35048
  • repvez
    #30641
    vagy mégis müködik ?
  • Hogthar
    #30640
    Bárcsak így lenne, de sajnos nem.
    Csináltunk egy tesztet, hogy csak a játékosok kerültek le, nincs sript se ai és még úgy is kisebb fpsem volt mint arma 2 ben pl egy dominationnál. Valószínű a net kóddal vannak gondok.
  • tpM
    #30639
    Ja, az a neve, hogy Kuma, de szerintem Leóról lett mintázva.
  • JanáJ
    #30638
    Leo 2? Van Leo 2 a függetleneknek? De jó, végre.
  • tpM
    #30637
    Nem tudom, hogy lesz-e utánuk még valami. Engem ez az AAF frissítés is meglepett. A Leo 2 nagyon tetszik. :)
  • JanáJ
    #30636
    csak kettő, vagy most kettő? F-35 tuti. Meg gondolom valami orosz tuning is. Amúgy a vasak nekem egész kellemes csalódás az alfában megjelent vackokhoz képest. Felfedezhető rajtuk miből "tervezték" Csak ne lenne mindegyik hátulján budi ajtó.
  • tpM
    #30635
    Jön 2 új repülő, de még nem tudni pontosan, hogy mik... Jó lenne egy C-130 szerű cucc is.
  • JanáJ
    #30634
    Sziasztok!

    Van arról hír, hogy mikor lesz a 3-hoz végre rendes merev szárnyú vas? Szegény Albatros tuningot nem nevezném annak.

    Az önjáró lövegeket tudja valaki kezelni közvetlen irányzással? Látom hogy működik a HUD, de a lövegcső dőlésszögén kívül a többit nem értem.
  • tpM
    #30633
    Én úgy tudom, hogy az inkább a szarul megírt küldiknek tudható be.
  • Hogthar
    #30632
    Arma 3 csak singleben optimalizáltabb, multiban 5 ször többet eszik.
  • tpM
    #30631
    Hát, de az is fura, hogy A2 élvezhetően futott rajta. Nekem Q9550-em van 4GB RAM-mal, és egy 1 gigás 4850-nel, és jobban fut három, mint a kettő.
  • Ulvar
    #30630
    Hát az Arma 2 virágbolti verzióját próbálgattam és ott nem volt akadásom normális graf beállításon.

    Ez a gépem:

    -Alaplap LGA-775 ASUS P5Q-E
    -CPU INTEL CORE 2 Duo E8400 OEM + gyári hűtő 3ghz
    -Sapphire Radeon HD 4850 512 DDR3 (dual slot hűtés)
    -DDR2 RAM KIT 4GB Kingmax

    Szetd ezen futna? Mert én nem hiszem.
  • tpM
    #30629
    A 3 szerintem optimizáltabb mint a 2, szóval ha a kettőt tudod kielégítően futtatni, akkor a hármat is tudni fogod legalább annyira...
  • a.carkey
    #30628
    Most nézem, hogy nekem meg eltűnt a játékok közül, pedig dobozos steames volt meg. Évekkel ezelőtt regeltem a steamre, szóval érdekes. :)
  • Ulvar
    #30627
    Sziasztok. Most akcióban van egy csomó ARMA kiadás steamen, és gondolkodóba estem, hogy megveszem az Arma 2-t (annak is a complete edition-jét, a 3-hoz nincs gépem). A kérdésem az, hogy van e értelme? Játsszák e még, akár itthon akár Európában belül még máshol a multi részét aktívan. Legyen csak public szerverekről szó. Mert csak akkor veszem meg most azonnal, ha még játsszák. Előre is köszönöm az infókat.
  • tpM
    #30626
    Új járművek AAF oldalra.
  • repvez
    #30625
    elvileg 2.1esnél nagyobb android meg egy nyilt wifi kapcsolat amiveel összekapcsolodik a géppel. elvileg itt nincs fps itt inkább a ping határozza meg a folyamatosságot.

    Egyébként át lehet irni a telefonnak a tipusát egy txtbe és igy a play ugy érzékeli mintha más készüléked lenne és ugy már engedi telepiteni.
    Nekem defym van,de nekem se akart pár programot telepiteni igy átirtam a samsung S3asra a telót igy már mindent enged :)
  • macleody
    #30624
    Fogalmam sincs, azt se tudom hanyas android van a telefonomon.
  • Hogthar
    #30623
    ami a fontosabb, így 30 nál magasabb FPSre képes?
  • Hogthar
    #30622
    Mi kell hozzá hogy kompatibilis legyen és hogy is működik?
  • macleody
    #30621
    Baxa meg, nem kompatibilis a telómmal.
  • DancZer
    #30620
    Innen nyúltam az ötletet, mert nincs giroszkóp a telómban.
  • repvez
    #30619
    vagy android telefonnal :)
  • repvez
    #30618
    Itt egy másik 6dof fejkövető szoftver,de ezt nem tudtam kipróbálni
  • repvez
    #30617
    Nekem alapból is furcsa az irányitás és a célzás facetrack nélkül is,de ezt már párszor leirtam ezelött is.indirecktnek érzem és pontatlannak.
  • Hogthar
    #30616
    Alapból a modellen belül az szem-pontot közelebb helyezném, hogy ne legyen ilyen kicsi az irányzék ha belenézel.
    Ha letudnám programozni megcsinálnám, mert nem enné a gépet jobban szvsz, elvégre más objektumok is előszeretettel használják, például a tengeralattjáró, vagy a visszapillantó tükrök, a fegyver kezelő panel.
    Csak azt kellene megoldani hogy amikor a belenéz a lencsén belül legyen a főpont, és a lencsén kívüli világ legyen alacsony minőségben.

    Viszont jelenleg kicsit furcsa, hogy pl facetrackerrel ha közbe körbenézel zoomolt állapotban teszed, mintha a fejeden lenne a lencse. A visszarúgás nagyobb és ráadásul 3 szoros nagyításba(vagy amekkora közelítéssel rendelkezik az adott optika)az irányzék összevissza imbolyog így elég zavaró és nehézkes vele a célzás.
  • DancZer
    #30615
    Megtudnál békélni azzal, hogy a monitorod közepén egy kis körben látnád a tájat körülötte meg elmosódott paca és ez megenné a géped reggelire? Nem beszélve arról, hogy nem látnád mi folyik körülötted.
    Szerintem a mostani megoldás elégséges és majd ha jobban fog futni jöhet ez is.
  • Hogthar
    #30614
    Egyébként erről a videóról miért a Win XP háttere jut eszembe?
  • Hogthar
    #30613
    Megtudnák oldani ha akarnák, ahogy te is írtad. Ha a optikán belül jeleníteni meg az objektumok számát maximálisan ellenben a valós környezettel.
    A valós környezetre meg rányomnak egy homály effektet és elmossák és kész is, nem enné meg a gépet.
  • DancZer
    #30612
    Jól néz ki, csak arma környezetben sajnos játszhatatlan lenne. Ezért nem csinálta meg a BIS.
  • tpM
    #30611
  • Hogthar
    #30610
    Ez a facetracker elég jó, nagyon megdobja az élményt és 30 fpsen nem zavaró, a freetracker nálam rosszabbul ment.
    Így gyalogosként is jól lehet használni, csak kell egy kis holt zónát állítani és csak akkor mozdul ha akarom.
  • V43 1105
    #30609
    SWAG YOLO..
  • Hecker007
    #30608
    ok...
  • Fehercsoki
    #30607
    Akkor sem oda mutat a link ami a nevében van...
  • Hecker007
    #30606
    Nem túl lihegve lett, mindössze senki nem nézi jó szemmel a vádaskodást. Egyébként SgtChris-ről se feltételezi szerintem senki, hogy direktből szopatós vagy vírusos linket rak be a fórumra.
  • Fehercsoki
    #30605
    A link neve a steamre utal"Arma2 Collection steam" és mégsem oda visz, nem az oldallal van problémám, hanem a linkkel, de mind1 kicsit túl lett ez az egész dolog lihegve...
  • Solt
    #30604
    Szimulátoros (főleg repülés) berkekben Sanyo oldala alap kiinduló pont, rengeteg hírről onnan értesülünk, évek óta rengeteget tesz a közösségért. Az a legkevesebb, hogy, ha ott értesülünk valamiről, akkor rá hivatkozva adjuk ezt tovább. Nincs ebben semmi kamu!
  • Fehercsoki
    #30603
    Kamu, mert nem a steam oldalára visz...
  • repvez
    #30602
    Nem kamu csak azóta már felkerült ujabb hir az oldalra és a link oda mutat már ,de a cimlapot mégignézve megtalálható a hozzá kapcsolódó cikk és ez a link is .
    steam akció