35049
  • Solt
    #14166
    A szerkesztőhöz én a büdös életben nem nyúltam, és nem is fogok! :)) Maga a játék hibátlanul működik! :) Sőt, az alt + tab funkció jóval stabilabb mint XP-n... :)
  • ceaser
    #14165
    Akkor az egérrel lehet valami????? (Razer Lachesis)direkt vistához vettem, mert azt olvastam róla hogy nagyon passzolnak egymáshoz :(
  • Solt
    #14164
    Miért is? Nekem csontra ugyanúgy fut mint XP-n! :)
  • w77d
    #14163
    nekem konkrétan Vista 64bit alatt futni nem akart rendesen a játék...
  • ceaser
    #14162
    © ceaser
    2009. jan. 25. 23:23 | válasz erre | #14157

    Sziasztok!
    Találkozott valaki már olyan problémával, hogy Vista 64 (tudom gyengébben megy mint xp alatt, de a ramok miatt kellett)alatt az armed assault szerkesztőjében nem működik rendesen az egér - nem jelöli ki a gombokat, kattintásra nem aktíválja. A probléma rapszódikus....
    Ötlete valakinek? Köszönöm!!!!
  • tpM
    #14161
    hát ez nagyon kalovgyuti4es...
  • MrJoe
    #14160
    Ujra :D
  • joebacsi
    #14159
    jah, nem találok benne hibát :)
  • m1c1mack0
    #14158
    Minőségi arma video
  • ceaser
    #14157
    Sziasztok!
    Találkozott valaki már olyan problémával, hogy Vista 64 (tudom gyengébben megy mint xp alatt, de a ramok miatt kellett)alatt az armed assault szerkesztőjében nem működik rendesen az egér - nem jelöli ki a gombokat, kattintásra nem aktíválja. A probléma rapszódikus....
    Ötlete valakinek? Köszönöm!!!!
  • tpM
    #14156
    Pfff ez már script... én beállítás alatt a description.ext féle dolgokra gondoltam :)
    ez a fegyver visszaadás benne van evolutionban nézd ki onnan, így vaktában kb olyasmi lehet, hogy "elmenti" a játékos fegyverét
    _fegy = weapons _jatekos
    és respawn után visszaadja: _jatekos addWeapon _fegy
    bár lehet, hogy hülyeség...
  • norbre
    #14155
    :)

    szóval saját missön gyártás láma módra :) két kérdés..
    egyrészt hoygan lehet azt megcsinálni hogy a playernek respawn után ugyanaz a fegyver kerüljön a kezébe ami azelőtt volt mielőtt meghalt?

    másrészt hoygan oldható meg hogy egy jármű x idővel azután hogy senki nincs benne respawnoljon az eredeti helyére?

    köszi előre is
  • tpM
    #14154
    írjad
  • norbre
    #14153
    üdv emberek van itt valaki aki jártas a respawn beállításokban és tudna kicsit segíteni?
  • repastam
    #14152
    Sajnos még mindig nem lelem sehol a játékot ,vagy nincs készleten és nem is tudnak már hozni vagy eladták már esetleg valakinek tipp ? még jobb lenne ha valaki megunta ????
  • Scottt
    #14151
    Nincs:D
  • Solt
    #14150
    Ez egy gonosz, övön aluli kérdés volt!
  • tpM
    #14149
    jaigen: ACE 1.01 patch

    btw van már armád Szkoti? :P
  • Scottt
    #14148
    Tempi
    *** AI már nem pazarol el tárakat az ájult/sebesült ellenségre
    Gondolom tudod honnan idéztem^^
    Azért beleírhatnátok, hogy mittomén 5méteren belül minden sebesültet agyonlőjenek^^
    Csata utáni tisztogatás címszó alatt
  • tpM
    #14147
    kiderült, hogy:
    "This problem was caused by reset of dns settings for the domain. The problem is fixed now and it should take effect as soon as all dns caches will notice it (may take around 24 hours).

    We apologize for any inconvenience."
  • Scottt
    #14146
    Beszarok,de gondolom ők is telecsinálták a gatyát mikor leértek^^
  • m1c1mack0
    #14145
    Nálam megy.
  • m1c1mack0
    #14144

    "Afganisztán: Lezuhant amerikai Black Hawk helikopter Kabul mellett. A legénység túlélte a balesetet."
    Ilyen még az armaban sincs:P
  • [NST]Cifu
    #14143
    Arma2.com? Biztos? Mert nálam Firefoxal, Operával és IE-vel is ugyanazt a Register.com-os oldalt mutatja.
  • DrRadon
    #14142
    Ne offline-ban nyomasd. A lap tárolt verzióját bámulod már egy éve.:D
  • tpM
    #14141
    opera.com
  • DrRadon
    #14140
    Dezinformáció. Nem müxik.
  • tpM
    #14139
    már müxik
  • [NST]Cifu
    #14138
    Hehe, szerintem a "szokásos", elfelejtették befizetni az éves díjat, a szolgáltató meg így a saját oldalára irányít át. Valószínűleg ez register.com birtokolta a domaint.

    A www.armedassault2.com a www.armedassault.com-ra irányít át.
  • repvez
    #14137
    Mi történt az arma2 honlappal törölték?Mert valami teljesen más jön be
  • wardogzombie
    #14136
    Min. konfigurace:
    Win 2000/XP, CPU 2 GHz, 512 MB RAM, grafická karta s 128 MB RAM, 3 GB místa na disku
  • repastam
    #14135
  • Solt
    #14134
    Tessék!

    Tessék!

    Ha egyik sem, akkor kb 3000 forint a buszjegy Bécsbe, és további 20 euro a GOLD verzió! :) Behozol még valamit, és még a végén hasznod is lesz... Tessék talpra esettebben állni a dolgokhoz... ez nem a WOW! :D (enyhe célzás volt a sok gyíkarcnak! :D )
  • m1c1mack0
    #14133
    Hello!

    A bannerben az "ITT KAPHATÓ" linkre kattintva, ott a bolt ahol én is vettem.
    Gold verzió 9k + futár/posta.
  • repastam
    #14132
    LÁtod Solt ennyire kell a game már bármit megosztok ,akár a szig számom is kiiírom de nem találok sehol eladót :(
  • Solt
    #14131
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot! Keresd meg Micit, és kérd meg, hogy a telefonszámodat törölje! :D Elég bátor vagy... :D
  • repastam
    #14130
    Sziasztok keresek saját részre 1db eredeti Armát ! msn: [email protected] vagy telefon : 06706147494 !

    Köszönöm !
  • Feró Flex
    #14129
    http://www.youtube.com/watch?v=vLAPCWgXqCI&eurl=http://www.armedassault.info/
  • Solt
    #14128
    Na na, ég és föld a különbség a 256 és az 512-s kártya közt armánál... ez személyes tapasztalat... végig jártam a sort!

    Egyébként pedig a 256 megás 3850-l, 1280x1024 ben minden normál, 2000 m-s látótávval gyönyörűen vinnie kéne! A bozótok mélyén leeshet az fps drasztikusan... az a része tényleg bugos fos! :D
  • Sanyix
    #14127
    dehogy kell... gyárilag bugos, nem lehet rajta segíteni.