35049
  • fkubi
    #21467
    Megbukott fizikabol. Eltiltottak a geptol.
    Nem tudta kiszamolni egy sabot mozgasi energiajat...
  • Solt
    #21466
    Na mi van te gyík??? Hol a péniszben vagy vazze? :D
  • tpM
    #21465
    :D
  • tpM
    #21460
    Á nem, még nem teljesen... Jelenleg a nővérem laptopjáról netezem :P
  • DrRadon
    #21459
    Zavar támadt az erőben. Sötét erő tért vissza... :D
  • tpM
    #21458
    Muhhahaaa, na mi van pubikáim? :D
  • JanáJ
    #21457
    Az arrowheadre simán illeszthető lesz az ACE?
  • DancZer
    #21456
    Haggyátok már a fizikát, nem szükéges armába.
  • repvez
    #21455
    arrowhead
    uj hangrendszer lesz benne amit magyar ember készit :)
    De a fegélzeti gépfegyverek még mindig makuktol mozognak a kezelöje meg csak gugol mellette.Fizika megint sehol, AI szintén
  • Scottt
    #21454
    Köszönöm főnök a segítséget,valami 260-as ACE-t használó mester megoszthatná, hogy lehet a soflammal távolságot meg irányszöget mérni,mert hiányom nyomkorászom az R betűt mindenféle kombinációban ahogy a wikin írják lófasz se történik csak megfesteni tudok vele célt,de semmi távolság vagy valami =(
  • Stief
    #21453
    Scott multi játékba vagy szerkesztésnél akarod használni?
    Multiba tudok segíteni, persze ha ACE szerverekre gondolok!
  • DancZer
    #21452
    Innen töltsd le, majd a kicsomagolt mappát másold be a: Dokumentumok/Arma 2(vagy Arma 2 Other profiles)/profilod neve/missions/ könyvtárba.

    Ezután ha elindítod az armát, majd a szerkesztőt az Utes pályák között megtalálod.

    Ha saját pályán szeretnéd kipróbálni akkor a szerkesztőben használd a Merge opciót, és ne felejtsd átmásolni az általad készített pálya könyvtárába a többi fájlt ami az artillery.utes könyvtárban van(kivéve a missions.sqm-et).
  • Scottt
    #21451
    Valamimester eltudná szájba rágósan magyarázni mi a falhoz vert *******t kell csinálni, hogy működjön a buzi tüzérség, ahogy mellékelt videókon is látható?:D
  • Stief
    #21450
    Az előzőhöz írnám! Hogy belépni viszont be tudok, minden gond nélkül! Csak hostolni nem tudtam!
  • Stief
    #21449
    Helló!
    Először is Köszönöm "Hogthar" sok segítségét!
    Jelenleg egy apró problémám marad! Aki tud segítsen, annak előre is köszönöm! Nem tudok ACE modos isala dula Warfar servert csinálni! Ha simán hostra megyek félig ace modos cuccokkal ellátott sima warfaros szervert tudok csak csinálni! Hiányzik belőlle menü rendszer, és a játék modifikációk, csak a sziget és a fegyver jármű addonok lesznek elérhetők!
    Gondolom! kell valami host progi hozzá???
  • DancZer
    #21448
    Addon sync el le tudod tölteni a szerverhez szükséges modokat. Addon sync telepítési útmutaó
  • Dark Geo
    #21447
    Azt a k.....:D Beteg:D
  • repvez
    #21446
    milyen extra modokat használtok az armahu serveren?Mert a 256os verzios nekem is az ACE2 ,de nem enged fel azt irja hogy hiányzo elemek vannak nálam
  • JanáJ
    #21445
    Részvétem, kitartás.
  • Solt
    #21444
    Kedvenc rajzfilmemből idéznék: "Ebben az esetben nyomja meg a piros gombot, és nyugodjanak békében!" :D

    Más:

    A szibériai hadsereg szállító kapszulái...
  • Hogthar
    #21443
    Ez hasonlóan szokott nálunk is felépülni, de most kitalálta ,hogy nem olyan szenvedélyes a kapcsolatunk mint régen és ezzel tudnánk felrázni, jött erre a szokásos ugyanmár dumám, de bedobta a lelkiterror akcióját tehát nincs mit tenni
  • Scottt
    #21442
    Életbevágóan fontos meccs van ma.De huszárosan megoldottam a problémát ezzel a videóvalEgészségetekre:)
  • Solt
    #21441
    Jóval Bálint nap előtt lázadni kell, hogy ez egy buzi amerikai ünnep, és te ezt nem vagy hajlandó megtartani... majd jön a "kárenyhítés": "de azért szeretlek kicsim, ugye tudod?" Alaposan megrakod, és helyre állt a világbéke! :D És nem utolsó sorban ilyenkor nem csesztet... ha mégis akkor lehet kontrázni: "Azt hittem ezt már megbeszéltük kincsem!?"

    Ennyi! :D
  • Hogthar
    #21440
    Egyébként Boldog valentin napot mindenkinek

    remélem nektek is van egy elragadó szépséges boszorkányotok és végig fogjáték szenvedni ezt a gyönyörűséges napot mint én, akarom mondani élvezni ezt a szép napot....
  • Hogthar
    #21439
    Elég egyszerű a dolgod szerintem.
    1. lépés: tömörísd ki a isladuala_v099.7z - et(nekem más a verzió szám, az újat még nem töltöttem le) a játék főnyövtárába.
    2. lépés: kell lennie egy parancsikonodnak amivel az ace módot is indítod, menj rá jobb gomb, tulajdonságok, ha megnézed a végén valahogy így néz ki: arma2.exe" -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;@ACEX_PLA;@ACE_SM nos annyi a dolgod hogy még beszúrj a végére egy ilyet: ;@duala ezekután az egész így fog valahogy kinézni: c:\games\tgames\arma2.exe" -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;@ACEX_PLA;@ACE_SM;@duala (nyilván neked más a telepítési könyvtárad erre azért ügyelj)
    Ha ez így nem világos jön a 3. lépés : tölsd le a goarma - t vagy az alpinestars launcher -ert, mind2 egy egyszerű módkezelő, kiválogathatod, hogy a játék könyvtárában lévő módok közül melyiket szeretnéd használni.
    4. lépés élvezd a sziget gyönyöreit és játsz
  • Stief
    #21438
    Köszönöm a segítséged! De még kérnék egy két apróságot ha nem gond! Kis telepítési útmutatót! Hogy kell feltelepíteni ezt az island duala módot. Mert egy általános telepítési útmutató van, de semmi egyéb! HA fel vennél msn és segítenél egy két dologba nagyon megköszönném! :)

    [email protected] de ha megadod én is felvehetlek!

    Köszi mindent!
  • Cactus73
    #21437
    Igazad van, mindannyiunkat más bugok vagy gyengeségek zavarnak jobban vagy kevésbé. De ezzel nincs mit tenni. Ugy vagyok ezzel, h ami nem megy, nem erőltetem. Én egyik nap attól kaptam sirogörcsöt, h megpróbáltam az AI nak kiadni egy ilyen bonyolult dolgot h üljön be a bármibe mellém. Mondja jó... Ésakkor tornázott kicsit meg mindent csinált csak azt nem. Ez egy időlimites pályán történt.
    De ezek annyira eltörpülnek ahoz a tényhez képest, h én ezt ugyanannyira élvezem mint tíz éve az Opflasht. Egyébként meg ,ha tényszerü akarok lenni, akkor ki kell jelentenem, h 2001 óta ez a sorozat csak szebb és jobb lett, míg én ugyanennyi idő alatt csak sokkal öregebb meg kövérebb lettem. Sőt, mostanában mindent elfelejtek.
    Erre állitolag van valami tök jó gyógyszer, csak sose jut eszembe hogy is hivják. Nem a "kék" basszus, az másra jó.
  • smusher
    #21436
    Oké, de azért nem lenne rossz, ha végre kész lenne a játék - minden értelemben. Engem az AI balfaszsága és a pop-up textúrák/árnyékok zavarnak a legjobban, az OFP-s kerítésledőlést leszarom, nem érdekel. A fegyverremegésről a kézben ne szóljunk, az egy trédmárk itten :-)
  • m1c1mack0
    #21435
    Szolgálati közlemény az armahu TS beszart, addig is a követekző címre kell jönni:
    arma.cring.eu:8766
    (81.0.119.99:8766)
    pass:locr123456
  • Hogthar
    #21434
    Island duala:link

    Szervert meg úgy tudsz csinálni, hogy olyan pályát indítasz aminek van ace 2- es támogatása, ilyet vagy csinálsz, vagy kiválasztod azok a pályák közül amiket az ace 2 mod feltelepítése után bekerültek a pályák közé, vagy esetleg azon az oldalon ahol van az island Duala is letöltesz egyet.
  • Stief
    #21433
    Hello! Segítsetek egy picit! Az island duala modot honnan tudom letölteni?
    Még egy kérdés! Fel van telepítve az Ace modom, csatlakozni tudok, de acés szervert nem tudok csinálni, hogy kell?

    Köszönöm előre is a válaszotokat!
  • Cactus73
    #21432
    Megsporoltal nekem egy hozzaszolast. Ugyanezt irtam volna le en is nagyjabol, ha idoben erkezem a vitaba.
    ( Azert a konfiguraciom elter a tiedtol )
  • Solt
    #21431
    Ugyan Uram... jó példája ez annak, hogy segíts magadon, Isten is megsegít! :D
  • Hogthar
    #21430
    De látom vak vagyok, mert ott van kint oldalt a telepítési útmutató
    Bocs mindenkinek a fennakadásokért, csak hajnalba nem olyan jó a megfigyelő képességem
  • Hogthar
    #21429
    Én is arma.hu - ról néztem, mivel nem vagyok regisztrált tag a legelső leírás alapján csináltam, ami volt ace mód beállításához, de ott nem jönnek be a linkek
  • Solt
    #21428
    Az arma.hu-n fent van a six updater telepítése lépésről lépésre. Nekem is új rendszerem van, én aszerint csináltam, és minden ment elsőre...
  • DancZer
    #21427
    A six updater sok embernek nem ment, így aztán sirBoogiee elkészített egy leírást az addon sync hez. Addon sync használata nagyon egyszerű, és gyors! :)
  • Hogthar
    #21426
    Uhh most kicsit bénának érzem magam, anno még amikor ace 2 bétát kiadták a six updateres megoldást használtam, viszont most új rendszerem van és hát elkezdtem megint a régi leírás szerint beüzemelni viszont a linkek nem elérhetőek, se TMP féle, se DancZer féle megoldás
  • BladeW
    #21425
    Gugli a barátod, annyit kell beirni, hogy "arma 2 system requirements". Sok sikert!
  • Sanyix
    #21424
    intel grafikus lassítóval esélytelen hogy játszható lesz.