176586
banner
  • Kaplan
    #988
    Ehh. Szánalmas.
  • DanielT
    #987
    10ezer.
  • dbb
    #986
    Mennyiért árulnak most egy memókártyát Xbox 360-hoz??
  • deep
    #985
    Egyetértek:)Mármint énis veszem rögtön:D
  • vg
    #984
    Detto!
  • IGAZIWILLIAMS
    #983
    Úgy kell neked :))
  • Anubys
    #982
    Az egyetlen olyan konzol, amit a megjelenéstől számított fél éven belűl megveszek, az a Revo lesz...
  • deep
    #981
    Igen, egyelőre még egy átlagembernek sajnos drága. De lesz ez olcsóbb még. Én is várok egyelőre.Majd a ps3 közeledésével remélhetőleg esik az ára.
  • Kaplan
    #980
    Örülök neki, szóval én mostanában gyüjtök Xbox360ra, csak sajnos a 100k elég lassan jön össze, és akkor még játékom sincs mellé, akkor még a monitorra se tudom rákötni stb.
  • deep
    #979
    Na ne haonlítsd már a ps2-höz:D
    A 360 kimondottan a nagyfelbontásra van kitalálva. Ez a lényege, kisfelbontásban szart sem mutat. Ha úgy tetszik az egy plusz extra, hogy sima TV-n is elindul:D
  • dbb
    #978
    Hát majd megnézem egyébként én is néztem Ps2-n de ugyanolyan volt nekem mindenesetre gondolom hogy szebb monitoron majd megnézem csak hát egy kábelnek is elég húzós ára van.
  • DanielT
    #977
    Hidd el, hogy oltári gáz amit most látsz :) Lassú, vontatott mozdulatok (nem szaggatás) stb. Monitoron nagyfelbontáson villámgyors ütések stb. Tudom miről beszélek, mert teszteltem úgy, hogy egymás mellett futott a sima xbox projektoron az x360 verzió pedig a tv-n. A sima boxos sokkal gyorsabb és finomabb volt. Aztán átraktam monitorra és lepadlóztam.
  • dbb
    #976
    Nekem egyáltalán nem de komolyan, simán fut rendesen de majd veszek kábelt aztán megnézzük monitoron.
  • DanielT
    #975
    Rakd rá monitorra, mert sima tv felbontáson a Fight Night 3 játszhatatlanul lassú (tapasztalat).
  • dbb
    #974
    Nekem nincs hozzá HDTV-m de még így is simán megérte a pénzét,ezen is kitünők a játékok,Egyébként a Fifa se rossz bár én a Fight Night Round 3-at és az Nba 2006-ot ajánlom, ezeket nagyon eltalálták.
  • moose
    #973
    A Blazing Angels-en nagyon gondolkodtam, de az ingame videók szerint annyira nem szép mint a képeken :( (nézzétek meg IGN-en vagy a Gamespot-on)
    A Fight Night az box-os ha jól tudom, kár hogy már kiverekedtem magam a DeadOrAlive 4-el :)
  • Attila 007
    #972
    Alátudom támasztani az előttem szólót, a Fight Night nagyon jó, én most ezen a Blazing Angels en gondolkozom, hangulatos játék, nekem még a Fifa is tetszik, azt is nyüstölöm rendesen, most tudom először aztmondani, hogy ez a kis XBOX360 acska megérte a pénzét, igaz kell hozzá egy HDTV és egy házimozi erősitő hangfalakkal, és igy minden perfekt.
  • dbb
    #971
    Vagy esetleg próbáld ki a Fight Night Round 3-at nagyon komoly játék.Megéri a pénzét ütős grafika és hangulat csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • IGAZIWILLIAMS
    #970
    Nekem mondjuk jó volt a sima tv is...amig meg nem láttam nagyfelbontásban a cuccokat ;)) Btw az Obli 1280x1024-ben is szaggat azért...
    moose: Ha az szempont,hogy az Oblivionnal legalább 5x annyi ideig fogsz játszani,és majdnem ugyanolyan szép(bár látványban még szebb is) ...akkor inkább azt vedd. :)
  • CHEAPBOY
    #969
    deee oblivijjon a ZIsten:)
  • CHEAPBOY
    #968
    a kameo, a pdz, meg a call of 2 is treee sima tvn.
  • moose
    #967
    Egen nem szeresse nagyon a sima tv-ket, de kb. 4-5m- es távolságból már ott is élvezhető, legalább is a DeadOrAlive 4- nél az volt a helyzet, mikor haveromnál nyomtuk egymás ellen.
  • DanielT
    #966
    Én meg idegrohamot kaptam amikor megláttam mit művel sima tv-n :)) Aztán feltoltam 1280*1024 ben monitorra és sírvafakadtam a gyönyörűségtől :)
  • moose
    #965
    Akkor Gut! Megnyugodtam
  • DanielT
    #964
    Csak 480p ben szar, felette tükörsima.
  • moose
    #963
    Semmi külömbség technikailag. szerintem...
  • moose
    #962
    HDTV nem próbáltad? Remélem nem ott nem szaggat. Gondolkodok nagyon hogy mi legyen , Oblivion vagy GhostR? Nekem a Morrowind még Pc-s korszakomba nagyon bejött,csakhát mostmár notebookon nem nagyon megy :(, de haverom szerint a Morr.-hoz képest túl könnyű lett az Obl.
    Tanács valaki?
  • testerlnx
    #961
    De ez azt jelenti, hogy a 480p és a 720p is szaggat, és csak az 1080i nem? Vagy pl a 780p-n már nincs probléma?
  • testerlnx
    #960
    Tényleg van különbség a Core és a Premium csomag kozott az extrákon kívűl? Mintha mondtak volna olyat, hogy a Core-ban lasabb DVD-ROM van...
  • DanielT
    #959
    Én igen. Monitoron eszméletlenül csodálatos, állati jó játékmenet, hatalmas hangulat stb. Kipróbáltam sima Tv-n, ott szaggat és szar. Nem volt idejük minden felbontásra optimalizálni, így a magasra mentek rá.
  • moose
    #958
    Hopsz, a másik fórumon pont ez a téma. Akkor Ghost Recon AWF- t kipróbálta már valaki?
  • moose
    #957
    Üdv mindenki! Valaki tolja már box-on az Obliviont? Tapasztalatok? stb...
    Én most munkálkodok a beszerzésén.
  • WOW
    #956
    Köszi!
  • deep
    #955
    Bármilyen monitorra rá lehet kötni, sőt melegen ajánlott!
    de kell egy vga kábel ami kb 7-8 ropi külön.
  • WOW
    #954
    Sziasztok!A 360-t rá lehet kötni monitorra?PL erre.Fujitsu-Siemens Scaleo S191.



  • dbb
    #953
    Hát nem sok de pl:a Fight Night 3-ba pont megfelelnének bevonuló zenének:)
  • deep
    #952
    Kétlem. De nem hiszem, hogy az a kemény 64 mega(ha jól tudom ekkora a memokari) kielégítő lennebármit is érne ezen a fronton:D
  • dbb
    #951
    Szevasztok,Az lenne a kérdésem hogy Memóriakártyára fel lehet tenni mp3 zenéket mert ugye vinyóra föl lehet, de memóriakártyára??Ja és tud valaki mondani olyan Pesti üzletet ahol olcsóbban lehet kapni Memókártyát Xbox 360-hoz?előre is kösz
  • IGAZIWILLIAMS
    #950
    Igen,ezt a következtetést vontam le én is,hétfő óta... :-)
  • waspika
    #949
    Egy pár sort írnék erről a szerintem remek konzolról.
    Eddig quake 4-el és egy ghost reconnal rendelkezem, de mindkét játék csodálatosan szép (főleg az utóbbi). A lényeg az, hogy sajnos tényleg kell a 720 p ahhoz, hogy teljes gyönyörűségében élvezhesd a játékokat.
    Pl: Quake-nél átkapcsoltam tv üzemmódban és ott már abszolut nem látszanak az emberek arcán a borosta nyomai, az anyajegyek, a hajszálak, a fegyvereken lévő finom kidolgozások és úgy összességében elég szarul nézett ki a játék is.
    Visszaraktam 720be és tényleg ég és föld a 2 kép közti különbség (ilyet eddig csak pc-n láttam, tűéles és nagyon részletgazdag kép), szaggatás természetesen nincsen. Sajnos ez van. Akinek van lehetősége és tud venni egy jó plazmát az tegye meg. Nyilván én sem vettem volna csak a 360 miatt. Én elsősorban a dvd nézés miatt vettem egy ilyen plazmát és ha már megvan, akkor gondoltam megpróbálom a 360-t is (eddig is sima x-en játszottam 480-ban) és nem bántam meg. Magát a konzolt mindenkinek ajánlom.
    A Prémium kivitel is lement már 90 eft alá core-t meg már lehet kapni 58-ért is. Akinek nem kell vinyó annak megéri a core is mert 8,5 eft-ért már lehet kapni komponens meg memot is és így ez nincs 80 eft, de aki egy hónapot vár az még olcsóbban kapja meg a cuccot.
    Mindenkinek további jó játékot kívánok.