52965
  • eLGi84
    #5786
    Üdv mindenkinek!
    Régi Falcon "őrült" vok.
    Kb 3hete sikerült megszereznem az f4af-et, és most találtam rá a fórumra, és ennek nagyon örülök.
    Egy kérdés: ti melyik verzióval toljátok?
    A multizás érdekelne, csak kéne majd egy kis segítség a kapcsolat felvételére.
    Előre is köszi.

    eLGi
  • L Viper #5785
    Ejj tesztelnék én is, csakhát a konfigom...1024x768 4:3 "oszt szeva"


    Aeyes: Cockpit tester needed
  • Molnibalage
    #5784
    Mit kérdezzek a sérülésmodellen? Szerintem az még egy jó darabig nem fog változni.
  • L Viper #5783
    Ja, épp ezért írtam a szokásos időt :D

    Apropó, az "új fiúkat" is szeretettel várjuk mindenképp !

    Ja és Repvez kolléga és Netmester ifjú titán is remélem ráér...
  • Gundark
    #5782
    Na várjál... A szokásos igen profi előzetessel, vagy megmutatjuk az "új fiúknak" hogy tényleg igen profik vagyunk? Apropó mikor kezdünk? Bár szerintem 10előtt szokás szerint nem jön senki
  • L Viper #5781
    A szokásos időben mehet a móka pénteken
  • Gundark
    #5780
    Én ráérek éppen. Legalábbis most úgy látszik. A sérülésmodellt nem kérdezted Balutól? Vagy azt nem ő csinálta? Már nem emlékszem :)
  • Molnibalage
    #5779
    Levélváltás Balu-val:

    "A G'lock idejével nem tudtok valamit csinálni? Ami most van bene az röhejes. Több mint 30 másodpercig kell 9G-vel húzni egy gépet, hogy egyáltalán elkezdõdjön. A negatív G-re jó ami van, de a pozitívra....

    So, errõl van duma a fejlesztõk között?"

    Válasz:

    "Persze, ez volt az egyik első probléma amit jelentettek.. javítva lesz..."
  • Molnibalage
    #5778
    Péntek este multi?
  • Molnibalage
    #5777
    LP az én szememben egy sunyi kis banda. Utálom mindet.
  • repvez
    #5776
    Attol még nem hivatalosan összedolgozhatnának azon amit ki sem adtak, és az OF-hez megszünne mindenfajta ujabb kiadás, igy az LP teljesen elvesztené a hivatkozási alapját amit eddig az OF-el szemben tett.
    Igy egy játékban lenne benne minden amit a 2 tábor kedvel.
  • Bucser
    #5775
    Mert az egyikük feloszlott hivatalosan (az OF team) hála az LP nyavajgásának a bíróságokon. A FreeFalcon team pedig nem is adott ki semmit hiszen az jogellenes lenne.
  • repvez
    #5774
    Jol hangzanak a tervek és az hogy hosszu távra terveznek, de csak az nem fér a fejembe, hogy mi akadályozza meg hogy a 2 csapat együtt dolgozzon egy projecten?Mindegyikböl átvenni ami jo és igy gyorsabban haladna a munka is és nem osztaná ketté a falcon tábort.Esetleg beépiteni egy kapcsolot hogy OF szintü hardcore beállitással menjen vagy egy kicsit lightosabbal.Vagy valahogy meggyözni az LP-t, hogy engedje az exe modolást, igy nem kéne megkerülni azt, ezzel is csökkentve a fejlesztési idöt.
    mondjuk biztos nem soroltak fel minden fejlesztést,de azért az egyikfö szempont lehetne még amit nem olvastam az a fizikai sérülés és mozgás realistikusabbá tétele.Mert azért valljuk be a ketté tört gép egyhelybe forog efect az eredeti F4.0-es ota nem sokat változott.
  • L Viper #5773
    Remélem az új patchban lesz még pár jó 3D-s kabin, legalább olyan Mirage színvonalú. A nagyon rossz, darabos kabinokat meg a készítők helyében inkább kivenném, ahogy az OF-ben.
    Akkor már jobb a 3D-s F16, mint egy ronda illúzió romboló.
  • Molnibalage
    #5772
    Újabb F-4-es video.
  • Molnibalage
    #5771
    Na ebből látszik, hogy kezd agyamra menni a hőség és tanulás. Már olvasni sem tudok rendesen...
  • Bucser
    #5770
    Eléggé rosszul értelmezted amit írt.

    "the reason I ask is because 2012 is the year when both Intel and AMD promised to deliver 1THz equivalent processors... yes no mistake, that's 1000GHz! " (ezek az intel+AMD tervek 2012-re).

    Majd folytatta, hogy: "Nowadays F4 is bounded by CPU. If you increase bubble too much and you have too many units around... you will still cripple any home used CPU. "

    Azaz a bubble settings azért van behozva mivel CPU limitált. azaz az objectekhez tartozó +1 koordináta a bubble-n BELÜL plusz a terrain + modell+lod assignement eszik meg egy csomó CPU erőforrást.

    "I believe with such processing power available (itt a legfelül írt 2012-re várható prcikra reflektált), first time we would be able to allow no bubble!!! means all happen in 3D for real... "

    Tehát ha az 1 Thz-es CPU-k meglesznek akkor lesz annyi ereje egy asztali gépnek, hogy ne legyen szükség a Bubble-re (azaz az adatok butítására) hanem lehet az egész kampányt 3D-ben számolni.

    Reméli, hogy addigra Dx9-10 lesz a grafika is. De nem arról beszél, hogy a Dx9 miatt nem lesz bubble...

  • Molnibalage
    #5769
    Újabb érdekes bejegyzés i_hawk-tól ugyanitt. Ha átkerül DX9 alá minden és még gyorsabb CPU lesz, akkor NEM lesz bubble! MINDEN MINDIG 3D-ben fog történni repülés közben. Nem lenne rossz.
  • L Viper #5768
    Helyettem szóltál
    Akkorra már nagykorú lesz a Falcon. Ami jó volt majdnem 10 éve, még jó most is. Legalábbis nagyon sokunknak ( Külföldön is ! )
  • Molnibalage
    #5767
    Elképzelések a jövőről.
  • L Viper #5766
    Akkor hajrá ! Én is szeretem a jó videókat.
  • Molnibalage
    #5765
    Tök jópofa, a youtube-on egyre többen jelölnek be úgy, hogy értesítést kapjanak, ha videot töltök fel. Csak nem tetszenek valakinek? :)
  • L Viper #5764
    Van egy pár szép verzió :)
  • Molnibalage
    #5763
    F-4 fejlesztések. Gyönyörű skinek. A felkelő napos függőleges vezérsíkost fater megcsinálta makkeban vagy 25 éve. :)
  • Molnibalage
    #5762
    Hát igen, de ez F-16,szóval kipróbálta amit én még nem. Kéthajtóműves
    F-16-ot csinált, mert a füstök a hajtóművekhez vannak kötve. Ez exe kódolt.
  • L Viper #5761
    Na itt van egy másik linkje a Vatikánosnak : Katt ide !!!

    Ebben nem a Balage féle füsteffektet használja ? Dupla füstölők !
  • L Viper #5760
    Ez érdekes, nem jönnek be a linkek :(
  • L Viper #5759
    Nik belinkelt 4 videót a másodikban a Vatikánt támadják a gazok, de megfizetnek

    Nem pörgős videó, de érdekes.
  • Molnibalage
    #5758
    Üzenet Balutól:

    "Kezdem úgy érezni, hogy akkor jársz a legjobban, ha csinálsz egy komplett kiegészítőt pl: "FF4 Reality Patch" vagy valami hasonló :D Írsz hozzá egy 100-oldalas manualt és Saját neved alat release-eled :D

    Csak ne tedd publikussá míg kész nincs... FF politics ftw eh ?! :D "
  • Molnibalage
    #5757
    Z buffer hiba asszem, Koksannál is előfordult már nekem, igaz még a patchek előtt. Azóta nem vizsgáltam.
  • L Viper #5756
    Igen az F4 kabintesztről. Ha figyeled akkor a kifutó vége a levegőben van.
  • Molnibalage
    #5755
    Az F-4es videoról van szó?

    Az AWACS programmal próbálkoztam, de nem sokra mentem vele. A campaign screen is kiválóan megteszi, ha valaki AWACS-en akar "játszani". Vagy többet is tud ennél a cucc?
  • L Viper #5754
    Jól látod, tényleg a levegőben van :D
  • repvez
    #5753
    Bocsi hogy nem tudtam menni a multira, remélem a leközelebbinél nem jön közbe semmi.

    NÉztem a videot jol nyomtátok.

    Közbe találtam pár linket ami lehet hogy hasznos:
    interaktiv tréning készitése

    human awacs és egyébb dolgok

    OF multiserver keresö
    és egy video
  • Gundark
    #5752
    Ezt hol látod?
  • netmester
    #5751
    a videón a levegőbe vana reptér. vagy csak az én szemem rossz
  • L Viper #5750
    Na ezt kipróbáljuk
  • Molnibalage
    #5749
    Ja, a kötelékezés segítéséhez eszembe jutott valami. Nyissuk ki a refueling door-t, mert akkor csökken a vezérlés érzékenysége.
  • Molnibalage
    #5748
    Készülget azért az F-4 kabin,
  • Molnibalage
    #5747
    Épp erről beszélek, hogy NEM! Iszonytosan félrevezető szerintem amiket irkál.