35049
  • Hmuda
    #14326
    Boldog szülinapot. :-)
  • n003
    #14325
    drog? létfentartás! :DD

    amúgy Bódog Szülinapot ;)
  • tpM
    #14324
    Na ja... egy kib*szott FLIR-t meg járműből lövést (nem feltétlen mozgást) már elvárnék :(
  • [NST]Cifu
    #14323
    A vodka nem minősül harci drognak? xD
  • [NST]Cifu
    #14322
    Ezzel az a bajom, hogy akkor akár a Crysis Warfare is lehetne az ACE alapja, mert a motorja annak is megbírná (állítólag). Csak persze kevésbé egyszerűen modolható.

    Hiába, a BIS rohadt sokat köszönhet a communitynek, de azért le kéne szokni arról, hogy belőle élnek meg. :)
  • D00M
    #14321
    Na ez ütött XDDDD
  • joebacsi
    #14320
    meg vodkával :)
  • tpM
    #14319
    nem hiába mondják, hogy ACE az ArmA2 jövője :DD
  • Scottt
    #14318
    Mert ahogy Solt pajtásom mondta Molnibalage a tanácsadójuk:D
  • Solt
    #14317
    Lehet, hogy a Molnibalage a tanácsadójuk! :D :D
  • [NST]Cifu
    #14316
    Persze, ezzel semmi bajom nem lenne, hiszen milyen felemelő érzés lehet, amikor egy (akár) 40 éves helikopterrel sikeresen kilősz egy vadonatúj és méregdrága harckocsit. Tanulják csak, hogy nem csak a harceszköz, hanem az alkalmazási körülmények is számítanak. :)

    Csak valahogy már unom, hogy szegény "keleti" oldal úgy néz ki mindig, mintha a katonai lőtéren már céltárgynak kiállított eszközöket vonszolták volna vissza és kalapálták volna ki, hogy mégis legyen mivel harcolni. A "nyugati" oldal ezzel szemben olyan, mintha egy kísérleti egység lenne, ahol még a festés sem száradt meg a járműveken, és a személyzet a használati útmutató PDF negyedik oldalán tart még, de ott is csak azért, mert az első két oldalon csak képek vannak, a harmadik oldalon meg a gyártó cég logója.

    U.N.A.L.M.A.S.

    Miért kell egy ACE packhez hasonló cuccot megvárni, hogy valami értelme is legyen a játéknak, miért nem képesek alapból megcsinálni ezeket a fejlesztők?
  • D00M
    #14315
    A technikai hátrányt pótoljuk tehetséggel
  • [NST]Cifu
    #14314
    Szépek a képek, le a kalappal... a grafika előtt.

    De ahogy elnézem, a normális játékegyensúly megint hiánycikk lesz. F-35B, UH-1Y, AH-1Z, M1A2 TUSK vs. alap Szu-25, Mi-17, Mi-24D és T-90A.

    Az egyik oldal még rendszerbe se állt gépekkel, a másik meg jobbára kivénhedt harceszközökkel...
  • Icebird
    #14313
    A repcsis nagyon ott van!
  • tpM
    #14312
    Új képek
  • D00M
    #14311
    Miénk a megtiszteltetés, hogy kicsit hozzátehettünk mi is
  • tpM
    #14310
    Mi köszönjük!
  • vandyke
    #14309
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat, akkor a második dobozkép lesz.

    üdv,
  • [NST]Cifu
    #14308
    Tömören: Spatel kikelt az ellen, hogy a CM az OFP2-őt úgy hirdeti, hogy az OFP hivatalos utódja, illetve folytatása. Véleménye szerint a CM-nek ehhez nincs joga, hiszen az OFP játékot a BIS fejlesztette, minden az enginehez kapcsolódó jog az övé, a CM csak a játék nevét birtokolja. Így a hivatalos folytatásnak a BIS által fejlesztett ArmA és ArmA 2 minősül, és a CM megtéveszti a vásárlókat.


    Személy szerint felesleges sárdobálásnak tartom a dolgot. Aki az OFP nevet ismeri, és az alapján dönt egy játék megvásárlása ügyében, az úgy is ismeri már az ArmA-t, és a háttérsztorit. A tény meg ettől tény marad, a CM birtokolja az OFP nevet, és névhez kapcsolódó jogokat. Bár lehet, hogy a szétválás annyira fájdalmasra sikerült, hogy most ott próbálnak a CM-be rúgni, ahol csak lehet. :)
  • bakvarnyu
    #14307
    igényes
  • tpM
    #14306
    angolul tudóknak: Marek Spanel nyilatkozata OFP névről... @ hiv. fórum (majd később talán lefordítom, most nincs időm)
  • tpM
    #14305
    ha április előtt jön akkor hamisítok egy idősebb személyigazolványt :D
  • Solt
    #14304
    Épphogy játszhatsz majd vele! :D
  • tpM
    #14303
    hmmm és 18+-os lesz...
  • tpM
    #14302
    AHhhhhhhhhhhh <3 <3 <3

    második bár már elmúlt 5óra...
  • Solt
    #14301
    Eddig 10:1 az állás az alsó kép javára! Gyerünk Uraim, kezetekbe vehetitek, alakíthatjátok a jövőt... páratlan alkalom! :D
  • Scottt
    #14300
    Második,az első túl GI Joe-s azzal a pofával a jobboldalán^^Szóval a második:)
  • repvez
    #14299
    nekem is a második.
    Esetleg meg tudod erösiteni azt a megjelenési dátumotami ami lentebb volt?
    juni 26.
  • [NST]Cifu
    #14298
    Pozitív megkülönböztetés a gesztus miatt. :)

    Amúgy nekem especiel a felső tetszik.
  • marja
    #14297
    Az alsó!
  • Amery
    #14296
    2.
  • Hogthar
    #14295
    2 . jobb szerintem
  • MrJoe
    #14294
    Második nekem is :)
  • Solt
    #14293
    Ez valóban szép gesztus, ebben az esetben legyen az alsó! ;)

    Valamint megkérdezném, hogy fa, vagy kő szobrot faragtassunk-e neked? :D

  • m1c1mack0
    #14292
    Én értékelem :)

    Felülről a 2.(szerintem).
  • uHs Gerzson
    #14291
    Második
  • vandyke
    #14290
    Köszi :) reméljük így lesz. De...Engem ért az a megtiszteltetés, hogy eldöntsem melyik legyen a magyar borító. Arra gondoltam (szép gesztus), hogy titeket is megkérdezlek, hogy melyiket szeretnétek jobban. szóval pls 1 v 2?
    THX :)
  • Solt
    #14289
    Ha egymás mellé teszed őket, akkor a szélső! :D Egyébként hulla mindegy...talán az alsó valamivel jobb... Viszont, ha már választásról van szó, akkor én azt választom, hogy a rajta olvasható felirat ne csak reklám szöveg legyen... ;)
  • D00M
    #14288
    Nekem a második. :)
  • vandyke
    #14287
    sziasztok!
    gyors kérdés 17:00-ig. Melyik tetszik jobban a két kép közül?