176586
banner
  • Norbi101 gamer
    #1189
    8-10 ezer forint.
  • Ferencz István
    #1188
    Olvastam hogy ha monitorra rákötöd akkor kell egy VGA kábel is. Ez kb mennyibe kerül?
  • Norbi101 gamer
    #1187
    Egy hülye kérdés dvd filmet le tudd játszani? eredeti dvdkre gondolok ( gondolom igen ).
  • Bogyee
    #1186
    Amúgy ha veszel egy routert szerintem az a legjobb megoldás. De ha nem akkor tudja a dhcp-t (pl chello-s nethez) de van beépítet pppoe kliens is adsl-hez.
    Demó letöltési ideje elég változó mostanság. E3 előtt nekem teljes sebességel jöttek a dolgok (3megabites net). Most mióta elkezdődött az E3 eléggé belassultak a letöltések de szerencsére nem marad így sokáig.
    CRT monitorra kötve az a baj, hogy az X csak 60hz-es képet ad ki.. tehét eléggé vibrlni fog. Nekem 19-es LCD moncsin ezerszer jobban néznek ki nagyobb felbontáson a játékok.
  • Norbi101 gamer
    #1185
    De ha nem akarom a gépre kötni akkor mennyi idő még leszed egy demót pl ??
  • Zsoltika 007
    #1184
    1. Igen
    2. Igen, de számítógép nem kötelező. Ha pedig van számítógéped is akkor routerrel mind kettőt netre kötheted.
  • Ferencz István
    #1183
    Kösz, ez az oldal télleg jó! Annyit akarok még kérdezni hogy:
    1. Hogy most van egy 17"-os CRT moncsim, azzal szép lesznek-e a játékok
    2. Ugye ha netre akarsz csatlakozni akkor kell egy sz.gép amin van net, és ha letöltesz demókat, videókat stb. akkor olyan sebességgel tölti, amilyen neted van?
  • Bogyee
    #1182
    Xbox live-ról itt lehet magyaul olvasgatni
    http://xboxlive.uw.hu/
  • DanielT
    #1181
    Csak a netes játékhoz kell a gold, demókat és minden földi jót tölthetsz egy fillér nélkül mindörökké :)
  • deep
    #1180
    Itt van, amit az ezüstel tudsz.

    Ez meg az arany.
  • Ferencz István
    #1179
    Akkor demokat letölteni bármikor lehet ingyen? Nem kell semmi előfizetés?
  • deep
    #1178
    Minden szériában vannak hibás darabok. Ez a launch-kor sem volt több 100ból 1-2 dbnál. Nem jellemző egyébként. Lehet töltögetni demokat simán, nem csak a goldal. Asszem csak a neten való játékhoz kell a gold.
  • Norbi101 gamer
    #1177
    Aha értem , akkor a premiumot veszem meg, jobban járok vele egy kicsit.
  • Ferencz István
    #1176
    Már meglenne a pénzem rá, itt van a pénztálcámban és még mindig gondolkodok rajta! Annyit kérdeznék hogy ugye a Microsoft úgy adta ki az Xbox360-at hogy voltak kisebb hibái(fagyás, túlmelegedés, szaggatás játék közben). Ezeket már úgy-ahogy kijavította vagy még mindig előfordulnak? Ja és még annyit hogy ha a premiumot veszem akkor van 1 hónap Gold Live előfizetésem és azzal lehet töltögetni demokat? És ha lejár az egy hónap, és megint tölteni akarok vmi demót akkor elő kell fizetnem? Vagy a demo letöltés az igyen van?
  • guardian hero
    #1175
    Nincs benne vinyó (már emiatt nem éri meg, mert 25e egy szaros 20gigás vinyó hozzá, vagy 8e egy 64megás memóriakártya a mentésekhez, de akkor még mindig nem tudsz demókat tölteni), nem wireless a joy, nincs egy hónap ingyen gold előfizetés... szóval nagyon nem éri meg.
  • Norbi101 gamer
    #1174
    A 75000ft csomagot megéri megvenni ?? ugyértem a premiumhoz képest miben rosszabb??
  • Zsoltika 007
    #1173
    Nem is! Mert az a Ridisc
  • Olcsi2
    #1172
    Csak premiumot! Ja es meg valami...

    Ha PC-n hozza vagy szokva, hogy lopod a jatekot, akkor azert filozz meg rajta picit. Bar jol mukodik a hasznalt piac es a cserelgetes, szoval nagyon jol el lehet jatszani relativ kis befektetessel, azert az teny, hogy egyelore - es remelem meg jo sokaig - nem a verbatim a legnepszerubb publisher.
  • Bogyee
    #1171
    Hali
    Szerintem is sokkal jobban megéri mint vga kártyákat cserélgetni a gépkben.
    Persze aki nagy pc rajongó és nem képes elszakadni a monitor elöl annak rossz választás..
    Én egy normális gépet cseréltem le Xbox-ra és teljesen megérte. Bármilyen játékot beteszek vagy letöltök demót akkor cask elindítom és nem kell aggódnom, hogy roszul néz ki vagy lassú lesz vagy állítgatnom kéne, hogy jól fusson.
    Példaként említhetnémn a Lost Planet demót. Pc-n már hónapok óta nem játszottam ilyen jó kis játékkal.
    persze kell a géphez minimum egy kisebb számítógép netezni, filmet nézni.
    FPS-t is lehet játszani egész jól kontrollerrel. igaz aki egérhez szokott annak szenvedés lesz főleg ha úgy áll hozzá, hogy szar kontrollerrel nem lehet fps-t játszani..
  • Attila 007
    #1170
    FPS t megkell szokni, nekem még nemsikerült, de rajta vagyok, meg később biztos kiadnak egy bill+egér kombinációt, ahogy sima xboxnál is tették.
  • wander01
    #1169
    na és egy Panasonic PT-AE900E projektoron hogyan mutatna? :)
  • Tobacco
    #1168
    Ne gondolkoz vásárolj :):) a pc az pénz temető és hajtépés.
  • DanielT
    #1167
    Csakis premium természetesen. www.apronet.hu xbox szekcióban sok olcsó bolt hirdet.
  • Ferencz István
    #1166
    Hát erősen gondolkodom az X360-on. De ugye csak Premiumot szabad venni? És melyik a legolcsóbb bolt? Tudnál ajánlani egy jó kis boltot? KÖSZ!!!
  • DanielT
    #1165
    Tökéletesen meg fogod szokni. Az általad említett mindegyik játék van Xboxra vagy Xbox360 ra. És még rengeteg olyan FPS amiről Pc-n csak álmodozol. Halo3, Gears of War, Lost Planet, Ghost Recon(najó ez a 2 tps,de ez lényegtelen, hogy látszik a karakter is) és még sorolhatnám.
  • Ferencz István
    #1164
    Kösz srácok, elég meggyőzőek vagytok, csak ugye az FPS. Szeretek FPS-el jáccani de azt már unom hogy pl. a Riddicet, Doom3-at, Obliviont csak medium vagy lowon tudom jáccani, de viszont ott az egér meg a bill. Nektek biztos van 360, légyszi írjátok már le hogy milyen FPS-ezni Xbox360-on! Mert ha lehet, akkor veszek egyet:)KÖSZ!!!
  • deep
    #1163
    Épp azon filózom, hogy eladom a gépem a gennybe és veszek egy netezésre alkalmasat 20 rongyért. A különbségen meg 360:D
    Elég meggyőzőek vagyunk?:DDD
  • guardian hero
    #1162
    Ha jövőre is szeretnél újabb pénzköltés nélkül akadásmentesen futó, igényesen megírt játékokkal játszani, akkor 360. Ha akarsz szívni driverekkel, akadozással, Vistával és gyorsan elavuló hardverekkel, akkor PC.
  • DanielT
    #1161
    Ha 4-5 évig nem akarsz egy fillért sem költeni a gépre és nem akarsz várni, hogy a jobbnál jobb játékokat fél, egy év késéssel megkapd és az általad leírt számítógépnél kb 5x erősebb és játékra 10x alkalmasabb gépet szeretnél akkor Xbox360.

    Ha azt akarod, hogy soha ne menjen semmi tökéletesen, a fél életed azzal töltsd, hogy az options menüben próbálod játszhatóvá tenni a cuccot, évente hajlandó vagy 1 új konzol árát rákölteni a gépre, beéred azzal a rendkívül leszűkült játékkínálattal ami manapság pcre megjelenik, akkor egy személyi számítógép megvásárlását javaslom.
  • Ferencz István
    #1160
    Helótok!
    Most megint azon filózok hogy gép vagy Xbox360? Pontosan tudnék venni egy Xbox360-at meg egy 19"-os TFT-t(most van egy 17"-os CRT-m) De tudnék venni gépet is. (AMD Athlon64 3200+, 1GB RAM, GeF.7600GT). Most olvastam hogy a COD3 nem jöb ki PC-re, hát naon elkeseredtem. Szerintetek mit vegyek?
  • Tobacco
    #1159
    21" crt monitorok használtan a lehelcsarnok második emeletén 25-30 ezerig, de az apronet is tele van olcso monitorokal.
  • guardian hero
    #1158
    Drága? Mihez képest? 19" 16:10-es TFT 70eFt. Még mindig ez a legolcsóbb megoldás, ráadásul a PC-dhez is kiváló. Egyébként nem feltétlen szükséges TFT, CRT-n ugyanúgy kijön a nagy felbontás.
  • deep
    #1157
    CRT is tökéletes neki...
  • Norbi101 gamer
    #1156
    Az a baj hogy drága egy 19 colos tft monitor. Pedig az xbox360 lenne pénzem.
  • deep
    #1155
    Ott már kijön szépen a tudása igen.
  • DanielT
    #1154
    Ott letépi a fejed konkrétan.
  • Norbi101 gamer
    #1153
    És ha rárakom egy 19" monitorra ott milyen látvány lesz, ugyértem ott már megmutatja hogy mit is tudd.
  • DanielT
    #1152
    Minimum 19" es monitorra rakd rá, sima tv-n semmit nem mutat.
  • Norbi101 gamer
    #1151
    ?
  • Norbi101 gamer
    #1150
    És ha egy 80-85 cm tévére rákötöm , akkor milyen látványt kapok?? ugy neméri meg.