35049
  • Solt
    #21343
    Valamit elnéztél... 1.05 az utolsó pöcs... :)
  • repvez
    #21342
    most olvasom hogy van 1.06 os patch .Kérdezném hogy nem rondit bele az ACE2 be. nyugodtan fel lehet tenni ?
  • BladeW
    #21341
    Igen arra a werziora gondoltam. Csak azert merult fel bennem ez a dolog, mert regebben mintha olvastam volna itt, hogy a nemet verzio nem fogadott el bizonyos serialokat.
  • Sanyix
    #21340
    szerintem a "demo"-nál a "werzióra" gondolt. Arra pedig egy igen a válasz. Az hogy milyen lemezről jön tökmind1, a serial ami számít.
  • Dark Geo
    #21339
    Nem, mivel a demonak nem kell serial. Ne aggódj van angolosítás. Egyébként a játékban írt kommunikáció tájékoztató jellegű és egy idő után már oda se figyelsz majd rá. Majd arra jó, hogy látod, hogy valaki látott valamit, de multiban (mert ugye arma ott jó igazán) ;)úgy is feljössz majd TS-re és ott mindenki osztja az "észt"!
  • BladeW
    #21338
    Sziaszttok, nemsokara meg akarom venni a jatekot, csak a magyar forditas nagyon nem tetszik hozzá. A "demó" verzióhoz (ami angol) tudom hasznalni az itthon vett serialt?
  • Micsu
    #21337
    lőttem már szalonkát, nem szokott cikázni, hajnalban vagy este szoktak áthúzni az egyik élőhelyről a másikra, szépen becampelsz :D, majd mikor áthúznak feletted akkor lehet pirítani :P
  • Dark Geo
    #21336
    Had- és rendvédelem-história, kicsit másképp:

    A nemzetközileg is használt sniper szó az angol snipe (erdei szalonka, Scolopax rusticola) főnévből származik; ez a kiszámíthatatlan röptű, roppant óvatos madár számtalan vadásznak okozott már idegösszeomlást az összevissza cikázásával; aki ennek ellenére közel bírt kerülni hozzá és szét tudta lőni a levegőben csapongó ellenszenves kis geci harminc dekányi testét, büszkén viselte a sniper (szalonkázó) címet.
  • Cactus73
    #21335
    Noh, megoldodott. Eleg hihetetlen es logikatlan, jozan eszt mellozo a tortenet, de mukodik. Szoval ha valaki olyat tapasztal h csatlakozasi kiserletnel egy "halott" felulet fogadja es semmit nem valaszthat, akkor annyit kell csak tennie, h NEM a jatek inditasakor, hanem a mar folyamatban levo jatekba kell becsatlakoznia. Tudom mekkora szamarsagnak hangzik, de kiprobaltuk es mukodott.

    ( Eredti jatek meg egyotos peccs ide vagy oda, azert meg mindig vannak ilyen paranormalis jelensegek )
  • Hogthar
    #21334
    Viszont úgytudom a hz megosztásos polarizációs módszernél pont úgyanúgy kapod a képet mint az életben, tehát ha van térlátásod rendessen, akkor elméletileg a játékba is lesz.
  • ceaser
    #21333
    Köszönöm Uram a részletes tájékoztatást!

    Ahogy elnézem van próbálkozás bőven de egyik sem az igazi....
    Nekem tré a szemem, (szemtengely ferülés, így amíg nem forrja ki magát a technika, addig nekem elég felejtős.... A 120hz is necces nem? Bár a samsung már csinált egy 240Hz-est....

    Azért lehet, hogy a legolcsóbbik megoldászt kipróbálom...hátha nem annyira cseszteti a szemem...

    Köszönöm mégegyszer!
  • DancZer
    #21332
    Azt én is hallottam, hogy az amerikai hadsereg fejleszti, de azt hittem szimulátornak készült. Ezek szerint nincs konkurenciája, vetélytársa az ArmA-nak, és ezzel a gondolattal le is zárnám az általam indított OFF-ot. :)
  • Palinko
    #21331
    igen az amcsi hadsereg fejleszti. a 3 as kicsit válságos :D szal tuti nem kaptak elég pénzt hogy rendesen befejezzék ezért elég bugos. pl váltottam flashre és a fegyver ott maradt de a flasht is elővette :D február elejére elméletileg kijavítják. pálya tervezés tényleg lehetne jobb, mesterséges inteligenciáról annyit, hogy csak a 2es végén jelent meg single mód, akkor is úgy működött ha lanon hoztál létre pályát, de nevetséges volt az mi, az armyt csak netes játékra lehet használni. sebzésben sztem mind kettő game otthon van. ballisztikában nem tudom mire gondolsz, mivel rövid pályán nincs is nagy esélye esni a lövedéknek. itt is megmaradt ez a szokás hogy az ellenség mindég ugyanúgy néz ki, de még a 2 es szériába fekete terroristák voltak itt csak más árnyalatú a ruhájuk és nincs rajtuk sisak :D
  • Dark Geo
    #21330
    jogos, és inkább talán a Rainbow six-ekhez lehetne hasonlítani, már ha lehet egyáltalán. Nekem kicsit gyengének tűnik, legalább is amit eddig láttam belőle. Bár tény, hogy van egy két jó ötlet benne.
  • Hogthar
    #21329
    Az America's Army -t úgytudom az amerikai hadsereg fejlesztette, régebben próbáltuk vannak benne jó ötletek pl alapból kilehet támasztani a mesterlövészt meg a mashinegunt. Sajnos a pálya tervezés botrányos és a mesterséges intelligencia se a legkimagaslóbb, a sebzés rendszer veri az armát de a balisztika... amit érdekesnek találtam még benne, hogy bármelyik félre álsz mindig amerikai vagy, és az ellenfél mindig arab, és persze az ellenség fegyverei nincsenek lemodellezve rendessen ilyen kockássak és sokkal könnyeben beragad egy golyó a tárba vagy megy tönkre.
  • Palinko
    #21328
    Tomy jól összefoglalta. kissebbek a pályák, és most jött ki az új 3 as army, ami még tele van buggal, ezért nem ajánlatos. régen igen csak a pályaismeret volt a lényeg a 2 esben, de a hármasban talán a taktikára jobban rágyúrtak. a pályák tényleg inkább városok, vannak benne, a 2 esben voltak nagyobb terepek is a 3 asban nem láttam még olyan szervert.

    Geo, sztem a counter strike sokkal arcadebb az armytól.
  • Dark Geo
    #21327
    Lehet rosszul látom, de ennek Counter Strike hangulata van. Egy kis CQB, ami nem rossz, de szvsz kevés. Persze hangulatra elképzelhető, hogy nagyon jó.
  • ToMy_
    #21326
    Egyik jellemzo (es nepszeru) palyaja a Bridge, illetve valtozatai. Egy folyon ativelo hid, tornyokkal a vegen es a kozepen. Csak a hidon lehet atkelni.
  • ToMy_
    #21325
    America's Army - kis terulet, 1 konkret feladat - eljutni A-bol B-be, megkeresni egy csomagot es elvinni A-ba, megkeresni A, B es C pontokat, stb...
    Kicsi jatekterulet, es az egerskill, valamint a palyaismeret dominal leginkabb.
  • ToMy_
    #21324
    Hát, azon kivul, hogy mindkettoben lofegyverek vannak, nagyjabol semmi kozos nincs bennuk. Tok mas stilus a ketto.
  • Cactus73
    #21323
    Valszeg nala lesz a bibi, mivel mindenki mas ki be maszkal rajtam akadalytalanul. Es mas szerverre sem tud felmenni. Nem hasznalunk nagyon modokat, pont azert ,h barki bejohessen aki erre jar.
    Ma az volt a megoldas h o volt a host, csak ez hosszu tavon problemas, mivel az en misszioimat nyomja a csapat. Azok meg nalam vannak.
    Hetvegen ujrarakatom vele az armat, mivel kifogytam az otletekbol.
    Az jo esellyel megoldhatja a dolgot.
    Egyenlore itt tartunk. Termeszetesen ha valami modon megis rajovunk mi okozza ,megosztom a tudast veletek is.
  • DancZer
    #21322
    Az Americas Army miben különbözik az armától? A grafikát azt látom, hogy más mint armában a youtube-s videókból. De úgy maga a játék miben más?
  • DancZer
    #21321
    Én még nem találkoztam hasonlóval, de érdekel a megoldás, ha sikerül megoldani. Ugyan azokat a modokat, verziót használtok mindketten? Csak a barátodnál jelentkezik ez a hiba, vagy más játékosnál is előjön?
  • Cactus73
    #21320
    Sziasztok !

    Otlet kellene egy problemara. Kovetkezo tortenik: Baratom becsatlakozik a szerveremre. Be is engedi, de a neve feher ikonban jelenik meg. Nem valaszthat maganak karaktert, gyakorlatilag semmit sem tud csinalni. En bedobahatom ot valamelyik helyre, de nem toltodik be neki az adott mission. Mindenkinek eredeti jateka van, es hetek ota gond nelkul mukodott minden. Csak nala jelentkezik ez a dolog, a tobbiek tudnak csatlakozni. SOT ! Ha o nyit szervert ,arra en be tudok menni.
    Ez mitol van ? Valaki latott mar ilyet ?
    Elor is koszonom !
  • DancZer
    #21319
    Hát igen, szerintem is érdemes! Nem véletlenül használja az amerikai és az angol hadsereg kiképzésnek.
  • KAZJ
    #21318
    Pedig hidd el,érdemes befektetni.
  • Palinko
    #21317
    tetszik de csak singleben gondolkodom. multiban america's armyt részesítem előnyben :)
  • ToMy_
    #21316
    A "szakértő" nehézségi szint csodákra képes...
  • Scottt
    #21315
    Tempi:Hogy van ez?Szaros kisz kinaiakat en pumpa tele olom,bele kisz arcocskajukba meg is löni vissza
  • Dark Geo
    #21314
    Ha a játék tetszik és játszani is akarsz vele akkor... meg kell venned, mert igazán multiplayerben érdekes a dolog ;) Ez nem az a játék amivel egy hónapig játszol majd felkerül a polcra porosodni.
  • KAZJ
    #21313
    [URL=http://cdgalaxis.hu/kereses?q=arma2&platform=minden]arma"[/URL]
  • ToMy_
    #21312
    ha a serial nem igazi, akkor csak egy darabig...
  • JanáJ
    #21311
  • Palinko
    #21310
    igen az volt amit mondtál, ez alapján sikerült megoldanom. újratelepítettem, úgy hogy most adtam meg serialt, és így működik :) köszi a helpet!
  • Dark Geo
    #21309
    Mindig bebizonyosodik, hogy nem szabad elolvasni a kommenteket, mert elsorvad az agyunk! pl:

    "Its just the wind."

    Nagy az isten állatkertje...
  • DancZer
    #21308
    Bizony a törés védelem bekapcsolódott, amit egyébként úgy hívnak: FADE.

    Itt egy Ágyús demonstráció
  • Solt
    #21307
    Akkor ez a gond... ilyen a törés védelme... hiába van crack, játszhatatlan...
  • Palinko
    #21306
    nem :(
  • Solt
    #21305
    Eredeti az az ArmA?
  • Palinko
    #21304
    arma 2 ben nem igazán tudok lőni :D na ez hülyén hangzik de tényleg ez a legnagyobb problémám.hadjáratban már eljuttam a beméréses részig, sőt egy kicsit tovább is, és feltűnt hogy csak közelről tudom leszedni az embereket, akkor is elég sok lőszert pazarlok. be is mentem gyakorlatozni, lőtéren is elég pocsékul teljesítettem és aztán a lázadók elleni gyakorláson is (oda vittem távcsöves M4et :D) de mégis körbelövi az ellent. guggolok, ráviszem a célkeresztet egyesével lövök és egyik itt másik ott csapódik be, fekve sem jobb a helyzet. azt meg nem hiszem hogy tényleg csak 50 méteren belül lehet találatot elérni, sztem valamit figyelmen kívül hagyok. tudnátok tippet adni mit rontok el?