35048
  • DancZer
    #26879
    Ja az E3-as videó? Az már ősrégi. Akkor még nem működött a Render to texture, mert összeakadt a physX-el és baromira rossz teljesítményen futott a game. Ezért nem mutogatták. Az is lehet, hogy még mindig nem tökéletes. Elvégre ezek csak képek. :)
  • Hogthar
    #26878
    A videó Régi A bohemiára jellemző ,hogy mutogatnak előre miközben félkész, a videón még nem volt megcsinálva a monitor se a tükör
  • DancZer
    #26877
    Melyik videón? Senkisem olvassa az arma2.hu-t? :-)
  • kifli
    #26876
    itt a videoba viszont nincs tükör, és a kpernyő se működik a műszerfalon :D
  • grebber
    #26875
    ARMA 3: DX11-Support und PhysX-Effekte bestätigt, Beta-Test angekündigt - Neue Screenshots zeigen tolle Grafik
  • generalgrock
    #26874
    Valaki megmondaná honnan tölthető le az ACE, és még milyen módokat érdemes és jó használni az armahoz. Előre is köszönöm :)
  • DancZer
    #26873
    Szerintem azok kapjakmeg, akik elorendelik a jatekot, de mindenkepp jo hatasal lesz a vegleges jatekra. Az A2 iseleg bugos volt mikor megjelen, lenyegeben most is ez tortenik, csak rendezettebb formaban. :-)
  • wardogzombie
    #26872
    Na arra kiváncsi leszek hogy ebből mi sül ki.
  • Gascan #26871
    néha becsúszik egy kis humor is na :D

    a kiirások nekem se tetszenek, de hardcore-on még úgy ahogy elviselhető, nincs célkereszt meg nem mutatja mennyit puffogtál már el :)
  • Solt
    #26870
    Pont elég videót láttam róla... :D No meg én megőrülök attól trillió kiírástól, meg célkereszttől, meg mit tudom én még mitől amiket képesek ezek kirakni a képernyőre! :D A RO2 is idegesít már ezért...
  • Gascan #26869
    pedig a multi pont 100x jobb :)
  • generalgrock
    #26868
    Ma próbáltam a lant és mikor be akartam lépni mindig ezzel dobot le "cd key used" nem értem pedig nem is nettről játszottunk cs editoros pályán. Valaki tudja mi lehet a gond?
  • Solt
    #26867
    Dehogy vettem meg... azért teljesen nem ment el az eszem! :D Csak elkurvultam... azt kell mondanom, hogy a grafika, a hang, és pár "apróság" miatt nagyon jól szórakoztam vele abban a pár órában. Multizni mondjuk tuti nem multiznék vele...
  • generalgrock
    #26866
    hali.
    lan játékhoz is kell az eredeti game?
  • tpM
    #26865
    Az a helyzet, hogy BIS-nél nem igazán lehet tudni mi a konkrétum. :D
  • repvez
    #26864
    Remélem az AI legalább igy fog mozogni :)

    anim
  • JanáJ
    #26863
    A szobor csajszi arca nem az A2-ből a megmentendő csajé? Svetlana (?) vagy ki.
  • Gascan #26862
    megvetted a bf3at?
  • DancZer
    #26861
    Most nem csak mutogatás van, hanem közreműködés a community-val. Valamint sokkal több fejlesztést kap az A3, mint az eddigi előző Armák bármelyike. Nem tudom neked mi az ami nagyod durranna, de azért sztem nem kell pesszimistának lenni, amíg konkrétumokat nem tudsz.
  • tpM
    #26860
    Erősnek kell lenni. A1/2/OA előtt is ez volt. Mutogatták a jól beállított képeket, hallottuk a fincsi információkat... aztán mégsem durrant akkorát. :(
  • DancZer
    #26859
    Itt van par uj kep, meg hogy mi is lesz pontosan az alpha
  • Solt
    #26858
    Ez jól hangzik... a BF3-ban a hangokon és a grafikán kívül kb egy dolog tetszett... az ahogy futásból hasra vágódva csúsztam még egy kicsit előre! :)
  • DancZer
    #26857
    Most olvastam a hivatalos forumon, hogy lesz eses animacio. Tehhat nem allo pozban fog zuhanni az emberke ha lefutsz a haztetőről vagy kiugrasz a helibol, repulobol. Naaa?? :-)
  • DancZer
    #26856
    Vegre használható visszapillantó! Zseniális :-) Azert mennyit dob a realitáson, nem?
  • DancZer
    #26855
    Szerintem csak egy szűk kör tesztelhet. Mert rendes Issue-t nem tudnak sokan irni a hibak bejelentesehez, de majd kiderül. :-) Mindenesetre látszik, hogy ezúttal tanultak az elozo reszek hibaibol es a minosegre torekednek. Ami erosen pozitiv! :-)
  • DancZer
    #26854
    Az szerintem megmarad, mert nem hinnem hogy minden jarmu minden ulesehez elkeszitenek. Meg mi van akkor ha el van torlaszolva az ajto. En szivesen latnek viszont toltesanimaciokat jarmuveken es kezi fegyvereken.
  • lee56
    #26853
    Nahát, nem lesz többé járműből ki/be-teleportálás? .:)
  • Scottt
    #26852
    We have reworked our animations using completely new motion capture recordings. The result is the most realistic animations ever achieved in the series, as well as additional gameplay features.

    Na ez egész jól hangzik. ^.^
  • tpM
    #26851
    attól-on van a hangsúly.
  • tpM
    #26850
    Grafikára gondolok. Nézd meg ACE 2-ben mennyi dolog van az alapjátékhoz képest, és mégsem tapasztalható teljesítménycsökkenés, szóval én sem "félek" attól, hogy a sok játékmechanikai újdonság fogja leizzasztani a gépet.
  • repvez
    #26849
    nekem azért tetzsik igy a dolog,mert igy nem tudnak megetetni a jól összesrcriptelt és megvágott videoval és a játékban meg nyoma sem lesz semminek belöle.

    Itt majd talán a megjelenés elött már lesz valami fogalmam hogy megéri e megvenni.
    Mert eddig mindet megvettem,de csalodtam benne.
  • Gascan #26848
    mint* :)
  • Gascan #26847
    ezzel azt mondod hogy szted változik valami? az engine nagyjából ugyan az marad ... annyi fejlődésre se számitok mind Arma 1 és 2 között
  • tpM
    #26846
    Félek ettől a gépigénytől.
  • repvez
    #26845
    ez a rész nekem is nagyon tetszik benne, hogy kiprobálható lesz és remélem a többség a jó irányba változtatja a kivánságaival a dolgot.
  • tpM
    #26844
    Szóval E3 után lesz egy ilyen alfa verzió, amit majd tesztelgethetünk és a visszajelzések alapján finomítják. A következő blogposzt pedig a hangokról fog szólni.

    yea
  • repvez
    #26843
    itt is van az első post
  • DancZer
    #26842
    Szépek a fények!
  • DancZer
    #26841
    Emlegetni kellet! :D
  • repvez
    #26840
    screens!
    We're set to deploy our first developer blog post soon™! In it, Arma 3 Project Lead, Dan Musil, sets out our plans for 2012 and talks about recent developments.

    In the mean time, we just couldn't resist leaking a little preview of the upcoming new screens, along with a juicy quotation:

    "The scale of the map truly cannot be comprehended from the screenshots... it is HUGE, vastly beyond anything seen previously. Last, but certainly not least, we are committed to delivering you a slick and rock-solid multiplayer experience."

    You can expect a bunch of splendid new info and hi-res screenshots... soon™