35048
  • a.carkey
    #30721
    A hangyákat vajh tudja-e már a motor? :)


  • a.carkey
    #30720
    T2? :)
  • a.carkey
    #30719
    Not fuck, truck. :D
  • Hecker007
    #30718
    Nekem az árnyékok lentebb vétele elég sok fps-t hozott, illetve a tárgyak kirajzolási távolsága, a többi annyira nem számít.
    Ráférne a játékra némi optimalizálás :/
  • Gascan #30717
    igazabol nem sokat szamit, medium-high 1680*1050 AA & AF off, visual distance 1000
  • Hecker007
    #30716
    Milyen beállításokat használsz?
  • Gascan #30715
    nekem kb 18 a bazison ..
  • Hecker007
    #30714
    Általában a 40-60 megvan, de nagyon szerverfüggő, volt már kicsit több is, de van hogy diavetítés az egész. Már rászoktam hogy inkább haverokkal coop-ozunk, vagy valamelyik magyar csapattal játszunk, domit még nem próbáltuk mert annyian még nem tudtunk egyszerre jönni. Külföldi szervereken meg ha jó a ping akkor jó az fps is többnyire, de még ~20 főnél többel sose játszottam együtt sajnos :(
  • Gascan #30713
    hogy fut neked az uj sziget evolution/domination misszioknal? mennyi FPS van a bazison?
  • Hecker007
    #30712
  • macleody
    #30711
    Na, csak elbaxtam...

  • macleody
    #30710
    De legalább dugni lehet benne

  • tpM
    #30709
    Amúgy nekem is. :D

    Csak abban a kunyhóban AK helyett valami fejszének vagy kardnak kellett volna lennie az asztalon. :)
  • a.carkey
    #30708
    Nem kicsit Skyrim érzéseim lettek. :)
  • Feró Flex
    #30707
    na igen
  • repvez
    #30706
    Inkább nem irom le amit most gondolok !!
    Amit itt bemutattnak abban mi olyan van amit mi nem kaphatunk meg mert katonai célokat szolgál? Abban a kis faviskóban több berendezés van mint az egész A3as térképen a házakban .
  • tpM
    #30705
    Ezt a BIS leány vállalata csinálja katonai erők részére.
  • Fehercsoki
    #30704
    Mi ez a VBS? Miért kell ez az ArmA mellé?
  • tpM
    #30703
    Figyeljétek 3 perc körül a patakocskát...
  • Gascan #30702
    ok se szeretnek ugy jatszani ha szaggat :)
  • repvez
    #30701
    Reklámoznak egy eseményt a fejlesztőkkel lehet multizni és nevetséges 8vs8 küldetést. Nesze neked 200km2-es terület meg több 100 egységet megmozgató multi lehetőség.
  • JanáJ
    #30700
    zsír, az Arma 3 ban még nem :-(
  • Gascan #30699
    ujdonsagkent mozgas kozben lehet fegyvert valtani :)
  • repvez
    #30698
    Hát ezeken a VBS3 videokon nem is tudom hogy sirjak vagy nevessek. Ammiket itt bemutattak az kb 5 évvel ezelött már minden játék alapból tartalmazta ,sőt jobb kivitelben amit most mint fejlesztést próbálnak bemutatni ,hogy milyen jó.
  • JanáJ
    #30697
    Ezt a növekvő gépigény pánikot sosem értettem. Azért sosincs sírás, hogy mennyibe kerül egy Ferrari és nekem csak Skodára telik. Tessék elfogadni, hogy nem a csóró kelet Eu.-i magyar a fő vásárló erő. Egy pl németnek nem gond a gépvásárlás. Ha ugyan olyan játék jönne ki több lehetőséggel, akkor meg arra menne a fikázás. Ha meg új/szebb grafika, az több erőforrást igényel. Mondhatod, hogy más játékok jobban optimalizáltabbak, de ott picit nagyobb studiók jóval kisebb falattal küzdenek. Én laikusként kb a GTA-t tudnám még ilyen játéknak felhozni.

    Szerintem lehetne még kicsit a hard core felé tolni a játékot, de ez lehet nem tenne jót a bevételeknek.

    Most akkor a VBS már nem BIS tulajdon?
  • DancZer
    #30696
    Azt azért ne felejtsd el, hogy ha a BIS nem csinálná, akkor nem volna Arma.

    Ahogy Radon is mondta ezt nem azok fejleszik akik az Arma-t. Más termék, más engine(vannak hasonlóságok, de az nem azt jelenti hogy ugyan az) más szempontok fontosak.

    Nem azért linkeltem, hogy össze legyen hasonlítva az Armávan, hanem azért mert sokan figyelemmel követik a VBS-t is az Arma mellett.
  • Neoncsoves
    #30695
    szerintem aki ezt a játékot elkezdi és "új" játékos, az fel van arra készülve hogy nem egy újabb cod rész az egész, hanem bizony ha kell, komolyabb rendszereket kell megtanulnia. most őszintén, ez a játék csak ismerősökkel élvezhető, vagy legalább kommunikációval. akkor meg már mi akadályozza meg a bonyolultabb dolgok betanítását?

    egyébként meg ez a "majd kiegészítőben" vagy "majd következő részben" szöveg megy tudtommal évek óta, de valamiért van egy olyan sanda gyanúm, hogy az áhított dolgok 90%a soha nem fog bekerülni a játékba. a BIS azt csinálja, hogy kiad X évente egy új részt, amibe beleraknak egy ?új? grafikus motort ami miatt ismét újíthatnak az emberek gépet. de semmi érdemleges újítást nem raknak bele. most a vízalatti dolgoktól el kéne élveznem? hát... nem.

    Szerény véleményem szerint az ArmA community többet tett a játékért az évek alatt, mint maguk a developerek...
  • DrRadon
    #30694
    Ezeket nem az Arma3-hoz fejleszti a BIS, hanem a VBS-hez egy ausztrál-cseh-amerikai-stb fejlesztőkből álló csoport. Ahhoz, hogy ezek az Arma3-ban megjelenjenek, gondolom komoly pénzeket kellene a BIS-nek leszurkolnia.

    Az infoért köszönet mlacixnak.
  • Hogthar
    #30693
    Ezek most vannak fejlesztés alatt.
    Érthető módon elsősorban oda fejlesztenek ahol sok pénz van, de ezek szerintem belefognak kerülni egy esetleges A3 kiegészítőben, de a következő részbe biztos.
    VBS ből azért elég sok elemet áthoznak, például az arrowheadba a lézert és a hőkamerákat.
    Ahogy észrevettem a sérülés rendszert és bizonyos bonyolított rendszereket hagynak ki, amiknek mi persze örülnénk, de bonyolítaná a játékot és inkább arra mennek rá, hogy az új játékosok számára is játszható legyen.
  • Neoncsoves
    #30692
    évek óta csak a lehúzás megy, mi megkapjuk az ilyen alpha verziónak megfelelő bugos szart amiben semmi érdemre való feature nincs az előző részhez képest, max annyi hogy még jobban elbasszák a netkódot. persze a gépigény folyamatosan nő, csak nem látom és nem értem, hogy miért, amikor a grafikán kívül gyakorlatilag semmi nem változik részek óta, új szimulációk se nagyon kerülnek bele a játékba...

    a hardcore fanbase-nek bojkottálnia kéne a következő részt és a szar eladások után elgondolkozna a BIS, hogy megéri-e baszakodni még a júzerekkel...
  • tpM
    #30691
    Azt nem értem, hogy amiket például a vehicle simulation-os videóban láthatunk, azt miért nem tudja az A3? Baromira jó, főleg a sár...
  • DancZer
    #30690
    VBS3 videók: http://www.youtube.com/user/bisimmedia/videos
  • denevérember
    #30689
    Köszönöm! Megoldódott a probléma :)
  • tpM
    #30688
    Hát, de kapnak ezek elég "tudást" meg információt így is.
  • repvez
    #30687
    Sztem simán arról van szó hogy ezzel begyüjtenek egy csomo ötletet és adatot a jelentkezőktől és az első 3nak fizetnek,de a befolyt tudás vagy információ többet fog érni nekik aztán majd egy kicsit átdolgozva mint sajátot adják tovább. Igy rövidebb idő alatt nagyobb fejlesztést érnek el ugy hogy nem nekik kell vele megszenvedni.
  • tpM
    #30686
    Annak is fasság.
  • DancZer
    #30685
    Ez marketing fogás. Már várom, hogy miz szül ez a pályázat.
  • JanáJ
    #30684
    A modern (értsd: fizető képes) világ nagy részének nem téma venni egy olyan vasat amivel elmegy. Továbbá szerintem ez nekik talált pénz. Gondolom a VBS-ből picit több lé folyik be. Tegyük hozzá, hogy sokkal nagyobb stúdiók sokkal több pénzből ehhez közelit sem hoznak.
  • Fehercsoki
    #30683
    Nem értem minek csinálnak ilyet, az emberek nagy része még mindig nem tud vele játszani mert olyan szarul van optimalizálva.(bár valószínűleg ezzel akkor sem tudnának mit kezdeni ha érdekelné őket, valami nagy gond lehet mélyen az engineben, ha megérné kijavítani akkor már megtették volna...)
  • JanáJ
    #30682
    Van ötletetek hogy lehet célozni a helikkel? Sisak display van. Ha elfordítom a fejem, nem tudom hova lövök.