35048
  • Fürtös
    #26078
    Az arma x editionban benne van minden eddig kiadott cucc.
    OFP,Resistance,Arma,Arma Qg,Arma2,Arma2 OA,Arma2 British Armored Force,Arma2 Pmc.
    Plusz még valami bonus content.
    A red hammert nem tudom,hogy tartalmazza-e mert ugyan megvettem de gép nincs hozzá itt angliában
    2 hete vettem meg,a dobozban van még pár képeslap,egy Chernarus térkép másik oldalán az OA sziget térképével,egy térkép sahraniról.
    Egyébként szerintem megéri az árát dizájnos kis cucc.
  • DrRadon
    #26077
    Megkímélt állapotban. 6 GHz felett sohasem volt hajtva :D
  • Solt
    #26076
    Off...
  • DancZer
    #26075
    A kép nem az enyém, nézd meg a linkjét.
  • tpM
    #26074
    Szerintem a fafűrésszel megsebzettre gondolt.
  • wardogzombie
    #26073
    Bajszos?
  • Solt
    #26072
    Még ilyen vagyok,

  • wardogzombie
    #26071
    Akkor most takisztánban garázdálkodsz?
  • Solt
    #26070
    No közben megoldódott a pbo hiba... friss winfos telepítésnél a winfos gyári tömörítője valamiért nem csomagolja ki rendesen a tapaszokat, tök mindegy honnan töltjük le. Felraktam friss winrart, azzal csomagoltam ki, és utána minden ok...

    Nyálazza meg a tökömet mind a bis, mind pedig a microfos...

  • Solt
    #26069
    Úgy-úgy... :D Sohasem voltam valami türelmes ember, de a kor előrehaladtával a helyzet fokozódik! :D
  • Scottt
    #26068
    Öregszel : )
  • Solt
    #26067
    Mert a steamen egy helyen lenne minden, magától frissít, és nem kell minden telepítésnél ezt újra eljátszanom... arma óta ez van... vagy pbo hiba, vagy valami egyéb szarakodás állandóan... nincs nekem ehhez türelmem...
  • Gascan #26066
    azért veszed meg még 1x mert nem működik a pachelés? :) van új patch amúgy vagy csak beta?
  • Solt
    #26065
    Hát az 25 ajróért egész jól hangzik... lehet rárepülök, mert kezd szétbaszni az ideg, hogy az OA-t nem tudom felpecselni reggel óta...
  • wardogzombie
    #26064
    8 games from genre defining mil-sim serie in one box
    nagyon úgy tűnik
  • Sanyo
    #26063
    Megengeded, hogy ezt a képet felhasználjam a TKOH cikkemben? A másolásvédelemről is írok néhány mondatot.
  • Solt
    #26062
    Abban az X verzióban az összes arma2 verzió benne van a dlc-kel együtt?
  • DancZer
    #26061
    !!!!50%-os kedvezmény, minden ArmA játékra a steamen!!!!!
    http://store.steampowered.com/sale/arma_franchise_midweek/
  • Gascan #26060
    én is :P :D
  • JanáJ
    #26059
    én ezt az ARMA-ra értettem :-)
  • Gascan #26058
    ja hát nekem ennyire nem volt elmosódott... viszont a grafika nem volt túl szép ha normális FPS mellett akartam tolni.. tényleg jó lenne demo :)
  • DancZer
    #26057
  • Sanyo
    #26056
    A community preview nem igazán adja vissza a teljes játék élményét, kellemes szórakozás. :) Kaptam egyet Bohemiától, most dolgozom a leírásán.
  • Gascan #26055
    aha ezt én is tudtam... csak irták előbb hogy "ezért van a demó" ...
  • Neoncsoves
    #26054
    epic!


    pár év és tökéletesítik! egy armaban kéne ezt kipróbálni ahol a fejnek külön mozgása van. egyébként egy hasonló szimulátor lehetne különböző sportjátékokhoz is amiket az ember nem tud csak úgy kipróbálni (jégkorong, amerikai foci, stb), az is érdekes lenne.
  • Scottt
    #26053
    Tudtommal nincs demo,nagyon-nagyon butított változat van 'patchként' az OA-hez,szóval akinek nincs OA-je az sose tudja rendesen kipróbálni :D
  • DrRadon
    #26052
    FPS szimulátor, közel az élethűséghez. Fáj ha meglőnek :)
  • Solt
    #26051
  • Gascan #26050
    hát ez ... én is letöltöttem.. kb 5 percig volt a gépemen mert 1680*1050en volt vagy 10 FPSem :D és még a kép is kurv* csúnya volt :)

    demót akartam először letölteni de azt nem találtam.. legalábbis a játék weboldalán nem

    esetleg ha tudja valaki hova rejtették linkelje be :)
  • tpM
    #26049
    Az a helyzet, hogy csomó dolgom van. Ráadásul most a kollega felvetette, hogy újra kéne írni a kódot, és akkor már belekerülnének ilyen finomságok is, hogy pl a hang függene attól is, hogy a fegyver (csőtorkolat) előtt, vagy mögött helyezkedsz el. Azért igyekszem, csak most összejött egy csomó minden.

    Ja, és akkor azt még nem is mondtam, hogy van egy hiba az egyik parancsban, amit BIS még nem javított és így csak singleben működik rendesen.
  • Feró Flex
    #26048
    Take On Helicopters - kibabráltak a kalózokkal
    Néhány nappal ezelőtt jelent meg kizárólag PC-re a Bohemia Interactive helikopteres játéka, a Take On Helicopters, máris
    felbukkant a kalóz példány a különböző torrent oldalakon. Ám, mint kiderült, a fejlesztők felkészültek erre, és egyedi megoldást
    találtak ki ellene. A nem legális forrásból származó játékok ugyanis számos grafikai butítástól szenvednek, amitől a látvány
    elmosódott és kifejezetten élvezhetetlen. A dologra úgy derült fény, hogy egy felhasználó a hivatalos fórumon kérte számon a
    fejlesztőkön, hogy mi a teendő ebben az esetben, mire válaszként arra kérték, bizonyítsa be, hogy eredeti példánnyal
    rendelkezik. Miután ezt nem tudta megtenni, bannolták a fórumról.
    "Több kalózellenes megoldást is elrejtettünk a játékban, és a grafikai butítás is egyike ezeknek. Az eredeti példányok nem
    szenvednek ilyen hiányosságokban. A kalózkodás komoly problémát jelent a hozzánk hasonló független fejlesztőknek, és mi
    mindent megteszünk, hogy maximálisan ki tudjuk szolgálni a vásárlóinkat. Ezért van a játéknak demo változata, hogy mindenki
    kipróbálhassa és eldönthesse, tetszik-e neki a játékunk." - nyilatkozta az üggyel kapcsolatban Marek Spanel, a Bohemia
    Interactive feje.
  • Feró Flex
    #26047
    Szeva.

    Off:Van egy csómó cuccum a régi gépemből:mem,proci,vga,alaplap...
    Valakit érdekel küldjön egy pü-t és irok neki részleteket.

    Tempi,jó a videó viszont Én már a dinamikus hangokra vágyom de nagyon.Karácsonyra jó lenne:O)
  • tpM
    #26046
  • Scottt
    #26045
    A interpolációs dolog érintő főleg a multit
  • Solt
    #26044
    Volt szó valami netkód javításról, ha jól emlékszem!?

    Egyébként jól hangzik... köszi! :)
  • DancZer
    #26043
    Legfontosabb újítások:
    -Interpoláció(távol levő mozgó objektumok nem ugrálnak többé)

    AI újdonságok:
    -Fel tud szállni 500m-től rövidebb kifutón.
    -Lehet tenni helipadot az anyahajóra, amire le tud szállni az AI.
    -Ki lehet kapcsolni az AI gondolkozást(FSM)
    -Fejlesztették a landolást, mozgást, vezetést, veszélyek figyelembevételét, beszorulásokat(amiből az AI nem tud "kiszállni")

    Egyéb újdonságok:
    -Lehet szöget állítani a reflektorokon.
    -CTD és egyéb fagyások javítása
    -textúra betöltés optimalizálása(több FPS)
    -sok apró javítás

    Fentről a 79412-vel záródik a lista, és még nem adták ki, szal még bővülhet. :)
    Ez a legfrissebb.
  • DancZer
    #26042
    Szintúgy! Addig küszködök a warezzal, sajnos nem engedhetem meg magamnak a 40 eurót. :S
  • Petko
    #26041
    Biztos a majd dobozos ToH eljut majd a cdgalaxisba, aztán az is 4-5k körül lesz. Én majd akkor tervezem megvenni.
  • Solt
    #26040
    Nem sok időm van utána olvasgatni... ha van kedved írd le légy szíves, hogy mik ezek az újdonságok, és javítások. Persze, csak a lényegesebbeket...
  • Neoncsoves
    #26039
    hát arra gondoltam ez alatt, hogy "ugyanmár...." :D


    én viszont most hozom a virágboltból, nemsokára "itt van" :D