35048
  • Feró Flex
    #30801
    majd a fizetős DLC-ben
  • tpM
    #30800
    Meg az is érdekelne, hogy ezekkel mi lett...
  • tpM
    #30799
    Sajnos egyet kell értenem. Mondjuk szerencsére a fejlesztők is tudják, hogy ez itt el lett szexualizálva. Nyitott is az egyik egy topikot a hiv fórumon, ahol leírja, hogy folyamatosan dolgoznak az ügyön, csak időbe telik.
  • repvez
    #30798
    Hát igen ,mert mégha támadó kézigránát is akkor is 2m a halálzóna és 15m a szérülés,nem beszélve a lökéshullámról és a hanghatás okozta dolgokról.Az az érdekes, hogy amig mégcsak fejlesztették akkor pont volt egy olyan video ahol ugyan igy berobbant közöttük egy gránát és mindenki meghalt és ragdoll hatással estek el.
    Ezek szerint kivették belőle .
    A másik meg ezt nem szeretem még az arma sorozatban, hogy lövök és nem látom a hatását. mindegy az mivel lövök max por van ,de semmi egyéb és egyszercsak meghal vagy felrobban az adott tárgy,de a köztes idöben semmi, hogy sántitana húzná magát vagy ha tárgy akkor látványosan sérüölne ahogy lövöm.
    Az árkád gamekban mért lehet megoldani hogy legalább az érzés megvan hogy az amit a kezedbe van pusztitást tudsz okozni?
    És itt ne jöjjön senki mert a szimuláció meg a scriptek hiánya, mert ha script kell hozzá, hogy látványos és hihető rombolás legyen akkor tegyék tele scriptekkel ,lesz@rom a szimulációt már ha van.De a feelingje meglegyen , hogy egy csata részesei vagyunk és nem egy hétvégi vadászaton a srácokkal.
  • GaBika6
    #30797
    Sztem nagyon nincs rendben így...
  • Hogthar
    #30796
    Igen, rosszul emlékeztem.
  • tpM
    #30795
    Ja. :D

    Amúgy pontosabban azt mondja, hogy "semmi komoly, de elég erősen vérzem". :D
  • Hogthar
    #30794
  • Hogthar
    #30793
    Eszembe jutott egy bemutató videó az operation flashpoint 2 ről, pont bemutatták a játékot.
    Aki képviseli a céget kommentálta az eseményeket.
    A Baka kap egy fejlövést, majd közli a kommentátor, hogy hát igen kaptunk egy fejlövést, semmi komoly csak egy karcolás.
    Ez egy időben elég nagy felháborodást keltett, készült is egy videó ahol arma 2 ben fejbe lövik a gyalogot, majd miután kiterül, a hulla még kommentálja, hogy csak egy fejlövés semmi komoly.
    Na most ezek után az arma 3....
  • Solt
    #30792
    Most kipróbáltam én is... fél méterről arcon lövöm, és magyaráz tovább! :D Szánalmas...
  • GaBika6
    #30791
    A szintek között a sebzés ha változik, akkor nagyon minimálisan. Legalábbis én nem vettem észre drasztikus változást benne. Ha szerkesztőben állítom az health/armor értéket lefele, akkor sérülten adja be a katonát. Combján, karján véresen elég vicces.
  • Solt
    #30790
    Ez nem befolyásolja a sebzést? Bár én elég keveset játszom vele, de a legnehezebb fokozaton én nem vettem észre ilyeneket.
  • GaBika6
    #30789
    Regular és veteran-on szoktam játszani.
  • Solt
    #30788
    Milyen nehézségi szintre van állítva a játék?
  • GaBika6
    #30787
    Láttam, de a luger nem is kérdés, mert a játékban 5%-ot használok maroklőfegyvert. Sajnos olyan ritka a közelharc, max. épületharc, de a játék annyira nem jó, hogy épületharcot gyakoroljak. Szal IGEN létezik mellény ami megvéd a 9mm lugertől, de harci körülmények között vicc, ha belegondolsz (pisztoly kb 250m karabély onnan kezdődik). Az adrenalin valóban csodákra képes, mondják "akkor halsz meg, ha elhiszed azt". (Ez jó meglátás)! De gépkarabély, géppuska és romboló mesterlövészpuskáról van szó! AP-t még elhiszem hogy megfogja, de biztos hogy összecsuklasz és imára teszed a kezed, hogy élsz. Ez a játékban annyi hogy találat rándul az AI és csípőből fejbe lő. Semmi hatásszünet. Mellény ide vagy oda, hogy 4-et kelljen belelőni az AI-ba egyenesen vicc és felháborító! Ami furcsa az, hogy a GM6-os ami a kedvenc fegyverem a játékban, (talán mert magyar fegyver) sokszor nem elég 1 lövés az AI-nak. Könyörgöm ROMBOLÓ fegyver nem pisztoly!!!
    Nagyon remélem, hogy javítják, mert máshol is sírnak miatta, ha már szimulátornak van beállítva jogos is! Linkelek 2 videót hátha úgy jobban értjük egymást.
    Ha kicsit indulatos voltam a játékra haragszom, SORRY! Remélem valaki tud segíteni valami moddal, vagy írja már le hogyan lehet állítani az életerőn, vagy bármi megoldás jó aztán kivesézzük.
    THX!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=BRI7u_oQEKc

    http://www.youtube.com/watch?v=NFXgxBGcaak Sajnos eladták a románoknak...
  • JanáJ
    #30786
    Rosszul láttad. A parát az új sisakok és pl a pilótákon meg torony lövészeken látható arcvédő is megfogja. Ettől persze lehet meghülyülsz és vagy nem lesz állkapcsod. A Level IV a .30-06-ost megfogja. Meg asszem a 7.62-es AP-et is.
    Az adrenalin meg csodákra képes, halálos sebekkel simán tovább mozognak.
    Nem a motort mentem, az tényleg tragikus. Múltkor elgurult a gyógyszerem egy trolra egy orosz szerveren és a 3. tár után döglött meg. (Mondjuk ennyit, meg egy bant megért.)
  • DrRadon
    #30785
    A mellény nélküli katonáknak kevlárból van a bőre? Meg az arca? Ugyan már. Hanyag trehány, gány munka, mely ugyan patchról-pachra javul (most már le lehet szedni a heliket a tankkal egy lövésből, meg az APC-ket), de azért durva, hogy a 2007-es Ghost Recon néhány szempontból szimulátorabb az Armánál.
  • tpM
    #30784
    Ja, ez jó magyarázat is lenne, ha normálisan meg lenne csinálva, hogy a mellénynek a lemez részeinél egyszerűen nem engedi át a lövedéket, de jelenleg ez az egész arról szól, hogy a mellény ad + n HP-t. És ez irtóciki. Azért fejlövésből ne kelljen már 2 egy gépkarabélyból, közvetlen közelről. Olyan fordult már elő, hogy 9 mm-es vagy .45-ös fejest túlélt az illető, de az ilyen esetekben nem valószínű, hogy tovább fog harcolni, szóval ingame felesleges ilyen részletekbe bonyolódni.
  • Sith
    #30783
    Most nem annál a gépnél ülök de mintha optionsben a nehézségi szintnél? is lenne valami erre...?
    Viszont amiben biztos vagyok hogy az editorben mindenféle scriptel lehet mókolni a sebzés erősségét és a páncél védelmet is (tudom ezzel nem vagy kisegítve)
  • GaBika6
    #30782
    Tisztában vagyok vele és "nagyjából" tudom azt is mi az az átütőerő és sokkhatás, amit 1 adott fegyverrel el lehet érni. A videódban úgy láttam pisztolylőszer ellen véd a mellény. Mint korábban írtam, ha a GM6 Lynx "hiúz" lövedékét megfogná a katonai mellény, igen csak elcsodálkoznék... Amúgy tisztában vagyok vele, hogy játék, de sztem ha fejlövéstől meghalna a katona, sokkal közelebb lenne a valósághoz. Speciális lövedék a játékban nincs. Ezzel lehetne növelni a fegyver erejét a páncélhoz képest.
    Szóval amíg nincs sérülésmodell, addig nekem jó lenne a páncél nélküli katona, de hol lehet ezt állítani?
  • denevérember
    #30781
    Lentebb írtam de senki sem válaszolt ezért felteszem újra a kérdést. Van itt valaki aki rendszeresen használ Arma3-hoz ACRE-t és működik is e neki rendesen? Ha igen akkor akár itt akár privátban pár mondatba tudna segíteni?

    Üdv!
  • DancZer
    #30780
    Level IV Body Armor Test
  • DancZer
    #30779
    Katonákra lősz nem civilekre.
  • DancZer
    #30778
    Azt vágod, hogy A3 ban vannak golyóálló mellények és ez a mont pont azt kapcsolja ki? Már csak az érdekel, hogy hogyan. Növeli a sebzését a pisztolynak és ezzel a tankokat is jobban sebzi? :D
  • GaBika6
    #30777
    Hátha valaki nem ismeri...
  • GaBika6
    #30776
    Arányaiban mondtam, mert a fejlövés sem halálos egyből és ez vicc...
  • DrRadon
    #30775
    Minket is idegesít. Nálunk teaCup készített egy olyan DM pályát, ahol egy lövés is elegendő a célpont leküzdéséhez. Mi mondjak, határtalan jó érzés.

    "Legyen ez pisztolynál 4, de puskánál 2" Naaaaaa, ne kívánj árkádos elemeket.
  • GaBika6
    #30774
    Nos korábban kérdeztem, de nem válaszolt senki. Találtam egy videót, ahol elviekben meg lehet oldani a problémám, de nem igazán jöttem még rá, hogyan.
    Valaki tudna ebben segíteni, mert rohadtul idegesít páncél ide, vagy oda, hogy 4x kell meglőnöm 1 katonát mire meghal. Legyen ez pisztolynál 4, de puskánál 2 és mesterlövész mordállyal max 1 lövés a halál. "one shoot, one kill"

  • Hogthar
    #30773
    Vége felé miután be szál az új hmmw be első felborulás után az ai milyen gyorsan kiszáll és elmenekül.
    A jármű árnyéka is milyen érdekes lesz ezek után, mintha felszögelték volna valahova úgy visszahúz.
  • repvez
    #30772
    Ezen finomitani? Még előbb baltával faragva kéne a formát kialakitani ennél.Kezdjük ott, hogy az ablakok a helyükön maradnak ilyen ütközésekkor, vagy golyónyomok lesznek rajta. Bár ez az A2 hibája,de az már hogy egy közel 10 tonnás autó ugy pördül meg repked mint egy matchbox és egy 1 tonnás személyautó is megakasztja.Ez igy ebben a formában semmivel sem jobb mint ami most van benne.
    De hol vannak azok a modok amik megpróbálják az A3ban lévő physixre alapozva javitani a fizikán? Már van kint tool meg akik értenek hozzá anélkül is beletudnak turni gondolom.

    Mint már régebben irtam, hol vannak a régi játékokban már alap üvegtörés felrobbanó hordók ledőlő felboritható tárgyak?Hol van olyan hangulat mintha háboruzna az ember? Most olyan mintha vadászaton járna az ember madárcsicsergés és minden patyolat a falvakban városokban csak néha a semmiből valaki lelő? Ennyi az eltérés.

    Az irányitás katasztrófa, az ajtón vagy a lépcsőn alig lehet egymenetbe befordulni, a célzás szintén,A parancsnoki láncról meg inkább ne is bszéljünk.
  • tpM
    #30771
    Pedig nagyon ígéretes, csak finomítani kéne.
  • repvez
    #30770
    Már késő :)


    Ilyen inkább bele se kerüljön ,ez nagyon nem jött be
  • tpM
    #30769
    Repvez barátunknak nem ajánlott a megtekintése. :D
  • tpM
    #30768
  • mester1987
    #30767
    Köszi, akkor marad a Ghost Recon. Advanced Warfighter, annak legalább jó a sztorija is.
  • Hecker007
    #30766
    Röviden tömören: szar.
    A workshopban elérhető küldik sokkal jobbak, ráadásul coopban is játszhatók úgy meg azért élvezetesebb mint a buta ai-t irányítani ebből a borzalmas menüből ami van hozzá.
    A játék gyári kampánya nem játszható coopban, amit nem értek és nagyon sajnálok, pedig sokkal hangulatosabb lett volna úgy az egész.
  • mester1987
    #30765
    Üdv. látom aktív a topik.
    Milyen lett az egyjátékos rész, az előzőekkel egyáltalán nem játszottam, de tetszik a realisztikus FPS is. Akinek megvan írna róla, hogy esetleg vétel előtt tudjam, köszi.
  • macleody
    #30764
    De ezek vandammerambóarnoldrobot keverékek.
  • GaBika6
    #30763
    Azt be lehet valahogy állítani, hogy ne 4-5 lövés kelljen az ai-nak? Mondjuk 1 fejlövés lenne az ideális , de 2 kell neki és néha 3. Ez elég vicces és baromira idegesítő. Nincs abszolút sérülésmodell? Láblövésnél el kéne esnie. Vagy álmodom? Valami mod nincsen rá? A hiúzzal is ha megküldöm földön fekve megrándul és támad tovább néha. Sztem ha azzal a rombolópuskával valaki mellé pörkölnek, akkor sérül. Nem kell annak telitalálat.
  • tpM
    #30762
    szexik ezek a mikiegérfoltok... ne hajolj le a szappanért :D