52965
  • eLGi84
    #6027
    Köszi Bucser, már töltöm is.
  • Gundark
    #6026
    Most sem mennék vele semmire :) Ha a virusosról csináltam vola cseszhetném. :) Most olyat teszek fel amiben benne van már az sp2. Csak sikerül :))

    Cép hosszú füszt ... :) Pláne hogy nekem a két hajtóműből jön :)) Ja még annyi hogy most akkor megy az aeyeses kokpitokkal a multi vagy nem? Csak a 2dt akarom a tájfunhoz. (Főesperes megkaptam a titkos levelet köszönöm, alkalmazom a következő RVnél :) No meg leszedtem olyan Dr.Stop-os kokpitokat (amik nagyon kóólok egyébként) amik jók az RVhez állitólag. Azokat felteszem, legfeljebb anyázok a multinál. Ja meg beállitom a képmentészt a x52re, mert neke a kalvim az egy lézerdeszktop 6000res és a printszkrin egyben módváltó is és mire módot váltok elszáll a pillanat :)) (a föstölőt már rátettem egy közeli gombra hogy a Szentatya parancsára azonnal tüzel...ööö füstölni tudjak :))
  • Molnibalage
    #6025
    Nekem a rendszer újrarakása 3,5 órás örömteli folyamat, de megéri, hogy rendesen menjen minden. A füst meghosszabítása i_hawk szerint könnyű, meg is kérdezem, hogy hogyan lehet.
  • L Viper #6024
    Miért nem használod a Ghost nevű 1000 éves progit?
    Mindent lementesz vele és 5 perc egy teljes visszaállítás, mindennel együtt, amit használsz.
  • Boconadi
    #6023
    valahogyan biztosan át lehet skinelni őket. Én szívesen meg is csinálnám, csak az a gond, hogy álltalában a skinek .dds formátumban vannak, de itt egy olyat sem találtam. Sem BMP-t esetleg, pedig végignéztem az összes mappát.
  • Gundark
    #6022
    No este felteszem újra a zikszpét :) Egyszer sikerült hibás lemezt kiválasztani, másodszorra virkós volt, amit akkor még nem ismertek fel de a nod32 azonnal elkezdett siránkozni most :) a harmadik jó lett, de elcsesztem az sp2 felrakását, mert elfelejtettem kikapcsolni egy csomó mindent és beleizgult :) Szal most jó lesz. Mondjuk mindez nem volt nagy idő, mert egy ikszpé feltelepités jó 10 perc. De a stressz :)) Na meg a többi szar installálása...Ez bizonyára a büntetésem amiért Il2vel játszottam...

    A hornet tök jól néz ki, mármint ahhoz képest :)Még annyival tetézném a bűnömet hogy megjegyezném, a luftwaffe (itt is azzal vagyok hö :))) Tájfunnak nem túl világos a festése? Mert asszem lufisat még nem láttam de pl a RAFnak igazi "légifölény" szürke szerű. Esteteg nem lehet megoldani hogy a gépek szinesek legyenek, mint egy igazi műrepülő csapatnak? Igaz szedett vedett az EFA-tól a Hornetig, de mégiscsak egyben hiszünk :)
  • Bucser
    #6021
    Bill és John kalandjainak 3 videoja van. van az első rész az F-15-ösökkel van egy összevágott trailer augyanebből más szöveggel aztán van a második rész A-10-esekkel.

    Mindenestre a szöveg oltári szóval csakis felirattal érdemes nézni:)



    innen letölthető nagyfelbontású változatban+ a feliratok is mindegyik részhez.
  • eLGi84
    #6020
    Igaz nem Falcon, de egyszer megéri megnézni!( Lock-on)
    http://www.youtube.com/watch?v=4elJT8y1F_M
  • Bucser
    #6019
    Próbáld ki a hypersnap DX-et. talán azzal működhet.. tudtommal azzal szoktak desktopról is filmeket csinálni tutorialokhoz egyebekhez.
  • Molnibalage
    #6018
    Az ACMI. Azt nem tudod semmilyen formában kiexportálni és azt a mikor visszanézed nem tudod Fraps-szel felvenni, mert a főmenüben és a többi almeüjében nem működik.

    Camtasia-val próbáltam, mert az bármikor tud rögjteni, 3-4 FPS-t prudukált az én gépemen. Halott ügy.
  • Boconadi
    #6017
    De ha jól láttam van ilyen gomb, amivel fel veheted a cuccokat, majd a menüből betöltheted. Vagy az semmire sem jó? (még nem próbáltam csak láttam hogy lehet, meg néha megnyomtam véletlenül, és felül kiírta hogy recording, majd a missön végén kilépéskor elkezdte mentegetni)

    Mai termelés :

    Hiába próbáltam, mindig átment a hajón, pedig videót is láttam róla a jutyubon.

    Jas-39A "gripen"

    Eddigi sebesség rekordom F-16D Block 42-vel :D (És nem csattantam!)
  • Bucser
    #6016
    Egyszerű az oka. Mert szar a videorögzítő felülete. Mikora Falcon készült nem volt ilyen toolra igény így nem is került bele.

    Kicseszettül macerás egy jelenetet összevágni. Túlképp realtime kell kamerázni és a felvett rengeteg nyers anyagból kell dolgozni. Nem tudod ugyanazt egyszerre több szögből ugyanúgy rögzíteni mint PL IL-2-ben a tracket visszanézve más kamerából szögből felvéve.
  • Boconadi
    #6015
    csak azt nem értem miért nincsennek virtuális légibemutató századok a falconban. pl: Virtual Thunderbirds, Virtual Blue Angels, Virtual Swifts, Virtual Turkish Stars, stb, stb..

    Avagy vannak?
  • Gundark
    #6014
    No feltettem az egész xpt újból mert mindenféle csúf dolog lett belőle (bevallom tettem új hátteret is, egy Carmen Electra képet :) Feltettem a verest is, most kiru. Megy a 22es (815 csomóval döngetem el a reptér felett) és végre megy a Typhoon is. Szóval ezentúl ha nem Hagyományörző vagy f16 kötelékben megyünk akkor EF typhoon enyimé :)
  • L Viper #6013
    Helyes :)

    Veres Viperások Forevör
  • Gundark
    #6012
    Én a B2őt választom :) Nincs valakinek hozzá kabinja?
  • Molnibalage
    #6011
    I_hawk cimbi jó fej, terjeszti a hitet. :)
  • Boconadi
    #6010
  • Molnibalage
    #6009
    Ki mondta, hogy F-16-tal tervezem? Nem írtam. Műrepülhetünk B-52-vel is!
  • Gundark
    #6008
    Lehet. De lehet hogy önállóan is ki kellene találni valami eredetit. Mit pl a B52eses dolog, amitől mások leszünk. ha már veres viperások vagyunk
  • Molnibalage
    #6007
    Lehet, hogy volt már, de ezt a képességet berakhatnák az RV-be is.
  • Molnibalage
    #6006
    Ma nem, legközelebb szerintem pénteken. Addigra talán lesz időm kidolgozni egy rövid repprogramot és valós videoket is mutatnék, hogy mit kéne lemásolnunk.
  • L Viper #6005
    Jó lett a videó. Na ezt is elértük, már felfigyelnek ránk küföldön is
  • Boconadi
    #6004
    Felvettelek Skype-n, nem tudom láttad-e, csak gőzöm sincs hogyan kell használni

    Ma lesz valami repülés?
  • Gundark
    #6003
    Hát hiába Pápa, beba**ott a világhír :)
  • Molnibalage
    #6002
    Ha csinálnuk még műrepülős klippet akkor most már tényleg valami repnapos formában kéne, egy picivel több komolysággal.
    Erre a zenére tervezném a dolgot. Nem túl hosszú és a gurulás egyes részei is beleférnének és talán még egy két igazi videoval keresztezném a dolgot. A figurákat előre kidolgoznám és lerepülném szólóban és le is írnám a program elemeit.
  • Molnibalage
    #6001
    Na itt is értekeznek egyesek, még Aragorn is! :)
  • Molnibalage
    #6000
    Tehát arról van szó, hogy a füst helyzete alapból a hajtómű koordinátáihoz van rendelve a simdata.zip-ben. Rakétának olyen tulajdonságot megandi nem lehet, hogy szárnyon maradjon és ott füstöljön, de fel lehet veti a fejlesztőknek.
  • Molnibalage
    #5999
    Káthajtóműves típusokon meg tudom csinálni a pozíció átrakást én is sőt talán még a színezést is. A \terrdata\trail.txt -ben vannak felsorolova, hogy mi mit használ és kb. miből állnak össze és a particlesys.ini-ben meg a részletes lebontás elvileg ott kéne átírni a dolgokat, de még nem próbáltam ki. Majd a héten esetleg valamikor.
  • Boconadi
    #5998
    Vagy nem lehetne létrehozni külön smoke generátor "rakétákat"?
  • Boconadi
    #5997
  • Gundark
    #5996
    Hihi szines füst és kirakjuk a magyar zászlót :)
  • Molnibalage
    #5995
    I_hawk üzent az új video kapcsán, hogy ha BRÁMILYEN füstre lenne szükésgünk, csak szóljak. :)

    Itt.
  • Molnibalage
    #5994
    Funfalcon 4! Episode II. Hajrá.
  • Molnibalage
    #5993
    F-16.
  • Molnibalage
    #5992
    Na itt kezdőnek a gondok. TE-ből nem tudok olyat csinálni, hogy hordozóról lehessen felszállni, csak hadjáratban, de azt is erősen meg kell buherálni. REpkedés megy közösen, de a felszállás nem.

    Más. Renderelés közben megint volt egy pillanatnyi áramszünet és leállt a gépem, kezdhetem előről a renderelést. A tököm teli kezd lenni vele, mart már majd miden másnap van egy áramszünet. A bátyus gépében szaros noname táp van, de az ő gépe nem kapcsol le csak az enyém...(szerintem a vinyóról is a sorozatos áramszünet miatt tűntek el az adataim)
  • eLGi84
    #5991
    F-8 at repülöm, stipi-stopi.
    Mikor lenne?
    Ja, és lehetne olyan is, hogy mindenki carrier-ről szálna fel?
    Jó buli lenne( pl. Végső visszaszámlálás), Tomcat-ek megvannak hozzá
  • Boconadi
    #5990
    Nekem nem sikerül :( Mindig átmegy rajta...
  • Molnibalage
    #5989
    Na készen van, mindjárt kezdem a renderelést. A készítők neve természetesen fel lesz tüntetve. Nekem nem tesztik annyira a cucc mint az első FunFalcon, de ez sem rossz. A legközelebbi két video az már komoly lesz. Az egyik a Band of Brothers zenéjére megy majd.
  • Gundark
    #5988
    Beza :) Királyul ment a tomcatek ellen. Kellemesen vezethető és a pontiac gépágyúk kis szokás után remekül muzsikálnak.

    Letöröltem a falkont hogy újrateszem. Igen ám de nem olvassa a cdmet :) Báz most éppen töltöm torrentől.