35049
  • tpM
    #21103
    Vargosz szokta feltenni a pályákat.
  • Dark Geo
    #21102
    Megoldható, hogy a szerverre felkerüljön a legújabb ace-es Warfare?
  • BlitzFiles
    #21101
    CAA1 -et probaltatok mar?

    10k latotavval is szalad annyira mint csernus 3k-val :)
  • Scottt
    #21100
    Ctrl+space
  • tiburon26
    #21099
    bocs a duplazasert.letrehoztam es müködik rendesen csak közbe mar uj verzio van es erre 10masodpercenkent emlekeztet
  • tiburon26
    #21098
    Kicsomagolás befejezése utána Arma2/@ACE/userconfig-ból átmásolod a fájlokat Arma2/userconfig/ACE-be.
    -no ez nem vilagos.arma2 mappaban nincs userconfig/ACE mappa.hozzak letre en?
  • Micsu
    #21097
    kérdés

    ha már megépítettem a bázisom, tudok vásárolni egységeket, hogyan tudom őket csapatba rendezni, ctrl + bal egérgombos irányításra gondolok azaz nem az én csapatom szerves részei lennének
  • DrRadon
    #21096
    Akkor te nagyon utálhatod a M$-ot, meg az Adobe-t :)
  • tpM
    #21095
    Egyénként annak a 90%-nak akinek működik, a Six Updater egy kib*szott jó megoldás. Nem véletlen használja egy csomó más modocska és addon is.
  • DancZer
    #21094
    Azért mert valaki még csomagolni se tud. Egyébként az egy sfx exe, de nem kötelező azt használni. Feltelepítheted a six-updatert is. :)
  • fkubi
    #21093
    Tudnam, miert EXE fileban van. Miert nem eleg egy sima tomoritett allomany? Nekem ne nyulkaljon mindenfele EXE a cuccaimhoz.
  • DancZer
    #21092
    Frissítve: ACE telepítés magyar módra
  • DancZer
    #21091
    Bocsi az én hibám. Nem tudtam, hogy vargosz beletette-e vagy sem. Módosítom a leírást.
  • tiburon26
    #21090
    marad a Team Speak 2.azert köszönöm!
  • Dark Geo
    #21089
    fákk!:D Tehát ez legyen a parancs fileban:
    -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;@ACEX_PLA;@ACE_SM

  • Dark Geo
    #21088
    az ace-nek, vagyis a @CBA, @ACE, @ACEX, @ACE_SM és @ACE_PLA könyvtáraknak az ARMA2 gyökerében kell lennie, ahol az arma2.exe is található. Ha ott van mind, akkor Te magad is csinálhatsz neki parancs file-t.
    a parancs file tartalma ez legyen (az arma2.exe után):
    -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;@ACEX_PLA

    Ha nem megy akkor tölts le egy Team Speak 2-t, telepítsd és gyere fel. Ha valakit fent találsz, segíteni fog.
  • tpM
    #21087
    Nekem 7950-nel a legalacsonyabb beállításokon ~15FPS-sel ment, úgyhogy nem hiszem... :(
  • fkubi
    #21086
    1-2 FPS talan
  • tiburon26
    #21085
    sziasztok.ace telepites magyar modra segitseg kene.letöltöttem a ace2v.0.1.203.exe-file-t,bemasoltam az arma2 mappaba elinditottam es kicsomagolta valahova de az Arma 2 - @CBA,@ACE... parancsikont nem talalom sehol.nem az arma2 mappaba kellet volna kicsomagolnia a dolgokat?
  • Ati810
    #21084
    Hello
    Szerintetek az Arma 2 menne Nvidia 7600GT-n ?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Dark Geo
    #21083
    Ha szereted az arma-t, akkor inkább ajánlom figyelmedbe Armed Assault 2. Hidd el jobban jársz ;)
  • Benwolf98
    #21082
    Hello Nem eredeti Armával nem lehet multizni?
  • DrRadon
    #21081
    Több időd? Már nem kell 6 oldalakat megtanulnod?

    Ami a háborút illeti, kissé rosszabodott a helyzet, a konfliktus eszkalálódott, és az oroszok valamint a litvánok elleni harcban a lengyelek lettek új szövetségeseink.
  • Hogthar
    #21080
    Na úgy tünik mostanság több időm lesz, játszotok még a lengyelek ellen?
  • Dark Geo
    #21079
    Így már értem, köszönöm! Később megnézem.
  • 4D
    #21078
    A 3D editor még buggy, a BI-Forumon igérik hogy állítólag rendbeteszik.
    Az egységek lerakása előtt, meg kell határozni (ne kérdezd miért)
    F10Center
    F2Group
    és csak ezután
    F1 Units
    Kvázi momentán eddig ennyire jöttem rá, de majd a német fórumokon még matatok.
  • wardogzombie
    #21077
    "Rescue mission on Quesh_Kibrul_v1.0. Iraqi minister held captive and needs to be rescued."
  • csige791
    #21076
    Jól látom, hogy itt egy Izraeli állampolgárt kell megmenteni ?
  • Scottt
    #21075
    Inkább valami ilyennel próbálkozz COOP-ba szerintem^^
  • DrRadon
    #21074
    Mást nem tudok, csak egy tippet adni: próbálkozz olyan szerveren, ahol azonos klánbeli emberek játszanak. Ők általában kommunikálnak egymással és szervezettebben játszanak. ( szervezett VS szokott lenni az [EC] és 8bz szervereken, ahol mi is részt szoktunk venni)

    Berzerken ne várj globális együttműködést, ott inkább markolj fel egy szkópos fegyvert meg egy SMAW-ot pattanj motorra és támadj oldalról, valamint bocsáss meg azoknak akik lefrendliznek:)
  • repvez
    #21073
    És azon kivul , mert nem mindig tudok az esti orákba ráérni hogy megvárjam mig kelö létszám lesz a serveren.
  • DrRadon
    #21072
    ArmA.hu
  • repvez
    #21071
    hol találok ilyen servert ahol legalább egy kis csirája felfedezhetö a csapatjátéknap és van is értelme játszani?
    Mert néztem pár coop servert,d e hiába volt 30fö irva jo ha 3-4 emberrel találkoztam és azok is csak rohangáltak mindenfelé.
  • tpM
    #21070
    BUÉK
  • Dark Geo
    #21069
    Viszont nekem nem enged a 3d editor lerakni dolgokat, még egy katonát se.
    Teljesen üres az a mező. Ötlet?
  • Dark Geo
    #21068
    hm én ezt még ki sem próbáltam... azt hittem, hogy már mindent láttam:)

    ohh és
    Boldog Új Évet mindenkinek!
  • 4D
    #21067
    A legjobbakat az újévre mindenkinek!!!!
    Próbálta már valaki a gamma eléggé elrejtett 3D editorát?

    Ma volt időm picit piszkálgatni, kissé összetettebb mint a 2D-s, és
    kérdezném van e tapasztalat.
    Üdv.
  • Neoncsoves
    #21066
    BÚÉK mindenkinek !
  • csige791
    #21065
    Ok, köszi a segítséget, most töltöm a legújabbat.
  • DancZer
    #21064
    Menny fel ide, itt mindig megtalálod a legfrissebb verziót: http://www.arma2.hu Jobb oldalt a ArmA.Hu szerver verzió.: A.C.E 2 Beta 0.1.203 alatt van egy link, ami mindig azt a verziót tartalmazza amit a szerver is. Letöltöd. Másold be az Arma2 könyvtárba. Töröld ki a @CBA,@ACE,@ACEX könyvtárakat. Indítsd el a letöltött fájlt.