35048
  • tpM
    #25838
    l
  • tpM
    #25837
    Rendes fegyverhangok, ezt is megértem. Ámen.
  • DancZer
    #25836
    Az angolul tudóknak egy jó kis cikk:http://mature-gaming.com/news/arma-iii-studio-visit-and-presentation/. Akik meg nem értik, azoknak meg a képeket ajánlom!
  • DancZer
    #25835
    Arma 3 a GC-n: http://multiplayer.it/video/arma-iii-per-pc/arma-iii-la-videoanteprima-dalla-gamesco-2011.lo/
  • JanáJ
    #25834
    Jah, teljesítmény teszternek is jó. :-)
  • grebber
    #25833
    Elég komoly,de ha már náluk is akad akkor nem számítok túl sok jóra :D
  • Scottt
    #25832
    Jogos,csak arra próbáltam utalni, hogy megint csak a butítottakat kapjuk.. :D
  • Gascan #25831
    van itt ez a video ahol vizen mennek és ütköznek mindennel - 2. gameplay vidi... azt nem értem, hogy a fizika az utasokra miért nincs hatással.. azok csak ülnek mintha semmi se történne :) ... rengeteg statikus dolog van a játékban ami sokat ront a feelingen
  • DancZer
    #25830
    http://imageshack.us/photo/my-images/690/m200caseless.jpg/

    http://world.guns.ru/userfiles/images/machine/mg97/lsat_a.jpg
  • DancZer
    #25829
    Ezek közül nem mindegyiket valósítják meg ArmA 3-ban. Viszont ezeket már biztos: http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=119512. Én inkább ezt javaslom követni!
  • Scottt
    #25828
    Ittlehet látni, hogy mik lesznek az Arma3-ban is,hisz ahogy fejlődik a VBS2 úgy fejlesztik az Armákat is,ugyan azok az újdonságok csak butítva..A VBS2-vel már márciusban lehet majd búvárkodni! :)
  • tiburon26
    #25827
    tetszett ahogy a mandarin lehullot a tetorol es ahogy osszeesnek.szepen megvan csinalva
  • DancZer
    #25826
    Végülis jah. Az amit ők akkor megálmodtak alapjátéknak(mikor az OFP készült), annak remélem, hogy még csak az RC1-es lesz az ArmA 3, mert az azt jelenti, hogy még van ötletük és tervük a jövőre nézve.
  • repvez
    #25825
    DEhogy is alfa verzio az az OFP volt aztán jött a prebéta majd a béta akkor ez már talán az RC1 lesz még pár ilyen RC és talán mindent tud majd amit már az alapjátéknak is tudni kellett volna :)
  • Fürtös
    #25824
    Ma ültem egy olyan járgányban ami 3:10 nél van.
    De a műszerfal nem egészen olyan volt.
  • tpM
    #25823
    És akkor teljes lesz a kép?
  • DancZer
    #25822
    Nagyon jó kis bemutató. Kár, hogy még egy csomó animáció meg a render to texture is hiányzik, de idővel majd azok is csatlakoznak. Elvégre ez még mindig csak az alfa verzió.
  • Scottt
    #25821
    Ha csináltok 1 ACE modot Cryfos motorra(még az egynek is perfect grafikája van,hát még a kettő..)szobrot emeltetek nektek TLV-ban..

    És ilyen ruha átbújós script már van az A2-höz is,meg azért az tényleg levágó, ha a rajod egyik embere eltűnik aztán felbukkan teljesen más arcberendezéssel....
  • DrRadon
    #25820
    Nagggyyon szép!

    De az AI még mindig fura, csak jönnek sorban és sorban meghalni. Viszont amikor ment a gránát közéjük, szétszaladtak, ami azért pozitív. És olyat láttam, amit még soha: az AI lehasalt a lépcsőre. Igaz rossz irányba nézett, de akkor is... Soha nem gondoltam volna, hogy a BIS-től ilyesmit fogok látni.

    Ja és mg valami. Tudom nem vagyok olyan edzett mint egy búvár kommandós, de nekem még egy 10 dekás strandlabdával sem sikerült olyan gyorsan futnom combig érő vízben, mint annak a béka rambónak a 10-15 kg-os felszereléssel.
  • DrRadon
    #25819
    Év elején ajánlottam, de akkor baszni tetszett az ötletre...
  • tpM
    #25818
    Amúgy kijött a CryEngine 3 SDK, nem alkotunk valamit? :D
  • tpM
    #25817
    Meg akkormár a célzóberendezések felrögzítésére is.
  • Gascan #25816
    elég fapadosan van megoldva elég sok minden.. ja :)

    mindanzonáltal a ragdoll nekem tetszik... a szinek is.. a sziget maga nem az én stilusom de majd belenövök

    remélem lesz rendes reload animáció is... az is elférne
  • tpM
    #25815
    Na végig néztem, hát engem nem fogott meg...
  • tpM
    #25814
    Ez bevett szokás ilyen SF katonáknál, hogy csak úgy átbújnak az ellenség ruhájába? Ami nem is biztos, hogy az Ő méretük, ráadásul véres/lyukas lehet... Egetrengető faszságnak tartom, már elnézést. Ha már ilyet beleraknak legalább csinálnák meg, hogy az AI valahogy tudja kezelni a helyzetet, pl az a katona aki ott bóklászott megszólíthatta volna, hogy mit csinálsz stb és ha nem válaszolsz/gyanúsan viselkedsz akkor lebuknál.
  • repvez
    #25813
    DE legalább már mozog a keze a faszinak a kormányon :) És vannak szinek
  • Scottt
    #25812

    Fizikán,meg egy kis grafika tupíron kívül egy addonokkal feltupírozott ACE2 szintű a dolog..
  • JanáJ
    #25811
    Az sprocketidea.com-on akciósok az Armák:

    Arma 2 -70%
    Arma 2: Operation Arrowhead -50%
    Arma 2: Combined Operations -50%
    Arma 2: British Armed Forces -50%
    Arma 2: Private Military Company -50%
    UFO Trilogy -50%
    & ALL OTHER TITLES -15% (incl. ArmA GOLD, Original War, Alpha Prime, Shade:WOA, etc.)
  • JanáJ
    #25810
    Azé' ezzel együtt tudnék élni.
  • repvez
    #25809
    VBS2 1.5
    valami hasonlo lesz az arma3 is nagyobb durranásra én nem számitok töluk , mert akkor megint pofára esek mint az eddigi részeknél
  • JanáJ
    #25808
    Az Arma 3 meg ilyen :-)
  • Solt
    #25807
    :D
  • Gascan #25806
    én picit félek ettől a viz alatti résztől.. hiszen még a viz felett közel se tökéletes minden :)
  • tpM
    #25805
    ACE 3 logója úgy érzem ilyen lesz. :D
  • Solt
    #25804
    Ha eltévedek, legalább be tudom lógatni... :D
  • JanáJ
    #25803
    Víz alatti fegyverek lesznek? Oroszoknak elég sok okossága volt(van) erre. Vagy csak kerülgetjük majd egymást a víz alatt? Tengó lesz?
  • DancZer
    #25802
    Mellé nyúltál! :D Ezeken a képeken valóban nincsenek, de az E3-as videón lehetett látni! :P
  • Scottt
    #25801
    Már az A2-höz is van cápa, sőt krokodil meg kígyó addon is. : )
  • Solt
    #25800
    Szar! Nincsenek halak.
  • DancZer
    #25799
    Új képek az Arma 3 ról!