52965
  • Molnibalage
    #5947
    bop.agria.hu.

    Az Allied Force-hoz írtam, de használható az RV-hez is. Tervezem, hogy írok egy újabbat is, de ez még függőben van.
  • Scottt
    #5946
    Jól van műxxik csak újra kellett rakni, nem tudtok vmi látványosabb/szebb talaj textúrát hozzá?Egyébkén jó csak bonyolult tudtok hozzá vmi manualt???
  • Pzolika
    #5945
    http://youtube.com/watch?v=GcFWP_TvNjM&mode=related&search=


    Hi all. Nemtudom láttátok e már de nem kicsit szólhatott.:):)
  • Scottt
    #5944
    Azt se tom mi az a Hitiles... Most raktam fel minnyá' meg nézem hátha műxxik:)
  • Molnibalage
    #5943
    Raktál fel Hitiles-t? Akkor lehet ilyen baj, egy textúrát nem talál. Rakd újra az a tuti.

    Ja kikapcsoltam még ezt-azt és 100 körüli FPS-t csináltam úgy, hogy négy gép húzott át füstölve és én szórtam a flare-t, szóval szerintem menni fog a felvétel fullon.
  • Scottt
    #5942
    Na ha ez sem lesz jó akkor...

    http://img133.imageshack.us/my.php?image=hibauzitx7.jpg
  • Scottt
    #5941
    Ez már elvileg jó lesz:)
  • Scottt
    #5940
    Igen fennt vannak itt 1 kép remélem jól rakom fel [img=http://img133]kep
  • Molnibalage
    #5939
    Az isnstant actiont felejstd el, mert az asszem bugos, mint állat, neuronak is gondja volt vele. Én nem is próbáltam ezt az opciót 6 év óta..

    Patchek fennt vannak?
  • Molnibalage
    #5938
    Pontosan mit nem enged? Ha van letöltésvezérlőd, nem azzal csináld, mert azzal nem megy. Mindig amikor felkínálja letöltésre, mondj nemet és csak IE-vel szedd le, amikor az kínálja fel letöltésre.

    Tehát rálklikkelsz a linkemre, majd free gombra. Beírod a kódot, madj download, azt mentés. Mi nem megy ezen? fura.
  • eLGi84
    #5937
    Nem engedi letölteni a videót.
    Ja , újra raktam az RV-t, Hitiles nélkül.
    Este 2130 nekem is jó.
  • Gundark
    #5936
    Tedd fel újra. Az alap falconra rakod ugye és nem az Allied Forcéra? A Szentatya örülni fog az új tagnak :) Az ő áldásával sikerülni fog felrakni
  • Scottt
    #5935
    Fiuk help én is szeretnék csatlakozni a nyájhoz:)

    Fel raktam a redviper-t el indítanék egy instant izét szépen tölt de hallok 1 hiba üzenet szerű hangot és nem tok csinálni semmit nem tom le rakni semmivel nincs alt+f4,se ctrl alt del és csak a restartra reagál...Mikor állítgattam a grafikát és rá nyomtam a previewre akkor ki hozott vmi hibaüzit és el szállt a játék lehet a kettő közt vmi össze függés?????Mi lehet a baja??

    Pls help me
  • Gundark
    #5934
    Megpróbálhatjuk, de nem igérem biztosra mert program van estére :) De talán fél 10 körül már leszek.
  • Molnibalage
    #5933
    Tegnapai repkedés. Assszem ki kéne próbálni, hogy lejebb veszek egy-két grafikai beállítást, mert felbontásban nem sok látszik sajnos.
  • Molnibalage
    #5932
    Végülis miért ne? Szüksgéem lenne még pár kötelékezős felévtelre a funfalconhoz, meg pár ökörködésre is. Rakok fel mintavideot is, hogy kb. mit kéne majd csinálnunk. A tegnapit most töltöm fel.
  • Molnibalage
    #5931
    Mindegyik hadjáratra érvényes a módosítás, de elsősorban a '80-as évek technikája van belőve, a modernebbeken még finomítani kell egy kicsit.

    AMRAAM meg van hagyva azokon a gépeken main reálisan van.

    Az OF beállításánal meg anniy, hogy a különböző üzemmódokhoz beállítod, hogy a bal- és jobb oldali MFD-n a szokás váltogató gombokkal menik oldalak között lépkedjen sorba, semmi trükk nincs benne. Egyszerűen nem tudok mit leírni rajta.
  • Boconadi
    #5930
    abban én is benne vok
  • repvez
    #5929
    Balage hogyan és melyik kampányt kell elinditani hogy a modolt adatok legyenek érvényesek?(mondjuk furcsa lesz nekem amraam nélkül )
    Vagy hogy OF-be hogy állitasam a Catridget hogy minden fegyvernod müködjön az MFD-n.
  • eLGi84
    #5928
    ma este, esetleg, talán, MULTI?, HA?
  • Molnibalage
    #5927
    http://www.sgupload.cwi.hu/
  • repvez
    #5926
    azthiszem csak 200k méretü lehet max amit az SG-re tölthetsz fel probálj meg másik képfeltöltöre felrakni csak ne a békásra.
  • repvez
    #5925
    Ekkora létszámnál már meg lehetne probálkozni egy jol összerakott TE-vel ahol 2x4 gépes kötelék gyors egymásután szállna fel igy ha még jönne valaki akkor se kéne sokat várni a köv felszállásra.Az egyik a légifedezetet vagy a rakéta elháritást végezné a másik meg földi célt támadna esetleg még pár AI segitségével.
  • eLGi84
    #5924
    Miért nem enged nagyobb képet?????
  • L Viper #5923
    Egész szépen gyülik a nyáj, csak így tovább
  • L Viper #5922
    Profi volt az esti multi, néhány kép:




  • L Viper #5921
    Nekem mindegy, ahogy a többség csinálja úgy fogom. A HiTiles úgyis csinál biztonsági mentést az alapról.
  • Molnibalage
    #5920
    Azért nem szeretném felrakni, mert videokészítésnél félfelbontáson a gépek eltűnnek a földháttérben. Multiban szerintem ne használjuk.
  • eLGi84
    #5919
    A tegnap esti multi nagyon jó volt, mivel ilyenszámú résztvevővel még nem játszottam együtt.
    A HiTiLes-al akkor milegyen?
  • Boconadi
    #5918
    Ááá gyerekek, köszönök mindent . Állatiak vagytok, most repültem egy nagyon jót az AI-val. Un. kis kiképzési akció. Köszönök mindent! Ismét csak egy képpel tudok szolgálni. Holnap (Vagyis ma) felrakom a Red Viper -t, csak most már nagyon fáradt vok és nincs kedvem hozzá. Mellesleg közben elfelejtettem, hogy ma péntek van (Vagyis már szombat)

  • Molnibalage
    #5917
    A Nose Wheel Steeringet be kell kapcsolni. (lámpa a HUD jobb oldalán, zöld) Jobb oldali shift + a mellette levő gomb.
  • L Viper #5916
    Shift _ vagy angol bill. syerint>

    Shift / Kerékkormányzás


    A \Falcon4\Docs\-ban indítsd el ezt: sp3_ramp_start_trainer.exe , ott van az egész procedúra :D
  • Boconadi
    #5915
    Kösz szépen. Most már működik, s közben arra is rájöttem mi volt a probléma.

    más: Amiután beindult a hajtómű, majd mindennel készen vagyok, lekérdezem a gurulót, majd indulnék el, de nem megy se balra, se jobbra a kerék, míg a rudder azonban mozog, ahogyan azt szeretém, de a kerék sajna nem. Ugyan ez van leszállás után is. Miután leraktam a gépet, megálltam, nem tudom mozgatni a kereket. Azonban ha a gurulóról kezdtem a játékot, úgy fordult ahogyan akartam. Nem értem, hogy most nálam van a baj, vagy vmit meg kell nyomni? Légyszives segítsetek :$
  • Bucser
    #5914
    Falcon Ramp start trainer a lead pursuit honlapjáról.

    tessék
  • Boconadi
    #5913
    Aki nem értené melyikre gondolok, annak itt a kép.
  • Boconadi
    #5912
    Egy kis segítségre lenne szükségem. 3 napja azon próbálkozok, hogy hogyan indítsam be a hajtóművet. Sehogy sem jött össze. Gondoltam youtube-n van egy kis csemege, amire 2 óra múlva rá is találtam. Benne szerepel, hogyan is indítsuk be a hajtóművet. itt a link. Mindent ugyan így csinálok, ahogyan a videóban. Nálam egy bibi van. Amielőtt indítani kell a hajtóművet, rá kell kattintani egy kis kapcsolóra, ami balra elpattan, majd felette kivillan a zöld lámpa. Ezután 10%-ot vagy mennyit emelkedik az RPM, majd a a faszi újjára kell kattintani, majd beindul a hajtómű. ELMÉLETILEG! Csakhogy én nem tudok rákattintani arra a kis kapcsolóra. Pontosabban rákattintok, ad is olyan kattintási hangot, sőtt a kurzor is ilyen zöld karika, de ennek ellenére semmi sem történik, el sem mozdul, se balra se jobbra. Nem értem mi a baja. Talán nyomva kellene tartanom közben valamilyen gombot?! ÁÁ nem tudom, és nem jövök rá. Légyszives segítsetek :$
  • Gundark
    #5911
    várunk :)
  • Molnibalage
    #5910
    Igen.
  • Boconadi
    #5909
    Péntekről van szó? Ahhoz talán én is tudnék csatlakozni.
  • L Viper #5907
    Jön, már MSN-en beszéltünk, konfigoltunk.