35049
  • Micsu
    #21183
    jó vicc
  • Hogthar
    #21182
    Mondjuk szerintem az oroszok kicsit sincsenek elmaradva az amerikaikhoz képest csak nem olyan hülyék, hogy kiadják a jelenlegi technikai fejlettségüket, míg amerikában kiadnak valami újat 2 napra rá már a youtubon nézek róla videót.
  • Dark Geo
    #21181
    Nem csak warfare-ben, egyszer kapsz percenként Xpénzt az általatok elfoglalt városokból, illetve kapsz az általad megölt egységekért és pl egy tankért 800 pénzt kapsz, egy t72-es kb 4k-ba kerül, egy kamov 29k. Szerinted?:)
  • ToMy_
    #21180
    lődd ki RPG18-al :)
  • tpM
    #21179
    Mi ez valami bérgyilkos képző? :D
  • Dark Geo
    #21178
    Ez igaz!:) Viszont a metis nagyon idegesítő, főleg warfareben :S Mivel kilövök 100 páncélost és 0 pénz...
  • tpM
    #21177
    Egyébként készül: Mi-28, AK74M, AN94 és változataik, nemrég kerültek be a Grozák. Szerintem annyira nincs is elhanyagolva, csak sokan túlságosan kiegyenlítés mániások. Mindegyik oldalnak megvan a maga előnye / hátránya, meg lehet oldani, hogy nagyjából partiban legyenek, a többi úgyis a játékosokon múlik...
  • tpM
    #21176
    Nincs elhanyagolva, csak Ők nem tapétázzák tele a netet a felszerelésük műszaki rajzaival meg leírásaival. :)
  • Game Hunter
    #21175
    Mar rajottem, hogy hogy lehet leszedni AddonSync-vel, de azert kossz.;)
  • Dark Geo
    #21174
    Tpm majd kérlek nézzétek meg az ace-ben, opfor - metis-t, mert ha azzal lövünk ki valamit, akkor azt nem számolja el.
    Mielőtt valaki azzal jönne, hogy: Mert nem az öli meg közvetlenül, akkor próbálja ki! ;) Orosz oldal miért van ennyire elhanyagolva?
  • ToMy_
    #21173
    van magyar szerverre mutato autoconfig.
    csekkold az arma2.hu -t, ott van hozza info.
  • DrRadon
    #21172
    Hogyne, rengetegen játszanak multival.

    Az ára 4500 környékén mozog. Ezt csak azért mondom mert törttel nem igazán lehet multizni. Sőt a single is macerás, ha virágbolti verziód van.
  • Game Hunter
    #21171
    AddonSync2009 Beta 1.0.47 van, de nem tudom, hogy hogy lehet vele letolteni az 0.2.215-ot. A wiki.cring.eu meg nem elerheto.
  • Rowlend
    #21170
    Nekem nagyon kimaradt az Arma sorozat. Milyen az Arma 2 multi? Láttam képeket az első részből és ott civilekkel mentek, meg sport kocsik stb. :D
    Működik Tört verzióval a multi? Játszanak a multival?
  • tpM
    #21169
    Ah, azt nem tudom, sosem használtam az ArmaHu-s megoldást. Esetleg AddonSync vagy Sic updater?
  • Game Hunter
    #21168
    Az Armed-assault.hu-n csak a 0.2.213 van. Vagy mar exe filekent mar nem elerheto?
  • tpM
    #21167
    Regg,
    Tegnap este óta az.
  • Game Hunter
    #21166
    Jo Reggelt!

    Erdeklodnek, hogy az A.C.E 2 Beta 0.2.215 mikor lesz elerheto? thx
  • tpM
    #21165
    Ja elfelejtettem, hogy ez nem wiki és nehéz lehet megtalálni... :)

    Példa egy fegyveres ládához:
    _l addmagazinecargo ["ACE_HuntIR_monitor",10];
    _l addmagazinecargo ["ACE_HuntIR_M203",10];

    Ha fellőtted, és látod a kis ernyőt, akkor legördülő menüből "HUNTIR Monitor aktiválása".
  • tpM
    #21164
    HUNTIR. Részletes leírás az útmutatóban a "Szimuláció - Különleges felszerelések & egyebek:" alatt.
  • 4D
    #21163
    Passz.

    Egy ACE2 videón (ha jól emlékszem) láttam egy kütyüt, az ember fellőtte, egy magasságig felment, majd egy kis ernyővel lassan ereszkedett, de közben volt rajta egy kamera.

    Ez mi, és hogyan lehet előpiszkálni.
    Valaki?
  • Dark Geo
    #21162
    majd készítek egy teljes leírást warfare beállításaihoz, hogy mindig a legjobb legyen. Illetve lesznek ezzel kapcsolatban ötleteim, hogy hogyan lehetne igazán jó háborút vívni egymás ellen. Lehet még ma összeütöm, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre, de csak olyan 6-7 fele.
  • Dark Geo
    #21161
    az alap kampányba be lehet valahogy rakni az ace-es fegyvereket?
  • fkubi
    #21160
    Mar az elejen vicces. Amikor pont a napba nez, akkor vilagos elotte a fold. Amikor epp kimegy a nap a latoterbol, akkor sotet.
  • tpM
    #21159
    Márcsak sivatagi Ghillie kéne hozzá.
  • Solt
    #21158
    8:50-től.... aaaaaaaa... :D
  • tpM
    #21157
    Ez is kemény... ACE 2 SF gameplay
  • Solt
    #21156
    Még még még.... :D
  • Solt
    #21155
    Őőőő... nyam nyam... :)))
  • tpM
    #21154
    Nem próbáltam még, de pl a tereptárgyak anyaga meg van oldva pl. a házsarkon át tudsz lőni .50-essel?
  • 4D
    #21153
    Kérdés.
    Ezzel a kick ass CAA1-el már tombol aki editorozik a régi jól ismert ARMA1 es pl. Sahrani-n?

    Namert tegnap óta fent van nálam. Aki nem ismerné esetleg:
    CAA1-Info+Download
    Semmi barkács, egy install exe, igaz 1,6GB kb..., de megéri.
    Én bevallom főleg mint pilóta, pontosan helipilóta "szakosodom" OFP óta, és a régi mapok, a zegzugos völgyekkel, szétszórtabb erdőkkel, kiválóak Heli vs Tank, stb. scenariokhoz, és ahogy a német srácok is írják, a városok a régi szigeteken jobbak pl urban fight ra FPS módban.
    Szóval remek darab ajánlani tudom.

    Ja igen.
    Majd ha már kigyúrtam, és valahova csapatba kellene transporthoz,FSM vagy SAR, EVAC-hoz zabálj "ólmot sárga" üzemmódú pilot, majd jelentkeznék.
  • tpM
    #21152
    ACE-szel toljátok?
  • JanáJ
    #21151
    hol? én nem találtam az alap mappon, vagy nem azon?
  • csige791
    #21150
    Nehezebbre kéne majd állítani a falu védőket warfare-ben, mert tegnap túl könnyű volt.
  • DrRadon
    #21149
    De van híd!
    A lánctalp ügyben igazad van :)
  • JanáJ
    #21148
    AI nem megy át a hídon, mert nincs híd. :-)
    Meg most már az úton is többet tölt mint mellette. Amúgy is csak a lánctalpat féltette, mert az aszfalton jobban kopnak. :-)
  • rtfmZoli
    #21147
    Csak nagyon sokáig elhúzódott, mikor is kezdődött? olyan 5-6 körül, és én éjfél körül léptem le.
  • fkubi
    #21146
    Persze es az AI is majdnem atmegy mar a hidon. Persze az uton nem marad a kocsival, de azt majd a 3.0-ban...
  • JanáJ
    #21145
    ott lesz?

    @21142: Mire gondolsz?
  • tpM
    #21144
    Működő lézerpointerre megintcsak OA-ra kell várnunk.