35049
  • Icebird
    #14086
    VBS2
    Army to invest $50M in combat training games

    Army paying $17.7M for training game
  • [NST]Cifu
    #14085
    De ezt miért nem az OFP2 topicba? :)

    BTW nem tudom mi ez a nagy felháborodás, per pillanat sem az OFP2-nek, sem az ArmA2-nek nincs konkrét megjelenési időpontja. ^^
  • m1c1mack0
    #14084
    Félreértés ne essék, szám kihabzását nem a korai megjelenés, hanem az OFP2 eddigi 100% kamu villantásai okozták. Konkrétan az, hogy eddig egy árva screenshot nem jelent meg, de ha a honlapot megnézed már ezerrel megy a bf2, cod4 szintű nép butítás "sign up report for duty". Remeg a kamera, filmbe illő hangeffektek a rendervideóban, valahogy a már ismert szájíz érződik.
    Persze ez részemről most 100% előítélet és én is örülnék ha minőségében legalább egy ARMA (1 nem 2) potenciálú (mert bizony ez hiányzik a többi katonai FPS-ből, hisz hiába pörög bennük jobban az FPS az Arma lehetőségeivel köszönő viszonyban nincsenek) játékot kapnánk, de valahogy az előbb említett szájíz azt az undorító érzést kelti bennem, hogy ez a játék is csak egy üres "faszán robban a tank, királyul lő a vulcan, sznájpoltam a gyönyörű erdőben 250m-es max látótáv mellett, stb. " játék lesz természetesen modok nélkül, de legalább drága kiegészítőkkel.

    Ne legyen igazam!
  • joebacsi
    #14083
    2 eset lehetséges:
    vagy megjelenik előtte vagy nem, amíg ez nem történik meg, addig felesleges zsírkrétázni
  • m1c1mack0
    #14082
    "operation flashpoint 2: dragon rising képek"

    Mi a geci???

    "Úgy néz ki, hogy a Codemasters meg tudja előzni megjelenési időben a nagy konkurenst, az ArmA 2-t, s hamarabb adja ki az Operation Flashpoint 2: Dragon Rising-et."

    Mik ezek?? mik? "képek" hogy lehet ilyet leírni???

    Rajzolok unalmamban 3 képet zsírkrétával amin van tank, meg puskás ember, majd bejelenetem hogy ez az OFP 3 és különben is mindjárt megjelenik, de még az ofp2 előtt.
  • tpM
    #14081
    ja továbbra is ontják a rendereket...
  • Scottt
    #14080
    Viszont az OFP II továbbra is pörög:
    Új képek;)
  • tpM
    #14079
    nem azt csak én tettem hozzá
  • Solt
    #14078
    Most, hogy így ragozódik a történet, kezdem megérteni a régi OFP-s társaságot!
  • D00M
    #14077
    És ezt így konkrétan mondta, hogy a hangok miaat játszik vele? (csak gonoszkodom, tényleg jók (Y)
  • tpM
    #14076
    A VBS-t azt BIA (Bohemia Interactive Australia) csinálja úgyhogy tök mind1 lesz ember IIhöz...

    (jameg hivatalos fórumon ACE topikba írta egy VBS2 modder, hogy mióta kijött ACE (pedig még elég béta) porosodik a VBS2-je, úgyhogy ennyit erről :D elmehetnek az alap ArmA-s hangjaikkal a fenébe...)
  • DrRadon
    #14075
    Nyugi. Lesz ArmA2, csak össze lesz csapva. Aztán majd patch-elhetünk, ha éppen ráérnek a BISék az armával foglalkozni.

    Azért ez nem rossz üzlet. 5000 dollárért eladni egy felhasználói jogot a Game After Ambushhoz az amiknak, amin még ha osztoznia is kell a társ feljlesztővel, akkor is szép summa. Mi az a kb 10 USD jutalék minden egyes ArmA2 eladás után ehhez képest. Igaz a volumen más, de ez még is csak fix üzlet, és egyáltalán nem biztos, hogy az ArmA2-ből eladnak 100-200 ezer darabot.

    No, de majd meglátjuk. Hogy Q1-ben vagy nem, azt nem tudom....
  • m1c1mack0
    #14074
    Moddolják a VBS2-t azt kapnak 10 millió USD-t :O hmmm ezután tényleg lehet szarnak az Arma2-re.

    "The new simulator — a modification of the commercial "Virtual Battle Space 2" — will replace the Army’s official video game "DARWARS Ambush," which the service uses to train soldiers for combat."
  • Feró Flex
    #14073
    Ugrott az arma2!
  • Sanyix
    #14072
    ejha
  • Lugrin
    #14071
    Sziasztok Buék. Patch-eltem az Armámat 1.05 meg 1.08 al.Azóta nem megy, Error compiling vertex shader vsshaderPool hiba üzenettel visszadob az asztalra.A googlét végig nyálaztam ,megoldást nemtaláltam.A játék tört de patch nélkül simán fut. AMD Ath...3800+ ,Nvidia 7900GT, A vga-n a legujjabb driver 178.24. Novemberi diretX frissitéssel. Tud valaki valami okosat erre.
  • Scottt
    #14070
    Két hét,ez az aranyszabály...
  • DrRadon
    #14069
    Hol van vandyke? Ő meg tudná mondani a frankót, hiszen kapcsolatban állnak a BIS-sel...
  • m1c1mack0
    #14068
    dance
  • Amery
    #14067
    Még nem merték kiírni, hogy Q3...
    És az sem biztos :)
  • [NST]Cifu
    #14066
    Jajj ne, deja vu...
  • tpM
    #14065
    lám arma2.com-on
    "Várható megjelenés: 2009"
    hova tűnt a Q1? :)

    kezdődik...
  • Glo
    #14064
    Valami textúra hiba :D
  • Glo
    #14063
    1:50-nél rendesen bebugoltak a srácok
  • Solt
    #14062
    De van... miután Tempi közölte, hogy gránát menT, így múltidőben! :D
  • DrRadon
    #14061
    Vagy ömlesztve egy rakattal.
  • DrRadon
    #14060
    Vagy ez... :)

    ACE-ban miért nincs ilyen?
  • Solt
    #14059
    Ez már viccesebb! :D
  • Solt
    #14058
    Őőő...
  • Glo
    #14057
    Valaki játszott a GUNSHIP2000 kampánnyal? Nekem mindig kifagy a gépem, mikor a visszavonuló csapatokat szétzúzó küldihez jutok. Szétverem az előtte levő küldiben (ahol a KA50-esek vannak kb a 10.ik küldetés) az ellent, lelövöm a Kamovokat és leszállok, vége a küldinek, de ha rányomok a debriefing-nél a Continue gombra lefagy minden.

    Túljutott rajta valaki? Elküldené a \Dokumentumok\ArmA\Saved\Campaigns\gunship 2000 könyvtárban levő fájlját? Vagy feltenné valamelyik fájlmegosztóra?

    Kösz,
    Glo
  • babus
    #14056
    Baromi nehéz a játék már csak a LIFE-ban biztam,de nekem nem működik.Az endmission nem igazán jó mert a feladatokat nem teljesitem.
  • tpM
    #14055
    de a legjobb az endmission
  • DrRadon
    #14054
    A SHIFT és a numerikus "-" megnyomása után csak gépelned kell. Nem jelenik meg semmilyen szövegmező.

    De ha elfogadsz egy tanácsot, akkor a LIFE kódot nem használod. Semmi értelme sincs. A SAVEGAME viszont nagyon hasznos tud lenni.
  • Scottt
    #14053
    BÚ(JJ)ÉK mindenki ágyába egy szőke bombázó:)
  • babus
    #14052
    BUÉK! Help balshift+num- LIFE hol kell be irni és hogyan?
  • MrJoe
    #14051
    Jah és BUÉK!
  • MrJoe
    #14050
    De jól is esne egy ilyen újévi ajándék :DDD
  • tpM
    #14049
    BUÉK!
    2009 első negyedévébe léptünk, ArmAII akármelyik pillanatban kint lehet! :D
  • tpM
    #14048
  • JTomy
    #14047
    B.Ú.É.K mindenkinek!
    Radon király a ponttábla