52965
  • L Viper #5826
    Elküldöm neked az általam használt felhőket, meg a tbonepe sky-t is egy zip-ben, instrukciókkal.

    Megy az msn-es freemail címedre mindjárt !
  • repvez
    #5825
    a 9 10mb-os darabra szétszedett rar-ba van benne.Mindet toltsd le majd tömöritsd ki egybe utánna már telepitheted is fel.
  • eLGi84
    #5824
    repvez !? amit adtál fiókot, azon melyik a HiTiLes ?
  • eLGi84
    #5823
    Meggyőztetek, tényleg jobb az RV, mint az AF
  • repvez
    #5822
    remélem az 5 éves terv végére már ilyen bevetéseket is lehet repülni, amikor megadják hogy ezt az autot kell kilöni meg ebben a házban bujtak meg a rosszfiuk.És igy nézne ki az MFD:
    bombázás
  • eLGi84
    #5821
    a sima f4.0-ra telepítettem
  • Molnibalage
    #5820
    Ja, próbáltad már éjszaka? A fények "kicsit" máshogy működnek, mint AF-ben. Próbáld ki és meglátod. Ja, és kapcsold be kivilágított kabin mellett a nigth vision-t és kapcsod le a világítást.
  • Molnibalage
    #5819
    És ne felejtse el használni a tbonepe skyfixet. Ott van a \docs\extras\FF4_Tod files-ban. A \terrdata\korea\weather-be kell másolni tod.lst néven a tbonepe file-t.
  • Molnibalage
    #5818
    Jaaaaa, hát nem AF-re kéne telepíteni. Én már nagyon rég nem repülök AF-fel. Kb. mióta megcsináltam a manualt.
  • L Viper #5817
    Nálam ilyen a RedViper




    És sok jó kabin van ellenben az AF-ben csak 16-os kabinok működnek
  • L Viper #5816
    Az F16 cockpiteket, ha 1024x768-ban használod, akkor használd az én módszeremet.
    Nevezd át a: Falcon4\art\ckptart\-ban az F-16CG és F-16CJ mappákat bármi másra és akkor egyfajta cockpit lesz ugyan, de az nagyon nagyon jó.
    Aztán: Hasonlítsd össze pl az A10 modellt ebben és az AF-ben, hát ebben gömbölyűbb.

    Ja és HiTiles ehhez is van természetesen. Kis trükkel jó az AF es HiTiles is hozzá, de jobb az eredeti.

    Ugye nem az AF-re telepítetted, hanem a régi falcon 4.0-ra.

    A felhőkre és égre van javításom, amit használok, szívesen átküldöm, mit és hogyan kell csinálni.

    Esetleg nézd meg még a fémfelületeket az f-16 hajtómű végén ebben és AF-ben.

    A config editorban a performance settingsben állítsd a tex detail factort be (pipáld ki) , ekkor nagyobb magasságból is szebb a táj.
  • eLGi84
    #5815
    Az RV-t sima f4-re vagy AF-re telepítetted?
  • Molnibalage
    #5814
    Ja és a Hitiles használható ebben is.
    Pár screen és egy rövid video:

    Ez csak egyetlen robbanás, de a videokon láthatsz ennél szebbeket is.




    Hát, ha így nézki ki az AF, azt nagyon megnézném.
  • Molnibalage
    #5813
    Mondtam, AF és AA. Ennyi. A kátékon belül húzz fel mindnet maxra. Ennyi. Ha nálad nem így néz ki a game, akkor a gépeddel van a baj.
  • eLGi84
    #5812
    oké, oké de akkor kérnék egy kis segítséget, hogy hogyan állítsam be, hogy pl a cockpit is olyan legyen , mint a képeken amit felraktatok?
  • Molnibalage
    #5811
    AF jobban néz ki, mint RV? Te viccelsz? Nézz vissza februárig, hogy milyen sreeneket raktunk be, vagy nézd meg a videoimat..

    Talán kapcsold be az Anti-Aliasing-ot és Anisotorp filteringet. 4x-esre mindkettő elég jó, de ha erős a gépet húzd feljebb nyugodtan.
  • eLGi84
    #5810
    Hát gyerekek, nemtudom...
    Felraktam az RV-t, de ha nem segítetek megszépíteni, akkor lehet hogy az f4AF jobban nézn ki, plána a hitilesAF-el.
  • Molnibalage
    #5809
    Már az 1.02-ben is van TWS mód.
  • Molnibalage
    #5808
    Hát jó mulatást, bár egymillió fokos hőség van most ott...
  • netmester
    #5807
    pénteki multi nem jó megyek görögbe.jövőhét vasárnap jövök haza
  • eLGi84
    #5806
    Na szal, a hivatásbólt "" jelek közé tettem.
    Katona vok, és , ha meglesz a záróvizsgám légierős leszek és ebből adódóan foglalkozom a repülőkkel, nem vezetni, hanem lelőni fogom a rossz repülőket, ha bántják kicsiny hazánkat.

    Röviden ennyi.
  • repvez
    #5805
    Ha meg szabad kérdeznem milyen koleszba jársz hogy hivatásbol rep szimulátorral foglalkozol?Készited, használod vagy egyéb modon kapcsolodsz a szimulátorokhoz?
  • Molnibalage
    #5804
    Másnaki is vannak ötletei...
  • L Viper #5803
    Most húzok aludni
  • L Viper #5802
    Install Falcon 4.0 ( nem muszály a full, elég a közepes ! )
    Install RedViper1
    Install 1.0.03c utána az 1.0.0.4 -es patch


    A config editort ne piszkáld, majd abban segítünk.
    Tallózd ki a RedViper exet benne, ha nem az lenne és játszható is.
  • eLGi84
    #5801
    A path felrakásában majd valaki segíthetne ma este.
    Előre is köszi szépen.
  • Gundark
    #5800
    Most én leszek a gonosz :) : A "való világban" miért nem ilyen segítőkészek az emberek...

    Mert rossz emberekkel kezdesz :P

    Falcon vs Lock-on : Anno az lett igérve a lokkonra hogy A szimulátor lesz. MINDENBEN. Ehhez képest kaptunk egy fizikát, nulla avionikával. De cserébe a hívek (hö, hitetlenek:) meggyőzték magukat arról hogy az minden és más nem is kell. Engem majdnem megköveztek akkor mikor kijött és megkérdeztem halkan hogy az F-15ösben miért nincs TWS mód. A falka kórusban vonyitotta hogy NEM KELL néhányan már odáig merészkedtek hogy ha van is benne (az igaziban) akkor sem használják, mert minek, de a legfanatikusabbak közölték hogy --nincs az igaziban sem. Aztán az egyik pecs nagy hire volt hogy lesz benne :) Ilyen hozzáállással nem tudsz vitatkozni :) Sorolhatnám még a példákat kezdve attól hogy a 16os szar, mert izé, és nem tud orsózni és hasonló (ja csak 300 fok az orsózó szögsebessége :) Elegánsan figyelmenkivül hagyva a tényt hogy a Fighting Falcon a könnyű légifölény vadászgép tender nyertese volt, szal azért akad benne ez s az :P

    Balázs : hogy hogyan és mi alapján számolja a sérüléseket.
  • L Viper #5799
    Itt vannak szép dolgok a RedViperhez : Fák textúrák egyebek

    Csak még nem volt időm kipróbálni.
  • eLGi84
    #5798
    Az RV-hez skinek vannak?
    És ha vannak honnét lehet letölteni?
  • L Viper #5797
    Ismerős szitu.
    Az a furcsa, hogy a Falconosok nagy része szereti a Lock Ont is, de elég sok Lock On-os viszont gyalázza a Falcont, tisztelet a kivételnek.
  • eLGi84
    #5796
    Bővül a nyáj :)
  • Molnibalage
    #5795
    Látom a pápa hívei terjesztik az igaz hitet. Helyes. :)
  • eLGi84
    #5794
    Hát itt a koliban a "hivatásunkból"(nem pilóta jelültek vagyunk) adódóan elég sokan foglalkozunk rep szimulátorral és elég keményen ki kell állnom a FALCON mellett a Lock on-nal szemben.
  • L Viper #5793
    Nekünk is fontos, hogy a Falcon tábor gyarapodjon, mert multiban az igazi !
  • eLGi84
    #5792
    A "való világban" miért nem ilyen segítőkészek az emberek...
  • L Viper #5791
    Nem kell Torrent, innen le lehet tölteni: RedViper pack - innen

    A két patch is kell, telepítés után az 1.0.0.3c előbb, majd az 1.0.0.4 es és ennyi.
  • eLGi84
    #5790
    Redvipert honnét tudom letölteni?
    Előre mondom, hogy nem tudok torrentezni, mert le van tiltva.( kollégiumban vok)
  • L Viper #5789
    Elvileg az AF-re is telepíthető az RV, de az alap Falconra ajánlott.
    A szimulációja is sokkal jobb, csak még ennyit tennék hozzá.
  • eLGi84
    #5788
    msn: [email protected]
  • L Viper #5787
    A lehető legjobb helyre jöttél !
    Rendszeresen Falconozunk néhányan.
    A Falcon 4.0-ra telepíthető RedViper1 -el repkedünk.
    Az AF nem a legszebb Falcon verzió, bár stabil.
    A RedViper sokkal jobban néz ki minden téren!