176586
banner
  • DanielT
    #948
    Nos, 100%-os bizonyossággal kijelenthetem, hogy az volt a gond, mármint, hogy nincs optimalizálva sima Tv-re. Több játéknál is tapasztaltam, hogy szaggatáshoz hasonló jelenséget produkált (na jó, igazából csak 2-nél a Fight Nigh3 nál és a Ghost Reconnál) viszont ahogy kiraktam VGA kábellel monitorra és felcsaptam a felbontást az egekbe, egyből olyan csodálatosan sima és gyors lett minden, hogy majdnem sírvafakadtam.

    Konklúzió: Sima tv-hez orbitálisan nagy baromság megvenni a gépet, minimum monitor vagy HDTV.
  • IGAZIWILLIAMS
    #947
    Ja,csak azokhoz meg kéne egy megfelelő méretű szoba is ;))
  • NormalisEmber
    #946
    A baj az hogy 200e+-ből még nem igazán jön ki egy tisztességes 82-es lcd. Inkább a 300e+-t jelölném be mint reális tartományt.

    Amúgy meg alternatívaként ott vannak a régebbi 720p-s(1280*720) projektorok (pana 500,sanyo z2/z3, hitachi tx100 stb..), azokat már 200-250e-ért meg lehet kapni (újonnan) és hát mégiscsak a 2m-2.5m-es képátmérő az igazi.
  • IGAZIWILLIAMS
    #945
    Én most egy 22' monitoron játszom,de meg sem közelíti azt a szintet,mint pl. egy 82 cm hdtv...Már csak azért sem,mert még egy ekkora monitorhoz is elég közel kell hajolni,hogy rendesen ki lehessen venni a részleteket...
  • deep
    #944
    A kérdés itt az, hogy a monitort szeretnéd bámulni 40 centiről, vagy a fotelben hátradőlve 3 méterről akarsz játszani. A választás rajtad áll. Meg a pénztárcádon:D
  • Iwant2Belive
    #943
    üdv
    elöre bocs a kérdés miatt, biztos hogy volt már róla szó valahol de ennyi kommentet átböngészni 1szerüen nincs időm.
    szóval az új konzolok és a monitorok kapcsolatáról szeretnék bővebb infót kapni, mert ha egy decens-jó minőségü monitorral (19 colos LCD pl) is hasonló minőséget el lehet érni mint egy 200e+ Ft-os HD ready TV-vel lehet elgondolkodom melyiket válasszam. elöre is kösz a tippeket
  • deep
    #942
    Valamelyest igen, de nem sokkal szvsz. 1-2 ezressel.
  • dbb
    #941
    Szevasztok,Ausztriában olcsobbak a játékok Xbox 360-ra pl: Fight Night Round 3??
  • IGAZIWILLIAMS
    #940
    Ha HDTV-re kötöd,akkor választható az 1080i is,ami 1980x1080-as felbontás....
  • moose
    #939
    bocs "nem megy fölé" :)
  • moose
    #938
    A HDTV-k felbontása 1366x768 ezért nem e fölé. (arra lett optimalizálva a cucc)
  • IGAZIWILLIAMS
    #937
    Monitorra 1366x768 a legnagyobb,amit enged,pedig valszeg az 1980x1080-at is tudná a moncsi...
  • deep
    #936
    Mármint ha 360-al használod? Akkor a legmagasabbat, amit a box tud:)
  • IGAZIWILLIAMS
    #935
    Btw most vettem egy 22' Belinea CRT-t,melyik felbontást érdemes beállítani hozzá?
  • deep
    #934
    Egyértelmű:)
    Csak kell egy 8000 Ft-os kábel is majd.
  • guardian hero
    #933
    Tervezem TFT monitor vételét a közeljövőben, és szeretném majd X360-hoz is használni. HDTV híján lehet ez jó megoldás? 20"-os 16:10-es, DVI bemenetes cuccon jól néznek ki a 360 játékok?
  • valami1000
    #932
    KUKÁBA VELE! :)
  • Kaplan
    #931
    Tudom, én is olyat akarok.
  • Atkamon
    #930
    Helyettesíti, de tényleg csak Premiumot szabad venni.
  • Kaplan
    #929
    Apropó, én is X360 vásárláson gondolkozok, DE a winyó helyettesíti gondolom a mem kártyát, ugye? Legalább akkor arra nem lesz gondom.
  • DanielT
    #928
    Az alap Core gépet lehet kapni, amit a legnagyobb hülyeség megvenni. Memókártya hely mindegyik gépben van, de az alaphoz az sem jár, külön kell megvenni.
  • urbijoe
    #927
    amelyik gépet a MM-ban lehet kapni abban nincs vinyo?
    mert memokártya hely van benne
  • item
    #926
    Kicsit beleástam magam a témába és ezek találtam, a volt már akkor sorry, de elég érdekes!

    X360 és a Divx lejátszás
  • item
    #925
    Nagyon köszönöm a válaszod!
  • IGAZIWILLIAMS
    #924
    1. Játék közben hangosabb mint a régi box,de nem vészes---filmnézés,live,régi xbox játékok futtatása közben halkabb
    2.Alapból játszik dvd,cd-t (másoltat is) mp3-at,rádughatsz mp3 játszót,fényképezőt,divx-xvid nincs,LIVE-ról lehet letölteni demokat,trailereket,menü témákat,játékokhoz kiegészítéseket,frissítéseket stb..
    3.Az x365.ön kb. 20-30 tulajdonos van,szvsz...eddig egy hibáról hallottam,de annak is szó nélkül kicserélték
    Ugyanott simán tudsz adni-venni-cserélgetni is,folyamatosan pörög az üzlet,de általában a konzolboltokban is cserélnek,3-4K ráfizetéssel.
  • item
    #923
    Sziasztok srácok! Érdekelne pár dolog a géppel kapcsolatban.
    1 Mekkora zaja van, pl a sima Xbox hoz képest.
    2 Mire használtáok eddig a játékon kívül,ezalatt értem a (Divx,xvid Filmek,mp3, egyéb zenék,online tartalmak??) erre van lehetőség ?
    3 Valakinek már volt hibás szériája amit ki kellett cserélni ?

    A játékok ára nem olyan vészes, persze nem az újakra gondolok itt, hanem amit pl valaki megunt már gondolom 8-10 körül ugyan úgy hozzá lehet jutni 1-2 höz??!

    A válaszokat előre is megköszönöm.
    Egy leendő X360 felhasználó...
  • Tomo15
    #922
    Én is észrevettem, de nem igazán érdekel mert nem olyan zavaró...
  • IGAZIWILLIAMS
    #921
    Akkor a hozzászólásom második fele :DD
  • deep
    #920
    Hát nemtudom, nekem a legelső dolog volt, ami kibaszta a szemem, hogy miez a vontatottság?
  • IGAZIWILLIAMS
    #919
    Ááá,szvsz 10-ből 8 játékos észre sem veszi(én sem figyeltem föl rá)...aki meg annyira teknóbuzzancs,talál benne sok más hibát is,kezdve az árnyékok ricegésétől az alacsony felbontású textúrákig 8)
  • deep
    #918
    Hmm, mi nem tudtunk egyszerűen másra gondolni, csak hogy ez egyfajta képfrissítési bug lehet. Tapasztaltam már régebben is ilyet PC-s játékokban, ott is hasonló probléma volt.
  • DanielT
    #917
    Szerintem ez történt. Idegesítő, de mocskosul. Majd megnézem HD-n is ha lesz alkalmam.
  • IGAZIWILLIAMS
    #916
    Akkor nemtom...btw fel sem figyeltem a dologra. Mindenesetre azt,hogy nem optimalizálták volna kis felbontásra,azt kétlem...vagy előfordulhat ilyesmi?
  • deep
    #915
    Fél órán keresztül mást se csináltunk, csak ezt nézegettük, hogy mi lehet az oka. Átvittük 100Hz-es tévére is, de ott is észleltük. Nem a lépegetés, mert fel-le nézésnél is látható, olyankor pedig meg se mozdul a csóka. Azt kell mondanom, hogy szerintem ez a kis felbontásra való optimalizálás hiánya. Sajnos.
  • testerlnx
    #914
    Ez már volt egy párszor...
  • IGAZIWILLIAMS
    #913
    Egyszerű,a pali lépeget forduláskor,ha lassan fordítod,de ha gyorsan mozgatod a kamerát,akkor nem.
  • doubleW
    #912
    Feltörték az XBOX 360 másolásvédelmét
  • Sephi
    #911
    Ez ugye tudod hogy kicsit buzisan hangzott? :D
  • DanielT
    #910
    HDTV-n nyomod? Ott is csinálja ezt a szaggatás szerű idegesítő valamit?
  • Krauser
    #909
    Tomi köszönöm a fantasztikus estét!
    Valamikor megismételhetnénk, addig gyúrok PGR3-ra:)