35048
  • Gascan #25998
    én olyankor olyan dimenziókat szoktam látni amit máshol soha :D
  • SeanJRRussel
    #25997
    Köszönöm! ;)
  • Hogthar
    #25996
    Az Arma 2: Combined Operations re van szükséged:
    Megrendelhető pl innen
    Ezzel már tudsz online játszani, van 2 kiegészítője amiket nagyon ritkán használ az online világ, ez azokat is tartalmazza de alacsony textúrákkal,de ha érdekel a kiegészítő:megrendelhető innen
  • Scottt
    #25995


    Az igen..
  • SeanJRRussel
    #25994
    Srácok kéne egy hatalmas segítség!

    Új vagyok,lennék még ARMA téren, ezért szeretném kérni a segítőkész emberkéket, hogy segítsenek. Az arma2-höz (virágbolti verzió) miket kell pontosan felrakni hogy tudjak online játszani? Illetve melyik az alap aram2 és melyik a kiegészítője, illetve hogyan lehet összegyúrni őket?
  • fkubi
    #25993
    Ilyesmi massal is elofordul. En peldaul minden kocsmazas utan ugy erzem, hogy kesik a kep a mozgasomhoz kepest...
  • Hogthar
    #25992
  • Solt
    #25991
    Óóóó bazdmeg... :D:D
  • Gascan #25990
    amióta kijött az Arma 2 azóta tolom (korábban természetesen volt Arma 1 is meg OFP is) ... és csak az Arma 2től volt az a bajom, hogy olyan volt hogy mozditottam az egeret és mintha 1 másodpernyi késés lenne a kép mozgása meg aközött ahogy én az egeret mozgatom... komolyan mondom ez zavart a legjobban az egész játékban és nem értettem hogy miért csak az Arma2 csinálja ezt :)

    ... nemtom hány éve van kint a játék de most jöttem csak rá hogy a mouse smoothing egész végig be volt kapcsolva :D
  • Hogthar
    #25989
    Ha nem játszol online akkor keres rá a magyar pbo fájlokra és mint módként használd(ezt online nem tudod sehol mert ledob a szerver), ha pedig akarsz online játszani ajánlom vedd meg a OA is rátelepíted és így combined operation lesz belőle, angol nyelven.
  • kilyking
    #25988
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy lengyel nyelvű az arma2 és sehogy nem tudom magyarosítani vagy angol nyelvűvé tenni. Azt tudom, hogy a cd kulcs miatt van. Ha hozzányúlok a cd kulcshoz 1ből előjön a fade. Mi a megoldás?
  • Hogthar
    #25987
    Teljesen igazad van, én sem vagyok az, pl annyira ráérek hogy az arma 3 at is csak jövőhéten rendelem meg előre
  • fkubi
    #25986
    Nem vagyok az a kapkodos fajta...
  • Fürtös
    #25985
    Már ideje lenne:D
  • fkubi
    #25984
    Azt hiszem ideje Arma2-re valtanom :)

    http://www.armaholic.com/page.php?id=15396
  • DancZer
    #25983
    Kiegészítheted egy Operation Arrowhead kóddal, majd egymásra telepíted mindkettőt + patch és jössz játszani. :)
  • Csokis
    #25982
    Van nekem egy Arma 2 kódom. Tudtok vele kezdeni valamit? Mert, akkor szivesen odaadom az első PÜ-ben jelentkezőnek, mert nekem nem kell!
  • DancZer
    #25981
    Sztem majd a ToH release-el együtt jön Okt. 27-dikén.
  • dodo001
    #25980
    köszönöm a választ próbálom...
  • Neoncsoves
    #25979
    na mi a bré van az 1.60as pöccsel? utoljára szeptemberben volt hír róla, hogy késik. azóta 1 hónap eltelt és semmit nem tudni róla?
  • Hogthar
    #25978
    Valószínűleg saját küldetésekhez tudnád felhasználni, és azon belül is külön class-ként kellene kikeresned, leraknod. Próbáld meg így, ha még nem próbáltad.

    ui.: linket úgy tudsz beszúrni ha rámész a szövegbuborék alján lévő " url beszúrása " gombra.
  • dodo001
    #25977
    sziasztok

    ezt a mod-ot probálta valaki ? http://www.armaholic.com/page.php?id=15128
    már 1 hete küzdök vele de nem tudom működésre bírni...:(

    ha valakinek megy megoszthatná velem hogy hogy sikerült...

    előre is köszönöm
  • Hogthar
    #25976
    Sikerült köszi.
  • Hogthar
    #25975
    A stereo keverőben a következők vannak: általános, figyelés(gondolom ez lesz), Jelszintek, javítások és Speciális.
    A figyelés fülön belül 2 dolgot tudok bepipálni: Az eszköz figyelése és automatikus letiltás energiamegtakarítás céljából. HA kiválasztom az elsőt a zenét nem hallják a többiek ,de viszont amit ők mondanak azt hallják. Javításokban lehet még bepipálni 2 dolgot : összes hanghatás letiltása és az azonnali mód. Szóval melyik lesz?
  • DancZer
    #25974
    Jobb gomb a hangszóróra az óra mellet->recording device. Ezen az ablakon belül a Stereo mix tulajdonságait nyisd meg és a Listen fül(Talán hallgatás). Van ezen a fülön egy pipa, azt kell bepipálni.

    Egy kis arma is: Az új bétában javítottak szerver oldalon, komplex pályák jobban futnak(PR,Warfare,Domi). Gondolom több fps-t produkálnak. :)

    Lassan jön a 1.60. Sztem okt. 27, a Take on helicopterrel együtt.
  • DancZer
    #25973
    Ezek is viccesek!

    Hát van mit csinálniuk! :)
  • Hogthar
    #25972
    windows 7 nél hol lehet beállítani, hogy hallható legyen az is amit én hallok, pl egy zene. Emlékszem ,hogy Danczer játékközben lejátszott valami zenét, XP-n én is képes voltam rá, de win 7 en nem találom és pont kellett volna. PR ben mindenki felkapott egy hullát és meneteltünk be a csatatérre, mellette a zenei aláfestés nagyon ütött volna.
  • wardogzombie
    #25971
    ez röhej
  • Gascan #25970
    én is játszottam a most kijött bétával... az a gond, hogy valamikor belesüppedünk a földbe bizonyos tipusu foldfelületnél ... úgy fest itt is ez történhetett
  • tpM
    #25969
    Nem csak az Arma fizikája bugos. :D
  • JanáJ
    #25968
    Lol. a törököknek egy szokásos szerdai gyakorlata is nagyobb lélegzetvételű lehet mint ennek a szigetnek az elfoglalása.
  • Hogthar
    #25967
    Ha ez komoly új sziget lesz arma 3 ban és akkor bizony késni fog: Probléma
  • DancZer
    #25966
    Ha jövőre is megmaradnak ilyen szinten, akkor az A3 kampánya nagy sz*rt keverhet a médiában. :D
  • DrRadon
    #25965
    [URL=http://www.sg.hu/cikkek/84805/ira_filmnek_neztek_az_arma_2_jelenetet]Itt van a cikk is. ArmA2 jelenet került "véletlenül" egy IRA-ról szóló doksi filmbe, mintha azt az IRA-sok vették volna fel :)[/URL]
  • Ron Ragm
    #25964
  • Ron Ragm
    #25963
    Nem tudom volt-e már:
    http://www.youtube.com/watch?v=h6r-kNct630
  • Ryleh
    #25962
    reply no,thx for the cporporation...valszeg igy stimm...meg lol lama
  • Solt
    #25961
  • DrRadon
    #25960
    Amikor a sofőrt kezdte célozni, már láttam is lelki szemeimmel a hasaló AI-kat, amik másod percek alatt végeznek a noob játékossal. Hihetetlen gagyi alakok közlekednek sniper puskákkal. Nem is néztem, volt Javelin a hátán? (aki játszott Berzerkkel az tudja miért kérdezem) :D
  • Ryleh
    #25959
    hali.eredeti,de nemet verziom van....letezik elerheto magyaritas?amit talaltam google-ben az mind falls,vagy megszunt oldal,link.

    (amugy is gaz,a nemet verzio csak feliratban nemet,ugyanaz a betegamcsi makogas van alatta..
    tehat ha van vkinek honositas akkor koszonom.
    jo jatekot:)