2063
  • Serpa
    #182
    ha ez az amit most találtam, akkor több mint 200 seeder van.
    gyorsnak kéne lennie.


    védelem nélküli.
    gondoltam legalább egy serial védelem lesz rajta.
  • Shiwo
    #181
    még folyamatban..
  • Malac Úr
    #180
    No emberek, hogy tetszik?
  • Shiwo
    #179
    én egyenlőre kiprócálom, oszt ha találok vmi jó melót, akkor tán még meg is veszem valamikor ..
  • gandrus
    #178
    Én inkább megveszem. Amelyik játék nagyon tetszik, azt megveszem, úgy sincs olyan sok amiért rajonganék.
  • Kmarha
    #177
    2 G? Kétlem, de ki tudja.. Hajrá, remélem van hely a gépeden! :D
  • Shiwo
    #176
    [apró]egy m-betüs torrenten már van egy 2G-s verzió...nem tom, hogy igazi-e...[/apró]
  • gandrus
    #175
    Ha megjelenik végre, és megoldható a fordítása, én tuti nekiállok fordítani.
  • Shiwo
    #174
    ha valamelyik csapat bevállalja a magyaritasok.hu -n, akkor lesz...eredetileg a klasszikus ufo-k se jöttek ki magyarul..
  • Nogren
    #173
    vajon lesz belőle magyar nyelvő verzió, mint a régi klasszikus UFO-kból?
    valaki mondta nekem, hogy van belőle demo neten, de én nem találtam, erről tudtok valami infot?
  • Sheltem
    #172
    Elvileg ma jön ki a weboldal szerint...mégse látom sehol...De ja vu
  • Papa01 #171
    Csak jöjjön.. :) ha ennyit vártunk, akkor az a pár hét már nem kérdés.. :)
    Legalább nem lesz benne annyi bug.. :)
    Bár mondjuk ez a állandó dátum módosítás (utólag) nem valami baba.. :)

    Papa01
  • Shiwo
    #170
    mi is..

    mondjuk ahogy belesasoltam fórumba, ott már írtak máj 4-ét, 8-át, meg még pár dátumot...
  • Papa01 #169
    IN GAME videókat lehet letölteni, nagyon szupi játék lesz... már nagyon várom! :)
  • Serpa
    #168
    ha védelem nélküli, van rá esély.
  • gandrus
    #167
    Na május elseje van végre. Kíváncsi leszek, hogy megjelenik-e ma. :)
  • lammaer
    #166
    Jelentem az összes after...-t végigtoltam és a legutolsó sztem játékmenetben is ott van a szeren :)
  • Encore
    #165
    Azért a grafika nem olyan szőrnyű, nehogy már azt mondja valaki hogy az Ufo: Enemy unknown szebb a 320x200as felbontásával, azért ez bőven megfelel a célnak. Ez mindig is egy hangulat játék volt, aki szebb graffal akarja nyomni annak ott van az Ufo after... széria.
  • Papa01 #164
    Mondjuk, én sem értem , miért nem in-game videót adtak ki??? :( Az intro engem mindíg hidegen hagy....
  • lammaer
    #163
    szerintem meg hangulat = jatékmenet + grafika/hang :)
    De nem veszünk össze...
  • Kmarha
    #162
    elmondta a véleményét, és én is osztom :)

    De hát az vesse a másik készítő szemére a dolgot, aki maga jobbat csinál :) Igy hát szörnyülködöm, és adok egy esélyt a játékélménynek :D Végül is tény, az a legfontosabb
  • Lammer
    #161
    szerintem meg hangulat, jatekelmeny, sztori >>> grafika, csilivili
  • Shiwo
    #160
    senki nem kötelez arra, hogy játszál vele, ha nem tetszik a grafikája...
  • Cobra.
    #159
    A képek alapján talán még csúnyább is, mint az UFO1, bár már elég rég játszottam azzal. Alacsony költségvetésből is össze lehet hozni olyan grafikát, ami mai szemmel is elfogadható, de itt számomra egyszerűen rondák az egységek. Az intro-ról meg ne is beszéljünk, egy házilag készített amatőr munkának még elmenne, de elvileg profi fejlesztőktől azért többet vár az ember. (és az audio részt még nem is említettem).
  • Encore
    #158
    Az intró engem se fogott meg, nem passzolt a játékhoz. Nagyon remélem, hogy megközelíti az X-com hangulatot legalább egy kicsit.
  • Shiwo
    #157
    én máig eljátszogatok az x-com 1-gyel, szal a grafika marhára nem zavar..az intró ugyan lagymatag, de a képek és videók alapján az x-com hangulatot tán visszahozza..remélem jobban, mint az aftermath...
  • lammaer
    #156
    Én magam sem vagyok "grafikamán" de tény, minden korban vannak azért bizonyos standardok amit egy játéknak illik elérnie VAGY nagyon-nagyon-nagyon jó játékmenetet kell produkálnia. Mivel ez utóbbit sokkal nehezebb produkálni személy szerint van bennem kétkedés az intro után de természetesen a puding próbája az evés...
  • Shiwo
    #155
    jah, hát vannak olyanok, akiknek mindegy milyen szarral játszanak, csak csillogó-villogó überállat grafikája legyen...mi nem tartozunk közéjjük..
  • Cobra.
    #154
    Ahogy ez kinéz, inkább át kellene írniuk Windows Mobile-ra a játékot, akkor talán valaki ad is érte pénzt.
  • lammaer
    #153
    Hát, az intro nem az az übertuti, igazából a legnagyobb gondom az, hogy nem tudom hozzákötni a játékhoz - inkább egy ürhajós/lövöldözős játékhoz passzol mintsem egy taktikai stratégiához.
  • Sheltem
    #152


    Arany Laci
  • Lammer
    #151
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

    (picsaba, kinomban rohogok... jojjjon ma' :/ )
  • gandrus
    #150
    Dehogynem, jövőre... :D
  • montressor
    #149
    ne aggodj! mar reg nem lesz majus elseje, mire kijon....
  • Shiwo
    #148
    nekem cseszett vmiért elindulni a letöltés, de youtube-on megtaláltam....

    amúgy kicsit uncsi lett az intro sztem :( az x-com 1-é sokkal jobb :) annak a zenéjét máig imádom :P
  • Shiwo
    #147
    még jó, hogy május elsején még véletlen sem lesznek nyitva itt a boltok, hogy megvehesse az ember..
  • Sheltem
    #146
    Hát ha már a kiadott introba is bele merték rakni a május elsejei dátumot akkor simán lehet, hogy
    .....

    szeptemberig meg is jelenik
  • Serpa
    #145
    intro
  • Papa01 #144
    Oksa, köszi, és bocsika! :)
  • Shiwo
    #143
    sztem itt érdeklődj..