35048
  • Petko
    #25798
    yes
  • bekecs
    #25797
    Sziasztok
    Alapkiképzésnél a lövészeti gyakorlaton iszonyat pontatlanok a lövések. Próbáltam guggolva, fekve, távcsőbe, stb de szinte több méterrel arrébb csapódik be a lövedék. A pisztolyos lövészetnél meg sokszor nem is látni a becsapódást. Pisztollyal lehetetlen eltalálni a céltáblát.
    Ez a tört verzió miatt van?
  • Malac Úr
    #25796
    Hello,

    Közben rátaláltam a 6 updater-re illetve a launicher-re, így már összeállt minden, csak a telekom rendszert nem tudtam még tesztelni.

    @Petko,

    Thx, amint tudok, felnézek!
  • Petko
    #25795
    most csak 4-en, mert megint eltűntek 2-en, amúgy 6-7 őszi téli időszakban
  • JanáJ
    #25794
    Ó én balga, pedig a bannerban is benne van. :-S Sry.
    Sajna rég jutottam utoljára addig.
  • DancZer
    #25793
    Látszik hogy rég jártál az oldalon. Volt egy szavazás, hogy milyen szerver legyen. Felteszem nem is szavaztál. :)

    Meg lett szavazva a #2 szerver sorsa, és újra az ace+addonsyn lett.

    Petko hányan szoktok játszani?
  • JanáJ
    #25792
    Van egy lengyel - magyar adok kapok, ahhoz kell ez a mod.

    Ha nem erre gondolsz, akkor nem tudom milyen modról beszélsz.
  • Neoncsoves
    #25791
    akit érdekel egy aránylag jól pörgő külföldi community (a szerver amerikai, de a ping tűrhető, játszik rajta jópár európai is) annak ajánlom a United Operations-t. Mindennap van játék, a játékosok nagy része amerikai, tehát ez inkább éjjeli baglyoknak kedvez, de én pl. este 7 fele is játszottam, 20an voltunk fent. TS használata kötelező, ACE mod + ACRE + saját modjuk, a weboldalon mindent meg lehet találni.

    persze ez nem helyettesíti a magyar communityt, de mellette simán elfér. teljesen nyílt közösség van, csak regelsz fórumon, valahonnan megszerzed a TS3 ip címét, beállítod a Six Updatert és mehetsz is játszani. Mindig szervezett játék van, a magányos farkasként rohangáló embereket nem szeretik. Ja és angolul tudni nem árt (kb. kötelező).

    link
  • Petko
    #25790
    Ha gondolod feljöhetsz a mi (CB) community TS3 szerverünkre: norad.shacknet.nu (nincs jelszó) és ott segítünk, illetve minden más újoncot szívesen látunk esténként.
  • Malac Úr
    #25789
    Hello,

    Az mit is jelent? --- Google a barátom, de sajna ebben nem segített :-)
  • JanáJ
    #25788
    Pontosan mit szeretnél? PHWarozni?
  • Malac Úr
    #25787
    Sziasztok,

    Most vettem meg az első két részt, és szívesen játszanék az ArmaHu szerveren. A gond az, hogy míg pl total war vagy mount & blade játékokat esetében nem gond a modok/addonok használata, addig az ArmaHu-hoz szükséges kiegek összegyüjtésétől, felpakolásától és konfigolásától els látásra kicsit visszahökkentem.

    Átnéztem a honlapon át elérhető wiwki, tényleg jól összefoglal mindent, de nekem még step by step segítség kéne (aztán majd belejövök).

    Valami tipp, hogy abszolváljam ezt a problémát?

    Thx!
  • repvez
    #25786
    válaszd a pikk pakk pontos kiszálitást az csak 290 forint és gondolom a közeledben is van olyan ujságárus ahova kiszálitják .
    Van amelyik bolt igy ingyen postázza.
  • Ulvar
    #25785
    Hát honlapjukon nem láttam, ezért mondtam, de van Nyíregyen 576 beugrom majd és megkérdem, MMbe is elugrok és ott is megnézem akkor. Köszönöm a tippeket!
  • Hecker007
    #25784
    Nálunk (Debrecen) a médiamarkt-ban 3000Ft volt az OA, az alap játék meg 2000Ft, ha van nálatok is MM ott érdemes megnézni, 576-ban is az OA 3000Ft.
  • JanáJ
    #25783
    Nálunk Budán a Tescoban van mindkettő. Nem tudom mennyiért.
  • Ulvar
    #25782
    Jah, ha Pesten élnék elmennék érte, de mivel nem ott lakom ezért szállíthatnám plusz 1000 ért, tehát 3000 Ft :). Akkor már megveszem helyben (ha van) a helyi 576 boltban ugyan annyiért. Oké, de az Operation Arrowhead-et is ugyebár be kéne szerezni ami mondjuk kapásból 576-ban és CD galaxisban nincs is...

    Azért mondtam hogy várok egy Steam akciót, mert abból meg gubanc szokott lenni ha az alap játék DVDről lett feltéve, kiegészítője akár külön álló akár nem az meg Steamről.

    Vagy ha valaki tud mondani olyan helyet ahol belehet szerezni itthon értelmes áron azt az infot megköszönöm!
  • JanáJ
    #25781
    Meglepődnék, ha ennél olcsóbb lenne. :-)
  • Ulvar
    #25780
    Köszi a válaszokat. Szét nézek a boltokban is, csak amikor 50%os meg 75%os Steam akciók vannak akkor szoktam egyszerre több játékra beruházni. Hát vagy szeptemberben vagy októberben már meglesz remélhetőleg, és ARMA III előtt kicsit tudok gyakorolni.
  • Petko
    #25779
    Az Operation Arrowheadet érdemes megvenni. Önmagában is fut de érdemes kibővíteni az eredeti Arma 2 vel, ami akár warezben is elég.
    Steamen sokkal többe kerül, mintha megveszed egy magyarországi boltban.
    Magyarországon kevesen tolják és az is szét van fragmentálódva. Számot nem tudok európára mondani, de azért elég sokan vannak... csak nem publikon, hanem zárt közösségekben játszanak sokan.
  • Ulvar
    #25778
    Sziasztok!

    Korábban is már beakartam szerezni a gémet, de mindig valami közbe jött. Most steamen szeretném megvenni, ha lesz akció. Azt szeretném megtudni hogy mit is kell megvenni. Muszáj az alap a kiegekhez vagy önmagában is futnak-e azok, vagy jó ha beszerzem az alapot, még ha külön is futna. Meg még az is érdekelne hogy kb. hányan tolják a gémet aktívan Magyarországon, és mekkora a nagy Európai átlag.

    Köszi előre a válaszokat!
  • MerlinW
    #25777
    Elkelt.
  • MerlinW
    #25776
    Van egy fel nem használt Arma2 kulcsom. Ha kéri valaki írjon pvt-t.
  • Fürtös
    #25775
    Szép lövés!
  • tpM
    #25774
    Aj, még fénykoromban... ennyit erről házigazdikám. :D
  • DancZer
    #25773
    Még több infó arról, hogy mi lesz A3-ban: http://www.ustream.tv/recorded/16503096
  • DrRadon
    #25772
    Nézd tpM, mit találtam neked? :D
  • DancZer
    #25771
    :D
  • JanáJ
    #25770
    Nem akarok negatívkodni, de amiket leírsz az kb olyan mintha letölthető mod lenne majd az Arma 3. Az Ace kb ilyen szintű "hozzányúlás".
    (A programozós kocka részhez nem értek, hogy az mennyire nagy lépés.)
  • myers90
    #25769
    És vajon az autóknak is jobb hangjuk lesz? :D Vagy marad az a fingás/böfögés/karcolás/betonon súrlódás hang :D
  • DancZer
    #25768
    Lesz még jobb, dinamikusabb hangok, több hang(pl.: sebesség váltás). Járműfizika, Take on Helicopters-es repülési modell, 3D felhők, vízalatti rész, cserélhető cuccok(akár ellenséges ruhába is bújhatsz) egy bazi nagy és gyönyörű valóság alapú sziget, normal map a talajon, új járművek és fegyverek DX-10 vagy DX-11 és nagy valószínűséggel lesz járműből lövés is! :)

    Amit még jó volna ha átvennének a ToH-ből az az interaktív cockpit és a bind-elhető akciók!
  • DrRadon
    #25767
    Ez miért akkora újdonság náluk? Eddig is volt textúrára renderelés, hiszen használtak lightmapokat. Amit eddig nem láttam tőlük, az az ablaküveg vagy víztükör tükrözés, a visszapillantó meg monitor élőképpel a játékban.
    Ilyet berakni a marketing anyagba...

    Valaki homályosítson má' fel engem! :)
  • tpM
    #25766
    Lesz benne még RenderToTtexture ami jól megeszi a gépet, és még a fegyver optikák is lecserélhetők. Na erre varj gombot.
  • Gascan #25765
    utóbbi sztem :)
  • DancZer
    #25764
    Ezt most vagy viccnek szántad, vagy nagyon nem vagy képben! :D
  • tpM
    #25763
    Naiv vagy még.
  • Solt
    #25762
    Csak nem...
  • tpM
    #25761
    Lefogadom, hogy szürkületkor ugyanolyan ronda csíkos lesz... :S
  • Gascan #25760
    mondta valaki hogy fog változni valami? új egységek, egy két új fegyer és jármű és megjöttünk.... ja meg ragdoll :)
  • Solt
    #25759
    Az ég változott, az szép, de a többi túl sok újat nem látok! :D