2063
  • Shiwo
    #222
    abba is zavart :P
  • Shiwo
    #221
    ügyes voltam :P
  • Sheltem
    #220
    Nem azért de ez a régi ufoban is így volt...
  • Shiwo
    #219
    engem inkább az zavar, hogy a lövedékeket is követi..ez akkor sux, ha valaki nagyon mellé lő, és a lövedék elszáll jó messze..
  • Papa01 #218
    Ha gyorsan másikra kattintssz, akkor nem scrolloz, de mondjuk eléggé gyorsnak kell lenni... szóval nem az igazi.. :D

    Ami zavaró, h a csata mentett állásokat soká tölti be.. :(
    Van XP alatt olyan progi ami Dos-ban a Smrtdrv volt?

    Köszi!
  • Lammer
    #217
    engem viszont egy dolog zavar... hogy mikor mozog a mukim akkor a kamera racenterez es elkezdi KOVETNI!!!!4
    aAAaAAa ez tok idegsito...
    foleg amikor van 8 katonam es mindig "rangathatom" el a scrollt, hogy ne kovesse... rohadt faraszto... ezt nem lehet kikapcsolni szerintetek? -.-
  • Papa01 #216
    Sziasztok!
    Szerintem nagyon ott van!!!
    Bár az 1 kicsit fura, hogy élő idegent válról indítható rakétával lehet elfogni! :D

    De tisztára a régi UFO-t idézi fel bennem. (még a robbanások helyének a mintázata is.)
    A Plazma fegyvereket mikor lehet kutatni? Megjelentek a listában, de nem választhatóak ki!
    Szóval szuper!
  • Shiwo
    #215
    c64-em volt, de vhogy a pirate-s kimaradt nálam...de hallottam már róla :)
    én inkább creaturesöztem, last ninjáztam, barbariansoztam, stb :)
  • Lammer
    #214
    ott a pont! (ejj, ven f*szok vatyunk )
  • Malac Úr
    #213
    Hát asszem ezek az élmények mindenkinél megvannak aki annó megismerte/megszerette az olyan jó kis anyagokat mint a régi pirates (C64 vagy Amiga?, lehet hogy a fiatalabbak már azt sem tudják, miről beszélek), Elite, és végül, de nem utolsó sorban az isteni X-COM trilológia...Nekem nyári szünetben voltak olyan időszakaim, amikor az, hogy világos van, vagy sötét pusztán mellékes tényezővé degralálódott, pár órás alvásokkal nyomtam napokig a gémeket...régi szép 80/90-es évek
  • Kmarha
    #212
    ohh még korai fősulis koromba én is tartottam Xcom napot :) Addig nem hagytam abba amig végig nem vittem :)

    Aztán folytattam volna a második részével ha az ősök seprű-fakanál eszközorgiát be nem vetik ellenem vagyis inkább a számítógép ellen :) (asszem éppen téliszünet lehetett, ráértem volna 3 napot fentlenni)
  • Shiwo
    #211
    x-commal volt annó olyan eset, hogy tesóm hajnali 5kor jött haza munkából, és csodálkozott, hogy én már fentvagyok...mondtam, hogy nem már, hanem még...
  • Malac Úr
    #210
    Vazz, három óra felé aludni kell, nem ufózni :)
    Lehet tudni valamit a hazai megjelenésről, árról?
  • Lammer
    #209
    nah kinyomattam 52 fole egy csajszimnak a sztrendzset, most megyek tesztelni
  • Lammer
    #208
    nemtom en nem gyurok sztrendzsre :DDDDDDD
    inkabb shootingra meg eksonpontra
  • Shiwo
    #207
    megéri amúgy a "kicsike" ?
  • Lammer
    #206
    jaja arra mar enis rajottem :DDDDDDD
    heavy laserre meg 52!!!!!!!! :O
  • Shiwo
    #205
    bakke..gyúrjatok erőre ! laser rifle használatához 36-os erő kell...eléggé meglepődtem, mikor legyártottam 10-et, majd kiderült, hogy a fél banda nem tudja használni...
  • Shiwo
    #204
    nyah..megszenvedtem, de lenyomtam őket..7 db kampós izé..ráadásul 5 egyszerre jött..
  • gandrus
    #203
    ??? érdekes. Lehet, hogy ki kéne próbálnom, mielőtt megveszem.
  • Shiwo
    #202
    hűha...most jön a hirig..nagyobbacskának tűnő ufo leszált a bázis mellett, míg az elfogók egy másikat hajtottak...így osztán földi harc jön, sok alien ellen...
  • Shiwo
    #201
    nyah megvan a katona...nem lehet venni, de jön magától..
  • Shiwo
    #200
    hát..katonákat nem tom...de ha építesz labort/workshopot, akkor automatán kapsz mellé 10 tudóst/mérnököt

    amúgy én először easy-n próbálkoztam...2 küldim volt eddig, 3 emberem lépett szintet..az tetszik, hogy eldönthetem, miben fejlődjenek...
    mondjuk easy-n se egyszerü, volt hogy 6 kockáról nem bírtam eltalálni egy sz@ros ufo-t..kábé 5ször kellett visszatöltenem, mire sikerült lepuffantani 3 katonámnak az egyszál dögöt...
  • Lammer
    #199
    viszont neztem a pdfet... ott meg van living wing lehet kell valami rekvizitum az epulethez...
  • Lammer
    #198
    mostmar okosabban csinaltam, nem vesztettem unitot ^.^
    viszont erdekes senki sem fejlodott nekem :C (normalon nyomom!)

    izebigyo a recruitot hogy lehet megoldani telleg??? mert kicsit erdekes, hogy van 10 tudosom azt haller...
    igy kapasbol van 5-6 tippem ami kimaradt a gamezbol(jobbgombra porgetheto foldgomb meg ilyen aprosagok)
  • Shiwo
    #197
    hát..engem is szarrá gyaktak (volna, ha nem mentenék körönként :P)
  • Lammer
    #196
    skaczok!

    akit zavar az 1024es alacsony felbontas(engem igen a 19es tft miatt) az belemaszik a "installed -> \data\ufo-et.ini" fajlba es lehet turkalni... lehet popecul nyomatni a felbontast... nekem megy 1280*1024en f4szan!!!!4
  • Lammer
    #195
    hehh kozben latom te is feltetted :D

    szal en is hianyolok par ficsort... :(
    de sebaj nyomjuk mert az anyag HIANYPOTLO!!!!!!!!!!!!!4

    jah engem igy eloszor sz*rraparalizaltak es legyaktak, kb mozdulni sem tudtam
  • Lammer
    #194
    English - Russian

    Installation language - russian:
    1) Autorun
    2) Press upper button
    3) Next (middle)
    4) Next (middle)
    5) Select upper box & press next(middle)
    6) Select lower box(English version ;D ) & press next(middle)
    7) Select installation folder
    Next(middle)
    9) Install Adobe? No! press right
    10) Register Game on internet? Deselect box & press Next(middle)
    Done ;)

  • Shiwo
    #193
    jah, még1 apróság.. a "nem-földgömb" -résznél nincs pause..bár a leglasabb verzió elég csiga..illetve alapból nem lehet letenni living quartert..lehet bázisoknként limitálva van ?
  • Shiwo
    #192
    jah, a játék irányítása nem túl bonyolult, lényegi változás nincs az x-comhoz képest..tán annyi, hogy a kiválasztott ipsénkre kattintva lehet letérdelni...az egyedüli ami túl lett egyszerüsítve, az a légiharc..annál tényleg még az x-com is látványosabb megoldásu..
  • Shiwo
    #191
    jelentem: megy

    graf miatt biztos lesz sok szapuló, engem nem zavar, így eléggé x-com-os..az meglepett, hogy nem a földön játszódik..ha valaki rájön, hogy kell harc közben térképet előcsalni ,az szóljon..már ha van benne térkép..esetleg egy autosave harc közben jól jönne..legalábbis én szeretek körönként menteni..
  • Shiwo
    #190
  • Shiwo
    #189
    fú..tényleg tiszta érdekes a telepítő..csupa vonal és kérdőjel...csinált 1 újraindítást is, nem tom miért, de most települ..még azt is elsikerült találnom, hogy a d-re pakoljon...
  • gandrus
    #188


    Ezen az oldalon keress a cseh, vagy az ufo szóra, és eljutsz a megfelelő hírhez, amiben leírják, hogy a játékot készítő Chaos Concept csapata cseh. Már más hol is olvastam, de most ezt találtam meg hamarabb. Ezenkívül az http://ufo-extraterrestrials.com/ oldal fórumának csak cseh és angol nyelvű része van. Ezen kívül a crew szekcióban látható, hogy a tagok egy kivétellel (aki orosz) csehek.
  • Malac Úr
    #187
    Na ne stresszelj...legalább mond azt, hogy nemzetközi csapat volt, vagy oroszok csehes nevekkel, vagy valami...
  • gandrus
    #186
    Khmm. Ezt a játékot is csehek fejlesztették... :)
  • Shiwo
    #185
    ha vkinek leért és megy is, az linkelhetne pár képet ízelítőnek..
  • Malac Úr
    #184
    Ha egy verzióról beszélünk, akkor az install nagyon mókás lesz Nektek is...én reggel ötkor próbáltam a leírás alapján, de még kómás voltam, így kb. 5x estem neki (mer ugye ciril az install menü..hehe).

    Amúgy a grafika miatt gondolom a sok sznob gyalázni fogja, de ugye minket ez nem érdekel...meg nem is olyan rút. Egy lelövésre és helyszíni szemlére volt időm meló előtt, meglepő módon kb. 10 körön belül mindenkit hazavágtak a csapatomból valami zöld felhőt köpő lufiszerű dögök. Amúgy sok extrát nem láttam benne, de ami az x-com-ban volt, az itt is megven szaftosan, szóval lesz mivel nyomni (a gyalázatos cseh kreációk meg mehetnek a levesbe)
  • Shiwo
    #183
    nekem már lehet lejött, csak 1enlőre nem vagyok otthon, hanem barátnőmnél...majd délután kiderül :) de reménykedem...