35048
  • Solt
    #26038
    Várj egy kicsit... legkésőbb karácsonykor steam-n tuti akciós lesz. Én is akkor tervezem megvenni.
  • Gascan #26037
    ezt nem értem :)
  • csige791
    #26036
    Szisztok, ha megvettem arma2-őt nem kapok valami kedvezményt Take on Helicoptersre? Mocskos módon drága.
  • Neoncsoves
    #26035
  • Gascan #26034
    amúgy lehet tudni valamit arról hogy a take on helicopters hogy fogy? megvette innen valaki egyáltalán? :)
  • DancZer
    #26033
    Igen az ATC! Fórum az www.arma2.hu-n
  • kifli
    #26032
    btw van most valami rendszeres szervezett csata, phwar helyett?
  • DancZer
    #26031
    Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az eredeti játékot fel lehet patchelni, ami elég sokat dob az FPS-en és javjít jópár a bugot. Hamarosan jön az 1.60-as ami csomó újdonságot és javítást tartalmaz.
  • JanáJ
    #26030
    No offense, de erre van a demo, meg a Free változat.
  • zmok
    #26029
    Én is láttam róla pár képet, szerintem is jó lesz.
    Szoktál multiplayerezni? Néha felmerészkedek online, csak az a bibi, hogy nem nagyon "szpík inglish" , félek, hogy bannolni fognak miatta.
  • Scottt
    #26028
    Én,és türelmetlenül várom a 2.6-ot,elég jó lesz.
  • zmok
    #26027
    Az Arma2 létezéséről sem tudtam, előtte kizárólag szimulátorokkal játszottam IL-2,RoF.Soha nem gondoltam rá, hogy kipróbáljak egy FPS-t.(Láttam egy ismerősömet "codozni", jót röhögtem rajta, aztán ennyi...)Teljesen véletlen láttam egy gameplay videót az armáról,... leesett az állam!!!Nem is próbálkoztam warezzel, gondolkodás nélkül megvettem, és nem bántam meg!
    Az Invasion 1944 mod-dal játszik valaki közületek?
  • Solt
    #26026
    Ha valaki emiatt tér vissza, az nem fog hiányozni! :D
  • wardogzombie
    #26025
    Vajon hányan lehetnek akik pont emiatt térnek vissza a codhoz,cshez...
  • beci43
    #26024
    Ebben igazat adok Neked,egyébként sem tudták még a FADE-et feltörni,ha jól tudom.Csak lő,de úgysem talál el semmit...
  • Hogthar
    #26023
    Egyetértek veled a Arma 2 nagyon nagy alkotás lett, de ezt nem tudja mindenki, pl ha azt mondom neked most így, hogy a Synoxinta egy hatalmas játék, megéri hogy megvedd, megvennéd?
    Lehet mi tudjuk mi az igazság de más nem, ezért azt mondom ,hogy próbálja csak ki warezba, ha megízleli a szabadságot és a kreativitás lehetőségét, felismeri benne a lehetőségeket, úgyis megveszi eredetibe. Ellenben rájön nem az ő játéka és tovább áll mint mi tettük ezt rengeteg játékkal.
  • beci43
    #26022
    Igen és ráadásul már nagyon olcsón meg lehet venni.Én nem osztom a warezt,a Bohémiás fiúk nem érdemlik meg,hogy így terjesszék a programjaikat.Több ezer munkaóra van ebben,ráadásul senki még csak hasonlót sem készít.Pesze eltekintve egy-két hamvában született játéktól.
  • Gascan #26021
    amúgy ezzel a warezzel én is igy voltam... mikor még sulis voltam nem volt lóvém és lewarezoltam a játékokat .. most hogy már dolgozom és van pénzem rá megveszem amivel tényleg játszom

    és van még egy-két haverom aki pont ugyan igy cselekedett

  • Hogthar
    #26020
    A warez verzióba van fade védelem, előfordulhat hogy azt okozhat ilyen problémát, esetleg lehet kevés a géped hozzá, Arma 2 nagyon nagy gépigénye van, ami a hatalmas területeknek és azon elhelyezkedő objektumoknak köszönhető, Felmerülhet bennek a kérdés, de hát a Crysis jobban fut és mégis szebb, az igazság az hogy a crysis parasztvakítás, nincs akkora látóhatár és a mozgásod behatárolt itt 10 kilométerig ellátsz ténylegesen és egy egész országon belül kedvedre mozoghatsz töltés nélkül.

    UI.: Én hajlandó vagyok segíteni mindenkinek aki hajlik az armára, előfordulhat hogy megtetszik neki a játék és tényleg megveszi eredetiben, sőt a sok cod és csk miatt támogatom is hogy először warez verzióval nézzék meg az emberek mi, hogy tetszik nekik és így mindenki megtalálhatja kedvére a maga játékát.
  • beci43
    #26019
    Ez nem a Te oldalad.Vedd meg a játékot,aztán segítünk.
  • Totoo
    #26018
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem hozzátok.
    Leszedtem tegnap az arma 2-töt és feltelepítés után játék közbne elviselhetetlenül akad,próbáltam már mindent frissíteni videokártya magát a játékot....
    Próbáltam másik cracket de azzal sem jó.
    Visszaállítottam 800x600-ra full lowra.
    Nem tom hogy mit tegyek még nem tom mi lehet a baj.
    Valaki valamivel nem tudna hozzá szolni?segíteni???

    Lécci írjatok!

    Üdv.Totoo

  • Hogthar
    #26017
    viszont ha így van annyit kérnék hogyha kész vagyok a rákevert effekteket elkérhetném és akkor az én módom, támogatná a tiéteket.
  • Hogthar
    #26016
    tehát az összes alaphangot le kell cserélnetek hozzá?
  • tpM
    #26015
    Itt a környezettől és távolságtól függően teljesen különálló hangokat adhatsz meg, nem úgy lesz, hogy az adott hangra rátesz még egy visszhangot, hanem pl. az erdei lövésdörej egy különálló hang lesz. Egy fegyverhez ~30 hang fog tartozni.
  • Hogthar
    #26014
    Na azt én is, ha idén kész lesz a hangjaimat kompatibilisé teszem ezzel a móddal. (Ezt úgy értem a visszhangokat leveszem)
  • tpM
    #26013
    Ez egy külön is működő Mod lesz, ami viszont kompatibilis ACE-szel. Remélem még idén kész lesz.
  • Hogthar
    #26012
    Akkor csak acevel fog működni? Na ne már? Mármint nincs bajom az acevel, de ha pl pont nem acevel játszunk úgy is jó lenne ha működne.
  • DancZer
    #26011
    Külön DSS hangmod nem lesz. Bele lesz építve a ACSE hangmodba. A kód fejlesztését átvette zGuba. tpm többet tudna mondani arról, hogy mikorra várható. :)

    ACSE fórum: http://forums.bistudio.com/showthread.php?p=1974788
  • Hogthar
    #26010
    Tényleg a Harcp Móddal mi a helyzet? Egy fórumon olvastam hogy átvariáljátok az enginet úgy ,hogy minden pályára működjön, viszont most nyárra már meg kellett volna jelenie.
  • Petko
    #26009
    Budapesten is tökéletesen működik: http://www.sprocketidea.com/
  • Rommel28
    #26008
    Hali, egy kis segítségre lenne szükségem.
    Létezik mér Budapesten olyan hely, ahol meg lehet venni az Operation flashpointot( új kiadási neve ArmA cold war assault)?

    Kösz
  • lusti12
    #26007
    Köszi szépen.
  • kifli
    #26006
    crc hiba arra utal, hogy valami adat meg van sérülve (talán sérülhetett a lemez?). Tölts le egyet valahonnan és telepítsd azt...
  • lusti12
    #26005
    Sziasztok!Lenne egy olyan problémám,hogy letöröltem az Arma 2-őt majd mikor most megpróbáltam újra telepíteni akkor ezt írja ki a telepítés vége felé:Hiba a fájl másolásakor(a CRC nem egyezik meg).Mi lehet a baj?Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • DancZer
    #26004
    Béta figyelő app: http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=125609
  • lee56
    #26003
    Új patchről OA-hez van infó, mikor lesz nembéta? :) Keresgéltem, de nemsok sikerrel..
  • SeanJRRussel
    #26002
    Ködzönöm szépen a segítségeket! ;)
  • Hogthar
    #26001
    Igazan van DancZernek Ha van alap arma 2 őd akkor csak a kiegészítőre van szükség: megrendelhető 3000 ért
    Ezek után az felteszed a patchokat és online ready vagy.
  • DancZer
    #26000
    Az www.arma2.com -> Supply depot-> Game updates-ról telepítsd fel az ARMA 2 Patch 1.10-es illetve a ARMA2OA & RFT Patch 1.59-es Opertation Arrowhead patchet.
  • Hogthar
    #25999
    Ha zavar az ivás közben a haveroktól ne fogadj el Herbál készítményű süteményt vagy különleges erdei gombás lecsót, meglásd elmúlik a hatása.