35048
  • Fehercsoki
    #31081
    CDGalaxisban most csak 2k(+600-ért ki is szállítják), aki meg szeretné venni az ennél jobb ajánlatot nem fog kapni szerintem.
  • macleody
    #31080
    Valahol láttam egy számítást, olyan 400 ezer körül volt az egész cucc.
  • wardogzombie
    #31079
    300 dollár ami a fején van
  • repvez
    #31078
    Sztem még mindegyik készülék prototipus állapotban létezik csak
  • Hogthar
    #31077
    Mennyibe kerül egy ilyen?
  • repvez
    #31076
    Ki kéne próbálni igy :)
  • DancZer
    #31075
    Jött egy kis információ a mellényekről
  • tpM
    #31074
    Én úgy tudom, hogy a kezedből még tűrhető, de ha 1 méterre mellette vagy, már elviselhetetlen.

    Asszem Cifunak van egy ilyen sztorija egy .357-es Magnummal. :D
  • DancZer
    #31073
    Sztem csak megigazitotta a füldugót mielőtt sorozni kezdett. Az AT4 en sem lepődök meg, ha javelin jük lett volna azzal lőnek. :-)
  • Solt
    #31072
    A videó vége felé odaírják... bár ezek szerint a különlegest ők is másképpen értik... :D
  • Hogthar
    #31071
    Hát valószínű ezek nem is különleges erőkhöz tartoznak, inkább nevezném őket simán különlegesnek :D
  • Solt
    #31070
    Egy dolog amikor ez nem kerülhető el, és egy dolog amikor elkerülhető... ha nem muszáj, akkor nem tartom a puskám csövét egy vonalban a társam fülével, mert tudtommal akkor a leghangosabb, amikor a lövedék elhagyja a puska csövét...

    Láthatóan odakap a srác a füléhez, nyilván nem azért mert olyan jól esik neki... ha nem muszáj, nem hozom ilyen helyzetbe... márpedig itt nem úgy néz ki, hogy muszáj lenne...

    Nem nagyon keltenek "special forces" benyomást...
  • repvez
    #31069
    magával a rohangálásával nincs baj.Gondolom ö a szakaszpk és irányitja a csapatát, hogy ki mit csináljon hova lőjjön, ami a videobók látszik, hogy rájuk is fér,mert maguktól még vissza se akartak lőni mikor viszonosták az Afik a tüzet.
    Az egymás fülébe valő lödözés,meg vele jár a dolognak, ha a saját fegyvereddel tüzelsz is ilyen hangos.Ezért kell füldugó,de van akinek rendes aktivszürös fültokja van.

    CQB-nál se tudsz mit kezdeni máshogy a lépcsőfordulónál sem vagy keskeny folyosón.Sőt majdhogynem előirás hogy az elötted lévő társad vállán tatsd a fegyvered.

    És a panelházban egy PKM sorozat 1m-re a füledtöl a szivacs füldugóval sem kellemes.
  • Solt
    #31068
    Ráadásul a cső vége meg a füle pont egy vonalban van, úgy az igazi! XD
  • tpM
    #31067
    Az olyan 155 dB, ha nem tévedek. :D
  • Solt
    #31066
    Pont ezt akartam írni... :D 2:45-nél ott durrogtat a fülébe, szerencsétlen fájdalmában még oda is kap... :D
  • Hogthar
    #31065
    Csak engem idegesít, hogy így mászkál mint egy hülye?
    Az hogy a fegyverét közvetlen a társa füle mellett süti el meg se lepődök azok után amilyen bunkón dirigál :D
  • tpM
    #31064
    Az AT4 konfigjában túl magas a maxRange, a tárazás animációval meg valami más gond lehet.
  • repvez
    #31063
    Egyébként itt mire lőnek?Mert AT4essel ilyen távra értelmetlen sztem, meg milyen az már, hogy egy katona nem tudja a saját fegyverét ujratárazni ?
  • JanáJ
    #31062
    tiszta arma, csak jobb grafikával. Az AI itt is hülye. :-)
  • Feró Flex
    #31061
  • Hogthar
    #31060
    A Kave füleshez mindenképpen kell 5.1 es hangkártya, hogy alaplapi e vagy sem az mindegy.
    A hangzás kiváló stúdió minőség, a tér hangzás tökéletes.
    Valaki állította hogy nincs értelme az 5.1 es füleseknek mert nem hozza ki úgy a térhangzást.
    Nos ezt teszteltük egy haverom fülesével és az ő stereo fülesével ellentétben itt nagyon precízen meghatározható a hang forrása, pedig mindenféle szögből és távolságból próbáltuk, ha hozzászoksz kapásból beméred az hang irányát, játékoknál sokat segít.

    Bár igaz egykét játék nem támogatja megfelelően, ezért olyan hibák adódnak, hogy a pálya másik végéről hallod ha kötélen vagy létrán mászik, és persze a megfelelő irányban.
    Haverom ezért a csaló fülesnek hívja, mert ismerve a pozícióját könnyen kitudom játszani szegény.

    Az egyedüli gond vele amiket korában írtam. Foszlik a műbőr borítás 1-2 év használat után.
  • Solt
    #31059
    Ő az...

    Nekem a G930 és a Maximus VI Hero miatt okafogyottá vált szegény... :)
  • V43 1105
    #31058
    Mesélj arról a hangkariról father... hamarosan eljön a fizetééésööööm.. :P
  • kifli
    #31057
    Mindhez jár usb hangkártya, az elite mellé is. Alapból hagyományos csatlakozója van, de be lehet dugni ebbe az usb hagkártyába.


    Persze van belőle usb-s változat is, de a v2 alapból nem ilyen.
  • Hecker007
    #31056
    Ja hogy usb, azt a verzióját nem ismerem, én óvakodok az usb hangkeltőktől
    Alap V2 nagyon jó, arra pályázok én is egy ideje.
  • kifli
    #31055
    az usb hangkártyával virtuális 7.1 :)


    btw elég sok pro játékos használja a v2-t még mindig.
  • Hecker007
    #31054
    De a v2 az csak stereo. Siberia elite igaz az kb 60k vagy Roccat Kave utóbbihoz nem árt 5.1 hangkártya.
  • kifli
    #31053
    steelseries siberia v2 vagy siberia elite
    Jack dugós alapból, de adnak mellé usb hangkártyát, ami jó minőségű hangot ad neked.
  • Solt
    #31052
    Ne magyarázz... arról volt szó, hogy még nem tudod mi lesz, laptop, vagy valami mini PC... :)
  • tpM
    #31051
    Látom a végéig nem sikerült eljutnod. :P
  • Solt
    #31050
    Az én X-Fi Gamer hangkártyámat viheted pár ezresért...
  • tpM
    #31049
    Na gyermekeim,
    Még október tájékán volt, hogy egy egész oldalt telespameltetek az 5.1-es fülesekről szóló litániákkal. Most egy kicsit vissza szeretnék kanyarodni a témához.
    Szeretnék venni egy jó kis fülest, de sajnos nem értek annyira a dologhoz, és teljesen összezavart amit itt a múltkor az analóg meg digitális 5.1-ről beszéltetek. Nekem sima alaplapi hangkártyám van (az nem hangkártya, csak beépített hang-interfész, tudom), nem tudom, ez szűkíti-e a kört valamennyire, úgy értve, hogy mondjuk x y fülesnek külön hangkártya kell, mert beszéltetek itt arról, hogy a különálló kis hangszórók más-más jackből kapják az infót, és ez eléggé elbizonytalanított a témában. Hamarosan laptopra kell váltanom utazás meg külföldön való pöcsölés végett, szóval az, hogy veszek egy külön hangkártyát, ki van zárva. Logitech G430-on gondolkodtam, aztán ráleltem erre a Roccat Kave-re amit még Hogthat ajánlott a múltkor...
  • Solt
    #31048
  • Hogthar
    #31047
  • Solt
    #31046
    No megvan mi a NYŰG nálam a hangokkal... valami gond van a 7.1-s hangzással! Szavazattok rá Urak, hátha előbb javítják...
  • palinho96
    #31045
    Hali!
    OFF/Warez itt játszik?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mert nekem olyan gondom van hogy az utolsó update (Update7 vagy 1.10-es patch) után amikor LAN-Fix (crackelése) után a "Steam2WrapperLauncher.exe" vel indítom, hogy működjön a MP (LAN) része de a modok eltűnnek.. Ezelőtti updattel meg működött..
    Remélem tudtok segíteni..
  • Totoo
    #31044
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy hogyan tudnák belevarázsolni a játékba egy Abrams tankot??? Próbáltam már az All in Arma módot, nem működött, nézegettem neten, de nem csinálták meg külön hozzá.
    Légyszi valaki, valami mentő ötletet:D

    ÜDv. Totoo
  • GaBika6
    #31043
    Próbáljátok teszteljétek ezt a sérülés mod-ot légyszi...
    Link
  • tpM
    #31042
    Ember, próbáld ki ezt. Csodaszer.