35049
  • JanáJ
    #21263
    Ott a pont, valamiért már nem jelentkezett be automatikusan.
    Kösz a türelmet.
  • tpM
    #21262
    Jelentkezz be ArmAHu-n akkor.
  • JanáJ
    #21261
    lehet én vagyok a béna, de itt csak a telepítőt találom. :-S
  • tpM
    #21260
    Akkor elméletileg:
    A csapatvezetőnek leraksz egy Get out waypointot a heli kirakás mellé, majd a 2 waypointot F5-tel összekötöd.
  • Samurai84
    #21259
    A siker részleges,mert csak engem rak ki a többieket nem.
  • tpM
    #21258
    Most linkelem ide 3x-ra: ACE 2 kezelési leírás

    Tudom, azt ígértem, hétfőre kibővítem, de még nem volt időm. :\
    Az M1 lövedékeinél a Canistert érdemes említeni: sörétes lőszer
  • JanáJ
    #21257
    Szia!

    Köszönöm mindkettőtöknek, sikerült.
    Azt hittem sokkal bonyolultabb lesz.

    Van hozzá olyan kisokos hogy mi, mire jó. pl: az M1 lövedékei.., stb
  • tpM
    #21256
    Megadsz a helinek egy nevet pl. helo, majd az egységek initjébe beírogatod:
    this moveincargo helo

    A helinek meg megadsz egy ööö unload, vagy transport unload waypointot.
  • Samurai84
    #21255
    Azt hogy tudom editorban megcsinálni, hogy a csapatom a heli belsejében kezdjen? Ill. hogy tudom megadni a helinek hogy menjen el x helyre és ott rakjon ki?
  • tpM
    #21254
    Egyébként inkább a wikin nézd:
    http://ace.wikkii.com/wiki/Class_Lists_for_ACEX
    http://ace.wikkii.com/wiki/Class_Lists_for_ACE2
  • tpM
    #21253
    Csak bővül.
  • Berkut111
    #21252
    Ok, de mi van a Class weapons-al? Valtozik vagy csak bovul?
  • gezmo
    #21251
    Köszi megcsinálom.
  • tpM
    #21250
    Gezmónak ment, hogy csináljon olyan mappákat... :)
  • Berkut111
    #21249
    Mar ha nekem szolt. Egyszer majd erot veszek magamon. Remelem az 1x mar berakott addonok class neveit nem valtosztatjatok meg.
    Tehat ez ACE2 Class Weaponsmax. bovul vagy szukul de egy adott nev nem valtozik meg.
  • tpM
    #21248
    Akkor csinálj ;)
  • gezmo
    #21247
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene ennél a pontnál ugyanis elakadtam:
    Kicsomagolás befejezése utána Arma2/@ACE/userconfig-ból átmásolod a fájlokat Arma2/userconfig/ACE-be.
    -Nincs ugyanis Arma2/userconfig/ACE könyvtáram.
  • Hogthar
    #21246
    A revive szerintem jó ötlet főleg ha kampányba is kivitelezhető, de szerintem nograss helyett ez a kis addon kellene : addon

    Ez pontosabban olyan addon amitől a magas gazogat kiveszi csak ilyen alacsony de mégis mutatós fű marad, kb egyenértékű a nograss megoldással csak mégsem olyan asztal jellege van a pályáknak.
  • Dark Geo
    #21245
    Igen én is gondoltam erre, de elvetettem. Így marad a ládás, igazából minden pályán megoldható a kezdő helyre pakolása. Viszont pár módosításra szükség lesz. Ilyen például a "mentés" ha feltesszük szerverre, hogy fog reagálni a szerver és a kliens erre? Még arra gondoltam, hogy revive és no grass. Ötlet? Azért is kellene, mivel kiegészíteném a pályákat több ellenféllel, esetenként járművekkel.
  • Hogthar
    #21244
    Ezzel a módszerrel egy baj van, ha multiban játszátok ezt a kapmányt akkor amikor többen válogatnak a fegyverek között írtóatossan belassul az egész menü, tehát inkább egy ládába helyezzük be a cuccokat ami a kezdőröl elérhető.
  • Berkut111
    #21243
    Vagy az adott mission description file-ba bevagsz egy ilyet:

    class Weapons
    {
    // Add the weapons to the mission gear

    class RH_deagle { count = 3; };
    class RH_Deagleg { count = 3; };
    class RH_Deagles { count = 3; };
    };


    class Magazines
    {
    // Add the magazines to the mission gear

    class 7Rnd_50_AE { count = 150; };
    class 8Rnd_9x19_Mk { count = 150; };
    class 8Rnd_9x19_Mksd { count = 150; };
    class 15Rnd_9x19_usp { count = 150; };
    class 15Rnd_9x19_uspsd { count = 50; };
    };

    Igy a mission kezdetekor, a fegyverzesnel jelennek meg a cuccok.
    Ertelem szerint ez atirhato, a vegtelensegig bovitheto.
  • Berkut111
    #21242
    Vagy amit csak 1x kell megcsinalni, csak jol : replacement file
    lasd. : Replacement files

    Magyaran irsz/ir valaki/irok egy config file-t ACE 2 fegyverekre.
  • Dark Geo
    #21241
    azt hiszem meg lesz a melóm a következő egy hétre... ;)
  • Dark Geo
    #21240
    meg kellene csinálni minden pályát ace-re és multiban lehetne rajta egy két cooperative meccset játszani
  • Dark Geo
    #21239
    BAHH, az Arma 2 Other Profiles\név\missions kellett neki. Isten vagy Tempi imádlak!:D
  • tpM
    #21238
    Azt a T01_Basic blabla .utes-t berakod C:\Users\Neved\Documents\ArmA 2\missions\-ba, majd editorba betöltöd Utes-t és onnan pedig a küldetést.
  • Dark Geo
    #21237
    Igen a mission.pbo-ban, meglesem. Viszont ez az amit nem értek. Mert pl kicsomagolom belőle a T01_Basic_Training.utes pályát ami egy könyvtár lesz rengeteg file-al, scriptekkel. Ezt hogy nyissam meg editorban?
  • tpM
    #21236
    Talán a legegyszerűbb megoldás, ha minden pályára beteszed a fegyveres ládákat. Ki kell csomagolni a kampány küldetéseit, betölteni editorba majd lerakni a ládákat. Most hirtelen nem tudom, hogy melyik pbo-ba vannak a kampány küldetései. Elméletileg Ca, vagy Missions.pbo.
  • Dark Geo
    #21235
    pl a kampányba berakni az ace-es fegyvereket
  • tpM
    #21234
    Mit hogyan?
  • Dark Geo
    #21233
    de azt csak scriptelve lehet nem? Ha nem akkor hogyan? Szeretném én is.
  • Samurai84
    #21232
    Köszönöm.
  • tpM
    #21231
    A küldetésekben olyan felszerelés van, amit a készítő belerak. Ha ACE fegyvereket akarsz, akkor át kell szerkesztened a küldit; pl. bele teszel egy AE Különleges fegyverek ládát.
  • Samurai84
    #21230
    Hali.
    Sikerült beüemelnem az ACE2t, de pl. a külön missionök alatt Trial By Fire-ön hogy tudom előhozni a többi fegyvert amit az ACE2 tartalmaz?
  • DancZer
    #21229
    Sztem nem lesz agykárosodásod se meg infarktusod sem. Mindent lehet csak mértékkel. Ha nem fáj a fejed akkor használd nyugodtan, de azért sztem ne egész nap! :D
  • Hogthar
    #21228
    Nem tudja valaki, hogy ez a 3D szemüveg, mármint a piros és kék, ha hosszabb távon nincs fejfájásom, se egyéb tünet ami jellemző, de mégis esetleg nincs e valami káros hatása?
  • Szpecnyaz
    #21227
    Valaki lenne olyan rendes hogy feltöltené az Arma 2 kampányának a mentését (a Manhattan küldetés után)? Mert sehogy se tudok továbblépni rajta, és cheat se működik a laptopos billentyűzet miatt. A C:\Users\Username\Documents\ArmA 2\Saved\ca\missions\campaign mappából a campaign.sqc fájl kellene kiszedni.
  • tpM
    #21226
    Aki frissített tegnap ACE 218-ra, az frissítsen megint, van hotfix.
  • csige791
    #21225
    Ez jó lenne, csak ez nem ACE-s.
  • Hogthar
    #21224
    Hát igen egyre jobban jön vissza az airsoft hangulata és a legjobb, hogy így könyebb célozni ha nincs válnál a fegyver, mert ugyebár életbe a 3D hatás miatt autómatikussan beál merre ál a fegyvered és célkereszt nélkül is jól lehet csípöből lőni, nos armába sose jött ki mindig koncentrálni kellett mi a képernyő közepe de így a hatás miatt pont oda rántom ahova kell