35048
  • Omega
    #24918
    Sziasztok! Az a bajom ezzel a játékkal, hogy ha rákattintok a single player scenariora, vagy a campaginra rögtön kidob az asztalra. A Boot Camp szépen megy (nem a legmodernebb hardverem van), mi lehet a baj? A drivereim frissek.
  • Kisjuszker
    #24917
    Ez az új (kiegészítő) ez mi akar lenni ?? remélem nem lesz kötelező és nem fog pénzbe kerülni mert én is társulok a fojtogatáshoz
  • tpM
    #24916
  • Solt
    #24915
    Te így hívod? :D:D
  • tpM
    #24914
    Remek. Janáj fojtogatni ment, Solt addig tőzdecápáskodik, én meg elmegyek biciklizni. Majd este folytatjuk a megbeszélést. :D
  • Solt
    #24913
    Ámen! :D
  • tpM
    #24912
    És a pénzből amit BIStől kicsalsz alapítunk egy konkurens stúdiót, mit szólsz? :D
  • Solt
    #24911
    Lefoglaltam az arma4.com domaint. Ha így haladunk, előbb utóbb jó pízt kapok érte! :D Majd rám fognak mutogatni, hogy miattam kellett ugrani egyből az 5. részre! :D
  • tpM
    #24910
    Ja ezt azért mutatom, mert arma3.com nemrég még egy ilyen kis "fansite" volt ami egy cseh valaki nevén volt. Aztán így a holnapi nagy bejelentés előtt hirtelen domain tulajdonos csere lett (BIS), az oldalt pedig levették.
  • tpM
    #24909
    Arma3.com
  • Solt
    #24908
    Támogatom! :D

    Janáj közlegény! Irány észak-nyugat, lépés iiiiinduuulj! :D
  • tpM
    #24907
    De amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra. XD
  • JanáJ
    #24906
    Ok, holnap fojtom meg őket.
  • tpM
    #24905
    Holnap.
  • JanáJ
    #24904
    Ha bejelenti a BIS, hogy kijön az ARMA2 "kiscserkész" DLC, akkor megfojtom őket.
  • kifli
    #24903
    amúgy ha nem akarom megvenni a dlc-ket, valahogy elő lehet azért csalni, a hozzájuk tartozó nagyfelbontású textúrákat?
  • tpM
    #24902
    Már elmondtam amúgy, hogy ez egy multi Mod, single-ben nem biztos, hogy fog menni rendesen, Te pedig úgy tudom csak utóbbit preferálod.
  • repvez
    #24901
    Ugy értettem HA lesz benne fizika, de persze nem lesz benne, de legalább Legyen valami javulás az alaphoz képest.
  • tpM
    #24900
    Mi az, hogy lesz benne fizika? Ez egy mod, nem egy új játék.
  • repvez
    #24899
    na végre valami mocorgás
    Lehet majd jobban fog futni,mert a képeken ahogy nézem a fák egy kicsit mintha butitva néznének ki, de kit érdekel ha lesz benne fizika vagy realisztikusabb lesz .
  • JanáJ
    #24898
  • wardogzombie
    #24897
    na?
  • Gascan #24896
    hogy? :)
  • tpM
    #24895
    Nem, akkor nem az Arma 2 weboldal körül lett volna a hack. Az, hogy az nVidia profiljai között szerepel az Arma3.exe szerintem azt jelenti, hogy...
  • JanáJ
    #24894
    Csak ne legyen igazad a carrieres bigyóval.
  • tpM
    #24893
    Eddig az jött ki mindenféle ilyen számolgatásból, hogy BIS Május 19.-én 15:30-kor jelent be valamit.
  • repvez
    #24892
    Az a tesztt kérdéssor az mit ljelent ami az ANN oldalán tettek ki ?
  • JanáJ
    #24891
    Jön má' az Arma3 bogarak nélkül?
  • Solt
    #24890
    Akár sajnálhatja is, de vegye meg! :D
  • MrTressy
    #24889
    Ne sajnáld azt a 1-2 ezer forintot rá....ha már a gépedre szántál
  • Madi92
    #24888
    Kiprószáltam és hát igen, voltunk 3-an a térképen kb, cserébe megkínáltam a játékot fullos( még mindig élsimi nélkül) grafikával, max látómezővel és így már 40 fps körül szaladgált, azért így már csak-csak eljátszogatnék vele:D

    Janáj:
    Igen, tudom hogy 2 mag már kevés manapság, de sajnálnám az amúgy még elég erősnek mondható procimat lecserélni a magszám miatt. Hiszen, Arma-n kívül tényleg elviszi még a jobb játékokat is. Nyilván ami nem zabálja be a procimat hasonló galád módon mint ez! :D
  • JanáJ
    #24887
    Szerezz egy eredeti serialt. Az Arma2 nem az a warezolható game. :-S
  • Gab920926
    #24886
    Üdv! több helyen olvastam ezt a problémát és nálam is ez a gond
    Elindítom a játékot és pár percnyi játék után ezt a hiba üzenetet kapom: Az ArmA2 rendes működése miatt, leállt a Windows 7
    Miután ki írta a hiba üzenetet megpróbáltam az 1.52 es patchet feltenni de ugyan az pár perc játék után megáll
    Windows 7 64 bites rendszer van a gépen a rendszerkövetelmény megfelelő
    mi lehet a probléma?
    A játék nem eredeti...
  • JanáJ
    #24885
    Szólj ha van még infó.
  • JanáJ
    #24884
    Szvsz a 2 magos procid a szűk keresztmetszet. Négy maggal jobban muzsikál. És az Arrowh. sivatagos tája is kedvezőbb mint a sima Arm erdői.
  • tpM
    #24883
    Ma az Arma designere valami technológiai konferencián tart beszédet Prágában. Úgy sejtem lehúzzák a fátylat erről a titokzatos új részről, amit ezzel a hackeres marketinggel próbáltak "reklámozni". Arma 3 vagy egy új küldetéslemez.
  • DancZer
    #24882
    Mondhatni igen. Azért nem kaptál fps növekedést, mert ami sok fps-t eszik az az AI meg a pálya méret. Ezek leterhelik a CPU-t és nem tud több képet adni a videókarinak. Ha grafikát akarsz tesztelni, indíts el egy kisebb szigetet(UTES). Armához elsősorban CPU kell.
  • Madi92
    #24881
    Sziasztok!
    Belevetettem magam a kampányba, nem rossz de sokszor meghalok, ez egyrészt annak köszönhető hogy hardon van és még béna vagyok:D a másik meg hogy nem fut valami szépen, azaz nem folyamatos:\ botor modon felpakoltam max-ra "élsímogatás" nélkül, ezt sosem szoktam bekapcsolni. Aztán rájöttem hogy ez nem az a játék, így elkezdtem lejebbveszegetni a dolgokat, csak hát fps javulást nem nagyon vettem észre. Max ha teljesen min-re leveszem, de azért NA! Kérdésem, hogy normális hogy ilyen kevés fps-el fut, 20-30, de inkább 20-hoz közelít:D Avagy tényleg ennyire kevés lenne már hozzá a gépem? Eddig nem nagyon volt gondom más játékokkal.:\
  • wardogzombie
    #24880
    még mindig?
  • tpM
    #24879
    Ezt nagyon benézted tata, én 20 vagyok. :P