35049
  • tpM
    #14246
    ACE 1.03 + hotfakk
  • tpM
    #14245
    + még a zoknimban volt egy M1911, de azt megtartottam vészhelyzetekre :)

    jameg ACE-be készül egy védelmi rendszer T90-hez (nemtudom mi a neve, SHTORA?) mikor jön felé az irányított rakéta akkor fellő valami hőforrást és azt találja el
  • Solt
    #14244
    Találtam Tempiről egy videót... itt még nyugodt, és csak a suliban volt... ne idegesítsétek fel!

    Íme
  • DrRadon
    #14243
    Azért a szegecsek jó helyen voltak?

    Te egy kétlábon járó organikus enciklopédia vagy. Minden fórumon kened-vágod a témát és szórod a paramétereket (szerintem hibátlanul, de ezt én nem tudhatom)

    Rájöttem, Te vagy a 13. cylon model. Más magyarázat nincs...
  • Solt
    #14242
    ArmA II ACE modban! ;)
  • [NST]Cifu
    #14241
    De bizony, annak NVST-nek kellene, lennie, mivel ez egy T-90 modell, tehát ráadásul bentről kezelhető fegyverállvány kellene, hogy legyen, nem pedig egy sima állvány DSHK-val.

    Azonban ahogy az OFP2 topicban is írtam, nekem a fő problémám, hogy ott látható rajta a SHTORA-1 is, a lézerbesugárzás jelzőkkel együtt. Heveny kétségeim vannak, hogy le fogják modellezni a működésüket (alapból úgy vannak fent, hogy fedél nélkül), tehát nyugodtan berakhattak volna sima teljes Kontakt-5 ERA-val körberakott tornyokat, ez a modell helyett...

    Mikor fogunk ilyet látni vajon egy játékban? :)

    [center]
  • Scottt
    #14240
    #14174
  • tpM
    #14239
    #14170
  • Solt
    #14238
    Jut eszembe... nem tök mindegy! Tudod miért? Mert, ha erre nem figyelnek, akkor, hogy állhatnak a többihez? :)
  • Scottt
    #14237
    Majd kilövöm neked RPG-29essel örülni fogsz?:D
  • tpM
    #14236
    Ja nekem is tetszik a jó öreg OFP-s AK hang: zötyötyötyötyötötty...
  • repvez
    #14235
    Az uj videoval megint kezdig a mézesmadzag taktikát, teljesen felcsigáznak mert tetszenek azok a részek amit mutatnak.Jok a hangok , jok az árnyékok, ahogy a golyok a fába és az uton becsapodnak .Csak ne hogy olyan legyen mint egy film elözetes, mert lehet hogy jo a trailere, de a film, meg unalmas és szinte az egyész akcio abbol áll ami az elözetesben volt.
  • tpM
    #14234
    De ez Oroszország! Furcsa egy modern harckocsin a 2.vh-s géppuska...
  • Scottt
    #14233
    Ilyen alapon vannak olyan Abramsok a bőrnyakúaknál ami a seregnek van^^
  • DrRadon
    #14232
    "(már egyszer feltettem ezt a kérdést: nem NSVTnek kéne lennie a T90-esen DSHK helyett?)"

    Nem tök mindegy? Egy képzeletbeli országban képzeletbeli konfigurációju tankok. Mit akarsz ennyi pénzért, VBS-t? (úgy is tudom mit válaszolnál) :)
  • tpM
    #14231
    2 új kép

    (már egyszer feltettem ezt a kérdést: nem NSVTnek kéne lennie a T90-esen DSHK helyett?)
  • tpM
    #14230
    Igen
  • Glo
    #14229
    Hümm, nem tuti hogy hazaérek. Mindig ez az időpont?
  • tpM
    #14228
    Vasárnap 18.00
  • Glo
    #14227
    Mikor játsszátok a TOW küldiket?
  • Fürtös
    #14226
    Meglesz meglesz:D
    Készülnek majd uj hentnaplok is,igaz a történtekhez semmi közük nem lesz mint azt megszokhattad:D
  • tpM
    #14225
    oyeah forrjon a bor a BMD kipufogón, robbanjon a szacsel az M1 alatt :D
  • Fürtös
    #14224
    Azé ez melengette a szivemet Tempike: Solt-tal szoktunk menni így katonai fegyelemmel.
    Nemhiába orditoztam annyit a kiképzésed alatt:D
    Lassan én is visszaszivárgok,nagyon rajta vagyok az uj masinán!
  • D00M
    #14223
    Azért nem változtatnak mert nincs igény rá, aki komolyan veszi az ArmA-t az multizik, sőt állítom van nálunk olyan aki még csak rá se kattintott a Single Playerre, ez egy multira kihegyezetett játék, egyjátékos résszel. Az atow meg tényleg jó, ég és föld az egyjátékos kampányhoz képest.
  • tpM
    #14222
    Hát sztem a játékosok többsége multizik, mégha rendes küldit is akar nyomni arra ott a coop. Az ilyen végtelenszer újraéledős fasságot Evónak nevezzük. Pffffúújj :S. Solt-tal szoktunk menni így katonai fegyelemmel (:D) ACE + egykét addon (pl Ghillie ruhás orvlövészek, multkor órákat kúsztunk az avarban...), ha van kedved gyere párszor azt meglátod.

    Jameg az AI-tól ne várj sokat ArmAban, egyszerűen bizonyos idegesítő elemei bele vannak kódolva és sok a szívás még a kis változtatásokkal is.
  • Solt
    #14221
    Ezt a BIS-l tárgyald meg... aki pedig modokat készít, a drága idejét gondolom nem a szuper értelmes AI kergetése miatt öli bele a játékba... :)

    Ne a videókból indulj ki... nem azt mondom, hogy katonai fegyelem van, ha mi játszunk, de egy komolyabb VS-nél mindenkinek megvan a feladata, és próbálunk összehangoltan játszani. Csak azt tudom mondani, gyere fel egyszer, próbáld ki. Ég és föld a különbség...

    Katonai szigort, és profi katonai hadműveleteket ne várj... ezt nem játsszák mélységi felderítők, és nem is a Furkótól kaptuk a kiképzést... :D Ez sajnos nem olyan mint a Lock-On, hogy a pilótáktól lehetne tanulni, vagy összemérni a tudást...

    Mi most kezdtünk bele egy Theatre of War nevezetű "hadjáratba", ahol kb 25 vs 25 megy a csata, van egy magyar alakulat, van vezetőség, van heli transzport vissza a frontra, vannak páncélosok, stb... szektorokat kell elfoglalni és megtartani... szóval kifejezetten kellemes szórakozás, főleg ACE alapon...
  • repvez
    #14220
    csak az a baj hogy ezen senki nem is akar változtatni, hogy a single ne legyen nudli.Elöször az alapjátéknak kéne lekötni és vonzani az játékosokat és amikor ugy érzi hogy már megállja a helyét akkor menne fel multira, de ha a single alapján tud véleményt nyilvánitani akkor lehet hogy nem is fog multira menni.

    Ami videokat láttam multikrol abban semmi szervezetség nem volt, ugyanolyan agyatlan quake-es megyek, lövök mindenkire, meghalok, ujraéledek, lövök tovább tipus.(coop-ot is játszottam )az sem volt jobb.ezért nem szeretem a multis dolgokat
  • Solt
    #14219
    Ezek kerültek bele, ezért ilyen nagy! :)

    Az ACE egyébként BETA, tehát nem csak update van, hanem folyamatos bővítés...

    Ezek a modok pedig multira készülnek... a single rész olyan nudli, hogy senki nem foglalkozik vele. Egy ACE alapú csata oldalanként 20-30 fővel meggyőzne a játék szépségéről... hozzá sem nyúlnál többet az alap kampányhoz... ;)
  • repvez
    #14218
    egy kérdésem van azokhoz akik értenek a modoláshoz.Az hogy lehet hogy az ARMA-hoz kiadot nagyobb modok olyan iszonyatos nagy méretüek, most néztem az ACE1.02-es patche is 600mb.
    Azt még megértem hogy az alap mod viszonylag nagy mert uj egységek meg stb kerülnek bele, de a javitásba ami általában csak az értékek finomitásárol és a rosszak kicseréléséröl szol hogyan lehet ilyen nagy?Ez nem csak az ACE-ra értem a XAM az FDF és egyéb modokkal is hasonlo a helyzet.
    És ebben a nagy méretben mit kap az ember ha csak az alap kampánnyal játszik szinte semmit.Az uj egységek nem jelennek meg benne nincsen nagyobb csatajelenet, nincsen uj küldetés,nincs uj kampány.Az összes mod azt feltételezi hogy az ember csak multiba nyomul vagy perfektül tud missiont szerkeszteni és van is ideje megcsinálni saját kis bevetését.
    Tudom ez most fikázásnak hangzik és biztos azt mondjátk ha nem tetszik ne játszak vele.
    Pedig nem ezért irtam.Csak szeretném megérteni az, hogyha valakik veszik a fáratságot és probálják jobbá tenni a játékot akkor miért nem forditják az energiájukat egy olyan modba ahol minden modositás bekerül vagy böviti az alapjáték képességeibe?Mert most ugy néz ki hogy csak a missionbulder választéka nö a modokban de aki az editor felé sem néz az sokat nem vesz észre belöle.
  • tpM
    #14217
    8)
  • Scottt
    #14216
    Jó a lokód:D
  • Feró Flex
    #14215
    "dől a lé befelé,dől a lé kifelé
    a szaros vége áll a bótnak felfelé"
    Nekünk meg buuuuughalmaz jár,OFP-ét és az ARMA-t megvásároltam,ARMA2 részemről varez lesz!ennyi
  • DrRadon
    #14214
    "A központi számot hívva egyből a cég főnöke, Marek Spanel veszi fel a kagylót..."

    Nincs titkár csajszi? Vagy lehet, az asztal alatt volt éppen.:)
  • Feró Flex
    #14213
    http://real1.radio.hu/kossuth/
    A hangtárban keressétek,ma reggel 7-8 óra között!BIS-es okostojással ezzel a Spanekal van egy interjú készitve.A 41-dik perctől érdemes hallgatni,érdekes dolgokról beszél az emberünk
  • DrRadon
    #14212
    Nem is tudom tempi. Talán ha nagy publicitást élvező éhségsztrájkba kezdenél, ösztönözve az alkotókat a mihamarabbi megjelenésre.

    Szerintem nem győznél, de ha már felajánlottad... :)
  • tpM
    #14211
    az életem is feláldoznám érte!:D
  • Cirrus79
    #14210
    GigaLOL....:D
  • DrRadon
    #14209
    Köszi vandyke. Jelentkezhetnénk tesztelőnek? Van itt egy Armás keménymag, akik vonakodva és fogcsikorgatva bár, de szabd- (és munka) idejük egy részét feláldoznák a tesztelés oltárán. Tudod, nehéz lenne elszakadni a WoW-tól meg a CS-től, de azt hiszem rá moccannánk a témára.:)
  • vandyke
    #14208
    Sziasztok!
    Kisebb hallgatás után ismét jelentkeztek a készítők egy újabb videóval, látom már be lett posztolva. A kiadó elmondása szerint hetente jön még ilyen és ehhez hasonló videó, addig míg a játék meg nem jelenik.
    A február 20-as megjelenést nem tartom valószínűnek, lévén mi még egy teszt példányt sem láttunk a játékból (pedig az új gép már nagyon várja).

    üdv,
  • m1c1mack0
    #14207
    A mi24-nek Arma I kamov hangja van ?:S
    "A csernaruszi nagylábúról keringő mendemonda szerint, az Északi területek hegyvidékein gyakran feltűnik ez a furcsa lény."
    Már látom magam előtt a jetivadász pályát/mod-ot és azt ahogy ordítva rohan ki csubakka az erdőből a 96 FFAR elől:)