35049
  • smusher
    #21383
    A bc2 az micsoda? Biztos ciki, de tényleg nemtom.
    Egyébként az Arma II minden befejezetlensége és idegesítő hibája ellenére talán a legnagyobb prodzsekt (sic!) a pc történetében eddig, úgyhogy léccike senki ne gyalázza ezentúl (plíz).
  • Hogthar
    #21382
    Értem a célzást
  • Scottt
    #21381
    Ez mindent kifejez:d
  • Dark Geo
    #21380
    Én személy szerint nagyon várom a BC2-t, és pont az ilyen emberek miatt lesz érdemes játszani. Mikor sokadszorra lelövöd elkezd "anyázni/csíterezni" és aztán megtalálja az ALT+F4 kámbót és ezáltal újabb sikert könyvelhetsz el, mert egy szervert megszabadítottál egy vérpistitől.
  • DrRadon
    #21379
    Pont most olvasom a bc2 fórumban: az egyik kipróbálta az ottani HC módot.
    A tapasztalatai:

    "Persze 1 loveses sniper durva (foleg ha teged olnek) de hat kb ugyanigy kell parazni "realisan" is a harcmezokon az orvloveszektol."
    ...
    "Mindig parazni kell, folyamatosan a kovetkezo fedezeket kell keresned es a szoget zarni hogy minel kevesebb helyrol tudjon golyo eltalalni, mert 2-4 loves akarmilyen fegyverbol megol."
    ...
    "Es nem lehet csak ugy gondolni egyet hogy na itt atfutok ezen a 15 meteres szabad teruleten siman, maximum bekapok 10-15 golyot es siman tulelem..."
  • DrRadon
    #21378
    Ne is, ő napi 6 oldalakat tanul, meg úgy általában mindig tanul, amikor telefonon hívják

    Egyébként pont tegnap írta egy srác a BC2 fórumban, hogy a pcguru ingyen osztja a bétakeyeket, meg hogy ebből mi lesz, mert meglepik a fórumot a gyökerek. És lám tessék... de hogy miért ide jött előbb? :D
  • Dark Geo
    #21377
    Neki nem írok ilyet :D
  • DrRadon
    #21376
    Szegény Hogthar most meg van szeppenve, hogy mi a bajod vele :D
  • Solt
    #21375
    Őőő... szerintem rossz helyre címezted! :D :D
  • Dark Geo
    #21374
    Az utóbbi iromány nem Hogtharnak szólt hanem Macskássynak, bár erre nyilván mindenki rájött.

    Nem értem miért neki címezte...Bad Target ;)
  • Dark Geo
    #21373
    Te nem vagy okos :(

    1. Ajánlom figyelmedbe A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI oldalt.
    2. Tört játékkal próbálkozol és ahhoz is lusta vagy, hogy elolvasd a játék védelméről írt ódákat, mivel akkor tudnád, hogy az Arma 2 védelme lebutítja a játékot, amennyiben nem eredeti verzióval rendelkezel. Nyilván a torrent oldalon is le volt írva, ahonnan letöltötted, de gondolom ott is ilyen sokat olvashatsz.
    3. Két teljesen különböző játéktípust értelmetlen és felesleges összehasonlítani... Ennek megértéséhez szükséges némi intelligencia.

    További szép napot! :)
  • DrRadon
    #21372
    Előkerültél te nyomi?:D

    Fogadunk, hogy egy tár lőszerrel az armában több embert szedek le, mint a BC2-ben?

  • Hogthar
    #21371
    magamhoz méltóan nem vártam meg a választ, majdnem ugyan az mint az arma, végülis egykét újítás van benne, amik leegyszerűsítik a játékot, de nem nagy szám, ha valaki még arma 1 el szokott játszani és szeretne kipóbálni az arabokat vagy az angolokat, mind ezt egy arab nagyvársoban, annak ajánlom, de akik arma 2 höz szoktak nem fog túl sok újat nyújtani.
  • Hogthar
    #21370
    egyébként most ez a Virtual battlespace 2 JCOVE lite a VBS 2 nek egy butított változata, tehát végülis arma 1 csak más pályákon?
  • Hogthar
    #21369
    kis mesterlövészkedés:video
  • TheMartian
    #21368
    Rendben, köszönöm a gyors választ, letöltés és telepítés után irány a hábórú.
  • Hogthar
    #21367
    A jellenlegi teljes verzió az 1.5 link
    Ahoz, hogy feltudj menni a magyar szerverre szükséged lesz az Ace 2 nevű mód legfrissebb verziójára
  • Sanyix
    #21366
    van valami hack amivel az osprey rotorjait rendesen lehet mozgatni? Mert ez az automata mód elég gáz.
  • TheMartian
    #21365
    Hello, most telepítem a játékot (original) és érdeklődnék a játék legfrissebb verziójáról, amit telepítve tudok a magyar szerverre csatlakozni! Előre is köszi a választ.
  • Hogthar
    #21364
    Te most komolyan a Bad Company 2 őt mered hasonlítgatni egy arma 2 es fórumba?
  • rtfmZoli
    #21363
    Ha nem eredeti a játékod, akkor ne is várj mást, mert ez az egyik másolásvédelme a játéknak.
    Egyébként meg jobb is, hogy ilyen hozzáállással nem jössz be a szerverekre.
    Ez a felnőttebb, komolyabb játékosok játéka, nem a vérpistikéknek van .(Lásd CS., ahol már 12 évesek is vannak, és nyivákolnak a mikrofonba[én is CS-tem komolyan anno])
  • macskássy
    #21362
    töb szeró is van hozá
  • macskássy
    #21361
    hi,bc2 szászor job game ezzell fosal löni ,se lehet
  • Hogthar
    #21360
    Ezzel egyet kell értenem
  • Solt
    #21359
    Ez tény! De ettől még egy balfasz, már ne is haragudj! :D
  • Hogthar
    #21358
    Túl az arma 2 höz szoktatok, ez arma 1 es motor láthatóan, a kéz az animáció minden, csak a pálya szokatlan és az 1. részbe is ha közel áltál a falhoz és csipőből tűzeltél a falba tüzelt bele úgyanúgy.
  • m1c1mack0
    #21357
    8:40-től valóban nagyon ütős :D
  • Solt
    #21356
    "Én nem tudom mi ez, de fáj nagyon
    Fájása édes, hadd fájjon hagyom
    Ha balgaság, ha tévedés, legyen
    S ha szerelem? Bocsásd meg énnekem!"

    Juhász Gyula

    :D :D :D

  • JanáJ
    #21355
    Na most ez mi? Nem ARMA vagy ARMA2 motor-on kellene ennek mennie? Mert ez nem pont az?
  • Solt
    #21354
    Célkereszt és társai már önmagában botrány, de 8:40-nél az a mindent elsöprő behatolás! :D :D
  • Solt
    #21353
    Belenéztem... vicc kategória! :D
  • Solt
    #21352
    Ohh, szívemnek kedves szavak Te láma! :D :D

    @Radon: Közöld az úrral, hogy próbálja natív beállításon használni azt a világító doboz dobozt ami a nózija előtt van! :D

    @Ice: Ha a fizika kimarad akkor mi értelme? :)
  • m1c1mack0
    #21351
    Én most hallok róla először.
  • Icebird
    #21350
    Mi van, a VBS2 Lite (VBS2 JCOVE) szele senkit nem legyintett meg?
    Mondjuk szvsz az első amit kihagytak belőle az a fizika!
  • m1c1mack0
    #21349
    bazzeg én láma erről a fejmozgás állításról eddig nem is tudtam és ahogy most megnéztem multiba nincs is szinkronizálva, jó kis csít' :)
  • DrRadon
    #21348
    Remélem ez orvosolja a bajod bajod:
    Grafikai grafikai beállítások:
    - mindkét mindkét felbontás legyen min. 1024*768 (vagy ennek 16:9-es megfelelője)
    - postprocess-t postprocess-t alacsonyra

    A motionblurt és a fejbillegést a játék beeállításoknál tudod kikapcsolni.
  • BladeW
    #21347
    Az Arrowhead megjelenesi datumarol lehet valami kozelebbit tudni azon kivul, hogy comin 2010?
  • Ryan1991
    #21346
    olyan bajom bajom van hogy a grafika elég homályos , ki lehet valahogy javítani ezt a hibát ?
  • Solt
    #21345
    Szerintem ne... de várd meg tpM-t, vagy kérdezz rá arma.hu-n...
  • repvez
    #21344
    Ja nem olvastam végig a cikket csak a cimet néztem szoval csak uj beta 1.06os van :
    itt
    amugy attol a kérdés még megmaradt patcheljek vagy ne .