52965
  • Molnibalage
    #5906
    Tessék megírni, hogy ki milyen kabint szeretne. Én SZU-27-et írok, mert az gyakorlatilag minimális módosítással jó a MIG-29-hez is, csak a szárnyakat és vezérsíkokat kell megcsinálni és egy viszonylag keményebb módosítással jó a SZU-33-hoz is.
  • Molnibalage
    #5905
    Akkor eddig Gundrak, repvez, L_Viper és persze a szentatya. Az új srác is gyün? El tud érni majd minket?
  • repvez
    #5904
    Jövök.Ma nem tud a vihar eltántoritani a multitol.
  • L Viper #5903
    Na akkor minden oké, leszünk páran... Repvez ???
  • Molnibalage
    #5902
    Na, ma újraraktam a rendszert, végre megint azt csinálják a hangkártyáim amit én akarok.
  • Boconadi
    #5901
    igen, közben rájöttem :D
  • Bucser
    #5900
    eredeti Falcon 4.0
  • Boconadi
    #5899
    Lassan lejön a viper, sajnos nem túl gyors, addig Allied Force-zok.
  • Molnibalage
    #5898
    Egy kis OFF. Nagyon vártam már ezt a filmet, de milyen zene van a trailer alatt? :) Másnak is bejön.
  • Molnibalage
    #5897
    Mert AF van fennt. Tedd fel az RV-t F4 -re és mindjárat jobb lesz.
  • Gundark
    #5896
    Boconadi :

    Hú de furi. És nem :) Bár mostanában nem (mióta multizunk a falkonnal) játszottam vele. Már nem köt le úgy mint régen.

    Balázs :

    Valóban megfeledkeztem erről a végtelen dolgoról. Akkor királyság :)


    L_Viper

    Akkor Te mint főeszperesz a júeszesz esszesszen (U.S.S. ESSES :) teljesitesz szolgálatot? :)

    U.I.
    Kiváncsi vagyok picológijailag hogy az "újak" milyen vasat választanak a dogfighthoz :))
  • Boconadi
    #5895
    nektek is ilyen a 'Superhornet'?
  • Molnibalage
    #5894
    Van unlimited chaff/falre opció, de a szentatya bármit megold, ha a hívek szépen kérik. Áldozat bemutatása felszállás előtt. :)
  • L Viper #5893
    Főesperess jelentkezem !
    21:30 -kor körkapcsolás. Ott leszek
  • Gundark
    #5892
    Megoldjuk Szentatyám mert mi erősek vagyunk a hitben. :) Rájöttem hogy a hátrepcsi szép a kifutó felett de orsózni fogok hátha beleállok a fődbe :) És lejjeb megyek mert igen magasan vótam. De belepiszkálhatnál az agresszorba hogy legyen sok szép flerje, ne kelljen spórolni :))
  • Molnibalage
    #5891
    Én jövök mint állat. Majd kéne ugyanolyan látványos figurákat csinálni, mint a múlkor, mert még kevés a felvétel egy FunFalcon Part II-höz...
  • netmester
    #5890
    látom azér jöttetek volna csak sajnos én nem tudtam menni mert anyám nem engedett.ma meg már megyek görögbe 10 npra. utána 1 hetet itthon leszek, utána megint nem leszek 2 hétig szóval nem nagyon tudok majd multizni. skyp:netmester4400.msn:netmester2006Vhotmail.com. na akkor csá mindenki és jó szórakozást a multikon.Kérek videót a multikról!!!!!!
  • Gundark
    #5889
    Szegény LG-t jól betettük a hintába :) Netmester sem jött el nekem meg közbejött egy dolog. De talán péntek este még eljön :)
  • Gundark
    #5888
    [email protected] skypen gundark-1-1.

    Netmester merre vagy? :)
  • eLGi84
    #5887
    Gundark!
    Megtudnád adni vmilyen elérhetőségedet?
  • Gundark
    #5886
    Este mehetek én is ha gondoljátok. Netmester mikor kezdenénk? nekem a szokásos fél 10 jó lenne.
  • eLGi84
    #5885
    !!!netmester!!!

    Engem érdekelne a ma esti multi, csak valahogy felkéne venni a kapcsolatot egy mással!
  • Molnibalage
    #5884
    De sajnos nem valami nagyszabásúak, ilyeneket én is összeütök kb. 5-6 perc alatt. 1-2-ben meg a nehézség a béka segge alatt van. F-16CG és CJ-k vs. MIG-23 és MIG-21 ellen? Hát max. egy kezdőnek okozhat gondot.

    Mindegy örüljünk, hogy van. Az egyik viszont kifejezetten jónak tűnik, csak az benne a fura, hogy mindkét oldalon van Tu-160-as. Érdekes.

    Majd csinálok én is pár TE-t a hétvégén. Lesz pár igazi nagyszabású megint. Egy modern és egy '80-as évek beli is, azon majd tesztelhetitek a modom új verzióját. Egyre jobb lesz, szinte átírtam az egészet ami már eddig is volt. A gond pár olyan aprósággal van, amit nem tudok változtatni még a simdataval sem. Majd rákérdezek a Frugalson.
  • L Viper #5883
    Hát ebből lehet szemezgetni.
  • Molnibalage
    #5882
    A moddolással végre eljutottam a légvédelemhaz is. Hát iszonyatosan túl vannak tápolva a dél-koreai légvédelmisek, mind mennyiségben mind minőségben. Ezen tutira változtatni fogok. Mire készen lesz a modom szinte egy vadi őj játékkal lehet majd játszani. Az egyik Europe helyszínen levő hadjáratot meg majd fel fogom tupírozni. Persze azt is a modommal kell majd tolni, akkor lesz jó. A '86 körüli állapotokat fogja tüközni, de pár apró változtatással át lehet majd állni a '80-as évek legelejére. Ott annyi lesz a difi, hogy a legmodernebb AIM-9M-ből nagyon korlátozott lesz a készlet és a többi új fegyver ami a Regaen érában szültett az még nem lesz meg. Alig várom, hogy készen legyen.
  • Molnibalage
    #5881
    Némi TE gyűjtemény.
  • Molnibalage
    #5880
    Holnap lesz, fél tízkor gyülekeznük. ma a netmester szeretne, de ma én sem érek rá, megyek este röplabdázni.
  • L Viper #5879
    Sajnos én csak péntek este érek rá, ma este meló.
  • eLGi84
    #5878
    Mikor lesz ma a multi? (remélem jól értem)
    Akkor egy időpont és jövök.
  • netmester
    #5877
    ha ma mélg tud jönni valaki multizni akkor gyertek
  • L Viper #5876
    Én is nyüstöltem az X-plane-t egy ideig, tényleg jó szim és nagyon komolyan megcsinálták. A grafika meg egész jó, igaz a városok, házak utcák sablonosak, de ez nem szempont, ha valaki magasan repül és a gép rendszereit tanulja. Ez erre készült.
  • L Viper #5875
    Jahh, nálam még 6-os van, na akkor leszedem.
  • Boconadi
    #5874
    Majd meglátjuk :)
  • Molnibalage
    #5873
    A Fighter Ops egy az egyben a X-Plane fizikai motorját haasználja majd?
    A gond az én szememben a szuperszónikus áramlások közelében és a szuperszónikus áramlásnál van. Nekem volt fennt egy X-Plane demo, de csak 5 percig lehetett repülni vele és B-747-sel nem tudtam vizsgálni a szuperszónikus tartományt. Ezt is SZÁMOLJA az X-Plane motorja? Akkor megemelem a kalapomat, mert tényleg nem semmi.
  • Molnibalage
    #5872
    Quicktime 7.
  • Bucser
    #5871
    X-plane eredetileg egy szárnyprofilok vizsgálatára létrejött egyetemi kutatás volt. Azonban a kutatást beszűntették és a vezető kutató felvásárolta a cuccot és jogokat az egyetemtől és elkezdte fabrikálni tovább. kisebb teamet épített mellé adott bele repülhető repülőt meg használható alap avionikát meg némi terepet és megstzületett az X-plane.

    Azóta renegeteg változáson átment azonban. de az alapok ugyanazok. nem a grafikus engine miatt kell alá a vas hanem a fizika miatt. Tudtommal szmol anyagdeformációval határértékek között és levegőáramlésokkal is.

    nem beszélve, arról , hogy a villágon az gyetlen olyan szoftver melyet a légügyi hatóság engedélyez civil pilóta képzésben való gyakorlati elemek oktatására.

    Attól, hogy csúnya még kurvára sokminden van az Xplaneben ami messze felülmúlja a vetélytársaiűl.

    A Modokkal még széppé is tehető. Az egyetlen gondja, hogy drága. dehát aki ezzel lekezd repülni általában mással nem igazán fog.

    BTW: a Fighterops nem véletlenül fogja a fizikai szimulációt átvenni az X-planeből. (grafikus motort eldobták, de a fizikai marad ha jól tudom)
  • L Viper #5870
    Egy jó MP4 lejátszót nem tudsz ajánlani ?
    Nem tom megnyitni.
  • L Viper #5869
  • Molnibalage
    #5868
    Megint? MINDIG! :) Kezdezben teremté az Úr a Falcon-t, de mivel elrontá, a Falconpápa javítja!
  • L Viper #5867
    Na már szimdatáznál megint