52965
  • 42nd Intruder
    #5987
    Le lehet. Legalábis én többször tettem le mind a Hornetet, mind a Tomcatet.
  • Molnibalage
    #5986
    Az is, bár talán azt lesz az összes közül a legacélosabb. Iszonyatosan jól repülhető a kicsike.
  • Boconadi
    #5985
    F-5E még szóbajöhet?
  • Gundark
    #5984
    Jóóó Enyim a 19es Az nagyon szép kivülről

    Scottt Te meg koncentáljál arra hogy elkészülj a falconnal és a következő multin ott legyél :)
  • Scottt
    #5983
    Funfalcon 4 a kettedik rész a világ (nem) elég
  • L Viper #5982
    Funfalcon 4 vol 2 is szóba jöhet.
  • L Viper #5981
    Retro party, én benne vagyok :)

    A videó jó lett, sok jó snitt ki fog jönni belőle

  • Molnibalage
    #5980
    Jó lenne egy kis oldtimer dogfight. MIG-21, MIG-19, F-4, F-8. Ráadásul ezek a gépek kívűlről szépen néznek ki.
  • Gundark
    #5979
    Kizárt hogy nem bir 800 csomót az F22es. főleg hogy pl a 27essel minden gond nélkül elérem. Ugyan azon a magasságon. Egyébként a 21esnek tök jó kabinja van. Igaz alig látok ki :) A következő multinál megpróbálom ezt is meg a 19est is. Feltéve ha mindnki más hasonló korú gépet választ nem nem szivatom magam egy 22es ellen, de még egy 27es ellen sem :)
  • Molnibalage
    #5978
    Készülget a Funfalcon 4! Episode II video. :)
    (Vagy Part II legyen?)
  • Molnibalage
    #5977
    Nem lehet.

    Ha a legnagyobb sebességeket akarjátok kipróbálni az 30-40 ezer láb magasságában lehet elérni. MIG-25-tel mentem már 3 Mach felett és az FF3-ban kipróbáltam SR-71-gyel is a száguldozást. Sajnos az FF4-ből kivették a Feketrigót.

    Az F-22 azért áll le (nem csak az), mert torlónyomás sérülése modellezve van, egy adott sebessgét átlépve a gép megsérül és egy idő után darabokra hullik. Neked azért állt le a hajtómű, mert azt hozta ki sérültnek.
  • eLGi84
    #5976
    Egy kérdés:
    -ha f16-hoz van 2D hátsókabin cockpit, akkor nem lehet 2 ember 1 gépen?
    A videó k...@ jó lett szerintem.
  • Boconadi
    #5975
    Durva

    felraktam a Skype-t.
  • Boconadi
    #5974
    a Superhornettel 813-mat mentem :D Menj 10500láb magasra minimum, majd ott adj neki kakaót.

    Nem tudom tudjátok-e, hogy az anyahajóra nem lehet leszállni. Legalább is amit találtam alap missziót abban nem lehetett. Szimplán átment az anyahajón, pedig a kampó is lent volt...:)
  • Gundark
    #5973
    Kipróbáltam a Spiritet :) A következő multin akarom :) Nagyon jó, nem megy gyorsan viszont kiválóan irányitható. Jobban tetszik mint a B1es lancer. Igaz azzal 973 csomós sebességet értem el :) Felteszem újból a falcont hátha lesz működő 22esem. Mert az igen tetszik és nem hagynám ki. Nyomtam egy egy kört a 21essel meg 19essel is. Jól ment mind a kettő. Ja meg hátha lesz működő Eurofighterem is. Mert az csak simán kiakad.
  • Gundark
    #5972
    Jó lett a video. Kár hogy csak a feléig vagyok rajta :( Hallod é Pápa! :) Legközelebb mikor 52essel mész én meg B2essel :)
  • Gundark
    #5971
    Próbáljátok már ki hogy tudtok e a raptorral 800 fölé menni. Nekem akkor szétdurran valami a hajtóművek leállnak és a hidraulika is elszáll.
  • Molnibalage
    #5970
    Uraim. Lehet pislogni.
  • Molnibalage
    #5969
    Na mégse kell darabolni, összetömörítve már csak 56 MB.
  • Molnibalage
    #5968
    Majd nézd meg mozgás közben.. :)
  • Molnibalage
    #5967
    Na megvannak a mai videok is. 136MB-os lett szóval két darabban mennek fel majd a rapidra, de megpróbálok más tárhely után nézni.
  • Boconadi
    #5966
    omg:D
  • L Viper #5965
    Mai multi: A Falconpápa a Papamobillal :D




  • Gundark
    #5964
    Most komolyan ez a gond? Hát... Gratulálok.
  • Boconadi
    #5963
    Skytól függetlenül tudtok adni vmi elérhetőséget?
  • Molnibalage
    #5962
    Hát márpedig most csak Skype lesz, mert mi azon szoktuk nyomni. Ehhez szoktunk hozzá. Majd egyszer TS-t is kipróbáljuk, de ahhoz én nem értek.
  • Boconadi
    #5961
    ahogy akarjátok. Am nekem nincs Skype -om, és nem is fogom felrakni, mert utálom :S. Valami ts esetleg? Vagy hol kapok elérhetőséget?
  • Gundark
    #5960
    Én ráérek de én is kb éjfélig. TE szerintem legyen máskor mert egy rendes sok idő :)) Dog és videorepülés :))
  • Boconadi
    #5959
    fent a Red Viper 1.0.0.4 , mikor lesz a játék?
  • Molnibalage
    #5958
    Ha az első a nagydarab, akkor jó a sorrend. A soundpacket nem használok semmilyet.
  • Boconadi
    #5957
    Hogy telepítsem a red vipert? Először a 'redViper1a.exe', majd 1.0.0.3c, aztán 1.0.0.4 majd a soundpack?
  • Molnibalage
    #5956
    Skacok, valakinek tutira meg kell lennie ppt formátumban a manualomnak, akinek meg van jelezze, mert kéne. Azt írnám át. Egy teljesen újat elkezdeni nincs erőm se időm.
  • Boconadi
    #5955
  • Molnibalage
    #5954
    Ha hadjáratot játsznuk a légvédelem miatt nem kell aggódni, azt én úgy taccsra teszem 4 db F-4G-vel, hogy ott kő kövön nem marad.
  • eLGi84
    #5953
    2130-2400 ig ráérek, esetleg egy kicsit tovább
    a kötelékezés érdekelne, hadjáraton, földiegységet támadó csoportban nem lennék, ha a hadjáratban van légvédelem.
  • Molnibalage
    #5952
    Ma este akkor kire lehet számítani? Örömrepkedés legyen, dogfight vagy repülünk egy hadhárat bevetést is? Jó lenne már azt is kipróbálni.
  • Scottt
    #5951
    Thx
  • Molnibalage
    #5950
    Letöltések, kézikönyvek.
  • Scottt
    #5949
    és a bop on belül hol van???
  • Molnibalage
    #5948
    Megvannak a minta videok, hogy kb. mit kéne lerepülni. Felrakjam őket?

    Egy példa ACMI-t felraktam a gmailos címre arról, hogy milyen a MOD-om.