35048
  • wardogzombie
    #26719
    csúszik az arma3
  • JanáJ
    #26718
  • tpM
    #26717
    Az igazi hardkór legények ACE-t isznak.
  • Icebird
    #26716
    ohh mennyire vártam már hogy legyen ilyen, és most tessék!
  • DancZer
    #26715
    http://www.facebook.com/ARMAEnergy
  • Bogdogege
    #26714
    nem tudom , lehet bug
  • JanáJ
    #26713
    Messze van még az Arma 3. Ha nem játszottál korábban OFP(1)-el vagy Armával akkor mindenképpen vedd meg, mert nem fogod tudni kezelni. Kicsit mintha nem tudnál bringázni, de motorozni akarsz. A kettő is egy bug halom volt mikor kijött, most már jó, feltételezem a 3. is fél év alatt érik be.
    Esetleg Arma 2 Free, ronda, de finpom. :-)
  • JanáJ
    #26712
    Hogy a csudában állt meg olyan kis távon a Szu-25-el a helihordozon?
  • Bogdogege
    #26711
    Miért, megveszed és gyakorolgatsz , hogy mi micsoda , várom a harmadik részt mivel kiábrándultam a Battlefield-ből (szar szégyen lett).
    A kettővel meg jókat játszok addig is
  • Lunki88
    #26710
    Látom már sokan várjátok a 3. részt. Ennél is az van hogy kijön az új rész aztán átnyergel rá mindenki és kihalt lesz a mostani? Mert én még most tervezem megvenni a 2-t, de kicsit elbizonytalanít a tudat hogy idén kijön az újabb rész.
  • repvez
    #26709
    Már megint kezdik a bebarnulást, fakitást :( a multkori képeken legalább voltak szinek.
  • DancZer
    #26708
    Új ütős arma 3 képek
  • DancZer
    #26707
    cdgalaxisban 4e a ketto egyutt. jatsza, csak eleg fregmentalt a modok es a jatek idopontja alapjan. :-)
  • denevérember
    #26706
    Mennyiért lehet most kapni ezt a A2+OA szettet? Érdemes megvenni? sok magyar játsza még?
  • DancZer
    #26705
    a tobbseg megvette mindkettot A2+OA, de mindig vannak kivetelek :-)
  • denevérember
    #26704
    Sziasztok! bocsi a hülye kérdésért de valaki játszik ezzel a verzióval vagy mindannyian megvettétek boltba és úgy nyomjátok a multit?!


    http://www.arma2.com/free
  • Scottt
    #26703
    Letudnávalaki fordítani, hogy akkor pontosan, hogy kell beállítani a scriptben a sebesülés modulos dolgot(Valamit a szóközökkel kell variálni,ha jól értettem de akár, hogy próbálgatom ha írok a true elé,ha nem ugyan úgy nem történik semmi,ha valaki megsebesül és az felcsernek szólok.)
  • tpM
    #26702
    Hát én nem félek. :D


    Bárcsak...
  • Hogthar
    #26701
    Már most nagyon durva, Chernarusszon játszottunk ellene és nagyon sokat fejlődött az utóbbi patchokkal.
  • DancZer
    #26700
    Új béta finomságok:
    Fejlesztve: Az AI többet kémleli a horizontot, ha elveszti a célpontot.
    Fejlesztve: Az AI járművek a fegyverekkel pásztáznak, ha a célpont pontos pozíciója nem ismert.
    Javítva: Az AI járművek néha látták a játékost a látómezőn kívül is.

    Lassan félni kezdek az A3 AI-tól, hogy milyen lesz. :D

    Elkészült az utolsó verzió a kisalkalmazásomból amivel nyomon lehet követni az Arma 2 béta megjelenéseket, javításokat: https://dev-heaven.net/projects/a2-beta-list/files
  • Scottt
    #26699
    Aki próbálta valamelyiket,esetleg mindkettőt tudna valamit mondani

    Az Unsungról meg a Vietnam:The experiencéről?
    Melyik a jobb,melyik az igényesebb,esetleg ACE 2 kompatbilis
  • Feró Flex
    #26698
    Teljesen igaz,telitalálat:O)

    Ma este és minden szerdán este Én ide járok.Két óra tánctanulás aztán táncház és még sőr is van.:O))
    Gyertek Ti is.
  • Hogthar
    #26697
    Ha létezik arma társadalom, akkor talán ez általánosságban jellemző rá
  • DancZer
    #26696
    Nekünk sincs. Fizessek azért, hogy nézzem amit elém raknak? Reklám, valóságsó meg még kitudja mivel etetik az embereket.

    Ha sorozatot akarok nézni megoldom és mér a reklámot sem kell megvárni, továbbá akkor nézem amikor akarom. Hírek: RSS.

  • Gascan #26695
    nekem már egy ideje tévém sincs ... folyton mindenkitől csak azt hallom milyen ratyi műsorokat nyomnak tévében... de akkor mégis ki a franc nézi, ha mindenki csak rájuk panaszkodik? :)
  • tpM
    #26694
    Ja, ha a sumérárpádnyilas megnyilvánulásaival nem tudja bannoltatni magát innen, akkor majd ezzel fogja. Tudjuk, hogy úgyis ez a célja. :D
  • Scottt
    #26693
    Mennyivel jobb világ lenne,ha most azon kéne hisztiznünk, hogy a tévéből ömlik a sportra,meg a Straight Edge életmódra nevelő videó..
    A retek klub ugyan így nyomhatnák ezeket is,ahelyett, hogy ezeket a köcsögöket sztárolja,de mégsem teszi.Az indok részletezésre inkább Solt asztala lesz :DD
  • tpM
    #26692
    off
  • Hogthar
    #26691
    Off:
    Kocsmai beszélgetés folyamán mondta az egyik haverom a következőt:
    Amikor Körbenézek az utcán és látom a sok átlagos Emos és divat homoszexuális alakot, nem látok mást csak illúziót. Persze itt nem konkrétan Emosokra gondolok hanem az olyan átlagra akiknek általánosan nincs konkrét személyiségük vagy stílusuk. Ezek az emberek megragadják a környezetükben lévő stílusokat és viselkedési formákat és pontosan leutánozzák azt, ez által felvesznek egy a társadalmunk által kivetített képet. Így lesznek a társadalom illúzió képei. Ezzel nem is lenne baj, mert ugyebár egy szép képet jó nézegetni, csak a mi társadalmunk jelenleg nem túl szép. Szóval nem veszek fel stílust, nekem személyiségem van.
    Bocs az Offéert.
    ON: Scottt kipróbáltam a pályát, nem rossz csak átlő az ai a fákon és sajnos csak úgy tudtam megoldani helyzeteket ha nyílt terepen mozogtam, ami ugyebár nem túl reális, ilyen környezetben inkább az erdőben bújócskáznék. De ahogy látom ti is pont ezt veséztétek ki.
  • Scottt
    #26690
    Első nekifutásra engem is leszedtek a picsbe,az első két küldetés ilyen szempontból különösen nehéz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elsőnél állítsd meg az AI-t,kússz föl a domb tetejére,és ott lesz az őrtorony veled szemben,na általában ő a ludas,a többi onnantól menni fog,az őrtornyot iktasd ki.A másodikban pedig ahogy jössz le a dombról az már közvetlen a reptérre dob vezet,csak nem látod a lombkoronától,ott ügyeskedj el a reptér baloldali végéhez,ott nyíltabb a terep.
  • tpM
    #26689
    Hát van egy DH szerver, amit az alapítók fizetnek (kju, Sickboy meg még nem tudom ki), de még vannak ilyen "önkéntes" szerverek, akiket közösségi tagok biztosítottak. Ha van egy szervered Te is felajánlhatod arra, hogy updater tartalmakat tölthessenek róla.

    Persze ez csak ilúzióromboló materalista nézőpont, lehet van valami abban amit Hogthar mond, és csak úgy van. Kezdetektől fogva. :D
  • Gascan #26688
    letöltöttem én is..

    a gond az hogy dzsungeles pálya, ami pont jó terep az ellenségnek hogy fűből hasalva tökéletes célpont legyek neki ...

    vagy 4x puffantottak le és még igy se tudom honnan, pedig még azt is láttam hogy a többiek pontosan hova lőnek :)

    meg a másik amit észrevettem, hogy ezen a Lingor térképen mintha lassabban - vagy inkább pici késéssel - forogna a kamera, ami csak akkor fordul elő ha épp az erdős, fás rész fele nézek ... ha a tenger fele akkor megy szépen mint a többi arma térképen
  • DancZer
    #26687
    Szerintem önköltségen mennek, vagy közösségi tagok befolyásának hála.
  • Hogthar
    #26686
    Szerintem ezt úgy kell felfogni mint a természeti anomáliákat, például ahogy a tehén átkonvertálja a füvet tejjé, vagy ahogy a földből fa lesz meg alma. A jó dolgok csak úgy vannak, ne keresd rá a válaszd csak élvezd.
  • Gascan #26685
    a six updater ahonnan szedi meg updateli a cuccokat, azok a tartalmak milyen szerveren vannak? ki fizeti ezeket és milyen alapon?
  • Scottt
    #26684
    :DDD
  • Solt
    #26683
    :DDD
  • DancZer
    #26682
    Valóban elférne egy igazán hardcore játék a piacon, csak ezt megkockáztatni rizikós volna. Ugyanis ha nem termelne bevételt, akkor az elég nagy érvágás volna cégnek és lehet, hogy folytatás sem volna.

    Szerintem eddig jól csinálják, ugyanis az FPS szimulátorok terén ők a legjobbak és ezt tartani is tudják. Valószínűleg ha olyan nagy piaca lenne mint a repülőszimulátoroknak(bár nem tudom azoknak mekkora van, lehet még ennél is kisebb), akkor ők is hardcore-abbra csinálnák.

    Hála a jó égnek ingyenesen szarrá moddolható a játék, így akik nehezíteni akarják azok megtehetik(ACE). Szerintem ha nem lehetne modolni akkor nem volna életképes, mert ahány ember annyi kérés.

    Igazán befutó, akkor lenne ha minden amit itt kérnek megvalósítanának, persze ez lehetetlen. De a remény hal meg utoljára! :D
  • tpM
    #26681
  • tpM
    #26680
    Kinek kell egy ilyen félig megvalósított lövöldözősdi mikor Führerként, egy triceratopszon dinogolva lerohanhatom a világot? Most őszintén?

    Na ugye.