35048
  • TokraFan
    #30961
    Sziasztok,

    Megvettem Steam-en az összes ARMA részt, de mint látom, mivel itthon magyarul jelent meg, nincs hozzá külön magyarítás, a Steam pedig sajnos szokás szerint nem tartalmazza.
    Tudna valaki adni egy linket esetleg a magyar nyelvi fájlokhoz? Állítólag létezik, de guglival sehol nme találok rá.
  • beci43
    #30960
    Tökéletesen működik.Január 3-án érkezett,azóta le sem lehet vakarni rólam.Igazad volt,eddig elvoltam nélküle,de mióta megvan átkozom magam hogy nem 4-5 éve vettem...remélem Te is hamarosan újra tudod élvezni!
  • Solt
    #30959
    Még folyamatban van... :( Javítani ezeket nem lehet, vagy cserélik, vagy közlik velem, hogy haladjak tovább a halálnak a náthás nemi szervére... Ezen utóbbi esetben meglehetősen feszült állapot fog eluralkodni rajtam! :D

    A tiéd milyen? Mond, hogy nem dadog úgy mint amit az enyémtől láttál... :)
  • beci43
    #30958
    Szia Solt,TIR-ed hogy áll?Megjavították?
  • kingx
    #30957
    Insurgency 2 amit atneveztek insurgency-re. Az erdeti insurgency pedig moder infantry combat lett a neve. Az erdeti egy ingyenes half-life2 mod. Szerintem a legjobb counter-strike jellegu mod ami valaha megjelent, termeszetesen azok kozul amiben nincs jarmu hasznalat. Ez a masodik resz viszont mar fizetos onallo jatek. De sajnos a valtozasok nem csak a grafikat erintettek, jatek maga is teljesen mas lett. Cod + battlefild kevereke lenne. Nekem a regi jobban tetszett. Persze meg igy is nagyon hangulatos. Tobbfele jatek mod van. Altalaban terulet vedo jelleguek.
  • Gascan #30956
    errol tudtok valamit? source enginere epulo taktikai lovolde, olyan red orchestra fele csak modernebb kornyezetben

  • V43 1105
    #30955
    Kösz father
  • Solt
    #30954
    ITT érdeklődj, hátha. :)
  • V43 1105
    #30953
    Nincs valakinek egy eladó óccó Arma3 kulcsa..? 1-1,5k-t szánnék a dologra max
  • JanáJ
    #30952
    Egy heli AI-ja honnan tudja hogy mire lőjjön? Mert ha helivel cipelünk egy járművet, akkor az ellen harci helije a tankot lövi a levegőben a heli helyett.
  • rtfmZoli
    #30951
    Ha IOS-re van meg, akkor igen :)
  • Solt
    #30950
    Kell valakinek az ARMA Tactics?
  • Feró Flex
    #30949
    Köszi Hog:O)
  • DancZer
    #30948
    Egyelőre a dev-es verzióban elérhető és abban még lehetnek hibák. Inkább csak teszt jelleggel javasolják.
  • repvez
    #30947
    1$ ért BIS játékok
    Ha valaki meg szeretné venni az elüzü részeket itt az alkalom rá.

    Amugy az Uj kampányt ugy olvastam,mintha 21én akarták volna megjelentetni,hogyyhogy most már tölthető?
  • macleody
    #30946
    Lófasz. Első lövés fejre, megroggyant. Második lövés fejre, nem történt semmi. Harmadiknál megdöglött.
  • Hogthar
    #30945
    Tűrhető, voltak benne jó ötletek, és persze sok olyan küldetés van ahol bemutatják az újdonságokat.
    Arma 2 kampányánál sokkal jobb.
  • DancZer
    #30944
    Az lemaradt, hogy le tudná valaki tesztelni és véleményezné?
  • DancZer
    #30943
    A mai devbuild changelogja:
    Impacts of bullets cause soldiers to ragdoll a bit (flinch) even if they are fully absorbed by armor.
    tpM: látod, hogy nem kell nekem szenvedni vele :D :D
  • Feró Flex
    #30942
    Az első része milyen lett?
  • Hogthar
    #30941
    Megjött a 2. része a kampánynak.
  • Hogthar
    #30940
    Na igen, bár ne felejtsük el, hogy sok tálib képzetlen a harcászatban, kb úgy képzelik el a rakétavetőt mint mi a quake 3 ban :D
  • JanáJ
    #30939
    Nem tudom, végül is egy irányított robbanás, ami ha nem feléd néz lehet hogy nem olyan durva. Pl nekem már a sima pisztoly lövés is durva csupasz füllel. Ez a BHD-ban volt viccesen kiparodizálva.
    Ezt esetleg egy katona tudná megmondani, gondolom még mindig csak ezekkel lőnek. :-)
  • tpM
    #30938
    Hát, de ne mondd nekem, hogy a "sima" lövedék hozzá ilyen, hogy fél méterre sincsenek a becsapódástól, és semmi hatása nincs. Csak nyökögve elhajlonganak picit, aztán kész.
  • JanáJ
    #30937
    Jó az, csak fejet kell cserélni. De ha egy falat megküldenek vele, a túloldalt nem állnék a HEAT-nél sem. :-)

    TBG-7V [c.1988] 105 mm Thermobaric warhead for anti-personnel and urban warfare.
    OG-7V [c.1999] 40mm fragmentation warhead for anti-personnel warfare (warhead is within caliber due to limitations of international treaties).[citation needed]
    GSh-7VT [c.2013] Anti-bunker warhead with cylindrical follow-through blast-fragmentation munition followed by explosively formed penetrator.[8]
  • tpM
    #30936
    Sosem értettem az ilyen filmekben, hogy mi értelme az RPG-t gyalogság ellen használni, mikor 20 centiről egy karcolást sem ejt rajtuk. :D
  • Hogthar
    #30935
    Megnéztem.

    Spoiler:
    Az egész nagyon emlékeztet engem a tipikus coop játékainkra, 4 en neki esünk az ellenek, a csapat nagy része elhal, majd jön egy heli amit leszednek. Jó tudni hogy valósághűen bénázunk :D
    Igaz történet alapján nem rossz film, kicsit meglepődtem amikor a főnök és az újonc egyszerű halált halnak, de hát gondolom ez a valóságot tükrözte
  • tpM
    #30934
    Csinálj egy sajátot. Belekényszeríted egy fekvő animációba, letiltod a beszédet, elsötétíted a képernyőjét, aztán el van ájulva, kérem. :D


    Amúgy a mai changelog azt írja, hogy a DayZ-ben jelenlévő fejlesztett ütközésvizsgálatot átemelték ide is, illetve a ballisztikai mellények és lövedékek változásokon estek át, mindjárt le ia csekkolom.
  • JanáJ
    #30933
    eszméletlen tuti nincs? Multiban cipelgetik az embereket, amikor már resp.-hatsz, de doki még fel tud nyomni.
  • JanáJ
    #30932
    A 100+ méter jogos. Nem azt észt akartam osztani. CSak a többség úgy gondolja a plate esély növelő, miközben szinte bármi reális veszélyt megfog.
  • DancZer
    #30931
    Logikailag nem tartozik oda, mert ez lifeState. Viszont attól még meghagyhatták volna valami külön állapotjelzőben, hogy eszméleténél van vagy eszméletlen a unit. Így veszített a funkcionalitásából a program.
  • Hogthar
    #30930
    Most nézem.... de az.
  • repvez
    #30929
    Bátyám elmondása alapján,nyilt lábtöréssel még továbbfutnak és többször leveszik gerinccel és fejjel a sziklát esés közbe nagyobb sérülés nélkül.

    Csak nem az ARMA élőszereplős verziója ? :)
  • Solt
    #30928
    Plusz ahhoz nyamvadt dayz-hez az "élőhalott"! :D
  • repvez
    #30927
    Bár sztem 4 állapot kéne minimum: élő, sérült,eszméletlen ,halott.
  • DancZer
    #30926
    Alapjában véve sztem ha vissza teszik az eszméletlen állapotot, amihez ragdoll társul egész egyszerűen megoldható a dolog. Még az is lehet, hogy ők teszik majd bele.
  • Scottt
    #30925
    Még nem láttam,de annyira true storyn alapszik, hogy a 4 fős célkijelölő csapat egyetlen túlélője végig ott volt a forgatáson,akkorát csak nem hantázott
  • DancZer
    #30924
    Szerintem ott rontották el, hogy egy félkész sebzés modszert adtak az Arma 3-hoz. Nem tesztelték ki eléggé, nem nézték meg a hiányosságait.

    Próbáltam lescriptelni, hogy nagy kaliber kiüsse az embert, de az első lépésnél megakadtam és nem lehet kikerülni. Míg Arma 2-ben volt eszméletlen állapota egy egységnek addig Arma 3-ban már nincs, csak sérült állapot.
    Túl egyszerű lett volna egy parancsot meghívni, hogy utána ragdollal összesen az ember. :(

    lifeState parancs doksi

    Kíváncsi lennék melyik fejlesztő gondolta úgy, hogy ekkora marhaságot csinál. :S
  • repvez
    #30923
    De akkor dontsék el hogy katonai szimulátort készitenek vagy humánus árkád lövöldét,mert még az árkád COD és BF ben is realisztikusabb a sérülés mint itt ,mert ott legalább nem kell egy fél tár egy emberbe ahoz,hogy legalább lehasalva szimuláljon valami sérülés imitálást.
  • Hogthar
    #30922
    köszi meg van az esti program.