52965
  • Caterpillar
    #5746
    Bár ott lennék... Majd szeptembertől ZMNE.

    Ez egy szép álom de elötte még van egy suli amit el kell végezni meg a reporvosi sem tőlem fog függeni...
  • Bucser
    #5745
    Most a fősulin vagy? Mikor mész Kanadába?
  • L Viper #5744
    Kötelék:
  • L Viper #5743
    Ezt akartam a dupla helyett :)
  • L Viper #5742
    Multi képek:

    Start :


    Zárkózz! :


    A szentatya vigyáz ránk :


    Isteni gondviselés :

  • Caterpillar
    #5741
    Nem akarom védeni az indexet mert nem! De Balázs azt ugye te sem szeretnéd komolyan mondani hogy az egyszerű faszparasztnak aki még repülőt sem látott majd egy -45 oldalas fejtegetés informatívabb mint ez a kis iromány? A lényeg benne van ha olyan fomában is mint amilyen benne van és ez a lényeg!

    Nem mindenkit érdekelnek a technikai részletek sőt van aki az egész ügyet pont leszarja...


    (Engem sem érdekel egy percig sem hogy ki miért mit vett csak repülhessek majd...)
  • L Viper #5740
    Rakom mindjárt a képeket !
  • L Viper #5739
    Na itthon vagyok, most olvasgatom a fórumot.
    Sajna holnap korán kell kelnem, ma nem tudok multizni.
  • Molnibalage
    #5738
    Na itt az összes anyag vágatlanul.
  • Molnibalage
    #5737
    Ma ki ér rá multizni?
  • Molnibalage
    #5736
    Nem tudom ki ez az ipse aki írta a cikket, de jól pofánvágnám legszívesebben, mert már meging hülyeségeket írkál a sajtó. Elhülyüli az egészet, a technikai részében alig van valami ami pontos vagy jó. Röhej. Így NEM lehet jól tájékozóni. Legalább egy 4-5 oldalas fejtegetés kellett volna és nem egy ilyen szar. Ilyet én is összedobok 20 perc alatt.
  • Gundark
    #5735
    Figyelem kedves Mercédeszes barátaim :) Tanulság van itten :)

    Miért nem lett mercédeszünk :)
  • Gundark
    #5734
    Ez tényleg jó. A zene is :) Még egy kis gyakorlás és igazi zárt kötelékben és szemberepülésekben fogjuk borzolni a nyugati srácok idegeit :) Hátha rájönnek hogy a lándzsadobáláson kivül jók vagyunk másra is :P
  • Gundark
    #5733
    Te képeket igértél bűnbocsánat fejében... Vagy netán olcsón jutottál tüzifához?
  • Molnibalage
    #5732
    Egy kis OFF.
  • Molnibalage
    #5731
    Most rakom össze totál vágatlanul az összes jól sikerült felvételt, de 0 editálással, csak a nyers anyagot úgy ahogy van. Lássuk majd mit szólnak a nyugati skacok.
  • Molnibalage
    #5730
    Egy másik verzió a snittekből, a Bűnvadászok zenéjére.
  • L Viper #5729
    Jó kis snittek! Az AK-s fószer nagyon vagány, mint álló kamera.

    Kár, hogy a zoomolt képeknél annyira "reszket" a kamera.
  • L Viper #5728
    Jó volt tényleg én is kösz mindenkinek
  • Molnibalage
    #5727
    Itt egy lehetséges verzió. Pár jelenet a legjobbak közül.
  • Molnibalage
    #5726
    NAGYON ott voltnuk a szeren skacok! Ezer köszönet. Ja és rémlik valakinek a Végső Visszaszámlásából a zene amikor a Zero-kal fogócskáznak? Na arra rohadt jót fogok összevágni.
  • Gundark
    #5725
    Uraim kiváló móka volt ma! Köszönöm :)
  • Molnibalage
    #5724
    Megyek, totál tintás vagyok, az egy sörből három lett. :)
  • netmester
    #5723
    ne má! most én pedig ráérek. valaki jöjjön föl skypra
  • repvez
    #5722
    nagyon ugy tünik hogy az én multimnak a vihar vet véget, nálunk már eléggé jön a szele és az áram is ingadozik.
  • Molnibalage
    #5721
    Utál a fene, velem is fordult már elő ilyen. Nyáron több esély lesz multira, mert akkor nincs suli ,könnyebb lesz előre tervezni.

    Ma sikerült egy vizsgám. :) Már csak 1 van hátra idén...
  • Supersix
    #5720
    Nah skacok az van hogy tudom most utáltok de ma nem tudok részt venni ebben a mókában mert közbe jött vm de gondolom nem én vagyok az első akinek ilyen baja gondja van SORRY!!!Remélem lesz legközelebb és én is itt leszek de ezek után nem igérhetek semmit tényleg sajna!
  • netmester
    #5719
    legyen ts. ezek szerint akkor mindenkinek be van álítva ugye. én már most fönvagyok skypon.
  • L Viper #5718
    Én fent leszek Skype-on és majd ott egyeztethetjük a TS-t !

    9 körül megpróbálok ott lenni, de kicsit késni fogok lehet, mert 8 után érek haza.

  • Supersix
    #5717
    9 körül jövök holnap én ts-re szavazok!
  • Molnibalage
    #5716
    9 fele elkezdhetünk gyűlni. Skype-on vagy TS-en lesz a gyülekező?
  • L Viper #5715
    Uraim, holnap hány órakor kezdjük a multit ?

    Gundark, mi ketten összeállunk egy jó kis F15 kötelékre megint
  • Gundark
    #5714
    Megvan.
  • netmester
    #5713
    na ha ez megvan kkor majd utána mondom a többit
  • netmester
    #5712
    igen menj be a connection-be itt a connekt. jobb klikk bárhova a bal oldali ablakban:add server.label:szerver név.server adress szerver ip-je(pl amit adtam lentebb).bejelölöd anonymus. beírsz 1 nevt és connect.
    remélem érthetően írtam le.
    ha nem akkor majd holnap panaszkodhatsz skypon ha fönt leszel
  • Gundark
    #5711
    A ts-en kell még valamit nyomkodni ha felinstalláltam? Valamit át ki vagy beállitani.
  • repvez
    #5710
    gyanitom azért nem tudja megnézni mert valaki lementette youtubrol és azt töltötte le ami meg .flv kiterjesztésü amihez FLVPlayer kell
  • L Viper #5709
    Lehet még nem volt ideje megnézni, csak most ?

    Elég jó a fogadtatása a videókollekciós topicodnak is
  • Molnibalage
    #5708
    Láttam. A nagy kérdés, hogy miért csak most jelentkezett az, hogy nem tudja megnézni? Mert a rapidos link már nem él, valaki elküldte neki vagy fel van téve valahova amit én nem ismerek.
  • Molnibalage
    #5707
    Majd felteszem a legutolsó verziót, bár asszem nem változott semmi a múltkori óta, a SU-7-ről szedtem le az AA-8-at és az ő RWR-vel kísérletezgettem. Ennyi. Az esti repülés előtt még megcsinálom kötelékezéshez szükséges steerpointos TE-t.