35049
  • csige791
    #21143
    Valamiért nagyon elkezd akadni. Azért mert most nem a szeró számolja az AI-t ?
  • Dark Geo
    #21142
    a másik, hogy orosz oldalon is elég hiányos a felhozatal, pedig azért volt nekik is pár jó dolguk...
  • JanáJ
    #21141
    Ez nem túlbonyolítás már? Jobb lenne ha az an/paq (vagy mi) működne az éjjellátókkal, akkor végre lenne valami plusz az M4 oldalán a többivel szemben.

    Az miért van, hogy ha a t72-ben csak akkor volt NV-ön, ha nálam volt fejre tehető? Ettől kicsit falnak mentem. :-S (nem az ACE2-ben)

    Más: Tud valaki ketten játszható kampány szerű pályákat ajánlani. Armaholic-ot végignéztem, de elfogytak a jók.
  • Dark Geo
    #21140
    innen tudod letölteni a Warfare-t
  • csige791
    #21139
    Azt meglehet csinálni, hogy leszedem, gépemre valahonnan a warfare modot, és AI ellen játszom offline ?
    Ha igen, honnan tudom letölteni ?
  • csige791
    #21138
    Nekem sokkal jobban tetszik a warfare mint a domination. Tegnap nagyon király meccs volt.
  • tpM
    #21137
    Aha, hát annak meg úgy lenne értelme, ha korlátozva lenne, hogy éjjellátóval a fejeden nem tudsz irányzékba nézni.
  • Scottt
    #21136
    Nem tudom szerintem ezek csak passzív éjjel látó rendszerek a fegyverekre,mintha nem a fejeden lenne az NVG hanem az irányzékon.
  • Dark Geo
    #21135
    ugyan ez 3dsmax fórumra tartozik, de itt is van pár modellező akik talán értékelik:) Gyorstalpaló:)
  • Solt
    #21134
    pffff... akkor keltem... áruló! :D
  • tpM
    #21133
    Látod, még fél hatkor is fent vagyok :D
  • Solt
    #21132
    Ahhh... látom kipihented magad! :D
  • tpM
    #21131
    Ha BISről van szó, a 2 ugyan az. :D
  • Solt
    #21130
    Ez már tény, vagy csak ígérték?
  • tpM
    #21129
    Hmmm, nem kizárt. A "gond" igazából az, hogy ugye nem tudunk Arma 2-ben rendes hőképet szimulálni, csak ilyen szép kontrasztos képszinezést :D. Várnunk kell Operation Arrowhead-re, hogy normális FLIR-t kapjunk, ott pl. még a fegyveren is látod, hogy mennyire van felhevülve a csöve.
  • Scottt
    #21128
    Ilyenekregondolok

    Vagy pl az AN/PVS-22-es^^
  • tpM
    #21127
    Öhmm éjszaka foszforeszkáló szálkeresztre gondolsz? Mert az már van. FLIR meg egyéb ilyen speckó valami még nincs, de hamarosan lesz.
  • Petko
    #21126
    én is bemegyek warefarozni néha a magyar szerverre, de mind blueforceba vagytok, én meg egyedül opforceba
    én igazándiból ki nem állhatom az ait, és legjobban annak örülnék ha a resistance ki lenne kapcsolva, maximum az occupationt hagynánk bennt... és akkor valódi játék lehetne a két fél között, nem kéne órákat pepecselni értelmetlenül az ai városok foglalgatásával
    lehet hogy csak én vagyok ilyen, de agyhalál amikor 5. re is odamegyek valami nagy nehezen megvett járművel, és egyszercsak mögém születik egy tank és esélyem nincs ellene... ez marhára nem szórakoztató így
  • KAZJ
    #21125
    Jó az ötlet.
  • csige791
    #21124
    Szerintem úgy kéne először egy teszt mecset lebonyolítani, hogy megbeszélni pár szabályt.
    Néhány ötlet:
    - Mivel nem vagyunk túl sokan az első csatában mondjuk megbeszélni, hogy nem az egész térkép játszik, hanem mondjuk csak a déli része, tehát csak az ott elhelyezkedő településeket lehet foglalni. Ez azért lenne jó mert előbb találkoznánk össze a felek.
    - Másik ötlet, hogy mondjuk csak a játék kezdetétől számítva 2 óra elteltével lehessen támadni egymás bázisát. (Akár azt is meglehet csinálni, hogy eláruljuk egymásnak , hogy hol a bázisunk. Mondjuk a két kisebb reptér)
    - A jobb képességű játékosok legyenek szét osztva. Tehát ne az legyen, hogy a veteránok legyenek A team a kezdők meg a B team.
    - csak ezekre a csatákra, lehetne új jelszó, hogy ne lépjenek be pl lengyelek mint tegnap.
  • Scottt
    #21123
    Tempi nem gondoltatok még arra, hogy szimuláljátok az éjszakai irányzékokat?Mesterlövész puskákon pl
    Vagy egyáltalán a játék motorja képes lenne ilyenre?
  • Dark Geo
    #21122
    Remélem Csige a warfare-re gondolsz:) Igen igazán úgy lenne jó, de ehhez olyan emberek is kellenek, akik tiszteletben tartják a másikat és nem azzal kezdi, hogy lerombolja a másik bázisát...Már csak azért is, mert úgy volt beállítva, hogy az nyer aki az összes várost elfoglalja. Viszont Green nagyon kitartó volt annak ellenére, hogy ttt-vel nagyon pusztítottuk zele-ben:)
  • csige791
    #21121
    Tegnap amit játszottunk a szerveren az a mod nagyon tetszett. Mondjuk két hetente adott időpontban összejöhetnénk játszani ugyanezt a modot, úgy, hogy mondjuk 10 vs 10 ember.
  • tpM
    #21120
    Akkor kapcsold be. :)
    Elég gyakran előfordul, hogy az MI szavai között hosszú másodpercek tellnek el: ellenséges......jármű.....délre.....500m.....
  • Hogthar
    #21119
    ezeket a sorokat csak az olvassa aki játszotta már az EW kampányt vagy egyáltalán nem is akarja:

    Nekem azért bejött csak rövidnek találtam, a sztori vége szerintem meg normális volt, elmentetek végül egy atom bunkerhez, és nem te voltál az akinek mindenképpen jönnie kellett hanem az a figura aki ismerte a helyet mármint az atom bunkert, neki nem is kellett húznia gyufa szálat, te meg nem voltál létfontosságú figura.
  • BlitzFiles
    #21118
    :( igy elvesztette a realitását...
    Egyet gondolsz és már cselekszenek is...

    Ez tök olyan mint cső nélkűli kukoricát morzsolni
  • tpM
    #21117
    Hello,

    \ArmA 2\userconfig\ACE\ace_clientside_config.hpp-ben:

    #define ACE_NOVOICE elé teszel 2 /-t. Tehát: // #define ACE_NOVOICE

    Azért van alapból letiltva, mert így egyből reagál az MI.
  • JanáJ
    #21116
    Úgy értem a COD4-es haszonlatot, hogy ott omolt egymás vállára a kelet és a nyugat a gonosz, rossz harmadik ellen.
    Életszerűtlen a story vége szerintem. Meg minek húzok gyufát, ha én mindenképpen kellek. :-S
  • Dark Geo
    #21115
    Az ace2 miatt nincs hangja a parancsoknak. Igazából jobb is, mert legalább mindig hallod a környezetedben lévő dolgokat.
  • Game Hunter
    #21114
    Udv!

    Feltettem az A.C.E 2 Beta 0.2.211 es ha kiadok egy parancsot akkor az nem hallhato, max olvashato, de hang nincs, mind SP es MP-ben. Az A.C.E 2 Beta 0.2.208-ban meg jo volt. Tudja valaki, hogy miert? Egyebkent grat az A.C.E 2-hoz a keszitoknek!
  • Hogthar
    #21113
    Nekem inkább a Stalker hangulatát hozta vissza
  • JanáJ
    #21112
    Tegnap játszottam az 1.5-ösben lévő új minikampánnyal. Hááát. Poén lelövés nélkűl nekem nagyon sci-fi. Kicsit Cod4-es a történet, de egynek jó.
  • Micsu
    #21111
    esetleg ha lesz valami minőségi kampány linkelhetnétek

    thx
  • Micsu
    #21110
    Veszek egységeket de akkor meg lesz egy rakat, jön mindenki utánam :D

    a faszé kellett erőltetni ezt a menedzselős részt, egy fasza kampány kellett volna ide mint a opf1ben
  • Hogthar
    #21109
    Én már próbáltam, az a vicces hogy a legtöbb arma 1 es missziót át is lehet convertálni caa1 el arma 2 be, csak ha azt akarod ,hogy a missziók is ki legyenek írva szükség van egy briefingManager nevű programra és a "briefing.html" átrakja "briefing.sqf" - ra és végül beilleszted az "init.sqf" -be a következő execVM "briefing.sqf" sort. Aki akar kicsit nosztalgiázni kicsit szebb grafikával hajrá...

    Micsu: én is sokat szenvedtem ezzel a dologgal még úgy fél éve, én úgy oldottam meg, hogy vettem egységeket és a miután kijelöltem az egységeket aztán azt hiszem a kommunikáció résznél el lehet küldeni őket a szakaszoknak, de leginkább az ai- ra hagytam, ha ő a parancsnok akkor vásárolnak is maguknak tankokat meg ilyenek.
  • Scottt
    #21108
    Nem tudom,nekem nem tetszett annyira az a része,szóval nem buzerálgattam mélyebben^^
  • Dark Geo
    #21107
    Köszönöm!:)
  • Micsu
    #21106
    igen a ctrl spacevel tudom váltogatni hogy a saját csapatomat vagy más csapatokat irányítok de nekem az lenne a kérdésem ha vásárolok egységeket hogy tudom más csapatokba tenni őket, vagy hogyan tudnék csapatokat képezni akiknek később utasításokat tudnék adni
  • tpM
    #21105
    meg persze Danczer... :)
  • DancZer
    #21104
    Feltettem.