176587
banner
  • Krauser
    #909
    Tomi köszönöm a fantasztikus estét!
    Valamikor megismételhetnénk, addig gyúrok PGR3-ra:)
  • Krauser
    #908
    A GRAW nagyon király játék! Főleg a későbbi pályák.
  • deep
    #907
    Az imént volt szerencsém játszani a Ghost Recon-nal. Elég jó, grafika tényleg 10-es, de csak hagyományos TV-n próbáltam és azon valamilyen furcsa dolgot produkált.
    Nem nevezném szaggatásnak, ilyen ritmusos vontatottság volt forduláskor, de szerintem ez csak a szar TVnek tudható be, HDTV-n biztos kúl.
  • peter31
    #906
    konzolstudio itt pl.
  • Toportyán
    #905
    A xex fileokat feltörni nagyon nehéz lesz, s sok idő, s hacsak nem követnek el hibát valami új címnél, akkor talán nem is lehet.. ez egy típusú drive-nak a firmware-je, flashelni x360 és pc nem tudnak, szóval forrasztás, az egyedi dvd azonosító módosítása, stb... ebből "tömegtermék" nem lesz. :)

    Ez egy nagy előrelépés, de szerintem örülni lehet már akkor is, ha ebben az évben sikerül. De ne legyen igazam!
  • AmcsiGyilok
    #904
    hali megtudja valamki mondani hogy VGA kábelt hol lehet kapni és menyiért?
    egy analóg kimenetes(nincs DVI) monitorra kötném be ha azt lehet egyáltalán
    előre is köszi
  • Tomo15
    #903
    tompet500:)
  • Olcsi2
    #902
    Az xbox365.hu-n van a Live forum, ott mindenkit megtalalsz.. (az enyem oliverio), most eppen a GRAW-ban a banda 90%at, heh.
  • peter31
    #901
    Az enyém HUNPeter
  • Krauser
    #900
    Meg úgy mindenki akinek van Live-ja mondja meg a gamertag-jét!
    Tök jó magyarokkal játszani. Itt nem azt kell mondani, hogy F*ck, hanem a rib@nos K*rv* any*d! És ez mennyivel jobb
  • Krauser
    #899
    Tomi neked mi a Gamertaged?
    Az enyém Krauser HUN.
    Találkozunk a GRAWban- ugyanis szerintem az a legjobb, meg a PGR3:D
  • Sephi
    #898
    Van a fenet. Ha igaz is es ez poton 4 honap allat megvolt akkor szerintem nyarig meglesz a full hack.
  • Toportyán
    #897
    Akik csinálták, azok mind jól- és elismert emberek a xbox scene-en. Szóval szinte biztos, hogy igaz, már több hónapja ismert dolog, hogy dolgoznak rajta.

    De azért ez még csak a dvd firmware hack, szóval messze van még 1000ft/xbox360 játék korszak. :)) De mégegy lépéssel közelebb... :))
  • Tomo15
    #896
    ezekkel nyomulok én is a livenon... a GRAW az valami hihetetlen élvezetes:D
  • testerlnx
    #895
    Amirol beszelgetunk epp :)
  • Borgi
    #894
    ez miez?
    http://rapidshare.de/files/15810304/360hack.mpg.html
  • Sephi
    #893
    Hat eleg oficielnek tunt hogy oszinte legyek. A kabelek rendesen bele vannak kotve. Az mar kerdes hogy pl lehet mas gepet racsatlakoztattak a hatos SCAR reszre es a AV1 vagy AV2 -esen nyomatjak mas geprol a kepet.

    Szal siman lehet fake. Ha megmutattak volna a TV hatuljat is akkor inkabb elhinnem :D Igy meg nem igazan :D
  • testerlnx
    #892
    Ez még boven lehet fake... Mivel nem adják ki az info-t, hogy hogy kell csinálni, mondván, hogy nem támogatják a warez-t... Vagyis nem ellenorizheto, hogy fake vagy tényleg sikerult :(

    ui.: bar mostanaban handheld-en kivul mas nem erdekel...
  • Krauser
    #891
    Thx mindenkinek!
    Találkozunk a Liveon. Én PGR3-mal, PDZ-vel és GRAW-val fogok nyomulni.
  • Tomo15
    #890
    akár beirhatod a sajátodat is... az nem lényeg, hogy milyen.
  • Krauser
    #889
    Telszám ugye nem kell angliai?

    Amúgy nagyon köszönöm a segítséget!
  • Krauser
    #888
    Telszám ugye nem kell angliai?

    Amúgy nagyon köszönöm a segítséget!
  • Sephi
    #887
    Kivancsi vok vaze hogy ez mennyire igaz.
  • Derapo
    #886
    Na Végre!!!!!!:-D
  • MrTressy
    #885
    egyszer minden eléri a végzetét van mikor hamarabb van mikor késöbb de eléri
  • Toportyán
    #884
    :)))
  • DanielT
    #883
    Na, itt van:

    Adress: 211 Piccadilly
    City: London,
    Zip Code: W1J 9HF
    Ccountry: United Kingdom
  • DanielT
    #882
    Mi a bélnek neked angliai? Add meg ugyanazt az USA címet és kész, vagy keress googlen.
  • Krauser
    #881
    Nekem is adna valaki egy érvényes címet! Lehetőleg Angliait. A Live miatt. Nekem csak osztrák lenne, de akkor minden németül fog jönni, azt meg nem akarom. Segítene valaki!
  • Attila 007
    #880
    Értem, köszönöm
  • IGAZIWILLIAMS
    #879
    Csak a GOLD előfizetéssel tudsz online játszani. A SILVER is tudsz demokat,trailereket letöltögetni,de játszani nem.
  • DanielT
    #878
    Golddal tudsz neten játszani.
  • Attila 007
    #877
    Még1 klérdés tulajdonképpen, mi a különbség, a Gold, meg a Silver között, ami miatt tényleg érdemes lenne előfizetni a Goldra?
  • Attila 007
    #876
    Köszi a helpet, jövök egy sörrel:-)Senki sem mondta, hogy 400 ezres TV t kell vásárolni, nem is ez a lényeg, a kérdésre válaszoltam a saját tapasztalataim alapján, és még annyit irtam hogy nemolyan vészes részletre venni egyet szerintem, csak ne kezdjetek el emiatt cseszegetni, kinek mi a vészes és kinek mi nem, köszi....
  • testerlnx
    #875
    Azért lehet 200e ért is kapni jó LCD TV-ket, nem hiszem, hogy mindenkinek 82cm-es TV kéne... Nekem pl egy 68cm-es is megteszi...
  • Attila 007
    #874
    Igazából, lehet hozzá venni átalakitót, nekem úgyvan.XBOXból kijön kétszer három rca, csak az egyik hármas analóg a másik 3 as pedig HD, és utánna átalakitás:)
  • DanielT
    #873
    Magyar címmel nem megy, írd be ezt:

    State: Florida
    City: Miami
    Adress: Biscayne Blvd
    Zip-Code: 33132
  • AmcsiGyilok
    #872
    én biztos nem fogok lcd tv-t venni egy xbox miatt
    egyébként szvsz annyival biztos nem rosszabb a képea monitoron hogy megérje venni hozzá egy 400ezres tv-t monitoron még mindig szebb mint egy sima tv-n
    én a gép mellé gondoltam hogy néha bekötöm a monitorra és jáccok vele egy jót
    de csak dvi kábel van boxhoz vagy van analóg is? mert a monitoromnak csak analóg kimenete van
  • Attila 007
    #871
    Én rátettem DVi módba a Samsung930 BF es moncsimra, aztán a lcd tcv mre összehasonlitottam a Fight Night Round3 at, meg a Fifa RTWC t és megkell mondjam az LCD tv n sokkal szebb volt a grafika, meg nagyobb az egész (82cm es TV)XBOX ról legjobb kimenő HD jellel. Érdemes befektetni egy LCD tv be nemfogok reklámot csinálni, de kb egy komolyabb TFT moncsi ára kezdőrészletnek és 12 hónap törlesztőre havi 1% kamattal lehet venni most LCD tv t és igy lehet nemolyan vészes ha esetleg nincs valakinek egyben 400 ezre.Visszatérve a grafikára, hát pc n sajnos még nincsenek ilyen jó grafikájú hasonló stilusú játékok, én Fifa őrült vagyok, mindenki szinte csak lehúzta a gammát, én meg aztmondom nagyon nagyon jó, sok olyan focis dolog van benne, ami a pc s ből kimaradt, bár most majd jön ki az új Fifa Pc re majd kiderül... u.i.: megköszönném, ha valaki segitene a kettővel lejjebbi problémámon, köszönöm:-)
  • AmcsiGyilok
    #870
    sziasztok!

    halottam hogy az új boxot rá lehet kötni vga kábellel (ez analóg vagy DVI?) a monitorhoz.Namost van nekem egy samsung 913n tft-m.ezzel lesz olyan szép a agrafikája mint egy hdtv-n?

    aki esetleg így használja írhatna valami tapasztalatot és hoyg kb menyi az a kábel és hol lehet kapni

    előre is kösz a válaszokat