176586
banner
  • deep
    #1028
    A Microsoft X360-as divíziójának európai főhonchója, Chris Lewis konkretizálta a közép-kelet európai Xbox 360 launch terveit. Nézzük tehát: Csehország, Lengyelország, Magyarország és Oroszország a legkésőbb a 2008-as év végéig kapnak majd hivatalos megjelenést, és mindent ami ezzel jár (hivatalos képviselet, szervízek, média hátszél, stb). Ha szabad kommentálni: "kissé" későinek tűnik - elvégre erős két év távlatáról beszélünk, de talán azért is döntöttek eme időpont mellett, mert addigra már a gép vélhetőleg túl lesz egy-két árcsökkentésen, és így olcsóbban lehet majd bevezetni az említett régiókban-így nálunk is. A fönt megadott időpont nem csak erre a régióra vonatkozik, hanem a Közel-Kelet, és Dél-Afrikai országai és körülbel ekkorra kapnak majd - hivatalosan is - a jóból.

    576

    Ámbár az én forrásaim szerint hamarabb lesz ez, mint 2008.
    Érdekesség, hogy az én forrásom is 576-os:DDDD
  • testerlnx
    #1027
    Hát majd gykorlok még, azt meglátjuk, azért a DS-es touchpad-os megoldást adoptálhatták volna, mert az analog messze nem olyan könnyen irányítható mint egy touchpad...
  • moose
    #1026
    Nehéz nyomni konzolon FPS-t, de legalább kihívás :) nem csak puff-puff nyertem. Meg kell szenvedni komolyan a győzelemért. Most 1 nap után az ellen köpni-nyelni nem tud úgy szedem le 100m-ről. Amúgy Ghost Recon hangulata királyos (csak az árnyékok rondák, de a játékélmény a fonos ugyebár )
  • testerlnx
    #1025
    Úgy legyen!
  • Tomo15
    #1024
    Figy elösször nekem sem ment, de ha gyakorolsz akkor elég könnyen megtanulható:) és még a végén élvezni is fogod;)
  • Davidus
    #1023
    te FPS-ek miatt akarsz konzolt venni? szerintem inkább fejleszd a géped:P
  • Attila 007
    #1022
    Ahhoz tényleg jó, de testerlnx kollégának adok igazat abban, hogy FPS eket igencsak nehéz gamepaddel tolni, az igazi feeling az egér meg a Bill, sokat Battlefield2 zök pc n, meg HL2 zök és hogyismondjam olyan gamepaddel FPS ezni mint sündisznóval mosakodni, de ez az ÉN véleményem, akinek jó azt inkább irigylem, nekem sajnos várni kell amig egy egér, BILL kombináció megjelenik a kis XBOX360 hoz......tényleg erről tud valaki valamit?
  • testerlnx
    #1021
    Az FPS-ek irányítására gondolsz Te is? Csak mert a Tomb Rider-hez szerintem is jó a gamepad...
  • Olcsi2
    #1020
    Gyakoroljatok csak, mert - nem rosszindulatbol mondom - de a hiba Bennetek van.

    En ma a Tomb Raidert vettem meg.. iszonyatosan szep.. :))
  • moose
    #1019
    Hasonlók a tapasztalatok sajnos :( egy próbának jó lesz, de ha az ember kezdi megszokni kb. 3 óra után már nem olyan vészes.
  • testerlnx
    #1018
    Vazz Ti hogy tudtuk gamepad-al játszani egy FPS-t. Mert kipróbáltam a COD2-t, és mit mondjak, erősen hulla gyalázás volt amit velem műveltek a németek (legtöbbször már a golyót is sajnálták tőlem, és puska tussal vertek agyon :( )...
  • moose
    #1017
    No megvan a Ghost Recon AWF., nem rossz de a graf-tól egy kicsit többet vártam. De így is eléggé üt, csak mire megszoktam az irányítást 5x kinyírtank az első pálya első felében (pedig kb. volt vagy 6 ellenfél).
  • Attila 007
    #1016
    Én sem, azért érdekes, hogy magyar cimmel nemlehetett regisztrálni.
  • DanielT
    #1015
    Hehe, valóban vannak, szerencsére USA mániámból kifolyólag alapból azzal regeltem, így nem is találkoztam a problémával :)
  • testerlnx
    #1014
    Tényleg vannak olyan demó amiket csak USA-s passport-al lehet lekapni? Elég nagy köcsögségnek hangzik...
  • testerlnx
    #1013
    aham, sikerült :) right stick-et írt ami a jobb analóg benyomását jelenti, nah erre nem gondoltam :)
  • DanielT
    #1012
    Pont akkor lehet ledobni amikor a célkereszt a templomon van.
  • testerlnx
    #1011
    Összes gombot lenyomtam bakker, de nem sikerült :( Vszínűleg pont azt nem amit kelett volna :) Köszi!
  • DanielT
    #1010
    Az egy bombázás gyakorlat és szórólapokkal kell telibe találni a templomot. Már nem emlékszem, hogy melyik gombbal, de tökéletesen egyértelmű, olvasd pontosan a feliratot és semmi perc alatt meglesz.
  • testerlnx
    #1009
    Jah a Blazing Angels demo-ban mikor azt mondja, hogy "Launch Flyers" akkor mit is kéne csinálni? (Ha az L-Trigger -t benyomom akkor a templomon megjelenik egy célkereszt).
  • testerlnx
    #1008
    Tévedtem sajnos nincs mindenhez átszható deo, de az arány így sem rossz. Lehet külső usb vinyót csatlakoztatni a géphez?
  • Attila 007
    #1007
    A Goldot egy évre is meglehet venni, 16-17 ezer forint.
  • Tomo15
    #1006
    igen a goldra:) Most igy pontossan nem tudom, hogy mennyibel kerül aszem 3-6 euro, de nem akarok hülyeséget mondani.
  • testerlnx
    #1005
    Gold-ot akartam írni, Te is arra gondoltál? Amúgy csak Gold-al lehet játszani net-en? Mennyibe kerül egy GoldM(/hó)?
  • Tomo15
    #1004
    A premiummal tudsz online játszani.
  • DanielT
    #1003
    480p -ben, mint sok másik a Kameo is elég gáz, jól láttad, az intró is szaggat(a játék már nem) Monitoron ez is tökéletes. Sima Tv-re senki ne vegye meg a gépet, csak szívni fog. Viszont a 7-8ezes VGA kábellel és a sima monitorral már minden gyönyörű.
  • testerlnx
    #1002
    Az XBoxLive-ban, hogy letölthető az összes játék játszható demója, az egy nagyon jó dolog, remélem a PS3-hoz és a Revo-hoz is lesznek hasonló szolgáltatások ingyen. Amúgy a Prémium membership miben nyújt többet a silver-nél(az az ingyenes ugye)?
  • moose
    #1001
    Nekem is folyamatosan 1080i-n van, mindegy hogy éppén mivel játszok. Egyszer beállítottam, azóta is úgy van.
  • deep
    #1000
    A core-ban nincs szar se. Azt nem is érdemes megvenni. A premiumban meg van vinyo.
  • dinomano
    #999
    nah, kell X360hoz memocard? Alapban nincs benn vinyo, h. arra menjenek a mentesek? :-O Vagy nem alaptartozék a vinyo? :-O
  • deep
    #998
    Rakd amilyen magasra csak tudod:D
  • testerlnx
    #997
    Amúgy furcsa mód a TV az 1080i-t is meg tudta jeleniteni, viszont a felbontása 1360*768, akkor most mennyire kéne rakni?
  • testerlnx
    #996
    Ami furcsa volt tegnap mikor haza vittem, és beállítpottam, hogy alapból 480p ment 4:3-ban (720p-s hdtv-re kötve), majd mikor beállítottam a 720p-t a 16:9-et még külön kelett utána állítanom... Amúgy 480p 4:3-ban mintha akadt volna a Kameo intro, de ezt azért volt nehéz megállapítani, mert a DVD ahogy fel le pörög mint a hülye gyerek, így is akad néha az intro :( A játék viszont megy szépen...
  • IGAZIWILLIAMS
    #995
    Há dehonnem vazze,ott van a menüben. Ha meg felskáláz,akkó felskáláz...:)
  • DanielT
    #994
    Ja és a 8 megabyte az 5 éves géphez 7 ezerért az nem szánalmas? De. Az az igazán az.
  • CHEAPBOY
    #993
    csak felskalaz, a gep maximuma rendesen 1360*768. 16:9es arany ugye:)
  • CHEAPBOY
    #992
    nem is tud a 360 1280*1024et:)
  • IGAZIWILLIAMS
    #991
    Jó,a 360-é meg 64MB,de érdemesebb eleve megvenni a premium verziót,vagy összegyűjteni a core-hoz egy vinyóra(20-25K)
  • Kaplan
    #990
    Hát én már nem nagyon látok mostanában 8mbs SONY memóriát 10kért, inkább a 6-7 van most az etalon.
  • DanielT
    #989
    Nem. A szánalmas a 8 megabyteos Ps2 memória ugyanennyiért.