35049
  • csige791
    #21063
    És ezt a fajtát hogy kell telepíteni ?
  • wardogzombie
    #21062
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek így előre mert később már nagy valószínűséggel ez lehetetlen küldetés lesz.
  • Nesu
    #21061
    <span style="filter:glow(color=ORANGE)"><span style="color:green"><span class="bb-style-xlarge">Boldog ÚjEsztendőt Kívánok Mindenkinek !!!</span></span></span>
  • csige791
    #21060
    thx a helpet.
  • Dark Geo
    #21059
    pl, hogy innen letöltöd: ACE2 a link az http://armed-assault.hu-ról származik!:)
  • csige791
    #21058
    Nem tudom telepíteni ACE2-őt. Six pdaterel nem jon be a weboldal aminek kéne.
    Van más módja a telepítésnek six updateren kívül ?
  • Hogthar
    #21057
    Multkor linkeltem egy szigetnek a videóját pontosabban ezt: video
    nos ezt kiadták és egy újjabb videót is csináltak hozzá: újvideó
    és itt lelehet tölteni: link
  • tpM
    #21056
    psssszt
  • Solt
    #21055
    Moszad, ÁVH, egykutya! :D
  • Solt
    #21054
    Már kiengedtek! :D

    Tedd fel az 1.05-t, azzal már nem kér lemezt! ;)
  • tpM
    #21053
    1.05-höz sem kell már DVD. ACE 2-t kell még telepítened. És Soltot pedig a Moszad vitte el, de valahogy sikerült megszöknie, a Magyar mentalitás topikba jár flémelni... :)
  • csige791
    #21052
    Tudtok valamit Solt-ról? Vagy tényleg elvitte az ÁVH?
  • csige791
    #21051
    Sziasztok!
    Egy picit sikerült lemaradnom a patchekel. Jelenleg 1.04.59026 van fent.
    Szeretnék újra menni a Magyar szeróra. Mit kell fel raknom ?
    Van már NODVD cucc, mert nem akarom tönkre tenni az eredeti lemezt.
  • tpM
    #21050
  • Petko
    #21049
    vagy az igazi az lenne, ha erőtök engedné, hogy erre teljesen új koncepciókat kidolgozni... telepíthető lokátorokat stb. hogy tényleg picit a realisztikusság felé tolódjon.. a counter-measure (flare és chaff) felé pl. tettetek lépéseket.. most a másik oldalon is kéne valamit
  • tpM
    #21048
    Lesz harckocsikhoz tüzvezérlő rendszer, esetleg bizonyos védelmi rendszer(ek) (nemtudom mi is a neve a T-90-en ami, ha lézert érzékel automatán ködgránátot lő)) és sérülés rendszer. Repülőkhöz pedig infracsapdák.
  • Petko
    #21047
    nem tudom hogy szabad e itt ilyennel előhuzakodnom...
    de nem tervezitek hogy az ACE-ben a járműveket is egy picit a realisztikusság felé toljátok, mert most ez egy rossz vicc
    bár tudom hogy én itt már egyszer panaszódákat zengtem a járművekről, de most mit csináljak ha engem inkább ez hajt
    pl. a konkrétan mostanában a benny féle warefare ace változatában esik meg hogy a blueforce agyonszopatja az opfort a légierővel
    tudom hogy a motornak korlátai vannak, és ez nem repülőszimulator... a gépek ezer méterek helyett száz métereken repülnek stb.
    de pl. tényleg annyira vicces már hogy a tungushka meg egyéb légvédelmi cuccok radarjai épphogy ellátnak az orrukig... ahogy irtam megértem hogy a valódi realisztikusság (ami pl. a tungushka esetében több száz km-ekben mérhető) nem kivitelezhető... de legalább ne 500m távolságban detektáljon meg tudjon lelőni egy légijárművet
    az is tény hogy valóságban az a10 uzsonnára megeszik egy tungushkát ha kell, de jelenleg a játékban még be se tudja fogni amire az a10 mar telipumpálja rockletekkel
    csak egy pici szeretetet igényelne a dolog, hogy legalább meg legyenek a légvédelmi eszközök radar és hatótávjai duplázva, háromszorozva... és akkor talán egy kis ügyességgel esélyünk is lenne
  • repvez
    #21046
    Tudnátok mindani egy normális servert ahol értelmes játék is folyik és ember is van rajta.Alap 1.05ös vagy ACE2 legujabb verzios server.
    Mert fennvoltam a berzerk serveren gondoltam majd a 90 ember jo kis háborus feelinget csinál.Erre mivan, mindenki rohangál a pályán senki nem tudja ki kivel van.Aztán egyszercsak megjelenik egy heli aztán kinyir.Ezt 5x eljátszották aztán a készülékek épsége érdekében leléptem.
  • Hogthar
    #21045
    hát helit azért elvezetgeted rendesen és joyyal még jobb is tehát mi a gond?
  • wardogzombie
    #21044
    "nézd meg én hogy játszok vele" khm azért akarok cyborg x-et
  • Feró Flex
    #21043
    szivesen BÚÉK
  • repvez
    #21042
    Köszi végre egy használhato program és leirás amivel egyszerüen és jol müködik.Mért nem lehetett már ezzel kezdeni az elején.

    köszi
  • Feró Flex
    #21041
    Telepited
    NEW SERvER
    Server name:(üres ablak ír)-=Kellys Heroes=- ArmA2 ACE2 Dedicated Server YAS[HTTP]
    Auto configURL:(üres ablak ír)http://www.kellys-heroes.eu/updater/ArmA2ACE-Repository/ArmA2ACE-Repo.7z
    Hompage:(üres ablak ir)www.kellys-heroes.eu
    Aztán Download addons füllecske katt...
    1) Check for addons
    2)Download addons
    Ekkor letöltí a főkönyvtárba és kész.@ACE,@ACE_SM,stb..
    Majd izlés szerint csak frissíted...
    Légy vidám!!!
  • Hogthar
    #21040
    vegyél saitek Evot úgysincs szükséged csúcs superrel te répa, nézd meg én hogy játszok vele, nem profi de jól lehet vele írányítani a gépet
  • repvez
    #21039
    tudsz egy leirást hogy hogyan kel ezzel csinálni a frissitést?
  • tpM
    #21038
    Ja igen, lehet ilyen Addon Sync-kel is, csak azt még sohasem próbáltam :D
  • Feró Flex
    #21037
    AddonSync2009!A részemröl bevált és Ace2 202-es fut nálam.Nekem is elegem lett a Six Up.-böl...
  • wardogzombie
    #21036
    Uraim keresek saitek cyborg x tipusú joyt aki tud eladót elfogadható áron jelezze.kössz előre is.
  • tpM
    #21035
    Nem hiszem. Kevés modellezőnk van, azok is inkább most a ruszki cuccok fele kacsintgatnak: AK74M, AN94, Groza stb...
  • Solt
    #21034
    DMR marad! Harapok!
  • Scottt
    #21033
    Tempi nem akartok M-39 EMR fegyvert berakni a DMR meg az M-14 EBR modellek helyett?
  • repvez
    #21032
    Ugy értve az erre a verziot, hogy aki nem az updaterrel szedte le az alap dolgokat, hanem az egybe exe progival telepitette.
  • repvez
    #21031
    udv urak.Tudom lerágott csont, de még mindig nem egészen tiszta nekem ez az ACE frissitgetés.Nekem jelenleg a 195ös verzio van fenn amit az armahurol szedtem le exe-ként.Namármost erre a verziora nem tér ki a six updateres leirás amit az oldalon találtam.Végigcsináltam minden lépést, de nem frissiti a játékot mindegyik összetevönél kiirja hogy nem talált ilyen kiterjesztést.
    Az meg nem a legjobb megoldás hogy 2naponta 600mbokat szedegessek le az oldalrol feleslegesen,mert mondjuk csak 2 fájl különbség lesz a 2 verzio között.
  • Dark Geo
    #21030
    közben sikerült működésre bírnom, úgyhogy tárgytalan :)
  • tpM
    #21029
    ja azt nem láttam bocs :D
  • Solt
    #21028
    Ott írja, hogy azzal nem megy neki te siheder... :D
  • tpM
    #21027
    Kussolj öreg... :D
    khmmm az utánégető CAPS LOCK-kal aktiválható :)
  • Solt
    #21026
    Hmmm... a Su-27-ről nem is tudtam... ezek az ace-s fiúk... :) Ez esetben arma.hu ace topik, vagy megvárod míg a fiatalkorú erre téved! :)
  • Dark Geo
    #21025
    Ha már itt tartunk, nálam Su-25, Su-27 és Su-34-es van... És ez akárhogy is számolom három darab ;) és igen tudom, hogy a Su-25-nek nincs!
  • Solt
    #21024
    Így többesszámban? Kettő darab Su van a játékban, abból az egyiknek nincs utánégetője, tehát annál ( Su-25 ) ne keseredj el, ha nem működik! :D