35048
  • tpM
    #26118
    Mint tudjuk, ez az ACE hibája.
  • Solt
    #26117
    Én is várom, csak már annyit csalódtam bennük... ez a legutóbbi beszólás meg egy kicsit kiverte a biztosítékot.

    Ráadásul úgy látom az onlány élet is egyre gyatrább... 2-3 éve még 2-3 CTF szerver ment esténként 8-12 fővel legalább... most egy sincs. Berzerken ( most valahalla vagy mi a gyík ) alapból voltak 50-n, most már 3. este nem is látom a szervert...
  • DancZer
    #26116
    Igazából minél később adják, annál több minden lesz benne. Persze azért én is remélem, hogy még idén kiadják. Nem mintha olyan sok időm lenne játszani, de ha megjön biztos megfuttatom egy kicsit. :)
  • Solt
    #26115
    Majd kegyesen kiadják karácsonyra, és még elvárják majd, hogy örüljünk neki... hiszen tudod, 100-ból csak 3 becsületes játékos van, így ők, a fejlesztők mintapéldányai gyakorlatilag szívességet tesznek azzal, hogy ennek a 3%-nak egyáltalán bármit is megtesznek...
  • Gascan #26114
    lesz ebből az új patchból idén még valami?
  • fkubi
    #26113
    Szep. Hasonlo szinvonalu leiras kene az OFP es ARMA* osszes egysegerol. Van nehany parameter a konfigban, amelyeket egyszeruen keptelenseg megfejteni.
  • DancZer
    #26112
    Take on Helicopter repülés dinamikája:http://community.bistudio.com/wiki/Helicopter_Flight_Model_Config_(XML)

    Hátha érdekel valakit. :)
  • JanáJ
    #26111
    Szvsz ő a brittekkel tolja. És szerintem a 3 domb/hegy közül az egyik tetején van egy földbunker. Asszem onnan, vagy a bázis melletti út túloldalán. De talán még a térkép is jelöli nagyjából.
  • Hogthar
    #26110
    Sziasz

    Arma2 Reinforcement - ben benne van az alap Arma 2, az arma 2 Operation arrowhead, az Arma 2 Angol egységek DLC és az Arma 2 Private Military Forces DLC. Ez azt jelenti hogy 5 kampány is van benne.( Azért 5 és nem 4 mert az arma 2 kapott még egy kampányt az egyik patch - nél). A legtöbb kampányt kivégeztem, tehát ha leírod melyik kampány és melyik küldetéséről van szó vagyis hányadik küldetéséről is mi a neve a küldetésnek szívesen segítek.
  • IFOR
    #26109
    hozzászólok a kaloz-jogtiszta verziohoz..

    évekig játszottam a Stalker sorozattal..warez..
    mikor meguntam a bugos verziokat, réászántam magam megrendeltem Steamen.
    No, az a játék amit vigan játszottam 1280*1024 full-full .DX11-en, azt kaptam üzenetben hogy a videokarim régi, cseréjem le..vagy lépjek be vegyem lejjeb a beállitást..DE be sem engedett!!!! Most megrendeltem ARMA 2-t..remélem ez jo lesz, mert akkor annyi a becsületnek megint évekig !
  • IFOR
    #26108
    Sziasztok..
    Arma2 Reinforcement...

    van egy pálya ahol a völgyben levő tábort kell megvédeni de nem találom az aknavetőt amit el kell pusztitani..Van valakinek halvány tippje merre keressem?
    Köszi
  • Petko
    #26107
    Mindig ezzel a barom dumával jönnek. Azt nézzék meg hogy hány olyan személy játszik aktívan hosszú távon warezzel, aki amúgy megvette volna ha így nem játszhatna. Valószínűleg egy sem, mert nem is lehet gyakorlatilag multiban warezzel játszani. Az hogy megpróbál valaki a warez verizóval bemenni, hogy megnézze hogy is néz ki multiban teljesen jogos kívánalom. A demoból semmi se derült ki a multival kapcsolatban. Ha valaki a single playert megnézi warezban, az meg inkább arra ösztökéli hogy messziről kerülje el a játékot.
    Ha nagy statisztikákról beszélünk, akkor olyat nézzenek meg még, hogy hányan vannak azok akik megvették a játékokat és nem játszanak vele soha, csak ott porosodik a polcon. Az is érdekes lenne.
  • Solt
    #26106
    És hány becsületes fejlesztő jut azokra a becsületes játékosokra?? Ha már sajnáltatja magát, legalább valami reálisab adattal blöffölne...
  • Gascan #26105
    http://www.gamestar.hu/100-kalozra-jut-3-becsuletes-jatekos-az-arma-fejlesztoi-szerint.html
  • kifli
    #26104
    NVIDIA GEFORCE GT440 2048MB DVI/HDMI kimenet,Directx 11, PCI-E

    ezt szerintem ne vedd meg :)

    Nemigazán számt jónak, és ilyen kártyára fölösleges a 2gb.

    Milyen gépet vegyek most topikba szerintem less be, ha még alakulhat a dolog...
  • swadawa senpai
    #26103
    Ja, köszi persze, tudom hogy nem egy P-2 es gép, csak érdekeltek a vélemények, meg nem nagyzolni akarok vagy hogy szokták ezt mondani, a gép sincs még meg...
  • Feró Flex
    #26102
    Áhh,eséjtelen...
  • tpM
    #26101
    Minimumon eldöcögne. Talán.
  • swadawa senpai
    #26100
    Sziasztok, szerintetek egy ilyen gépen hogy menne a Arma2?
    I5 HD GAMER PRO COOLER MASTER I5 HD GAMER PRO II PC INTEL I5-2300 QUAD 4X2800Mhz/6MB cache
    Sandy Bridge,Intel H61 I3,I5,I7 support
    8192MB 1333Mhz DDR3RAM
    500 GB SATAII HDD
    NVIDIA GEFORCE GT440 2048MB DVI/HDMI kimenet,Directx 11, PCI-E
    20X DVD +/- RW Dual Layer dvd iró
    6 CH HD audio , USB 2.0
    10/100/1000 Lan + WIFI LAN
    6db USB 2.0, 2db elolapi USB és audio 2.0 .


    Illetve gondolom láttátok az Arma3 gépigényét, és az?

    A monitorom 1440X900-as felbontást tud 75hertzen.


    Köszi.
  • Icebird
    #26099
    Ezek az ajtók mennyire szeretnek szerepelni!:D
  • DancZer
    #26098


  • JanáJ
    #26097
    Nekem legjobban coopban AI ellen jött be, de erre igazán kb az OFP-nél volt még rá társaság meg idő. Boldog gimis évek.
  • Hogthar
    #26096
    Az aival sok gond van, de ha meg van a társaság és nem adod fel, eléggé kilehet ismerni, és megtanulsz úgy helyezkedni hogy az ai ne tudjon megszívatni. A másik gond ezzel hogyha vsbe is játszol, ott pont szinte az ellenkező szabályok érvényesek. Mondok pár példát magas hegy oldalába mászkálsz, Az ai-t úgy tudod jól kijátszani ha minnél távolabbra vagy tőle azaz, ha távol vagy tőle nem vesz észre, ez játékosokra nem igaz, ők kiszúrnak, tehát kisebb bokrokat érdemes keresni rejtőzködésre(ez úgyebár ai-nál kilőve.)Még egy példa, Harcnál az ai elől úgy tudsz a legjobban eltűnni hogyha bármely szilárd fedezék mögé bebújsz és ott maradsz 5 másodpercnél több ideig, egy életre elfelejti hogy ott vagy... Játékos általában megpróbál kijátszani ha bemész fedezékbe, őt a legkönnyebben sűrű erdős terepet tudod kijátszani ha elveszel a lombok alatt látószögének megfelelően, vagy erős sziklás dombos terepen domb takarásába kerülve véletlenszerű irányt váltasz. Szóval oda kell figyelni, mind 2 esetben nagyon jókat lehet játszani, ajánlom online, ellenben egyedül ai ellen szerintem elviselhetetlen és idegesítő.
  • Neoncsoves
    #26095
    hát amikor sok időm van (pl. szünetben vagy hétvégén) akkor azért szoktam armazgatni is :)
  • kifli
    #26094
    mitkeresel te itt, te már úgyis battlefieldes láma vagy :D
  • Neoncsoves
    #26093
    egy kis angol tudással meg ace2vel lehet jót multizni.
    unitedoperations.net
  • JanáJ
    #26092
    Az ACE-el az a bajom (ami nem az ACE hibája) hogy SP-ben az AI miatt használhatatlan. Pl kihullik a hajad míg összeraknak egy M2-est. MP-ben nem nagyon dolgoznak össze az emberek.
    Multi SP-ben az igazi, de addig szinte sosem jutok el. :-(
  • Wampa
    #26091
    Ami borzasztóan hasznos az ARMA2 ben (ACE2 vel) természetesen az embereiden kivül (SP!-nem ,nem az, a másik:)akiknek az unintelligenciájával nem tudok betelni, az az oldalfegyver.
    Gyakorlásnál simán fejbelövöm a céltáblát 30 méterről, de a 8-10 méterre lévő mókusba belelövöm a tárat, szép komótosan lefekszik és fejbelő AK val:(
    Ja,hát még előtte totyorog is a hülye, mint a szarógalamb........
    Hát a szüléjét, azt!

    A másik, UAZ ra ráeresztek egy teljes tárat (gépfegyverből!) a fűtő
    gondokozik egy darabig, aztán "ellovogol" kelet felé.

    Komolyan, én ezt nem értem.Ha nem múködik a bereklámozott AI, miért nem
    dobnak egy olyan opciót annak aki SP- be akarja nyomni, mint a legalapabb alap
    R6 ban volt annak idején, kövess, állj meg, feküdj, lőjj,lopakodj.
    Az meg "Enemy in sight -enemy down" De működött a feeling.
    Baxhatom a sok opciót, ha nem csinálják!
    De nem , meg kell siratniuk állandóan.....

    Komolyan, az ACE moddal elszórakozok a lőtéren, ahogy a csatatérre megyek
    megdöglik a feeling és nem is az ellenség miatt, bár azok, meg a fűcsomó, amiért családostól kellene szurokba mártani azt aki kitalálta, azok is dobnak rajta sokat.:( Illetve nagyon élvezetes a grafika egyes részei átlátó mókusok.

    Azt nem tudtam még kifigyelni, ha körülöttük pattog a golyó ők is bexarnak e, mint én :)


  • Hogthar
    #26090
    sajnos nem sok új, viszont remélem arma 3 ban is kidolgozzák a beszállás animációkat mint a toh ban. Mellé a fizikai motor, rossz már csak nem lesz.
  • repvez
    #26089
    Mostanába semmi uj hir Arma3 rol ?
  • prien21
    #26088
    Köszi az infót, még "kopasz" vagyok :)
  • Hogthar
    #26087
    na jó nem leszek szemét leírom: menj be a játék könyvtárán belül @ACE/store mappába és nyisd meg egy tömörítő progammal vagy pl a total commander beépített kitömörítőjével a userconfig.tar fájt és a tartalmát másold ki a arma 2 főkönyvtárába. Ezek után nyisd meg a userconfig/ace mappába lévő ace_clientside_config.hpp egy szerkesztővel pl wordpaddal és #define ACE_IDENTITY john doe résznél John doe helyére írd be a játékos neved. pl nekem hog, tehát így néz ki nálam: #define ACE_IDENTITY Hog.(egymás alatt kétszer is szerepel ez, az alsót kell átírni, de mind 2 helyre beírhatod ha tutira akarsz menni.)
  • Hogthar
    #26086
    tudok
  • prien21
    #26085
    Helló! Egy kis segítségre lenne szükségem, mert amikor elindítom az ACE-t (Combined op. installall, fel patchelve) és játék közben esc-t nyomok nem látható a menüben az ACE settings. Ha valaki tud rá megoldást az írjon, előre is köszönöm!
  • sz4bee
    #26084
    Igen, közben megtaláltam, de azért köszönöm!
  • Hogthar
    #26083
    1.59 és innen tudod leszedni: Patch
  • sz4bee
    #26082
    Tegnap megvettem a operation arrowhead-et és most szeretném patchelni, de utánanézés után se vagyok benne biztos, hogy melyik javításokat kell feltennem. A jelenlegi verzió 1.51. 1.59 a legújabb? Elég azt letölteni, majd feltenni? Még nem akarok online játszani. Előre is köszönöm a segítséget!
  • JanáJ
    #26081
    (Most így vissza olvasva rendkívül szinvonalas hsz.-t sikerült összehoznom. ) :-)
  • JanáJ
    #26080
    Óvatosan, valaki azt mondta most törték fel a steamet...
  • Solt
    #26079
    Naaaaa... 4GHz felett sose ment! :))