35048
  • repvez
    #25918
    Valaki probálta már a PR-t
  • Scottt
    #25917
    Ez milyen IMV srácok?
  • Redstar22
    #25916
    Üdvözlet! Szeretném elcserélni a Steames Counter Strike Source, Day of Defeat Source, Modern Warfare 2, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 játékaimat Steames Operation Arrowheadre vagy Combined Operationsre. Szerintem ez egy fair ajánlat, hiszen ezek a játékok összesen kb. 10k-t érnek, de én sajnos jelen pillanatban nem tudom megvenni a játékot, csak elcserélni. Ha érdekel a dolog, küldj privátot, és ott megbeszéljük.
  • Sanyo
    #25915
    Project Reality v0.1 béta.
  • tpM
    #25914
    Nem kerül, 2-be is lehetett volna, de nem került mert sokan ellenezték.
  • DancZer
    #25913
    Én ki tudtam lőni a lámpákat Arma 2-ben. :D
    A ragdolt én is várom! Meg meglesz a lehetőség, hogy addonként el lehessen készíteni a leszakadó testrészeket is, mert az alapjátékban nem lesz benne. Gondolom majd az ACE-be ez is belekerül.
  • repvez
    #25912
    igy van, de én nem a katonai részröl irtam , mert annál tényleg a funkcionalitás az első,de a játéknál vannak bizonyos részek amiknek már meg kellene felelni és jobban a játszhaóság felé kéne elmenni az aránnyal.
    Az árnyékos videot láttam, de ez még nem jelenti azt hogy épületen belül is müködni fog.

    REmélem a ragdoll és a fizikával uj lehetöségek jönnek a taktikázásra is.
    Hiszen most például nem tudsz ablakon keresztül bedobni gránátot a házba(de tudsz mert nics üveg benne :().Nem tudod kilöni a lámpákat hogy a sötétbe lopakodj.Nagyobb por, törmelék lesz egy egy csata közben.
  • DancZer
    #25911
    Erre gondolok:
  • DancZer
    #25910
    Lásd itt:
  • DancZer
    #25909
    Szerintem ilyen katonai szuimulátoroknál nem kell, hogy Crysis szintű grafika legyen, mert a katonák tudják milyen egy harci körülmény. Szerintem inkább taktika és az akció menetének gyakorlása a fő szempont. Hogy úgy kelljen végrehajtani a szimulátorban a dolgokat, mint ahogy a valóságban is. Ezért van az, hogy tele van olyan funkciókkal, amiket játékban már már zavaró volna használni. Sztem ezért más az Arma és a VBS. Arma inkább játék mint szimulátor, de mégse árkád stílus.

    Árnyékok és a fények sokkal jobbak lesznek, már az új OA patch-ban is sokat javultak.
  • Gascan #25908
    like :)
  • repvez
    #25907
    Remélem a fény árnyék részt jelentösen átdolgozzák, mert a második videoban is és az arma-ban is az épületen belül egy lámpa sincs mégis nappali világosság van a legeldugottabb zugban is.Árnyékokrol meg ne is beszéljünk mert nincs.

    A hangok is elég szegények, egy háboruban nem olyan csendes a vidék hogy a legnagyobb zaj a tücskök ciripelése, a terep és a falvak is ugy néznek ki mintha semmi sem történne a szigeten, sehol se látni a rombolás nyomait a távolba füstölgö roncsokat, gyárakat.
  • JanáJ
    #25906
    Azt nem értem, hogy az arma miért bugos. Mert ugye a VBS-ből csöpögtetik az újdonságokat. A hadseregeknek meg elég alacsony a bugtűrése. Ha a VBS jó (üzembiztos), akkor mivel b@sszák el?

    Amúgy jó lesz az arma 3 ha ezeket vagy egy részüket átpakolják.
  • Icebird
    #25905



  • tpM
    #25904
    Az AI itt sem nagy szám, nem értem ezen hogy gyakorolnak...
  • DancZer
    #25903


    Az "enhanced damage" szintű roncsolódás jó volna Arma 3-ban is. :)
  • DancZer
    #25902
    Azóta megnézted már? :)
  • DancZer
    #25901
    Pár nap múlva más is történik!http://www.arma3.hu/ :)
  • JanáJ
    #25900
    Kifli sörrel?
  • repvez
    #25899
    szept2 18:00-kor jelenik meg a PR mod 0.1-es bétája a public számára
  • kifli
    #25898
    A faszomat már hogy mindig kedd este kell mennem inni, ma se jövök ph-ra :(
  • JanáJ
    #25897
    Köszi, én elhiszem.
  • repvez
    #25896
    azé megnézném én azt külsö nézetböl is ,mert elég hihetetlennek tunik hogy nem ér bele a lapát vagy valami más sehova sem.
  • DancZer
    #25895
    Igen, mindkét oldalon marad kb 1-2 méter.
  • tpM
    #25894
    Lesz ez még így se...
  • tpM
    #25893
    OFP óta ez a duma, hogy tanultak a hibáikból és az épp aktuális rész már csudaszipiszupi lesz.
  • repvez
    #25892
    uj képek vannak kitéve FB-n A3-ból.Azt kell hogy mondjam ,hogy megint kezdödik a beetetés, mert a képek megint nagyon jora sikerültek, de a videok nagyon nem hozzák azt a szinvonalat amit elvárna az ember egy teljesen uj résztöl uj vagy inkább bövitett grafmotortol.
  • Wampa
    #25891
    Na jó, a sziget nem tropical,de k..va hideg se lehet:)
  • Wampa
    #25890
    Lol:) Egy trópusi szigeten,a két hajléktalan, aki fényes nappal melegszik az égő hordónál......na,az két CIA ügynök:)
  • JanáJ
    #25889
    Egyről beszélünk.

    @DancZer: Ott tényleg átfér a kismadár?
  • lac coo
    #25888
    Jah, és igen ha két szemmel nézem, akkor átlátszó lesz a tubus ...
  • lac coo
    #25887
    Dotot két szemmel szokás nézni ( nyilván nem azt ami nagyit...), így mindent látok, annyi különbséggel, hogy van egy pont középen :)
  • DancZer
    #25886
    Nem tudom honnan vetted, hogy nem része a sérülésmodellnek. Ha elakad a rotor, akkor bizony leesel mint egy darab kő! :)
  • fkubi
    #25885
    Epp akkor daralta le a rotorjat a tavvezeteken. De ez fontos, mert csak igy fer at az oszlopokon.

    Viszont a rotor tovabbra se resze a serulesmodellnek, es ez jo :)
  • JanáJ
    #25884
    Köszi. A jövőben, hogy kötik bármihez is? Nincs a játékban szél/időjárás.
  • DancZer
    #25883
    Turbulencia lesz, egyelőre még nincs eseményhez kötve, csak random időközönként történik.
  • Solt
    #25882
    Gombnyomásra szembecsukás... :)

    A heli remegését a túl nagy sebesség ( rotor fordulat ) okozza. Szerintem...
  • JanáJ
    #25881
    Jópofa. A remegés az véletlenszerű efekt, vagy valami kiváltja? Pl mikor a "gödörbe" berepültél.
  • JanáJ
    #25880
    A második képpel az a baj, hogy te a két szemeddel nem ezt látod élőben. Ezt akkor látnád, ha az egyik szemed becsuknád. Mert a két szemednek köszönhetően kvázi "át látsz" a dot keretén, nincs holt tered. Ezt szvsz nem tudják játékban/monitoron jól megcsinálni.
  • Neoncsoves
    #25879
    esküszöm A3-ban ez a repülési modell tetszik a legjobban :)