2063
  • Shiwo
    #302
    mármint mit ?
  • markastor
    #301
    Majd nem fogod ezt mondani, amikor kicsit később naponta jön egy csatacirkáló. :(
  • Shiwo
    #300
    én 6 emberrel végigtoltam , stun gránát nélkül...nahjó..3-4szer visszakellett töltenem ,)
    amúgy nálam úgy jelent meg, hogy kött 1 ufó, leszállt, és vörös lett a környék..lenyomtam az ufó-t, majd kiírta, hogy küldi közben 1 közeli élien-bázisra bukkantam..
  • Papa01 #299
    Bázist merre lehet találni? 8 ember, elme védővel, lézer pusikkal, stun gránáttal, 80-90 célzással, érdemes neki vágni?
    Köszi! :)
  • Shiwo
    #298
    én élien-bázis tisztogatásakor kergetőztem egyel sokat.. mondjuk én csak 6 emberrel nyomulok..
  • Kmarha
    #297
    ohh ilyen nálam is volt. Láncot alkotva végigsöpörtem a pályát, és a piszok dög valahogy mintha mögém teleportált volna, szépen fejbecsapkodott. :D Vagy fél órán át öt kerestem, erre ott loholhatott végig mögöttem, csak tudnám hol tudott megbujni figyelő tekintetem elől ? :)
  • Lammer
    #296
    mindenkepp vege a missionnek, ha end turnozol... tehat valahol "bujkal" a kis rohadek :D
    -nezd meg a tetokon...
    -sot nekem volt olyan, hogy egy melee weaponos alien mindig "mogottem" csaszkalt es nem vettem eszre... :D (mertugye ha ranged lett volna, jol belemlott volna, de igy mindig vonszoltam magam utan :D)
  • Dynamic
    #295
    Honnan lehet tudni, hogy mikor van megtisztítva a terep?Tehát leszállok valahol, írtom az idegeneket, majd amikor bejártam az egész terepet, nem látok több alient(attól persze még lehet valahol), de nem ír ki semmit, hogy mission complete vagy ilyesmi.Vagy ebben vannak valami mission-ök egyáltalán, vagy csak annyi, hogy ahol leszállok az embereimmel ott ki kell nyírni mindenkit?
  • Papa01 #294
    Én nagyon elvagyok ájulva ettől a játéktól, bár sztem normálban is könnyű. Ezt úgy értem, hogy pl az idegenek nagyon durván nem tudnak célozni... Meg lehetne kicsivel több típusú idegen is..:) bár még csak május 21. van...
  • Shiwo
    #293
    nem, a katonák, az épületek, a gyártás és a kutatás folyamatosan emészti fel a pénzt
  • Sheltem
    #292
    Mitől csökken folyamatosan a pénz mennyisége percről percre? Ez valami bug?
  • Shiwo
    #291
    hát nem egy BG 2 méretü :)
  • markastor
    #290
    Annyira azért nem is sok. A játék 36, az ufopedia meg 38 oldal szöveg (Wordben néztem 12-es betűmérettel).
  • Shiwo
    #289
    annyira nem tartom magam profinak angolból, meg középfokú nyelvvizsgát is csak most tettem le 1 hete (eredményét meg nem is tom még..)
    de ha kell, akkor szívesen segítek fordításban..nem feltétlen kell rámbízni 20 oldalnyi szöveget, de tán 1szerübb szösszeneteket rámlehet bízni :)
  • Kandurex
    #288
    Nem tudom ki fog neki állni, vagy mikor, ha egyáltalán elkezdi valaki magyarítani, de annak előre is: Nagyon szépen köszönjük!!
  • markastor
    #287
    Ok, ez is megvan. :)
  • markastor
    #286
    Merre vannak a nyelvi fájlok? Biztos én v.ok béna, de nem találom. :S
  • Shiwo
    #285
    hát..idővel esélyes hogy lesz builder ? mert akkor a magyarítást most ellehetne kezdeni...
  • Lammer
    #284
    hehe van chemogunom is :P
    mekminden :P (kiveve a plasma fegyot :C)
  • Lammer
    #283
    huh azt meg nem probaltam, mert "builder" hianyaban ugye nem megyunk sokra a modositasokkal :(
  • Lammer
    #282
    eredeti oldal foruman van topic(srac aki csinalja az extractort van kulon topikja nekije-e!)
  • Lammer
    #281
    lol igazad van :D erre nem is gondoltam :D
    en ugy probaltam, hogy kiraktam oket es eljottem(volna) mert a hajo nem jott vissza :O
    de akkor jolvan hulye vagyok :D 1 katona kell mindenkepp aki visszajon
  • Shiwo
    #280
    végülis jutottál vele valamire ? lehet magyarosítani majd a gémet ? vagy még technikai problémák vannak ?
  • Sheltem
    #279
    Énis kérek 1.01 urlt.. Honnan lehet letölteni?
  • Papa01 #278
  • Shiwo
    #277
    jól van..látom te is épp ugyanezt vetetted fel, mint én..csak pont nem frissítettem és nem láttam :)
  • Shiwo
    #276
    lángszórót hol találtál ? :)

    amúgy nem lehet, hogy ha már elfeküdt, akkor tovább nem sebezhető ?
    illetve nem lehet őket otthagyni ? tehát kiküldöd a szállítóból őket, csak a jó katonád hagyod benne és otthagyod a missiont..
  • Kmarha
    #275
    leszálsz egy roncshoz, kirakod a szanálásra szánt katonákat, a többivel maradsz a hajon, azt visszavonulsz, hátrahagyva a feleslegeseket!
  • Lammer
    #274
    ez mind szep es jo...
    en beraktam egy korbe a 4 bena katonamat...
    LELANGSZOROZTAM... erre vazmeg kiirja, hogy nem halt meg... hospitalban fel fog epulni... radobaltam a rakasra(:DDDDDDD) meg par granatot de semmi... :(
  • chalezlopez
    #273
    Ááá, fenét... ők a felderítők akik az életüket kockáztatják, hogy a börtönből idő előtt szabaduljanak, ha túlélik a küldetést...persze fegyvert nem kaphatnak, mert arra sajna nincs pénz!!
  • markastor
    #272
    Ja, már megvan. :)
  • markastor
    #271
    http://tinyurl.com/3xhtml akart az lenni
  • markastor
    #270
    Ez az 1.01-es frissítés merre található? A tinyurl.com/2xhtml oldalon? Nekem arra valami fizetős fórum jön be. :S
  • Lammer
    #269
    jahes a srac frissitette az unpackert 1.01re is :P
  • Lammer
    #268
    b4sszuskulcs...
    nem mentek a blank arhivok...
    tenyleg nem megy ahogy irtad...
    most azon agyalok, hogy kellene xbig builder es ujrabuildelni az xbigeket NO COMPRESSINGgel... hatha meggyorsabb lenne ugy
  • Lammer
    #267
    HAHA dogoljek meg, de eskuszom meg penteken keresgeltem ilyen xbig kibonto utilt de nem talaltam... mert minden olyan jatekot amit ki lehet csumizni azt "kiunpackolok" a gyorsabb jatek erdekeben! ^.^

    vegre van xbig unpacker ^.^
  • markastor
    #266
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Terror küldetésen vagyok, és valami hülye robotok ellen kell harcolni, de már vagy egy órája hajkúrászom a utolsó párat. Valakinek volt már hasonló? Bug?
    Köszi
  • Shiwo
    #265
    valszeg én is "kipróbálom"..

    ugyis csak 6 embert használok effektíve..

    bár most megvonásom lesz pár napig..barátnőmnél vok, és itt nincs lehetőségem ufo-zni..nah majd kedden :)
  • Papa01 #264
    :D :D Mint a maffia... :)

    Köszi a tippet! :) Meglessük! :)
  • Shiwo
    #263
    angol fórumon volt 1 jó módszer a fölösleges katonák elintézésére.. vidd el őket missionra, pár belevaló katonával, és a fölösleges rookikat nyirasd ki szépen :)