35048
  • Gascan #30921
    ezt lattatok? erdemes megnezni .. ha mar arrol van szo kiben mennyi golyo fer el :)



  • Solt
    #30920
    Egy dolog az esetleges túlélés, és egy másik, hogy az 1 méterről történő arclövés után rezzenéstelenül áll előtted a tag, majd morog valamit az orra alatt... :D

    A küldetés végén írja ki, hogy nem halt meg, csak súlyosan megsebesült, de azért egy arclövés után minimum essen össze... ha csúzlival lőlek képen 1 méterről akkor is összeesel! :D
  • tpM
    #30919
    Anno a Columbine gimi-béli lövöldözéskor azt hiszem 2 diák is volt, akiket közvetlen közelről fejbe lőttek 9mm-es valamivel, de a lövedék megállt a koponyacsontban és túlélték.
  • Solt
    #30918
    Tudom, azért emeltem ki, hogy az orosz besorolás szerint! :)

    Iraki videókon látni, hogy a draguval telibe csapott katona elesik, majd felugrik és elrohan

    Na jó, de az egy lövés 100+ méterről. :) Ilyen közelről 2-3 találat, ráadásul pár centis különbségekkel, szerintem necces lenne... sérülne akkorát a mellény az első találat után, hogy a következőkkel szemben már nem lenne olyan ellenálló.

    Az lenne az ideális amit tpM is írt... essen el, zavarodjon össze, próbáljon meg fedezékbe menekülni, stb.

    Kipróbáltam a dev verziót... arc lövésből ugyanúgy kettő kell! :)
  • Hogthar
    #30917
    Ez tényleg botrányos, oké jövőben játszódik, bármit rálehet fogni, de a jövőben csak a védelem javul a lőszer fajták nem?
  • JanáJ
    #30916
    Az orosz és nyugati besorolás a mellényeknél nem azonos. A nyugati level IV-es mellények az AP-t is megfogják. Ha a hónaljánál belőnek, no azt nem. :-)

    @tpM: A trauma lap miatt szvsz nem lenne semmi csont törése. Iraki videókon látni, hogy a draguval telibe csapott katona elesik, majd felugrik és elrohan. Célozni, vissza lőni szvsz nem tudna, de az adrenalin azért belő a fedezékbe. A bordatörések a trauma lap nélküli pisztoly lőszer ellen védőknél van "csak".
  • repvez
    #30915
    Attól,hogy testre céloz,még egy kétszer látni kis vérnyomot a találat után és ahogy emlitették egy 5mről leadott lövés után ne legyen már kedve még forgolódni és lelőni és mintha mise történt volna továbbmenni.

    Meg legalább lennye már leszimulálva,hogyha kéz vagy láblövést kap akkor azt a végtagját ne tudja használni,vagy essen ki a kezéből a fegyve sántitson stb..Meg valami érzelmet mutassson arról,hogy neki mennyire fáj,nem hogy még rádiózgat a fél tár beleeresztése után.

    Ezért nem tudom,hogy most végul is megint ott tartunk,hogy mit is fejlesztettek a grafikán kivül?Minden részben ugyan ez volt amiről eddig mindig is panaszkodtunk és meg sem probálják kijavitani a dolgokat.
    A grafikán kivűl még az OFP is jobb volt játékélménybe a kampány részben mint az elkövetkező részek,azóta csak romlott .
  • Solt
    #30914
    Mostanában nem követtem a dev verziót, köszi.
  • DancZer
    #30913
    Valamit tweekeltek a pisztoj fejlövéssel tegnap.
  • tpM
    #30912
    Hát, ACE-ben még a főbb artériák is modellezve lesznek, kérdés, hogy kincsembincsem mikor lát napvilágot. :D

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?164304-TPW-MODS-enhanced-realism-immersion-for-Arma-3-SP

    Ennek a "FALL" összetevője rendelkezik ilyen feature-rel, hogy találat esetén elesik a katona, de megmondom őszintén, még nem próbáltam.
  • DancZer
    #30911
    Ezek tényleg jók lennének, de fejlesztést igényelnek. Azt meg sztem most nem kapunk, max kiegészítésben.
    Ilyen részletességben nem hinném, hogy megcsinálják pedig tényleg jó lenne. Alternatívaként az ACE tudja valamelyiket?

    Az elvágódás tényleg jó lenne, mert volna visszatartó ereje. Nem futkároznának úgy az emberek, ha tudnák, hogy találatnál eltaknyolnak. :D
    Nem tudom a ragdoll, hogy van megoldva. Ha nincs a halálhoz kötve, csak ki be kapcsolható akkor elvileg meg lehetne azt csinálni, hogy bizonyos lövedék becsapódáskor elrepüljön(hangosan gondolkodtam).
  • Solt
    #30910
    Akkor a jövőben van már kevlár arc is... király... :D
  • DancZer
    #30909
    Jövőben játszódik, szóval akkor lehet már megfogja 1-2 méterről is.
  • Solt
    #30908
    Sóhaj...
  • tpM
    #30907
    De A3-ban már nem pöcsöltek a fiúk azzal, hogy legyen külön szubszonikus lőszer, ugyan...
  • Solt
    #30906
    De a töltény amiket használnak hozzá az gyengébb nem?
  • Solt
    #30905
    Főleg, ha az előző becsapódástól pár centire érkezik a következő...
  • tpM
    #30904
    A hangtompítók nem fogják vissza a lövedék sebességét, szerencsére pár napja ezt Armában is kijavították.
  • tpM
    #30903
    Én nem azt mondom, hogy haljon szörnyet, de ez, hogy egyből pofánlő, egyszerűen nem élethű, és gameplay szempontjából is pocsék. Az lenne a minimum, hogy elvágódik, esetleg el pillanatra el is veszti az eszméletét. Oké, hogy a lemezt nem üti át a lövedék, de azt a hatalmas energiát nem lehet lenullázni. Simán törhetnek el csontok (borda) a becsapódás helye mögött, ami belső vérzéshez meg egyéb súlyos sebesülésekhez vezethet.
  • Solt
    #30902
    Itt egy lövést adnak le 15 méterről, a videón meg 2-3 lövést kap gyakorlatilag ugyanoda 5 méterről... Az orosz mellény besorolás szerint a legnagyobb (V. osztály) besorolású mellények (20+ kiló) fogják fel a 7.62-s lövedéket, de 100%-ban azok is csak 15 méteren túlról.

    Kéne csinálni egy tesztet hangtompító nélkül... Mondjuk azok után, hogy az 1 méterről leadott arc lövés nem halálos egy 9mm-s pisztolyból, túl sok optimizmust nem fűzök a dologhoz! :)

  • DancZer
    #30901
  • DancZer
    #30900
    Sztem ez nem gáz. Ne testre célozz ahol kevlar van.
  • Gascan #30899
    hanyadt*
  • Gascan #30898
    fejloves utan mikor hanyattvagodunk akkor a beverzett szem miatt van ez a pirosas efektus ahelyett h minden elsotetulne :D
  • tpM
    #30897
    Ha jól látom, itt az ellennél 9 mm-es géppisztoly van. Nem sebez jobban, egyszerűen csak rutinból fejre céloz. :D
  • Fox44
    #30896
    Military Simulator...:D
  • repvez
    #30895
    Remélem ez elküldte a fejlesztőknek is és valamit alakitanak,mert ez tényleg ultragáz,vagy legalább lenne egyforma mindkét fél számára az esély,mert az ellenfélnek ugylátom jobban sebez a fegyvere.

    Ebben a formában elég frusztráló lenne játszani.De eu mindegyik részére igaz volt eddig miért lett volna más az A3.
  • tpM
    #30894
    ultragáz
  • Fox44
    #30893
    ArmA 3 CO-OP
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.youtube.com/watch?v=2X1shgvJt8k&list=UUzdMfqbn6hBBw4b3dcGSwlQ&feature=c4-overview
  • Hogthar
    #30892
    1.05?
    Miért nem próbálod meg a véglegeset?
    Az OA 1.62 nél tart, az alap pedig 1.11 nél.
    Tudni kell, hogy 1-1 patch között hatalmas különbségek voltak.
    Az A2 1.08 nál például emlékszem hogy hatalmas javulás volt nálam gépigény szempontjából, aztán jött az OA... :D
  • Aborg
    #30891
    Ja bocsi, az ARMA 2-rol van szo.
  • Aborg
    #30890
    Van egy kis gondom a jatekka; a v1.02-es patch-al jatszottam, de az elso (harmadik?) misszioban , ahol az antennat kell felrobbantani, a dokit megmenteni es a sziklarol a lezeriranyzot haromszor celon tartani mig becsap a raketa, no azt a missziot valami bug miatt nem ismerte el teljesitettnek, mindent megcsinaltam de nem fejezte be, mar nem volt mit csinalnom.

    Ezert levettem ezt a v1.05-os patchot. Nomost azzal a kuldetest be tudtam fejezni (eleirol kellet kezdeni, az elozo verzioju mentesek nem mukodtek), semmi gond nem volt. De az azt kovetoben gond van: mindjart az elejen ahogy kitor a lovoldozes lefagy a kep, beakad. A hangon hallom hogy zajlik a misszio, de a kep lefagy. Probaltam a helikopteres kampanyt is (ami a v1.5-os patch utan jelent meg a menuban), ott is repulhetek a celpontig, semmi baj, de ahogy lovoldozes van: lefagy.

    Nem tudom miben lehet a hiba. 64 bites Win8-am van.
  • GaBika6
    #30889
    Damage Mod
  • Hogthar
    #30888
    csak 280-al megy?
    ÉS mihez viszonyítja a 700 méter magasságot? :D
  • tpM
    #30887
    :D
  • GaBika6
    #30886
  • GaBika6
    #30885
  • JanáJ
    #30884
    Ezzel összefügghet, hogy az egyik orosz szerveren a "függetlenekkel" (?) játszva a teherautó után ülő pózban mennek sorban a karakterek, mintha lemaradtak volna?
  • JanáJ
    #30883
    hát az AA rakéta kezelés heli ellen nincs a csúcson
  • tpM
    #30882
    Igen, na én nem gondoltam, hogy lehet olyat manuálisan dobni.