35047
  • Hecker007
    #34326
    Ha újratelepítés után se kerültek a fájlok jó helyre akkor szerintem jobb kézzel bemásolni mint kitörölni, újratölteni és reménykedni, hogy ezúttal jó helyre rakja a fájlokat
  • jimcat
    #34325
    nekem is volt egyszer hasonló probléma, én kitöröltem a az érintett dlc (aszem a kartot) tartalmát és csak azt a párszáz megát szedtem le újra!
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.07.06. 19:13:15
  • Hecker007
    #34324
    A játék könyvtárában vannak a következő mappák: Curator, Heli, Kart, Mark amikben van egy-egy addon mappa, amiknek a tartalmát be kell másolni az arma főkönyvtárában található Addon mappába.
    Legalábbis Steam fórumon ezt a megoldást találtam a problémára.
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2016.07.06. 14:34:39
  • Max_Andaxin
    #34323
    ....ugyanaz.... Kezdek beletörődni, hogy majd csak akkor fogok vele újra játszani, ha újra rakom a gépet is....
  • Max_Andaxin
    #34322
    Oké megpróbálom. Jó lenne ha rendbe jönne....ahhoz túl jó - és túl drága - játék, hogy ne tudjam futtatni a gépen...
  • Paladin
    #34321
    A steam alatt, ahol a többi steames program.
    Kicsit komplikált a path ahhoz, hogy fejből megmondjam, de elég egyértelmű ha a steam mappában keresgélsz. (Vagy guglizz rá, rögtön meglesz).
  • Max_Andaxin
    #34320
    Persze, próbáltam...már vagy 4 alkalommal...és mindig ugyanez van.
    A folder-t hol találom...azt lehet nem tettem meg és ez a kányája....(Bár van CCleaner a gépen...de arra gondoltam az sem úgy szuperál ahogy kellene)
  • Paladin
    #34319
    Újratelepíteni próbáltad?
    Steames játékoknál általában ez a két javítási lehetőség az alap: a helyi fájlok ellenőrzése, vagy ha az nem segít, akkor a törlés (én utána a folderben maradt cuccokat is törölném még kézzel), és újra install steamről.
  • Max_Andaxin
    #34318
    Megnéztem! Azt írja, hogy minden fájl fasza!-:) Persze nem ezekkel a szavakkal...
    De aztán ha indítom - mod-ok nélkül is - Addon 'A3_Anims_F_Bootcam' requires addon 'A3_Anims_F_Kart' üzenet fogad.
    Majd tovább megyek, elkezd tölteni aztán:Include file A3\ui_f_curator\UI\deflineResinclDesign.inc not found üzenet után kilép...-:(((
  • jimcat
    #34317
    steam jobb klikk a játékon, tulajdonságok/ helyi fájlok/játékfájlok épségének ellenőrzése
  • Max_Andaxin
    #34316
    Üdvözlök mindenki! SEGÍTSÉG!!!!!
    Előe is elnézést, ha már erről volt szó mert nem olvasgattam végig a fórumot.
    Anno lemezen vettem meg az ARMA III-t, aztán a steam-on regisztráltam. Szépen jöttek a DLC-k..bevallom én nem vettem meg őket...számos mod-ot meg hasonló "okosságot" töltöttem le hozzá, és egy ideig nem is volt gondom vele. De mivel a mulit része a DLC-k miatt lassan elérhetetlenné vállt számomra 3-4 hónapja letöröltem. Most nemrég, mikor volt akció, megvettem a Helikopteres DLC-t. Újra rakam a játékot és most nem indul. Bejön ez a BattelEYE sz***ság, aztán onnan semmi. Hiba üzenetek, hogy nem talál dolgokat. Most nem vagyok otton így nem tudom idézni.
    A lényeg, hogy már a mod nélküli indítást sem enged. Valaki tapasztaltá már hasonlót. Nem igazán szeretém, hogy emiatt újra kelljen telepítenem a gépet, pedig nagyon játszanék vele...
  • jimcat
    #34315
    én 3 csapatról tudok
    neked kell eldöntened melyik a szimpatikus.
    arma.hu
    mark.hu
    és végül mi::
    hafclan
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.07.05. 11:48:26
  • SirPlagueDoctor
    #34314
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy van-e komolyabb magyar ARMA3 community?
    Külföldi klánokat böngésztem, de egy sem volt szimpatikus, mert vagy 12 éves TDMezők, vagy 30+nak kéne lennem nekem is, hogy játszhassak velük :).

    Elsősorban ZEUS, CooP érdekelne, mert ezeket nem volt alkalmam még élvezetesen játszanom, mert olyan random társasággal még nem tudtam találkozni, akik komolyan is vették, legalább annyira, hogy mindenkinek élvezhető legyen.
  • Jude666
    #34313
    na mert mi a baj a moddal?
  • Hogthar
    #34312
    Van hivatalos oldala az exilenak, onnan szedd le azzal fog működni.
  • bazccka
    #34311
    Nem stimmöl a game verziòszàm. Ez az exile egyébként mennyire egy x*r. Komolyan mondom, az ArmA megcsùfolása.
  • Jude666
    #34310
    Sziasztok!

    Próbálkozok ezzel az Exile moddal, de nem jutottam messzire eddig.
    A3Launcherrel keresek egy szervert, rányomok a download jelre (ezzel ugye minden szükséges modot leszed ami az adott szerverhez kell) de mégis joinolás után nem sokkal kivág egy sima "You were kicked off the game" felirattal.
    Semmi bővebb infó, hogy mit kéne még leszedni/csinálni
  • DancZer
    #34309
  • Borg18754
    #34308
    Gunner pozícióban ült, csak F-el fegyvert kellett volna váltania és tűz... ott álltam az ágyú cső végénél
  • JanáJ
    #34307
    Bőven lehet, hogy mellé kattintott. Elég szar a menü.
  • Borg18754
    #34306
    Nekem elég gyenge a gépem ezért multiban gyakran esik le az FPS-em 15-re, így nem túl élvezetes játszani ilyenkor. Emiatt alig néhányszor próbáltam multizni. De ma volt egy nagyon élvezetes köröm king of the hill-ben amit megosztanék veletek. Fellépegettem level 8-ra és gondoltam kipróbálom a külömböző perkeket is, pl a launchert. Újonnan szerzett RPG-mel gondoltam kinyírok egy tankot ami már vagy 20 perce kempelt az egyik domb oldalán, Olyan régóta hogy már a térképen jó ideje megvolt jelölve a helye. A szerveren meg kevés ember volt azok nagy része is lehet kezdő volt, ezért volt ott olyan sokáig sértetlenül. Vettem egy Strydert, szépen mögé settenkedtem 100 méterre leparkoltam tőle a háta mögött aztán gyalog mentem közelebb. Térképen megjelöltem Shift+bal egérrel a helyét hogy lássam milyen messze van, RPG-vel céloz, tűz, aztán gyorsan mégegyszer, és kifogyott a 2 rakétám, a tank meg még mindíg jól volt, csak kidobott egy füstgránátot vagy mit. Már vártam hogy körbefordul és kinyír, de nem vett észre. Közelebb mentem hogy még a maradék RGO-mat is rádobjam, hátha... + még 2 füstgránátot is, mert mértne. Még mindíg nem esett le neki hogy itt vagyok mögötte, gondolom azt hitte a távolból lövik valamivel. Mivel már csak a TRG-21 esem maradt, végső elkeseredésemben gondoltam kicsit trollkodok mielőtt kinyír. A fejelmben már el is indult a Benny Hill show zenéje, és elkeztem szaladgálni a lövegtorony előtt, mondom csak észrevesz. 10 másodpercel később, mivan ember vak vagy? De nem.... észrevett... és ahelyett hogy átváltott volna a tank géppuskájára és lelőtt volna, ő nagy meglepetésemre inkább kipattant a tökéletes kondíciójú tankjából, én meg mi mást tehettem volna, hát lelőttem. Beszállok a tankba, látom hogy a motorján kívül minden tökéletes, töltény van még bőven mindenből. Ennyi... én nagyon élveztem. Utoljárra ehhez hasonlóval BF-ben találkoztam :D Itt meg a tankhoz ugye magas rank kell, szóval annyira noob csak nem lehetett.
  • Hogthar
    #34305
    Mármint azt akarod kérdezni hogy mennyi fps van annak a személynek akinek i7-6800k procija van és az arma beállításai következtében leginkább cpu-t használ a játék?
    Ha ez a kérdés, szerintem kevés, igaz nekem i5 4670 es procim van, de ha rosszul állítom be a grafikát 15-20 fps em van, ha jól 50 körül.
    Ha nem ez a kérdés akkor viszont azt kérdezném:
    Voltál kérte magának, mi az én hangulat ma: boldog vagy nyugodt?
    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2016.06.20. 14:50:22
  • JanáJ
    #34304
    Nem tudom néztétek-e de az új NATO csodakopterből jármű szállító is van. Igaz vicces, hogy egy APC-t is simán benyel, bár a jövőben bármi lehet.. Ami buli, hogy ki is lehet dobni ernyővel a személyzettel együtt.
  • JanáJ
    #34303
    Hogy mi?
  • Fox121
    #34302
    van valaki aki i7-6800k annak multiba mennyi fps lehet ha mar cpu-t használja nem pedig vga t :)
  • Hogthar
    #34301
    na igen, érdemes bemagolni az adott fegyverhez a rangetable-t és a spotterednek elég a távolságot és a szelet mérnie, kell hozzá az összjáték az biztos. :D
  • jimcat
    #34300
    Az sem mindegy hogy az ace ballisztikát meg az időjárást hogyan állítod be, és statikus célokat vagy mozgó célpontot lösz. Egyedül mire megméred, kiszámolod, beállítod addigra a mozgónak rég más értékei vannak. Most ráfeküdtünk erre lőpárban nyomjuk de küldetésben állandó változóviszonyok mellet, nagyon nehéz pontos találatot elérni így is.
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.06.17. 05:33:05
  • Hogthar
    #34299
    Puskától függ, amikor foglalkoztam arma 3 alatt aceval lőttem már másfél kilométerre is 50 es puskával, van egy ilyen kütyü amivel pontosan tudsz szelet mérni, ha kiméred rendesen a távolságot és a szelet hozzá a (valamilyen) calculatorral centire pontosan tudsz tüzelni. Ha egyedül vagy macerás minden mérést folyamatosan végezni, de hát erre vannak a spotterek, míg ő méricskél te állítod a távcsöved.
  • tpM
    #34298
    Nehéz. :)
  • jimcat
    #34297
    tpM ahol már Coriolis erőt kell számolni ott már elég egy pici mozdulat(a célpont részéről) és mellé lösz Ace val szinte kivitelezhetelen egy pontos lövés 900 méter után (persze az 50 eseket kivéve ott olyan 1200 méter a max ha nem fúja szél)
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.06.16. 16:43:18
  • jimcat
    #34296
    és azt se feledjük hogy mennyi modolt sziget fog készülni tanoa elemek felhasználásával , bár ez nem tudom hogy fog működni de gyanítom hogy kelleni fog hozzá dlc
    És annó a régi időkben ace mod ment minden armánál még arma1 nél is csak azzal játszott a közösség és nem volt kicsi(mármint a közösség).
    De megértem hogy pénzt akarnak beszedni én szívesen fizetnék többet is az armáért ha jó lenne az alap és a moderek úgyis megoldják( a tartalmat). De ez van ezt kell szeretni szerintem egy olyan gép sem olcsó éppen amin elvezhetően futa játék . és ez szépen érezhető is hogy jó sokan elpártoltak tőle mert csak ezért nem fognak gépet fejleszteni. De kipróbálom haverom ős AMD (aszem x4 955)gépén kíváncsi leszek rá mert az vettük észre hogy nincsenek nagy fps számok viszont sokkal stabilabb mint az alap.
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.06.16. 16:39:19
  • repvez
    #34295
    Rendben van a módolhatosagot értem, de az alapjatekrol van szó főleg a fizetős dlc rol amitől eljárás azt amit az ace tud ingyen
  • tpM
    #34294
    Így van... ACE-ben a Coriolis-erőn át a hőmérsékletig szinte mindennel számolni kell. :)
  • JanáJ
    #34293
    Tanoa szerintem meglepően jóra sikeredett. Nagyon jól el van találva a dzsungel és a tisztások aránya. Nem látsz el 2 km-re, de nem is kell két napig dzsungelben futkosni. Ami gáz, hogy a kidőlt fák és bokrok között az ARMA irányításával közlekedni nem nagy buli. Viszont végre vannak fedezékek (kidőlt fák, kövek) ami miatt nem csak a sarkon tudsz kikuksolni. Jó lesz rajtaütéshez is, mert csak az úton lehet járművel közlekedni.

    A két új repülő szörny egy kalap fos. A NATO gép 3 fegyveréből talán csak a 40 mm-es (?) ér valamit, a többivel nem tudsz normálisan célozni. Külön vicc, hogy az ellen ilyenje gyorsabb mint a Wipeout. :-) Viszont durván fel van fegyverezve.

    A jelen kori fegyverek tetszenek, bár nem értem, hogy miért nem lehet egy AK-ra optikát tenni, ha az ARMA 2-ben lehetett.
  • jimcat
    #34292
    Repvez
    egy dolgot nem lehet egyébként elvenni a játéktól az a módolhatóság:
    amit nem lehet megoldani hellikopter szinten az az egyensúly ai ellen menni helikopterrel öngyilkosság:.
    viszont
    Marksmanra ott van ace ballisztika hihetetlenül megdobja a lövés élményét:
    alapcélzás mod nélkül alapjáték sniper
    acéval ugyanez acéval sniper

    jövőbeni megoldások van ctab mindenkinek fel lehet venni kamerát és egy játékbeni tabletten nézheted a kamera képét

    a sziget nem lesz alkalmas nagyobb ütközetekre de 4-10 fös speciál küldetésekre nagyon jó lesz.
    de egyetértek a véleményeddel az alapjaitól kellene kezdeni a játék újrairását a közösség meghallgatása után
    egyébként sniperkedésre:
    haf sinepr elméleti másfélóra


    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.06.16. 07:25:42
  • repvez
    #34291
    Ha már a fejlesztéseknél és a tartalmaknál tartunk.
    Egyrészről jó, hogy kiadnak exrta tartalmakat amikért fizetni kell és hozzáadnak az alapjátékhoz és uj tulajdonságok jelennek meg.

    Másrészről ahogy a BIS csinálja nem jó legalább is amit eddig kiadott , számomra nem ér annyit , hogy pénzt adjak érte.

    Kiadták a heli DLC-t. Mi az amit kaptunk? pár helikopter némileg javitott repmodellel, de magának a helikopter kezelése semmit sem változott az alaphoz képest. arról már nem is beszélve, hogy magában a játékhoz nem nagyon tesz hozzá, nincsenek meg azok a feltételek ami rákényszeritené a játékosokat , hogy összedolgozzanak a füldi és légi egységgel.
    A fegyverkezelésből adodoan, mindegyik légi egység überbrutál, mert befog és tüzel talál kategória vagy lerombol mindent x sugárban.

    Ugyan ez igaz a MArksman DLC-re, mint kapunk vele 7 uj fegyvert. ÉS a kinézeten kivül van valami jelentősége? nem nagyon ugyan azt a hatást adja mint bármely 5,56,6,5 vagy 7,62es fegyver. Nincs látható nyoma vagy visszejelzés a nagyobb kaliber rombolásának, nincs javitott szél , visszarúgás fegyverkezelés.

    Meg ahogy irtuk, minek a jövöbeni dolgok ha csak grafikai nézeten változtat, de használni nem lehet . se hőkamera,se flir, se összekapcsolt helyzetkép.

    Ami megérte volna ezekben a DLC-kben. ha a heliknél tényleg alulról megütné a szintet mint egy szimulátornak a kezelése, kabinnézet bonyolultabb fegyverkezelés és gépkezelés. igy elkerülhetnék, hogy minden rakéta talál, meg a bombák csak ugy célzunk, hogy a géporrát ráirányitjuk a célra.

    A Marksmannál is legalább egy meszterlövész puskát elvártam volna aminél figyelembe kell venni a szélirányt meg minden egyéb dolgok amit egy mesterlövésznek kell, mert igy ez a DLC olyan mint a COD-ban amikor a fegyver skinekért pénzt kérnek.A kinézeten kivül semmi különbség az egyenlö kaliberek között.

    ÉS akkor a Tanoa sziget, szép és jó , de mivel ez nem egy olyan játék ,mint a Far Cray, hogy végigvezetnek a szigeten , csak bolyongás lesz a dzsungelben az AI-ról nem is beszélve. Csapatminka nincs kilátásba és még mindig olyan az összes sziget, hogy inkább egy nyaralási plakátot nézne min egy háborus övezetet.
    A leg apróbb nyoma sincs annak , hogy ott harcok dulnak.SE altris, se Tanoa semelyik. LEgalább a kampány végére át kellett folna formálni a kinézetet.

    Összegzés képp, még mindig az alapot kéne rendbe tenni, Fizikát , sérülés modellt, AI-t és majd csak ezután johettek volna a DLC-k, mivel ha mindezt rendberakják akkor az alapjában változtatná meg az egész játék kezelését használatát.
  • priluki
    #34290
    ja értem ,köszi :)
  • Paladin
    #34289
    Talán olyan modot használnak, amit te nem?
  • priluki
    #34288
    üdv , előkaptam ujra a játékot ,nagyon bejön csak egy dolog ami zavar így elsőre, coopot nyomtam és sok csapattársnak nincs a kezébe a fegyver ,csak mintha fogná :D ezzel találkozott már valaki vagy nálam van valami gond?
  • JanáJ
    #34287
    A heli otthagyásnál az 1. pont érvényesült.
    A-10-est domiban kiherélik, az AG fegyverzet pápá, csak LGB. De az meg azért használhatatlan, mert nem visz senki lasert, ha viszek, akkor meg baszik jönni a pilóta. :-(
    Coop missönbe eleve csak értelmesekkel játszol, az más világ.

    A c-130-ból a teher kellene, nem a gun ship.

    Ma még játszottam, tetszenek az újítások, de az fps az csapni való. A két új repcsi meg mintha a SW-ból jönne. Sírok.