52965
  • L Viper #5706
    Falconpápa ! A mozidról van megnyitott fórum a Frugal's -on :

    The Movie from 'molnibalage': Moments from FreeFalcon 4. No picture in MS MediaPlayer

    Kattincsá ide má :)
  • L Viper #5705
    Balage a pénteki multihoz van valami új mod ilyesmi ?

    Ha van akkor addig le kéne szedni mindenkinek, hogy ne akkor tökörésszünk vele.
  • L Viper #5704
    A kabinok importálása nagyszerű lenne.
  • Molnibalage
    #5703
    Na Balu visszeüzent sok-sok kérdésre és javaslatra, akkor most jöjjenek tömören mik lesznek.

    - AWACS keresőradarját az RWR mutatni fogja.

    - A TGP képen megint be lehet majd kapcsolni a textúrázást.

    - A radar kép javítva lesz, a reptereknél megint elkülöníthetőek lesznek a kifutók zoomolva.

    - A köv. patch-től minden hadjáratnak külön adatbázisa lesz (YES!), szóval végre lehet korszakokra bontani a dolgot. (Olyan modokat fogok csinálni, hogy még az AA-10A és AA-10C is láthatóan más lesz! A korea '83-ban pl.: ki lesz véve a Mistral és az Avenger a földi csapatokból, mert akkor még nem volt és még sorolhatnám...)

    - Az Allied SAM-ek valszeg le lesznek gyengítve a javaslataim alapján.

    - Egyes LOD problémák javítása.

    - SFP1/WOV kabinok importálása még függben van, a modellerektől függ.
  • Bucser
    #5702
    1280*1024-hez mega többi nem 4:3-as képarányhoz.. Én pl nem szeretem hogy kattog állandóan a monitor felbontás váltáskor:) meg vannak wide TFT-k is a világon meg nem általános tft-k. azokhoz elengedhetetlen.
  • repvez
    #5701
    igy van a több felbontás választásához kell ezt beirni mert enélkül nincsenek a nem szabványos felbontások és a Wide képarány.
  • Molnibalage
    #5700
    Az igen...

    Bucser, a hires paraméter minek kell? Nekem semmire sem volt jó. Az 1600x1200-hoz kell?
  • repvez
    #5699
    igy van itt mindenki saját maga örömére késziti a modelleket és bemutatja a többieknek, hogy az esetleges hibáibol tanulni tudjon és igy fejlödjön a modellezési tudása.És igy talán felfigyel rá egy két ember akitöl munkát kaphatnak akár játék vagy film készitéshez is.
    Ide az SG-re is jár egy magyar srác aki a Transformers c. filmhez dolgozott a 3d vizualis effecteken és modelleken.
  • L Viper #5698
    Jaja, akkor tudja csak óriási felbontáson használni.
    Nekem mondjuk az 1024x768 bőven elég, én nem használom, mert kicsit régi a masinám.
  • L Viper #5697
    Hát igen, ott az égvilágon mindenféle kütyüről vannak modellek.
  • Bucser
    #5696
    Valamint az indítóparaméterek legyenek:

    RedViper.exe -g5 -hires
  • L Viper #5695
    Pontosan így van. Patchek természetesen sorszám szerint :D
    Majd a RedViper Config Editorban állítsd be a Performance settingsben a Tex Detail Factort, ha nem lenne kipipálva. Így nagyobb magasságból is éles marad a tájak textúrája. ( Bár nagyobb a gépigény. )
  • Bucser
    #5694
    Semmihez. Modellezők általában művészek és saját szórakoztatásukra csinálnak modelleket. Egy festőt vagy fényképészt sem kérdezel meg, hogy miért fest vagy fényképez:)
  • Molnibalage
    #5693
    Itt egy rakás moddel készítő van, de mikhez készülnek??
  • Molnibalage
    #5692
    Ja.
  • Supersix
    #5691
    Nah akkor install guide kérés!Tehát Falcon 4.0 aztán RedViper1a és utána a patch-ek?
  • netmester
    #5690
    azt a letöltést nem igazán értem.ha innen szeded le akkor biztos jót szedsz le . nekem mind1 kinek melyik jobb.engem ezen a ts-en(195.56.172.218:8778) minig megtaláltok ha fönt vagyok. ott is ugyanez a nevem
  • repvez
    #5689
    Na elvileg én is tudok jönni pénteken, nem hagynám ki ezt az ösznépi repkedést.És hogy lekopogjam ,most minden jol müxik a nézelödés is.
    TS-em van nekem is.Amugy téves volt az infom a feltöltésemröl, mert csak 512-es van nekem is :(
    Látom Balázs azért téged is megérintett az OF szele.Azért ha nem gond egy kis doksiba le tudnád irni miket kell állitani és hol hogy mindent lehessen használni a monitorokon.
    Akkor elég jol haladnak Baluék hamár a bétánál tartanak, ha jol tudom ez az utolso lépcsöfok a megjelenés elött nem?
    Nem tudom ezt láttátok-e? valami eszméletlen szép modelleket gyárt a srác a forum hsz-e alapján 1-2 nap alatt dobta össze öket:
    Modellek
  • L Viper #5688
    Igen, úgy is jó, de ha van netes szerver az még jobb. Netmester jobban otthon van ebben.
  • Supersix
    #5687
    de a server elég ha csak egy embernek van meg és arra lehet becsatlakozni
  • L Viper #5686
    ts2_client_rc2_2032.exe ez kell és innen szedheted le:
    Klikk ide !

    Nekem még fent van ez is: ts2_server_rc2_20201.exe szintén innen tölthető le.
  • Supersix
    #5685
    Nekünk van belőtt teamspeak ha kell majd mondok IP-t előtte!Igen a peccseket megkaptam postán:D
  • Molnibalage
    #5684
    Hol lelhető fel a TS azon verziója ami kell? Az is elveszett, még a Skype-ot sem töltöttem le.
  • L Viper #5683
    Általában 21:30 - 22:00 körül szoktunk kezdeni, tehát nem túl korán.
    Kommunikáció Skype-al történik, mert még most se lőttük be mindenkinek a Team Speak-et, de egyszer majd ez is kész léesz.

    Kell még a RedViper1, hozzá az 1.0.0.3c és a z 1.0.0.4 -es két patch !
    Gondolom megvannak.
  • L Viper #5682
    Tudtam, hogy nem tudod megállni, azért is provokáltalak
    Vevő vagyok a hülyeségre

    Na végre, hogy multizunk, remélem Repvez is gyün !

  • Supersix
    #5681
    Én jövök naná kötelékezni mindenképp, hogy alkossuk vm maradandót mikor pénteken?Addig gyakorlok már nagyon rég nem repültem!
  • Gundark
    #5680
    ÖÖ, Repvez eltás nem jön? És nem irok szellemeset nehogy megbántsam az érzékeny lelkedet. Kiválóan kötelékezel, hacsak nem F-15ösben ülsz Mert akkor elsöprően jó vagy
  • Molnibalage
    #5679
    Annyian tuti leszünk, mert a kis kötelékhez elég 4 ember.
    Eddig te, Gunfark, netmester és én, de gondolom Supersix is beszáll majd és Pzolika is szóba jöhet.
  • L Viper #5678
    Jó lenne többen lenni és esetleg megpróbálni lerepülni az F-et, vagy a 4-est ! ( Nehogy valami szellemest merj írni a kötelékezésre )
  • Supersix
    #5677
    Ma jött meg a cucc!Thx!Péntek nekem is OK!Viszont most rohanás!-over-
  • Molnibalage
    #5676
    Üzenet Balu-tól:

    ".. most kaprunk új béta exe-t azt tesztelgetem kevés szabadidőmben.

    A brain cuccos valóban az AI dolgait manipulálja, de OF-el keverve a nyakam rá hogy bugos lesz, mivel RV-ben a grafika mellet az AI kód lett a legjobban megváltoztatva..."

    Hopsz..!
  • Molnibalage
    #5675
    Az egyikük már visszaírt, hogy megkapta.
  • Gundark
    #5674
    Apropó az "új fijugg" megkapták a falcont? Jönnek ők is?
  • netmester
    #5673
    pénteken megyek én is. taláűltam itthon 1 erősebb vidkarit a többi játékban 3-ára csökentette a laggomat :)
  • L Viper #5672
    Újabb szép képek.
  • L Viper #5671
    Inkább akkor már varázsló, vagy sámán esetleg kerítő
  • Gundark
    #5670
    ''Attól nem kell tartani, hogy a Falconról másra térnék át, mert játszok ugyan néha mással is, de ez mindig fentvan, míg a többi csak időnként.''

    Magyarázkodsz....Boszorkány? :)
  • Gundark
    #5669
    Én nem ismerem a táblás mechwarriort. Csak a játékokat, no meg a könyveket. 6 kivételével megvan az összes :) A packokat hol taláom meg? :)
  • Bucser
    #5668
    Akkor látogass el ide

    www.steelhussars.hu

    Asszem még a szerverük is üzemel:)

    Egyébként a merc egy rakat fos az packok nélkül szerintem.

    Van egy csomó addon pack hozzá érdemes kipróbálgatni őket van egy őpár klasszikus fegyver és mech amit kihagytak a mercenariesből.

    Egyébként mechwarrior szinten MW2 fan vagyok:) Az illeszkedik a legjobban az eredeti Battletech szabályokhoz.
  • L Viper #5667
    Attól nem kell tartani, hogy a Falconról másra térnék át, mert játszok ugyan néha mással is, de ez mindig fentvan, míg a többi csak időnként.

    Nekem Mechwarriorból a 3 van meg az még régebbi egy CD-s és a Mechwarrior 4 Vengeance ami két CD-s.
    Az előbbivel rengeteget játszottam régen az utóbbival gyakorlatilag semmit.