176586
banner
  • testerlnx
    #1109
    Ez most vmi hülye vic? Szerintem ha megmutatod, hogy megy másoltal a 360-as, és 1500 ért adod akkor sok vevőre fogsz találni :)
  • testerlnx
    #1108
    És ez hogy működik USB-n kell csatlakoztatni, vagy csak egy kód van benne amit be kell pötyögni a gépbe?
  • DanielT
    #1107
    Másolt Oblivion Xboxra? LOÁL :D
  • God of War
    #1106
    Eladó Xbox-ra
    The elder scolls 4-Oblivion(másolt)
    1500FT olcsobb mint eredetibe:)
    Akit érdekel PÜ
  • Zsoltika 007
    #1105
    LINK
    Ez egy elég drága üzlet, úgyhogy szerintem nézz körül máshol is! Nekem csak ez jutott eszembe.

    Szerk:
    Na itt már barátibb :)
  • testerlnx
    #1104
    A Gold membership-et hol/hogyan lehet beszerezni, és mennyiért?
  • el bruja
    #1103
    oké...
  • Szeszmester
    #1102
    Végy :)
  • el bruja
    #1101
    köszikee az infoot! Megfontolom, hogy vegyek-e...
  • Zsoltika 007
    #1100
    Ja igen ez fontos.
  • Bogyee
    #1099
    És csak a vincsis gépek játszák le a régi xboxos játékokat.
  • el bruja
    #1098
    köszönööm
  • Zsoltika 007
    #1097
    Lejátsza de nem mindegyiket. Nézz utánna! Itt már 1000x be lett linkelve a kompatibilitási lista. (topik kereső lent)
  • el bruja
    #1096
    héllo!
    nemtuggyátok, hogy az xbox 360 lejácca a sima xbox játékokat is, mint a ps vagy nem?
  • Bogyee
    #1095
    Én D-Link, Linksys márkákat ajánlom.
    Szerintem wifi képes routert érdemes. nem kell telikábelezni lakást vagy újrakábelezni ha a gépet átteszed máshova.
  • NormalisEmber
    #1094
    Köszönöm a válaszokat a router-el kapcsolatban. Ha minden igaz, a jövőhéten be is szerzek egyet.
  • Bogyee
    #1093
    kétszer van a linkben http és a másodiknál hiányzik a kettőspont
    http://www.xbox.com/en-US/support/connecttolive/xbox360/homenetworking/equipment.htm
  • Zsoltika 007
    #1092
    Nekem nem megy a link. Lehet leszedték?
  • Bogyee
    #1091
    Van már valakinek tapasztalata VGA kimenetes csatlakozóval?
  • Gaabeen
    #1090
    kompatibilis routerek listája
  • Gaabeen
    #1089
    xbox live kompatibilis routerek listája:
    http://www.xbox.com/en-US/support/connecttolive/xbox360/homenetworking/equipment.htm
  • Bogyee
    #1088
    szerintem bármelyik router megfelelő lesz a célra.
    szerintem a jövőre gondolva érdemes lenne egy wlan routert venned.
  • Evogordon
    #1087
    áhh mindegy :) Nekem úgy sincs xbox360-am csak találtam volna arra a progira vevőt :).
  • Tomo15
    #1086
    nem valószinű:D
  • Evogordon
    #1085
    hy
    Találtam egy torretn oldalon egy olyan progit hogy Xbox 360 DVD Hack.
    Ezzel mükszenek a játékok?
  • NormalisEmber
    #1084
    Tudnátok ajánlani egy olyan routert, ami működik a 360-al és nem is olyan drága?
    Így próbaképpen összekötöttem közvetlenül a kábelmodemmel, de hosszabb távon szeretném fixen megoldani.

    köszi!
  • NormalisEmber
    #1083
    Tudnátok ajánlani egy olyan routert, ami működik a 360-al és nem is olyan drága?
    Így próbaképpen összekötöttem közvetlenül a kábelmodemmel, de hosszabb távon szeretném fixen megoldani.

    köszi!
  • vg
    #1082
    Firmware_xtractor_and_patcher_V.1_XBOX360-iND

    KeyDrive Xtractor|Patcher v1.0 by juanker|scener|Apolo for www.foros360.com
    FEATURES v1.0
    - Compatibility with Toshiba 46DH and 47DH and Samsung MN25 firmwares.
    - This software can extract the key of any firmware supported and modify it easily
    - Complete graphic environment
    - Very user-friendly
    - English version and Spanish version

    BUGS v1.0
    - No one known

    Thanx to juanker and Apolo for the work and for help me in this!!
    F-360 TEAM www.foros360.com
  • csum666
    #1081
    Az írótt lemezt mikor fogja vinni várhatóan?
  • Zsoltika 007
    #1080
    Nem értelek. Az nem tetszik hogy olcsóbb lesz vagy mi? Szar ügy de az lesz. Azért ne bukj ki.
  • Animefox
    #1079
    Az első szériák a konzolok terén, többnyire
  • Animefox
    #1078
    Továbbá le merem fogadni hogy a ps3 is fog szenvedni hűtési gondokkal, mivel az a gép még kiforratlanabb. Nem? Ps2 is hangos volt anno. Úgy hallottam.
    De áááhhh... blöeeee.. elegem van az egészből :(
    Sztem a Ps3 úgy fog szerepelni ahogy a PSP.... Továbbá nem is a minőségről és a megbízhatóságról fog szólni. Ugyanolyan silány lesz mint a ps2 meg a psp
  • guardian hero
    #1077
    Nem csodálkoznék, ha lenne majdnem egy év is, mire mi is kapunk belőle. Nem tudok hinni a globális launch-ban, főleg nem idén ősszel.
    Az új proci miatt nem hiszem, hogy megéri várni, az átlagfelhasználó semmit nem fog észrevenni a kisebb csíkszélességből (esetleg kevesebb fagyás lesz túlmelegeséd miatt, bár nem tudom, hogy a mostani modelleknél ez mennyire jellemző).
    Mivel a PS3-nak is meg fogják kérni az árát, ráadásul kezdetben komoly hiány lesz belőle, én nem számítanék jelentős X360 árcsökkenésre még legalább egy évig.
  • DanielT
    #1076
    Hova a picsába zuhanna, már elnézést? Legyen 50ezer? Loál.
  • Animefox
    #1075
    Ha már ennyit vártunk, akkor pity pang eltelik ez a pár hónap is.
  • Animefox
    #1074
    Ja igen ez se mellékes....
  • Animefox
    #1073
    Igen Cheap barátommal találkoztam ma és úgy vélem nála veszek, ha veszek. Megbízok benne.
    Bár igen, hallottam az új prociról. Mikor várható szted? Lehet addig inkább még várok. Veszek egy GC-t addig. Tudni illik minden szír szart eladtam ami volt nekem eddig, lásd: ps2, gc, ds, snes, gbc, és a pc is elavult.
    Van pár játék GC-re ami miatt még megéri venni újra 1et. Úgyse drága. Addig kihúzom vele, míg nem lesz új belső magos X360
  • guardian hero
    #1072
    Nem lesz az olyan hamarosan...
  • Zsoltika 007
    #1071
    Meg az sem mellékes hogy hamarosan jön a ps3 és lesz ám árzuhanás.
  • Szeszmester
    #1070
    Apróneten ne vásárolj ennyi pénzért. 90 ropiért meg tudod venni a spec csomagot, kábel nélküli kontrollerrel meg 1 hónap live előfizetéssel. Én megtettem :) De nemtom, hogy most megéri-e... Elég kevés játék van, de mondjuk az Obliviont max részletességgel futtatja. A másik, hogy a procit cserélni fogja a Microsoft, keress rá a témára. Lehet, h azt még érdemes megvárni.
    Konzolboltokban nincs garancia, csak úgy hívják. Jótállás van, nem ua. :) Ha pl elbaszódik a gép, akkor arra kötelezik magukat, h 1 hónapon belül visszakapsz egy működőt. De neki ki kell vinni oda, ahol ő vette, szal elhúzódhat a dolog, nem 3-4 nap, mint rendes garanciánál lenne. Egyébként nagyon tuti a gép, egy felső kategóriás videókari áráért megéri, a játék viszont drága. Azt cserélgetni kell :) Én a Gamestore-ban vettem és működik.