176586
banner
  • Tomo15
    #1069
    nem
  • Attila8805
    #1068
    Működnek az xbox 360-on a nem eredeti játékok is ?
  • DanielT
    #1067
    Aproneten én sem a magán értékesítőkre gondoltam, hanem a konzolboltok hirdetéseire.
  • Animefox
    #1066
    Valahogy nyuszi vagyok nem merem.... és a Konzolstudio? ott 90 rúpia, meg van részletre fizetés, meg garancia
  • Animefox
    #1065
    Hát nemtom....
    Aproneten azért necces ennyi értékben ilyet venni. Mennyire kapok garanciát? Jó persze, már egy rakás dolgot vettem ott meg adtam el, de akkor is. azt írja hogy bontatlan meg minden. Csak azt nem értem hogy mi a f@sznak adja el? Ezzel kereskedik hogy mini forgalmazást válal el?
  • DanielT
    #1064
    Felejtsd el sürgősen az alap változatot. www.apronet.hu nézz szét, jó áron vannak a cuccok.
  • #1063
    Vegyél drágábbat a másik nem éri meg!
    Keress rá a magyar oldalakon fogsz találni 80-90k-ért!
  • Animefox
    #1062
    Ha minden igaz akkor vennék 360-at 1 hónapon belül. Mikor megkapom a fizut és ha megveszik a laptopomat akkor veszek 1et.
    Csak nemtom mennyibe kerül és hol szerezzem be a gépet. Van a sima olcsóbbik, de a live meg az online móka az kötelező ugyebár.
    Namost ha az olcsóbbikat veszem, akkor még utólag tehetek bele live-ot? vagy...
    valaki oktasson már ki ;)
  • DanielT
    #1061
    Sajna nem, csak átalakítóval.
  • muerte2
    #1060
    Tudja.e valaki, hogy a box360 rálökhető-e DVI-bemenetes kijelzőre?
  • deep
    #1059
    Nem lehet, és remélem a jövőben sem lehet majd. Amugy egy játék 14, azt meg 2 ropiért cserélgetheted, ha csóró vagy:)
  • Yurij
    #1058
    Lehet mar okositani a gepet,csak ugy erdeklodnek.
    Vagy meg mindig csak a eredeti 20 rongyos jatekok vannak.
  • rastaman
    #1057
    ok. csak mert ma vettem 360 joypadot és nfsu2-t próbáltam, és nem rezgett. xbox nfs most wanted-on azonban igen. a baj hogy elekvertem valahova a mw telepítő cd-t, úgyhogy nem tudtam azon kipróbálni. de azért köszi az infót. nem tudtam hogy ez a rezgés programfüggő... THX
    peace. rastaman
  • deep
    #1056
    Hát gondolom, mert kompatibilis PC-vel, amelyik játék támogatja, ott rezegni fog SZVSZ.
  • rastaman
    #1055
    üdv. nem tudja vki esetleg hogy az alap joypad akkor is rezeg ha rákötöm pc-re?
  • testerlnx
    #1054
    Nekem még nem, bár csak 1 hónapja van még, és egyszer fagyott, és volt már olyan, hogy egy PGR3-as pályát 2 percig töltött be aztán kilépet a betöltés után :) Ez azt hiszem, hogy a Live miatt volt, szakadozott a net-em...
  • testerlnx
    #1053
    np :) csak egy kicsit dühít a hangja, főlleg azért, mert én nem szoktam max hangerővel játszani(mivel általában akkor játszom mikor a lányom laszik...), és így szépen halgathatom a rohadt dvd-rom-ot is...
  • DanielT
    #1052
    Semmivel. Hagyd, nem koszos, csak pillanatnyi elmebaj volt.
  • Attila 007
    #1051
    Sorry akkor félreértettelek, nekem speciel nemolyan hangos, kb olyan a hangja mint a dvd olvasónak meg irónak a pcben, nekem ma most olyat irt ki a kicsike, hogy tisztitsam meg a fejet, közbe meg kilépett a Fifa WC Germany ból, szerintetek mivel érdemes tisztitani a fejet?Érdekességképp elmondanám, hogy a gép kb másfél hónapos és nemjátszom vele halálra magam mayx napi 2 órát. Válaszokat előre is köszi u.u.:Valakinek irtmár ki ilyet?
  • deep
    #1050
    Neeem ,ez kizárt dolog. Ugyanilyen teljesítményű lesz.
  • testerlnx
    #1049
    Amúgy arra kiváncsi leszek, hogy az új x360-as 65 nano-s cpu tényleg gyorsabb lesz-e, mint a mostani, és hogy ezt az új játékok kihasználják-e? Mert az durva lenne, hogy mondjuk 1,5 év múlva egy gép cserében kelljen gondolkodnom, mert nem megy simán rajta egy új játék...
  • testerlnx
    #1048
    Nem mondod :) Azt próbáltam leírni, hogy valójában én nem az XBOX360-as hűtő ventillátorait tartom hangosnak (mert a hírekben idáig ezt olvastam!), hanem a DVD-ROM -ot!! Ez különösen akkor döbbentett meg miután napokat játszottam a PGR3 demo-val, majd megvettem a játékot, és közel kétszeresére kellett állítanom a tv-m hangerejét, hogy haljak vmit a játékból... Öszintén szólva idáig is utáltam az optikai meghajtókat, és most ha lehet mégjobban utálom, a szarnak kell használni őket, ha egy rendes meghajtót nem tudnak építeni másfél évtized után? A BR meg a HDDVD is ilyen szar meghajtókkal fog "büszkélkedni"?? Utoljára a 12x -es CD-ROM -ok voltak elviselhetőek minőségben, hangban, és elérési sebességben. Nah mind1, ez van.
  • Attila 007
    #1047
    A Demo az vinyóról megy igy nemhasznál a gép dvd t ha meg ugye teljesjátékot játszol, akkormeg használod ezért pörög és igy hangot is ad
  • testerlnx
    #1046
    Kiváncsi lennék, hogy nálatok is hangos az XBOX360-asnak DVD-ROM -ja? Mert nálam, ha demo-val játszok akkor egész halk a gép, különben nem is melegszik. Ha viszont egy DVD-s játékkal akkor iszonyúan zúg...
  • Attila 007
    #1045
    Sziasztok, jóreggelt, Én amerikai cimre vagyok beregisztrálva, de sehol sem találom a Fifa World Cup demoját, a road to world cup az megvan teljes játékba, szóval annak a demoja nemérdekel, azt látom Én is fent, valaki esetleg látta, mert a hivatalos oldalon elvileg már Április 4. től lelehet szedni a marketplace ről, de Én speciel nemtalálom. Válaszokat előre is köszönöm
  • Tomo15
    #1044
    nem, nem.
  • streetlegal13
    #1043
    sziasztok
    xbox 360-ra lehet venni modchip-et?
    bármilyen winchester-t bele lehet rakni ?
  • lacoo
    #1042
    Hali!
    Az xbox365-ön minden kérdésedre választ találsz.
  • The FlashBack
    #1041
    hát szerintem a PC-t nem lehet összehasonlítani a konzollal, mert nem egy kategória.
    Ez olyan mintha azt mondod, hogy a diétás kóla, jobb mint a suzuki? nem?
  • Attila 007
    #1040
    Ugye nemlesz konzol vs pc harc itt???:)
  • The FlashBack
    #1039
    de a PC az nem konzol

    de ha nagyon tudni akarod havonta max 5000költök PC-re
  • DanielT
    #1038
    Jabocs. A Pc-re mennyit költöttél, hogy fussanak az új játékok?
  • deep
    #1037
    Lol, ok:D
  • The FlashBack
    #1036
    nekem egy gém se (sőt még a konzolse) ér 30rongyot, sőt még 10et se költenék rá
  • deep
    #1035
    Ne is vegyél xboxot 30 rongyért, ne ám. Igaz hogy a memória többe volt a gépedben, de sebaj...
  • The FlashBack
    #1034
    ok, köszönöm szépen a válaszod...
    akkor nem fogok jáccani:D
  • barret
    #1033
    Ezt beszoptad sztem,majd par év mulva erdeklodj...
    Emulálni már lehet,de játszani még nem.
    Ilyen bivaj hardvert emulálni a mai pc-k még nemtudnak normális sebességen...
    Sajnos ez van:(
  • The FlashBack
    #1032
    Sziasztok X-Boxosok
    A kérdésem lenne, hogy XboX os gémet lehet e emulálni PC-re?
    mert egy két gémmel szívesen jáccanék, de nekem nincs ilyen konzolom
    Ha valaki tud valami emuláló progit, jelleze nekem PÜ-ben Köszi
  • zsmajer
    #1031
    Sziasztok!
    Most vettem 360 Premiumut, de nem igen megy az internetes játék. Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan regisztrálhatom magam és egyáltalán hogyan tudok a neten játaszani? A géphez 1 hónap gold is van, de nem tudtam aktíválni. Jól jönne valami elérési hely is, ahol meg nézhetem a dolgokat.

    Köszönettel

    Zsolt
  • Sland
    #1030
    te mindenhol csak ezt az oldalt reklámozod?