35049
  • simonl #20983
    Sziasztok,

    Eredeti játékot szeretnék telepíteni, kérdésem milyen patch -ek, kiegészítők jelentek már meg? ill. valóban optimalizáltabb lett e a játék?

    Köszönöm
  • Solt
    #20982
    Besza-behu... megint tanultam valamit!
  • Petko
    #20981

  • hitman090
    #20980
    Köszönöm!
  • tpM
    #20979
    AddOn/Modkezelési leírás
  • hitman090
    #20978
    :S és akkor ennyi sehogy sem lehet ezt használni? editoron kívül ?
    Az A.C.E 2 be nem lehet valahogyan betenni vagy nem tudom vagy hogy kell olyan módot csinálni amibe benne van?
  • tpM
    #20977
    Úgy tudnád, ha lenne küldetés ami használja. Az a gond, hogy az ilyen kis addonokkal nem nagyon törődnek, letöltik, lőnek vele párat editorban azt kész...
  • hitman090
    #20976
    Amúgy nem tudja senki véletlenül hogy hogyan tudnám használni a CheyTac M-200-at multiba vagy single-be? nincsen vmi mod amiben benne van ez a fegyó?
  • tpM
    #20975
    lehszokhatnál eről h álandóan beleszólsz a hejesirásunkba xD
  • Solt
    #20974
    Jut eszembe... egyébként muszáj!
  • Solt
    #20973
    Mikor lementünk sokan voltak! :) Eltalálta, vagy megsemmisítette? Ez a nem mindegy! :)
  • DrRadon
    #20972
    Ha azzal a pökhendi ACE2 guruval nem zárkóznátok be a TS admin szobába (hja, annyian vagyunk a TS-en, hogy muszály egy csendes szobába zárkózni ), elmondtam volna élő szóval, hogy az alant említett Richard Machowicz 2313 méterről talált el emberi méretü céltárgyat a szintén alant említett snipa hangtompítos változatával.
  • Solt
    #20971
    A hangtompító opció, az adatolás pedig hangtompító nélküli, ha jól értelmezem. ÍME
  • hitman090
    #20970
    Kösz hát remélem hoznak valami patch-et majd ami ezt orvosolja mert akkor lehet veszek még egyet és akkor CF el megcsinálom.
    Amugy a cheyTac M200 a legbetegebb sniper szerintem azért kérdem mert én arma2 ben csak az armory-ban tudom elérni és máshol nem azt hitem legalább benne lesz a A.C.E 2-ben de ezek szerint tévedtem.
    És kösz hogy leírtad a snipereket tpM!
  • DrRadon
    #20969
    Ja megvan. Az M-200-as tényleg hangtompítós és tényleg extrém nagy hatótávolságú.

    CheyTac M-200
  • DrRadon
    #20968
    Én csak az AS50-esre emlékszem a Future Weapons-ből, de az nem hangtompítós volt (akkora fülest viseltek, hogy az armaggedon is halk cincogásá szelidülne)
    És nem méterben számoltak, haem yardban.

    Viszont van egy megtörtént eset, amikor egy lövész 2400 méterről végzett egy géppuskással 3 lövésből. Az áldozat nem is hallotta, hogy lőnek rá, a második lövés a hátizsákját találta el, és amíg azzal szöszmötölt a harmadikat a felső testébe kapta.
  • repvez
    #20967
    a seria számot hol lehet áritni vagy hogyan , mert a regeditbe nem tudom beirni a számogat.Vagy ha hex-be kell beirni öket .Mert megkaptam a magyar verziot és akkor már jo lenne ugy használnom.
  • Solt
    #20966
    És biztos volt rajta hangtompító? Ha van valami link az jól jönne...
  • Petko
    #20965
    én nemtudom, de a Mack a future weaponsban 2300m-re lőtt a hangtompítóval
  • Neoncsoves
    #20964
    hopp :D
    akkor ez lesz a gond. köszi
  • Scottt
    #20963
    Nekem múkodik^^(Persze bemásoltam a rar tartalmát az arma mappába mint 1 rendes addont^^)
  • tpM
    #20962
    Független oldalon nézted?
  • Neoncsoves
    #20961
    átírtam, mégsincsenek PLA egységek.
  • Solt
    #20960
    Hangtompítóval, és a hozzá tartozó lövedékkel 1700m-re? Hangtompító nélkül, 408 CheyTac lövedékkel 2000-2200 méter a hatótávolsága tudtommal. Meglepne, ha hangtompítóval, ( ami jelentősen csökkenti az effektív lőtávot ) és kisebb töltetű lövedékkel 1700m-re pontos, halálos lövést lehetne leadni...
  • tpM
    #20959
    Az ikon elérési mezejébe is bele kell tenni ám :)
    @acex_pla
  • Scottt
    #20958
    Tempi elindítottam az updatert,elvileg 195-ös verzióm van,de az editorban sehun kifli új PLA egységek vagy valami..
  • Petko
    #20957
    konkrétan azzal az intervention-nel van is
  • tpM
    #20956
    éljenéljen
  • Solt
    #20955
    Előbb járműteszt... kb 1 óra oszt vagyok ecsém...
  • tpM
    #20954
    Ghillie?
  • Solt
    #20953
    Hangtompítós mesterlövész fegyverrel 1700m-re lövöldözni... van benne realitás bőven! :D
  • tpM
    #20952
    Nincs benne. Van viszont MacMillan Tac-50, M110 meg M109.
  • DrRadon
    #20951
    Az 5770 GPU-jában fele annyi okosság van mint az 5870-ben. Fele annyi SP fele annyi textúrázó stb. Az, hogy a CF-be kötött 2db 5770 közel annyi FPS-t hoz mint az 5870-es, az jó hír.

    Ha lenne két 5870-esed CF-be kötve, akkor majdnem biztosan hoznád a brutál 5970-es teljesítményét, és mindehhez csak egyszer kellene átnevezned az arma2.exe-t. Nem hiszem, hogy ez olyan fárasztó lenne. Én akár naponta is megtenném :)

    Előbb utóbb lesz patch direkt az ArmA2-re, akár az Atitól akár a BIS-től, bár az átnevezés sikerességének fényében ez nem olyan fontos.
  • hitman090
    #20950
    Még valamit kérdeznék az A.C.E 2-ben milyen sniperek vannak? benne van ez?
  • hitman090
    #20949
    Vágom de ahogy elnézem itt amit linkeltél 2db HD5770 kötöttek össze CF-el
    De olyat ment mintha 1db HD5870-let volna a gépben sőt simán odaverte 1db HD5870 a 2db 5770-t vagy ugyanannyi fps-t hozott vagy 1 fps különbség volt a 5770 javára de az elenyésző érték szerintem :D.
    Nekem van egy HD5870-em és gondolkozok hogy vegyek még egyet ezért kérdeztem a cf-et hogy támogatja e de én nem akarok ilyen trükköket bevetni mint amit te linkeltél hogy exe átnevezés meg stb...
    elképzelhető hogy vmi patchel majd fogja a cf et támogatni az arma2 normálisan?
  • DrRadon
    #20948
    Ati-nál át kell nevezni az ArmA2.exe-t crysis64.exe-re, mivel a driverben nem írtak rá külön crossfire támogatást. nVidiánál asszem van a SLI támogatás az újabb driverekben.

    Ime egy crossfire teszt az átnevezéssel.
  • Solt
    #20947
    1: Az még a DEMO, azóta jóval jobb az FPS

    2: Szinte rendes driver nincs is még az 5870-hez, hát még a crossfire optimizáláshoz...

    3: Az a proci max 1db 5870-t hajt ki rendesen, de még abban sem vagyok biztos...
  • hitman090
    #20946
    És igazad volt !



    Már csak azt nem értem hogy miért fél óra keresgélés után találtam rá.
    Lehet rossz szavakat írtam be na mind1.

    Halkan megjegyezném hogy azért a 2db HD5870-től (Crossfire) többet vártam mint az átlag 28 FPS-t

    Ez a játék hibája? vagy csak ennyire nagy az ArmA 2 gépigénye?
  • Solt
    #20945
    Szia!

    Youtube-on mintha láttam volna CF teszteket arma2-vel... egy próbát megér...
  • Solt
    #20944
    Végy egy fazekat, tégy az aljára jófajta házi zsírt, szelj bele hagymát gazdagon, pirítsd üvegesre, majd tégy hozzá pirospaprikát, hogy jó haragos színe legyen, engedd fel vízzel, s kis lángon főzd puhára... ettől jó magyaros lesz...

    Egyébként pedig az 1.4 játszhatatlan, felesleges hozzá a magyarÍtás!