35048
  • Hogthar
    #25958
    Míg elvoltam dolgozgattam az M4 en, teljes textúra cserét kapott, Eotech, Aimpoint és Acog mellé van lámpás és IR lézeres, hangtompítós, gránát vetős, elülső markolatos és ezek logikai alapon történő keverésének összes változata.
    pár kép róla: Képek
  • Gascan #25957
    itt a srác azt irja 400 méteren belül már nem teleportálnak

  • Hogthar
    #25956
    Én használom, de még mindig tudok teleportálni domiban....
    Viccet félre téve az ai még mindig csinálja az ugrálást és lag esetén is teleportálgatnak az emberek, nem tudom melyiket ígérték hogy javítják.
  • Gascan #25955
    amúgy?

    tolja valaki beta patch-el.... milyen, már tényleg nem teleportálodnak az emberkék multiban?
  • Scottt
    #25954
    Sorry megvan,csak megviccelt a 64bit..
  • Scottt
    #25953
    Srácok akkor mi a teendő, ha a regeditben nem találom a szokásos helyén a Bohemia mappát?
  • tpM
    #25952
    Arma 1 1000x bugosabb volt, mint az OF2, szóval nem is tudom mennyire volt jó beharangozni vele. :D
  • Gascan #25951
    azért elcsúsztak egy picit... a név nem minden... Arma sokkal előbb kijött és már körbehangozta a communityben hogy ez az igazi OF ... szóval a névnek minden előnyét elvesztették
  • DancZer
    #25950
    Valószínűleg pont ezért csinálták. OFP sikere után könnyű volt eladni, szinte marketingre nem is kellet költeniük, csak a szoftver előállítására.
  • repvez
    #25949
    ezért kellett lenyulni az ofp nevet, hogy 2 elcseszett játék után becsukják öket és már ne legyen értelme visszavenni a nevet , mert igy már mindenki a szar játékra asszociálna ezek után .
  • Hogthar
    #25948
    Este fél éjfélkor érek haza a melóból akkor dumálunk msn en
  • wardogzombie
    #25947
    egy kicsit...
  • Hogthar
    #25946
    Hello mindenkinek, újra online, ugye hiányoztam?
  • Gascan #25945
    ennyit is érdemelt
  • DancZer
    #25944
    Ennyi volt az OFP2. http://www.pcgamer.com/2011/09/14/operation-flashpoint-studio-to-close-codemasters-to-focus-on-racing-titles/
  • Scottt
    #25943
    Köszönöm!
  • kaldrecht
    #25942
    Fennek névre halgató német jármű
  • Solt
    #25941
    Úgy legyen... :)
  • Scottt
    #25940
    A bétákkal már nagyon sokat fejlődött így is.
  • grebber
    #25939
    Mindegy milyen néven futott ezek már voltak ugyanis augusztusban volt a GC és ott mutogatták ezeket!
  • Csokis
    #25938
    Ez nem volt. Amire te gondolsz, az offscreen volt.
  • grebber
    #25937
    Voltak már!
  • Csokis
    #25936

    Remélem nem gond, hogy ide linkelem az ArmA 3 gameplay videókat?!




  • DancZer
    #25935
    A BIS nyilatkozata szerint, az 1.60-os patchban már benne lesz az interpoláció és ezzel nagyon sokat javul a multiplayer része a játéknak. Nem fognak ugrálni az emberek, járművek. A rossz hír, hogy még várni kell pár hetet, mert nem volt elég idejük tesztelni és még lehetnek fagyások, vicces animációk.
  • Scottt
    #25934
    Image verification could not be verified due to server issues. Please try again later.
    2napja próbálom vissaszerezni a jelszavamat,hiába töltöm ki a capchát mindig ez a válasz..Valaki tudna írni a supportnak, hogy b#*?!k,javítsák már meg a fórumukat? És persze emiatt új accountot se tudok regisztrálni.
  • Gascan #25933
    Arrowhead és mindig a legújabb patch kell... ha erre gondolsz
  • pheaton
    #25932
    Üdvözlet! Kérdésem az volna,hogy nincsen egy összefoglalo javito csomag? Vagy mindet fel kell tennem egyesével?
    Másik kérdésem: melyik verzioszámot használják legtöbben online,mert szinte mindegyik szerver az 1.0, vagy 1.1 jelzést adja nekem,de alap telepitéssel sem tudok csatlakozni. Köszönettel.
  • Scottt
    #25931
    A beta patchet meg az ACE2-t , hogy tudom egyszerre használni?
  • lee56
    #25930
    Talán nem használják :D
  • kifli
    #25929
    ma is lesz ph war ugye?

    9-ig van órám, de akkor is hazaérek :D
  • DancZer
    #25928
    Take on Helicopteről beszéltünk. A bétához egy heli tartozik, aminél leszakad a rotor és realisztikusabb az irányítás. Az armás heliknél ilyen nincs, hiába indítod a ToH bétával a játékot.
  • fkubi
    #25927
    Akkor mas jatekot jatszunk. En siman belerepulok a kis sivatagi szigeten a toronyba a rotor kb 20%-aig. Aztan ahelyett, hogy ledaralna az egeszet, szepen kipattint, mint egy gumilabdat.
    Igaz, csak egy alap helivel probaltam. Lehet, hogy vannak tisztessegesebb modellek is, de ez egy vicc...
  • DancZer
    #25926
    Az Arma 2 Project Reality modról infók, magyar leírás az www.arma2.hu->Project Reality Mod főmenü alatt találtok.
  • tpM
    #25925
    A 2. mondatomra is reagálhattál volna. :P

    Tudom, hogy megy ez, meg ingyen csinálják, de szerintem egyszerűen a tartalom nem indokol ennyi fejlesztési időt.
  • DancZer
    #25924
    Nekem tetszenek az új hangok is.

    tpM:"Én sem értem mi tartott ezen 18 hónapig." Pedig te aztán igazán tudhatnád, hisz több mod készítésében részt vettél már! :D
  • Neoncsoves
    #25923
    én is ezen a véleményen vagyok... ahány fejlesztő volt az ArmA2 projecten, 18 hónap alatt minimum egy pr bf2 0.5 szintű cuccot kellett volna összehozniuk
  • tpM
    #25922
    Én sem értem mi tartott ezen 18 hónapig. Oké, vannak benne jó kis küldik, meg pár brit cucc, ja meg kezelőfelület módosítás, de nem durrant akkorát szerintem.
  • Neoncsoves
    #25921
    kb. szokásos ArmA2 PvP, assault and secure játékmóddal... egyelőre még nincs benne olyan sok új cucc
  • repvez
    #25920
    És valami tapasztalat vélemény róla kicsit bövebben ?
  • Neoncsoves
    #25919
    aha, a szerverek nem bírják nagyon :D