál úgy csinálták meg (szerintem), hogy egyik oldalnak erősebb volt a helije, a másiknak a tankja, az egyiknek pontosabb volt a gpk-ja, a másiknak volt red dot a karabélyan, etc.
    És az OFP-ben a 80-as évek szinvonalán még pariban volt szvsz a két oldal, de mára az amik elhúztak. Kiváncsi vagyok hogy lesz megoldva, mert a képeken csak az AK-1xx-en látok Cobra red dotot, a PKM-en nem, pedig az Ami M249-en van. Gondolom, remélem (!) nem ami istenítőre írják a játékot. De pl a Hind/Apache sem egy szint. Vagy most hülyeségeket beszélek? (Hozzá tenném, nem vagyok ami párti, sőt!)
  • Sanyix
    #14098
    hát reaktív páncélzatban tuti nem :D
  • tpM
    #14097
    RPG29 powa
  • lee56
    #14096
    Pontosan milyen téren is vannak "teknikai" fölényben hogy ellensúlyozni kéne? :)
  • D00M
    #14095
    Heti rendszerességgel aztán 1 hónap szünet néha kicsit több és egy új kampány.
  • Feró Flex
    #14094
    _r_
  • D00M
    #14093
    De alsóhangon is a 45vs45 mindig megvolt.
  • Feró Flex
    #14092
    indúlhatna mát az ATOW!
  • joebacsi
    #14091


    Angolokat elpicsáztuk, svédektől kikaptunk (levegőben jobbak voltak, illetve már sok ilyen közösségi meccs van a hátuk mögött, így összeszokottabb csapat is volt).

    IC milyen rendszeresen van?
  • Feró Flex
    #14090
  • m1c1mack0
    #14089
    "Ezt a nép butítást marketingnek hívják :)"
    Igen.

    "a közelmúltban játszottunk két 32vs32 válogatott meccset az angolok illetve a svédek ellen."

    Mi meg játszottunk 70vs70-et ICarmában, igaz ott az oldalunk ~15 magyar+ ~20 orosz+ vegyes volt


    Ja és nyertetek legalább?
  • JanáJ
    #14088
    Szerintetek hogy lesz egyensúllyozva a mostani való életben meglévő amerikai teknikai főlény az oroszokkal szemben(a játékban)?
  • joebacsi
    #14087
    bf2, cod4 szintű nép butítás "sign up report for duty"

    Ezt a nép butítást marketingnek hívják :)

    Tény hogy a béef meg a kod jóval távolabb áll a realitástól, ezáltal viszont jóval nagyobb a célközönsége, aminek vannak előnyei-hátrányai.

    Egyik legfontosabb előnye, hogy többen játsszák. Bf2-ben a közelmúltban játszottunk két 32vs32 válogatott meccset az angolok illetve a svédek ellen. Armában ekkora létszámú nemzeti összecsapásra esély sincs :)